Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημέρα koullam!

Και εγώ είμαι 70 κιλά και θηλάζω αποκλειστικά και πήγα σε διαιτολόγο και μου έδωσε δίαιτα...θέλεις να σου τη στείλω;;;;

Ναι σε παρακαλώ αν δεν σου ειναι κόπος. Σου στέλλω το μαιλ μου με πμ οκ?


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ναι σε παρακαλώ αν δεν σου ειναι κόπος. Σου στέλλω το μαιλ μου με πμ οκ?

Επειδή το mail μου έχει κάποιο πρόβλημα προς το παρόν σου την έστειλα εδώ...Κοίτα τα μηνύματά σου να δεις αν την έλαβες....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης:

Α! μπορεί να κατέβω Αθήνα για δουλειά, αλλά πέμπτη-παρασκευή, εσείς για σάββατο οργανωθήκατε? φτου! καλά ούτε το ταξίδι μου είναι σίγουρο ακόμα ... αύριο θα ξέρω

Καλημερα, καλημερα, καλημερα.

Γοργονακια μου, τρεις μου εμειναν.

Καλλιοπακι, αν τελικα κατεβεις στειλε ΠΜ να μου πεις γιατι κι εγω θα κατεβω Παρασκευη. Λες να συναταξιδεψουμε?????

Μακια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια....Εγώ το βλέπω δύσκολο για την συνάντηση...Η μαμά μου θα πάρει τη γυναίκα μαζί της μαζί με τα μεγάλα μου παιδιά και δεν έχω πού να αφήσω τη μπουμπού...Μάλλον θα σας δω την επόμενη φορά...εκτός αν αλλάξει κάτι μέχρι τότε....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[

καλημερα κοριτσακι μου..τι κανουν τα μωρακια σου????

Καλημερα, καλημερα, καλημερα.

Γοργονακια μου, τρεις μου εμειναν.

Καλλιοπακι, αν τελικα κατεβεις στειλε ΠΜ να μου πεις γιατι κι εγω θα κατεβω Παρασκευη. Λες να συναταξιδεψουμε?????

Μακια

καλημερα γιωργια μου...αντε και κοντευουμε...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα λετα μου ψωνίστηκα πολυ χθες αλλα δεν έφταιγα η γυναικα μου ελεγαν μου ελεγαν ανθρωπος και εγω πηρα τα πανω μου χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΑΣ ΕΣΥ!!!!!!!!! Φτου σου να μην αβασκαθείς!!!!!!!!!

καλημέρα καλλιοπάκι!

να κανονίσουμε τότε για ιανουάριο στη Σαλόνικα!

όσο για τους πειρασμούς που μου βάζει ο Στεφ, χθες έβαλε το χεράκι της και η Γεωργία και θυμήθηκα το νερό εγκαίρως! αλλιώς θα είχα χτυπήσει πολλά απαγορευμένα.

κι εγώ τα νερά άρχισα σήμερα, έκοψα το κουλούρι, νερό, καφέ και μπάρα δημητριακών. Το ζύγι έδειξε +1,300, οιμεεεεεε, μπαίνω σε αυστηρό πρόγραμμα, μη βαράτε, κομμένα τα πιτάκια, αλήθεια!

καλημεραααααααααααα γοργόνιαααα:tongue:

μπηκα για 1 λεπτο να κανω ''επιθεωρηση'' μάς και μας την πέσουν τιποτα τσουρέκια, γλυκα κτλ :tongue::tongue::tongue:....ευτυχώς δεν εισΘε άτακτες:tongue::tongue::tongue:.....

επάνερχομαι αργότερα...καθότι πήζωωωωωω...τι πρωτότυπο???:rolleyes:

αρχηγέ μου έσφαλα, έβαλα, θα συμμορφωθώ τώρα! εγώ δεν τα κοιτάω μόνο! τα χλαπακιάζω κιόλας!!!!!!

Καλημέρα γοργονίτσες!

Σήμερα κοιμήθηκα λίγο παραπάνω ...πειράζει;;;;;

βρε πολύ καλώς έπραξες!

