Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Άρα κορίτσι μου ήταν η κυστικα η ανώριμα...αυτό δυστυχώς συμβαίνει και ανεβαίνει κανονικά η ε2...μου ειχε συμβεί και εμένα και σε καταλαβαίνω πως ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτό όταν έχεις κάνει και όλη τη διαδικασία...

      Μην αγχώνεσαι καθόλου...είναι πολλά το καταλαβαίνω...αλλά εν τέλει θα δεις πως δεν είναι τίποτα..😁

      Εγώ είμαι 12 εβδομάδων  έγκυος κορίτσι μου...μετά την 7η εμβρυομεταφορα μου...🌈

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      4 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα! Ναι μου έχει τύχει. Για την ακρίβεια σε όλες τις ωοληψιες είχα πάνω κάτω ίδια ε2, καί μπορεί να παίρναμε είτε ένα είτε έξι είτε κανένα ,είτε νά ήταν ανώριμα. 

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      @*Vasoula σου έχει τύχει Ε; Σοκ έπαθα... Είδα ότι είσαι εγκυουλα ..Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη !!!!

      Καλησπέρα! Α και σε εσένα έχει συμβεί;Μάλιστα ...κατάλαβες το σοκ που έπαθα ...πόρτα στα μούτρα έφαγα και φορούσα και γυαλιά ...έτσι ένιωσα ..η καλύτερα τα δαχτυλακια μου σα να τα έκλεισε η πόρτα ;προσπαθω να με κάνω να γελάσω λίγο...Σε ευχαριστώ για την απάντηση ...

      @Neverstop κανονικά έπρεπε να μας κάνουν δώρο και ψυχολόγο !!!😂😂

      5 ώρες πρίν, helena212 είπε:

       

      Έχω ακούσει για ωοθηλακια κυστικά, που δεν έχουν μέσα ωαρια.. αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνει η ε2 όταν είναι κυστικα.  Ο γιατρός τι σου είπε?

      Όλα πήγαν κατ ευχην.. δεν άλλαξαν καθολου ποιότητα οι βλαστοκυστες.

      Επόμενη Παρασκευή χοριακή.. 🙏

      @helena212 καλή τεράστια χοριακη να έχεις κορίτσι μου!

       

      On 24/9/2024 at 1:05 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Τι εννοείς ότι τα 12 ίσως να μην ήταν καλά;δε σου είχαν πει ότι ήταν καλά όταν στα πήρανε;

      • Ευχαριστώ 1
      • Χαχα 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Κατάλαβα...άκυρη η βαφή μόνο κούρεμα θα κάνω τότε.....ευχαριστώ!!!!Παω να το ακυρώσω!

ερι η βαφή κάνει όταν είναι βιολογική ! Τώρα έχουν κάνει σχεδόν όλες τις βαφές βιολογικές βεβαιώσου και αν είναι μπορείς να κάνεις.

Εγω κάνω μόνο ανταυγειες


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Μολις έχω φάει ρυζάκι και μέσα είχα βάλει 1 φιλέτο σολομού και σιταροπούλα με 2 κουταλιά της σούπας λάδι :wink: από αυτό φάγαμε από μισό με τον σύζυγο μου. Αρα μας πέφτει 1φ ρύζι με μισό φιλέτο σολομού και λίγη σιταροπούλα και 1 κσ ελαιόλαδο :wink:

Κανει για διατροφή για θηλάζουσες ? Αυτό είχα σήμερα ! Βαρέθηκα τα κρέατα με σαλάτα συνέχεια ! μπλιάχ

Σήμερα απόλαυσα αυτό το φαγητό και δεν ήταν ουτε βαρύ ! Ερι πως σου φαίνεται ? Θάλασσα τα έχω κάνει βασικά προτιμάω ρύζι παρά μακαρόνια :lol:

Αύριο θα κάνω τραχανά με κοτόπουλο κάνει να φάω ή να φάω μόνο κοτόπουλο με σαλάτα ή μόνο τραχανά ?


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


καλησπερααααααααααααααααααααααα !!!

τι κανετε???

πολλες απουσιες βλεπω σημερα!!!!

διβασα πολυ περιληπτκα τα νεα σας....

περαστικα σε Λιτσα κια Ταρα!!!!!

Κοριτσακια εσεις που θηλαζετε....γνωμη μου ΜΗΝ κανετε καμια διαιτα!!!!...μονο ο γιατρος σας θα σας δωσει διαιτολογιο....καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος...με διαφορετικες διατροφικες αναγκες...ποσο μαλλον μια γυναικα που θηλαζει.....ειμαι πολυ επιφυλακτικη....

