Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Έχω πιει τόσο νερό σήμερα που κάνει γκλου-γκλου η κοιλιά μου!

Άσε που έχω διασχίσει το γραφέιο εκατό φορές για κατούρημα!

Να προσθέσω επίσης ότι ΚΑΝΕΝΑ πιτάκι δεν έφαγα.

Μπαπ εμένα που δεν είχα φοβερούς πόνους, αλλά πρηξίδι αρκετό ενίοτε μετά τη γέννα χειροτέρεψε η κατάσταση ως εξής: μεγαλύτερη ροή, μικρότερος κύκλος (όταν κυνηγούσα ωορηξίες ηξερε να'ναι 35 μέρες, τσ τσ τσ), ορμονικά σκαμπανεβάσματα. Από πονους είμαι οκ, μάλλον ούτε τις ενοχλήσεις που είχα παλιά δεν έχω, αλλά έχω πολύ έντονα τσιμπήματα στην ωορηξία.

Πάντως εύχομαι το πρήξιμο σου να είναι άλλου τύπου! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ρε κοριτσια να ρωτηξω κατι

περιμενω την κοκκινοσκουφιτσα 13/12 ...και απο την προηγουμενη εβδομαδα....στηθος...Παμελα αντερσον....τρελη κατακρατηση....+3 κιλα στη ζυγαρια και τραγικο πονο και σφαχτες στο στηθος....το σαββατο δλδ σε καποια φαση κοντεψα να κλαιω....επλενα και τα τζαμια...σταματησα δεν μπορουσα με τιποτα να συνεχισω....κατι πονοι????!!!! απιστευτοι....

ξέρεις τί σου εύχομαι μέσα τη καρδιά μου!

επίσης ακόμα κι αν δεν .... ίσως είναι η αυγορυξία σου και κοίτα να την εκμεταλευτείς καλή μου ;)

Δε βλεπω φαγητα και γλυκα σημερα... Μηπως γραφω σε λαθος τοπικ???:tongue:

είναι επειδή λείπαμε η Μαεστρία κι Εγώ..... θα επανέρθουμε όμως!

ειδικά σήμερα ευτυχώς που δεν με είχατε παρέα σας γιατί όλο θκατόφαγα ήθελα.....

για ριξτε μια ματια εδω

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=2054

:tongue::tongue::tongue:

τί να πω τώρα;;;;; είναι δυνατόν;;; φιλενάδα είσαι εντελώς jazz για αυτό σε γουστάρω!

μετά λέμε τρελοκομείο τη Ντίνα.... εμεις οι γνωστικές! αχαχαχαααααααα

Για το κρυο να πω ΑΛΗΛΟΥΙΑ!!!!! δεν μασάμε και ... σφίγγουν και οι ποποί μας μας !

Ντελάκι μου ελπίζω να μην χρειαστεί να δουλέψετε τελικά!!!! να κάνεις τη γιορτούλα της κόρης σου με την ησυχία σου και ότι άλλο χρειαζεσαι! άντε μωρέ πια με τους μακακες!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.......

εχω κατι πονους στην κοιλια.....πως πιανομαστε οταν κανουμε κοιλιακους...ετσι!!!!ουτε ν'ανασανω δε μπορω.....για καμια ψυξη το κοβω...αυτο μου ελειπε!!!!!στο τελος ....ολες θα πατε στη συναντηση εκτος απο μενα!!!!!.....:-(


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε βλεπω φαγητα και γλυκα σημερα... Μηπως γραφω σε λαθος τοπικ???:tongue:

Ααααααααααααααα, έλειψα στο κοινό μου σήμερα, ε;;;

Ορίστε λοιπόν!

tuna_salad.jpg

Καλέ τι νομίζατε; Ότι θα έβαζα τσουρέκι;;; Απαπαπαπαπαπαπαπα! :shock:

Υ.Γ. A.3-3_B.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

τί είναι η Σιταροπούλα; κάτι σαν τη γουρουνοπούλα;;;;

αχαχαχαχααααα

ΟΧΙ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!!!

εγώ έτρωγα αμύγδαλα. γιατί το λες αυτό για την απαγόρευση;:confused:

αν η σιταροπούλα είναι σαν την γουρουνοπούλα, επιτρέπεται στο θηλασμό;):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια.......

εχω κατι πονους στην κοιλια.....πως πιανομαστε οταν κανουμε κοιλιακους...ετσι!!!!ουτε ν'ανασανω δε μπορω.....για καμια ψυξη το κοβω...αυτο μου ελειπε!!!!!στο τελος ....ολες θα πατε στη συναντηση εκτος απο μενα!!!!!.....:-(

Μη λες τετοια! Θα΄σαι περδικι ως το Σαββατο! Παρε αλοιφουλα με αρνικα απο το φαρμακειο που ειναι αγνη και αθωα, και κανε επαλειψη. Θα σε βοηθησει.

Ααααααααααααααα, έλειψα στο κοινό μου σήμερα, ε;;;

Ορίστε λοιπόν!

tuna_salad.jpg

Καλέ τι νομίζατε; Ότι θα έβαζα τσουρέκι;;; Απαπαπαπαπαπαπαπα! :shock:

Υ.Γ. A.3-3_B.jpg

Μια φορα εβαλες σαλατα...τι τον ηθελες τον τονο? Μπλιαχ!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...