Βρε κορίτσια δεν ξέρω τί έχω πάθει και κλαίω με το παραμικρό.....ακόμα και με τα τραγούδια συγκινούμαι....μιλάμε για πολύ δάκρυ....!!!!

κι εγώ ρε σύ, είναι πλέον πρόβλημα. ΝΑ το δάκρυ, κορόμηλο που λένε, με διαφημίσεις, με σκέψεις, απα πα πα πα πααα

Καλημέρα κορίτσια !

Χαίρομαι πολύ που κοντεύουν οι γιορτές !!! Εχω στολίσει και εγώ το δέντρο μου και όλο το σπίτι γενικά :lol:

Είναι η αγαπημένη μου γιορτή !!!

Στις 14 έχω τα γενέθλεια μου μπορείτε να μου πείτε καμιά εύκολη συνταγή να φτιάξω τίποτα ??? Εύκολη όμως οτιδήποτε είτε γλυκό είτε κέικ είτε αλμυρό γιατί τώρα με 2 μωρά τρέχω και δεν φτάνω !!! :rolleyes:

Επίσης θέλω κανένα τρικ για την δίαιτα γιατί έχω κολλήσει εδώ και 4 μέρες στα 70 κιλά τί πρέπει να αλλάξω ή τι άλλο να κάνω ???

1 πακέτο πτι-μπερ, 1 κουβερτούρα, 1 εβαπορέ μεγάλο & 1 αντίστοιχο νερό, 6 κουτ. ζάχαρη, 1 βιτάμ (σσσσσσςςςς), 5 κουτ. corn flower, 1 ζαχαρούχο, 1 σαντυγί σκόνη, 1 βανίλια, νιφάδες κουβερτούρας.

Σε κατσαρολάκι βάζουμε την κουβερτούρα, το εβαπορέ, αφού το αδιάσουμε γεμίζουμε το τενεκεδάκι νερό, το προσθέτουμε και αυτό, τη ζάχαρη και το βούτυρο. Αυτά λιώνουν σιγά σιγά και γίνονται σοκολατί ζουμί. Σε λίγο νεράκι βρύσης (ουχί ζεστό) λιώνουμε το corn flower και το προσθέτουμε στο ζουμί ανακατεύοντας συνεχώς μέχρι να κάνει φλαπ φλαπ (θα έχει πήξει). Απλώνουμε τα πτι-μπερ μια στρώση, ρίχνουμε κρέμα, δεύτερη στρώση, πάλι κρέμα. Χτυπάμε το ζαχαρούχο με τη σαντυγί και τη βανίλια (αυτό έρχεται γλυκούτσικο, μπορείς να βάλεις και απλή σαντυγί) και το βάζουμε από επάνω. Πασπαλίζουμε νιφάδες σοκολάτας και βάζουμε στο ψυγείο. Χρόνος προετοιμασίας: 20'

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το mail μου έχει κάποιο πρόβλημα προς το παρόν σου την έστειλα εδώ...Κοίτα τα μηνύματά σου να δεις αν την έλαβες....

Ναι την πήρα και σου απάντησα πίσω σε ευχαριστώ

Αν μπορείς πες μου τί άλλο κάνω λάθος ???

Και εγώ είμαι 1.69 και 70 κιλά θέλω να πάω στα 58 έχω άλλα 12 κιλά να χάσω.

Εσύ πόσα ήσουν και πόσα θες να φτάσεις ?


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα γοργονεςςςςςςςςςςςςςςς

καλημερα στινα...απιστευτες ματαρες ο μπουμπουκος σου...τελαθηκα...να τον χαιρεσαι...και ολα τα παιδακια σου φυσικα...

καλημερα καλλιοπακι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι την πήρα και σου απάντησα πίσω σε ευχαριστώ

Αν μπορείς πες μου τί άλλο κάνω λάθος ???

Και εγώ είμαι 1.69 και 70 κιλά θέλω να πάω στα 58 έχω άλλα 12 κιλά να χάσω.

Εσύ πόσα ήσουν και πόσα θες να φτάσεις ?

Σου έστειλα πμ με διευκρινίσεις

Είμαι 1.70 και 70 κιλά και θέλω να πάω 60 ....

στην εγκυμοσύνη πήρα 20. ξεκίνησα 62 και έφτασα 82....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...