απλα περιοριστε ολα αυτα που ειμαι σιγουρη πως ξερετε που παχαινουν....μην τρωτε βαρια τα βραδια....βαλτε στο προγραμμα σας το περπατημα!!!!...μια φιλη μου εδω απο το καφε....χωρις καθολου ειδικη διαιτα εχασε ΟΛΑ τα κιλα σχεδον σε 3 μηνες!!!!....καθε μερα επαιρνε τον μπεμπακο της με το καροτσι και εκανε βολτες!!!!...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩς!!!!

ΠΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ νερο....ελαττωστε τις χαζομαρες...κοκα-κολες-πολλα τυρια-γλυκα-ζυμαρικα με σαλτσες...τηγανητα.....ξερετε πολυ καλα οτι εαν ακολουθησετε μια ισορροπημενη διατροφη χωρις στερησεις ομως γιατι θηλαζετε.....θα δειτε αποτελεσματα!!!!!

Τσιπουραααααααααααααα.....φατον στα φιλια τον ανηψιο!!!!!!

Τρελοκομειοοοοοο....εχεις γινει σουπερ γκοΜΙΝΑΚΙ εεε??? φτου φτου ....σκορδα!!!! :D

Γιωργια μου χθες ευχηθηκα γενικα χρονια πολλα....να τον χαιρεσαι, να ειναι παντα καλα κ ευτυχισμενος!!!

οσο για την κληση που φαγαμε στο πεζοδρομιο....ηταν εντελως ακυρη...το πεζοδρομιο δεν ηταν σε κεντρικο σημειο...ηταν το πεζοδρομιο απο ενα οικοπεδο...δεν εμποιζαμε κανενα πεζο.....και με το δικιο σου να με ''μαλωσεις'' :tongue:....γιατι κ εγω ριχνω ''μπινελικια'' οταν βλεπω να εμποδιζονται μαμαδες με καροτσια, πεζοι κτλ κτλ....προσεχω πολυ που παρκαρω...οχι για να μη φαω κληση ομως ;)

μαεστρωωωωωωωωωω που σαι????

τρεχεις με τα διαιδκαστικα ???

Ελιζααααα καλα ψωνιααααααααααααα :D

sevoula thnkssss για το σχολιο σου στη φωτο...ευχαριστω....καλη ειμαι ...τρωγομαι:tongue:

αχιλεας????????? γουερ δε fuc-κες και φασολαδες εισαι???:tongue:

Βικυυυυ τελειωσες με στολισμους ειδα!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ !!!!

αχ πολλες ξεχναω.....σορρυ κοριτσια...αλλα αυτες τις μερες....πηζω τοσο πολυ...που δε λειτουργω :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι βρε γκουρου??? Χαθηκαμε!!!!!!!!!!!! Με τοσα σπιτια που ανοιξαμε ....... δεν μπορουμε να βρουμε ....παρκινκ!!

Μακια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Μολις έχω φάει ρυζάκι και μέσα είχα βάλει 1 φιλέτο σολομού και σιταροπούλα με 2 κουταλιά της σούπας λάδι :wink: από αυτό φάγαμε από μισό με τον σύζυγο μου. Αρα μας πέφτει 1φ ρύζι με μισό φιλέτο σολομού και λίγη σιταροπούλα και 1 κσ ελαιόλαδο :wink:

Κανει για διατροφή για θηλάζουσες ? Αυτό είχα σήμερα ! Βαρέθηκα τα κρέατα με σαλάτα συνέχεια ! μπλιάχ

Σήμερα απόλαυσα αυτό το φαγητό και δεν ήταν ουτε βαρύ ! Ερι πως σου φαίνεται ? Θάλασσα τα έχω κάνει βασικά προτιμάω ρύζι παρά μακαρόνια :lol:

Αύριο θα κάνω τραχανά με κοτόπουλο κάνει να φάω ή να φάω μόνο κοτόπουλο με σαλάτα ή μόνο τραχανά ?

τί είναι η σιταροπούλα;:confused:

ρωτάς για τραχανά; επιβάλλεται.

ρωτάς για κοτόπουλο; επιβάλλεται.

ρωτάς για σαλάτα; όχι μπρόκολο, λάχανο, κουνουπίδι. επιτρέπονται, αλλά κάνουν τα εντεράκια του μωρού ταμπούρλο και πιθανόν να πονάει η κοιλίτσα του. εγώ αυτά δεν τα έτρωγα. με μέτρο καλύτερα ή προτίμησε ντοματούλα.

το πλιγούρι είναι μια ακόμα επιλογή, το ταχίνι, οι ξηροί καρποί.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία να σε ρωτήσω: Με τι ασχολείσαι και ξέρεις τόσα πολλά; Διατροφολόγος, γυμνάστρια...; Αν θες, λες.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...