Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Θα περάσουν αργά και βασανιστικά...

      Να είμαι ήσυχη και χαλαρή.. τις δύο πρώτες μέρες χουχουλιασμα.. μετά αντε να πάω και καμιά βόλτα.. 

      Filicine, utrogestan, Ω3-6-9, prolutex μια κάθε βράδυ.. 

      Επίσης η προγεστερονη σήμερα έπεσε από 23,9 στο 20.. κάτι που είναι φυσιολογικό... για να ξέρεις και συ συο λέω!

      Αργά και βασανιστικά έχεις δίκιο αλλά που θα πάει περάσουν και για τη χοριακη σου και για τη μεταφορά μου!!! Εγώ σβήνω τις μέρες σαν κατάδικος κάθε μέρα!!! Τέλεια λοιπόν χαλάρωσε κι απόλαυσε το για να περάσουν πιο εύκολα οι μέρες! Και δες το σαν ευκαιρία να κάνεις πράγματα που δεν θα προλαβαίνες στην καθημερινότητα! Εγώ τουλάχιστον έτσι προσπαθώ να λειτουργώ! Σε ευχαριστώ για την απάντηση για τη προγεστερόνη γιατί σίγουρα θα αναρωτιομουν! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημεραααααααααααα γοργόνιαααα:tongue:

μπηκα για 1 λεπτο να κανω ''επιθεωρηση'' μάς και μας την πέσουν τιποτα τσουρέκια, γλυκα κτλ :tongue::tongue::tongue:....ευτυχώς δεν εισΘε άτακτες:tongue::tongue::tongue:.....

επάνερχομαι αργότερα...καθότι πήζωωωωωω...τι πρωτότυπο???:rolleyes:

καλημέρα αρχηγέ!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624


Διαφημίσεις

για ολες σας αλλα πανω απο ολα αφιερωμενο στο γλυκο τρελοκομειο μας που ειναι και η αδυναμια της...χαχαχχαχα

MnrIH24SiEU


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

PCS_FA_ChristmasPigChickC.gif

Καλημέρα!!!!!

ένα θα σας πω ο ανηψιός μου χθες μου έδωσε φιλάκι (μα)

αλλάζω πάνες κάθε μισή ώρα! (φοράω και μεγάλο νούμερο η άτιμη)

έτσι έκανα και εγώ με την ανηψιά μου..(ήταν η πρώτη)..ούτε με την κόρη μου δεν κάνω έτσι;)

κορίτσια εχτές πήγαμε στο κουμπάρο μας που γιόρταζε...λοιπόν η κουμπάρα έγκυος στις μέρες......ε ναι λοιπόν δεν προλάβαμε να κάτσουμε 5 λεπτά γιατί σπάσαν τα νερά....τέλειαααααααααααααα...δεν μπορώ θέλω και άλλοοοο νινι.είναι κακόοοοοοοοο;;;:rolleyes::D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

PCS_FA_ChristmasPigChickC.gif

Καλημέρα!!!!!

ένα θα σας πω ο ανηψιός μου χθες μου έδωσε φιλάκι (μα)

αλλάζω πάνες κάθε μισή ώρα! (φοράω και μεγάλο νούμερο η άτιμη)

καλημερα τσιπουρακι μου...ααααα κανε καλε και λιγο οικομια στις πανες...ειναι και ακριβες χαχαχαχχαχαχαχχαα....

μα... μα... μα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για ολες σας αλλα πανω απο ολα αφιερωμενο στο γλυκο τρελοκομειο μας που ειναι και η αδυναμια της...χαχαχχαχα

MnrIH24SiEU

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

PCS_FA_ChristmasPigChickC.gif

Καλημέρα!!!!!

ένα θα σας πω ο ανηψιός μου χθες μου έδωσε φιλάκι (μα)

αλλάζω πάνες κάθε μισή ώρα! (φοράω και μεγάλο νούμερο η άτιμη)

κατρουλιαρα μου καλημερα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !

Χαίρομαι πολύ που κοντεύουν οι γιορτές !!! Εχω στολίσει και εγώ το δέντρο μου και όλο το σπίτι γενικά :lol:

Είναι η αγαπημένη μου γιορτή !!!

Στις 14 έχω τα γενέθλεια μου μπορείτε να μου πείτε καμιά εύκολη συνταγή να φτιάξω τίποτα ??? Εύκολη όμως οτιδήποτε είτε γλυκό είτε κέικ είτε αλμυρό γιατί τώρα με 2 μωρά τρέχω και δεν φτάνω !!! :rolleyes:

Επίσης θέλω κανένα τρικ για την δίαιτα γιατί έχω κολλήσει εδώ και 4 μέρες στα 70 κιλά τί πρέπει να αλλάξω ή τι άλλο να κάνω ???


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !

Χαίρομαι πολύ που κοντεύουν οι γιορτές !!! Εχω στολίσει και εγώ το δέντρο μου και όλο το σπίτι γενικά :lol:

Είναι η αγαπημένη μου γιορτή !!!

Στις 14 έχω τα γενέθλεια μου μπορείτε να μου πείτε καμιά εύκολη συνταγή να φτιάξω τίποτα ??? Εύκολη όμως οτιδήποτε είτε γλυκό είτε κέικ είτε αλμυρό γιατί τώρα με 2 μωρά τρέχω και δεν φτάνω !!! :rolleyes:

Επίσης θέλω κανένα τρικ για την δίαιτα γιατί έχω κολλήσει εδώ και 4 μέρες στα 70 κιλά τί πρέπει να αλλάξω ή τι άλλο να κάνω ???

Καλημέρα koullam!

Και εγώ είμαι 70 κιλά και θηλάζω αποκλειστικά και πήγα σε διαιτολόγο και μου έδωσε δίαιτα...θέλεις να σου τη στείλω;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...