Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα στινα...απιστευτες ματαρες ο μπουμπουκος σου...τελαθηκα...να τον χαιρεσαι...και ολα τα παιδακια σου φυσικα...

[/color][/size]

σ ευχαριστω κούκλα!!!! να σαι καλα!!! προς το παρον απο παιδακια μονο αυτό έχω αλλά δυο ακόμα θα τα ήθελα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

σ ευχαριστω κούκλα!!!! να σαι καλα!!! προς το παρον απο παιδακια μονο αυτό έχω αλλά δυο ακόμα θα τα ήθελα!!!

ωχχχ σορρυ...ειδα και αλλα στις φωτος σου και νομιζα οτι ειναι δικα σου...μη δινεις σημασεια...ως γνωστον ειμαι και ξανθια :-P...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ωχχχ σορρυ...ειδα και αλλα στις φωτος σου και νομιζα οτι ειναι δικα σου...μη δινεις σημασεια...ως γνωστον ειμαι και ξανθια :-P...

χχαχχα κι εγώ ξανθιά είμαι , δεν παρεξηγώ!!! Μακάρι να χα κι άλλα παιδάκια αλλά αν μας έχει καλά ο Θεός θα κανω κι άλλα!!! Και μετά να δείς δίαιτες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα πμ με διευκρινίσεις

Είμαι 1.70 και 70 κιλά και θέλω να πάω 60 ....

στην εγκυμοσύνη πήρα 20. ξεκίνησα 62 και έφτασα 82....

αχ ερι μου γιατί δεν τα λέτε εδώ? θέλω κι εγώ πληροφορίες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θέλωωωωωωω ευχαριστώ!!!!!!

Σου έστειλα και τη δίαιτα και τις διευκρινήσεις.

Η δίαιτα αυτή είναι θηλασμού που σημαίνεί ότι δεν μπορείς να χάσεις πολλά κιλά απότομα και ότι δεν επηρεάζει την ποιότητα και ποσότητα του γάλακτος.Σε 2 εβδομάδες να μου πεις να σου δώσω την καινούργια.Πρέπει να την κάνεις για 2 εβδομάδες. Μετά θα αλλάξει....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το mail μου έχει κάποιο πρόβλημα προς το παρόν σου την έστειλα εδώ...Κοίτα τα μηνύματά σου να δεις αν την έλαβες....

καλε και εγω θελωωωωωω.......στειλε μου στειλε μου....:P:p:p:p


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου έστειλα και τη δίαιτα και τις διευκρινήσεις.

Η δίαιτα αυτή είναι θηλασμού που σημαίνεί ότι δεν μπορείς να χάσεις πολλά κιλά απότομα και ότι δεν επηρεάζει την ποιότητα και ποσότητα του γάλακτος.Σε 2 εβδομάδες να μου πεις να σου δώσω την καινούργια.Πρέπει να την κάνεις για 2 εβδομάδες. Μετά θα αλλάξει....

την πήρα!!!! περιμένω τη δευτερη σε δύο εβδομάδες τώρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τάρα!

η μικρή μου είναι εύκολη γενικά. προβλέψιμη.

με βοηθάει όμως απίστευτα ο σύζυγος. αν πω, πονάω ή είμαι οφ, αναλαμβάνει εκείνος.

Από που τον αγόρασες;;; Θέλω κι εγώ έναν τέτοιο!!! :lol::lol::lol: Εμένα αν πω πονάω ή είμαι οφ, το πολύ που θα πει είναι "οι γυναίκες δεν έχετε ανάγκη"

σεβουλα ευχαριστώ καλό αλλα τι να σου λεω πολυ γελειο τρελο και την συνιφαδα μου που δεν με πάει με τίποτα να βράζει στο ζουμί της χαχαχαχαχαχα!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: νομιζε οτι θα εμενα με το βαρος αυτο και τωρα ειμαι ποιο λεπτή απο εκείνη χαχαχχαχαχαχα!! και με δυο παιδιά και εκείνη ενα χαχαχαχα!! ειναι πολυ βλαμενο ατομο δεν την μπορώ με τίποτα αλλα ξέρω να την τακτοποιώ χαχαχα!! και δεν μπορει να πει πολλα !!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καταλαβαίνω από κουνιάδες που θα 'θελα πολύ να βράσουν στο ζουμί τους!!!!!!!!!!!!!!!!!

έτσι έκανα και εγώ με την ανηψιά μου..(ήταν η πρώτη)..ούτε με την κόρη μου δεν κάνω έτσι;)

κορίτσια εχτές πήγαμε στο κουμπάρο μας που γιόρταζε...λοιπόν η κουμπάρα έγκυος στις μέρες......ε ναι λοιπόν δεν προλάβαμε να κάτσουμε 5 λεπτά γιατί σπάσαν τα νερά....τέλειαααααααααααααα...δεν μπορώ θέλω και άλλοοοο νινι.είναι κακόοοοοοοοο;;;:rolleyes::D

Καθόλου!!!

Εδώ σκέφτομαι κι εγώ ότι θέλω κι άλλο νινί, που έχω ήδη δύο και το δεύτερο δεν είναι ούτε έξι μηνών. Κατά γενική ομολογία, ομως, όταν αρχίσει κι η μικρή να περπατάει όλοι λένε ότι αλλάζεις γνώμη :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αχ κορίτσια....Εγώ το βλέπω δύσκολο για την συνάντηση...Η μαμά μου θα πάρει τη γυναίκα μαζί της μαζί με τα μεγάλα μου παιδιά και δεν έχω πού να αφήσω τη μπουμπού...Μάλλον θα σας δω την επόμενη φορά...εκτός αν αλλάξει κάτι μέχρι τότε....

Έρι μου,

εγώ εάν καταφέρω να έρθω θα έρθω με το απαραίτητο αξεσουάρ μου, δλδ το μωρό. Δεν παίζει να το αφήσω πουθενά, γιατί η μάνα μου, αν τα καταφέρει, θα μου κρατήσει τον μεγάλο. Εσύ μπορείς;;:wink::wink:

Μαζί με γοργονοσυνάντηση να ρίξουμε και έναν δημόσιο θηλασμό!!!

καλημερα σε ολα τα γοργονοκοριτσα ξανα....

καλα ε??εχω τρελη διαθεση σημερα.....

http://www.youtube.com/watch?v=fMaGFi32dKA


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα γοργονοκοριτσα ξανα....

καλα ε??εχω τρελη διαθεση σημερα.....

http://www.youtube.com/watch?v=fMaGFi32dKA

(το έντιτ μου μέσα..., πατήθηκε απάντηση λίγο πιο γρήγορα!!!)

Υπέροχα συμπεθέρα!!!!! Συνέχισε έτσι!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...