Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

      5 ώρες πρίν, helena212 είπε:

       

      Έχω ακούσει για ωοθηλακια κυστικά, που δεν έχουν μέσα ωαρια.. αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνει η ε2 όταν είναι κυστικα.  Ο γιατρός τι σου είπε?

      Όλα πήγαν κατ ευχην.. δεν άλλαξαν καθολου ποιότητα οι βλαστοκυστες.

      Επόμενη Παρασκευή χοριακή.. 🙏

      @helena212 καλή τεράστια χοριακη να έχεις κορίτσι μου!

       

      • Ευχαριστώ 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Παιδιά γειά σας. Τελείωσα για σήμερα τη δουλειά. Πάω σπίτι και μετά κομμωτήριο.Αύριο πάλι... Φιλάκια σε όλες!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά γειά σας. Τελείωσα για σήμερα τη δουλειά. Πάω σπίτι και μετά κομμωτήριο.Αύριο πάλι... Φιλάκια σε όλες!

κι εγώ θέλω κομμωτήριο! σνιφ!

κλειστά σήμερα!

αύριο μάλλον!

φιλάκια σε όλες. σχόλασα κι εγώ!

Link to comment
Share on other sites

τί είναι η σιταροπούλα;:confused:

ρωτάς για τραχανά; επιβάλλεται.

ρωτάς για κοτόπουλο; επιβάλλεται.

ρωτάς για σαλάτα; όχι μπρόκολο, λάχανο, κουνουπίδι. επιτρέπονται, αλλά κάνουν τα εντεράκια του μωρού ταμπούρλο και πιθανόν να πονάει η κοιλίτσα του. εγώ αυτά δεν τα έτρωγα. με μέτρο καλύτερα ή προτίμησε ντοματούλα.

το πλιγούρι είναι μια ακόμα επιλογή, το ταχίνι, οι ξηροί καρποί.

τί είναι η Σιταροπούλα; κάτι σαν τη γουρουνοπούλα;;;;

αχαχαχαχααααα

ΟΧΙ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι βρε γκουρου??? Χαθηκαμε!!!!!!!!!!!! Με τοσα σπιτια που ανοιξαμε ....... δεν μπορουμε να βρουμε ....παρκινκ!!

Μακια

χαθηκαμε Γιωργια μου....αλλααααααααα κοντη γιορτη....ερχεται το Σαββατοοοοοοο και μαζι μ αυτο....ΕΡΧΕΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙ κ ΕΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :D:D:D

Μαρία να σε ρωτήσω: Με τι ασχολείσαι και ξέρεις τόσα πολλά; Διατροφολόγος, γυμνάστρια...; Αν θες, λες.

χορογραφος-χορευτρια

καλως το κοριτσι μας :D

αρχηγε μπες στο φβ και δες το ονομα μου χαχαχαχαχα!! γωγω και εσυ καλε !!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
δασκαλα χορού !!

με προλαβε ο παντογνωστης :tongue::tongue::tongue:

και εγω δεν εχω το χορο....

την τρελα ομως τι εχω και με το παραπονο.....

η τρελα αρκει...πιστεψε με :D

Παιδιά γειά σας. Τελείωσα για σήμερα τη δουλειά. Πάω σπίτι και μετά κομμωτήριο.Αύριο πάλι... Φιλάκια σε όλες!

καλη συνεχεια!!!

τι θα κανεις στο μαλλι?????

εγώ το 'χω, αλλά δεν έχω την Μαρία κοντά!

χαχαχαχαχαχχαχα....και απο μακρια ...ολα γινονται!!!! ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδιά γειά σας. Τελείωσα για σήμερα τη δουλειά. Πάω σπίτι και μετά κομμωτήριο.Αύριο πάλι... Φιλάκια σε όλες!

γεια σου αρετη....σε ζηλευω για το κομμωτηριο....

chief εφαγα γλυκακια χθες... οχι ενα οχι δυο οχι.....ειδες που δεν λεω ψεματα???:tongue::tongue::tongue::tongue:


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου αρετη....σε ζηλευω για το κομμωτηριο....

chief εφαγα γλυκακια χθες... οχι ενα οχι δυο οχι.....ειδες που δεν λεω ψεματα???:tongue::tongue::tongue::tongue:

καλα εκανες και εφαγες!!!!

σμερα ομως και γενικα μεχρι τα χριστουγεννα σε θελω κΙΟΥΡΙΑ!!!!! ΟΚ???

ειπαμε κοριτσια...ΔΕΝ καταπιεζομαστε....αν νιωσουμε την αναγκη να γουρουνιασουμε ΟΚ...μεσα στο προγραμμα και αυτο...αλλα απο την επομενη ημερα....μακρια απο γουρουνιες!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες και εφαγες!!!!

σμερα ομως και γενικα μεχρι τα χριστουγεννα σε θελω κΙΟΥΡΙΑ!!!!! ΟΚ???

ειπαμε κοριτσια...ΔΕΝ καταπιεζομαστε....αν νιωσουμε την αναγκη να γουρουνιασουμε ΟΚ...μεσα στο προγραμμα και αυτο...αλλα απο την επομενη ημερα....μακρια απο γουρουνιες!!!!

ενταχει θα ειμαι μια κιουρια...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

τί είναι η Σιταροπούλα; κάτι σαν τη γουρουνοπούλα;;;;

αχαχαχαχααααα

ΟΧΙ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!!!

χαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα......μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηη κλαιωωωω απο τα γελια χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

κ εγω τους ειπα οχι πειραματισμους και διαιτες ...ειμαι πολυ επιφυλλακτικη....απλα μια ισορροπημενη διατροφη...αυτο για τους ξηρους καρπους ουτε που το ηξερα.....

κοριτσια διατροφη μονο σε συνενοηση με το γιατρο σας!!!!!;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...