Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα και από μένα! Εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη και τώρα περιμένω με άπειρο άγχος να έρθει η Δευτέρα! Όντως οι πιο δύσκολες μέρες είναι αυτές, όπως έχω διαβάσει από πολλές εδώ! Περνούν βασανιστικά αργά με πολλές διαφορετικές σκέψεις και συναισθήματα! Δεν ξέρω πόσο να περπατήσω και ποιο είναι το όριο της ήπιας δραστηριότητας. Πώς την παλεύετε με την αναμονή; 

      Μέχρι στιγμής δεν έχω συμπτώματα και δεν ξέρω αν πρέπει να έχω.. μόνο κοιμάμαι αρκετά μάλλον λόγω της προγεστερόνης όπως είπατε..

      Εύχομαι καλή επιτυχία σε κάθε μία ξεχωριστά! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

1406058i3q71gozlr.gif

κ γενικά όταν αγχώνομαι το πρώτο πράγμα που με πονάει είναι τα εντεράκια μου.

οπότε ξαπλώνω, φοράω άνετα ρουχαλάκια κ προσπαθώ να ηρεμώ.

Με εκανες και γελασα πρωι πρωι! Οταν με το καλο κανεις και το δευτερο παιδακι, θα διαπιστωσεις οτι αυτη η φραση θα παραμενει απλα ενα ονειρο!!!

Αρκει να σου πω, οτι με πονους απο το πρωι, καθησα κατω την ωρα που αρχιζε το Νησι. Και μεχρι να τελειωσει εξακολουθουσαν να λυσσανε, αλλα δεν εδινα σημασια...:lol:

Γεωργία μου να χαίρεσαι τον γιό σου, να τον χαίρονται τα κορίτσια!

να είναι γερός, να αγαπάει κ να αγαπιέται όμορφα και να ζήσει ό,τι πιο πολύ επιθυμεί η καρδιά του!

Να τον χαιρεσαι Γεωργια! Να΄ναι γερος και ευτυχισμενος στη ζωη του!

Ματα Χαρι, ετσι σε θελω κοριτσι μου! Πολυ γουσταρω τετοια σκηνικα!

Καλημερα! Ειμαι καλυτερα σημερα, και λεω να πιω και καφε τωρα! 4 μερουλες...!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ΟΜΟΙΩΣ!

Αααααχ και για τα ψωμοτύρια κτλ και για τα 63.5. Δεν ακούγεσαι σπασικλάκι, ακούγεσαι αξιοζήλευτη!!!!! (ε καλά, μου σπας και λίγο τα νεύρα που δεν μπορώ να φτάσω τα δικά σου τα κιλά, αλλά οοοοκ!)

ναιααιιαιαιιαιαιιαιαιιαι!!!!!!!! μεσαααααααααααααα!!!!!!!! για ιανουάριο όμως, τον δεκέμβριο πήζω πολύ άσχημα... αν πάλι το οργανώσετε πετάγομαι για ολίγο να σας δω και σέρνω και το μικράκι μαζί....

καλημέρα καλλιοπάκι!

να κανονίσουμε τότε για ιανουάριο στη Σαλόνικα!

όσο για τους πειρασμούς που μου βάζει ο Στεφ, χθες έβαλε το χεράκι της και η Γεωργία και θυμήθηκα το νερό εγκαίρως! αλλιώς θα είχα χτυπήσει πολλά απαγορευμένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γοργονίτσες!!!

Αρχικώς, χρόνια πολλά για χτες σε εορτάζουσες καθώς και σε όσους δικούς σας γιόρταζαν. Να τους χαίρεστε!!!

Το σημερινό εβδομαδιαίο ζύγισμα έδειξε -600!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλε περιμενετε!!!! Εγω πρεπει να λειπω απο το σπιτι για τις γοργονοσυναντησεις τοσο συχνα????? Ας περασει κανενας μηνας τουλαχιστο. Θα με διωξουν απο το σπιτι αν καθε Σ/Κ την κανω για καφε με γοργονες!!!!!

Γεωργία μου, αφού λές ότι οι άντρες σου έχουν τη δική τους ζωή... καιρός να τους δείξεις ότι έχεις κι εσύ τη δική σου... να τους λείψεις για λίγο, να σε αποζητούνε!!!!!

Αν μαλωνω λεει???? Δερνω κιολας. Βρηκες να μιλησεις στο φουγαρο προ διετιας και φοβερη αντικαπνιστρια σημερα. (Αν δεν πιστευεις ρωτα τον αντρα μου τι τραβαει ο καημενος απο οταν εκοψα το τσιγαρο).Χαχαχαχαχαχχα

Σε νιώθω. Κι εγώ φουγάρο προ 2,5 ετών και σήμερα... μου βρωμάει απίστευτα!!!

Εγω ειμαι χαλια σημερα. Με επιασε κριση στο εντερο και ποναω απο το πρωι. Εφτιαξα φιδε τωρα, και πηρα και τα χαπια που ειχα αμελησει κατ΄εντολην του γαστρεντερολογου μου. Θα΄ναι δυσκολη μερα.

Περαστικά σου, καλό μου. Πως είσαι σήμερα;;;

Τάρα μου περαστικά σου! όσο για τον καφέ που λες... δύσκολο πράγμα σε καταλαβαίνω. Μπορεί να κατάφερα να κόψω το τσιγάρο αλλά με τον καφέ είναι πιο δύκολα τα πράγματα τελικά.....

:)

Για μένα ο πρωιν΄ς καφές είναι... ιερός. Μία τεράστια κούπα με 1,5 κουταλιά καφέ... και την ησυχία μου. Παλιός μου προϊστάμενος είχε έρθει πάνω από το κεφάλι μου με την εξής ατάκα: "Ήπιες τον καφέ σου... α, όχι ακόμα, καλά, τα λέμε αργότερα..." Είχα δώσει στίγμα... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δεν μου κάνει τπτ ο ντεκαφεινε.Εγώ πίνω γύρω στους 4 καφέδες την ημέρα για να στέκομαι στα πόδια μου.Αν δεν έχω και αυτό θα κοιμάμαι όλη μέρα όρθια.

Καλή μου DEl,

κι εγώ έπινα τόσους καφέδες συνήθως. Τρεις ήτανε το μίνιμουμ. Κάποια απογεύματα διαπίστωσα τα άπειρα νεύρα και την πλήρωνε πολλές φορές το παιδάκι μου. Τώρα τι κάνω: Τον πρωινό μου καφέ (κλασικά :rolleyes:) και το απόγευμα εάν είμαι πολύ κομμάτια βάζω μισή κουταλιά ντεκαφεινέ και μισή κανονικό. Εάν όχι, πίνω ντεκαφεινέ. Επίσης, παίρνω ντεκαφεινέ καπουτσίνο ή κάνα καπουτσίνο καφεινέ τον πίνω...

Όσο για το μέτωπο της δίαιτας σφυρίζω αδιάφορα προς το παρόν: Στο τέλος της εβδομάδας, όμως, είμαι σίγουρη ότι θα έχω νέα!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...στην προσπαθεια μου να βαλω μια φωτο την εκανα τη βλακεια μου και δεν εχω και εντιτ...σορυυυυυ...

ελπιζω να εχετε μια υπεροχη μερα και σημερα...

μακια μακια...

καλημέρα Λιζάκι!:)

μάκια του!

Link to comment
Share on other sites

guten-morgen_016.gif

Καλημερα γοργονακια μου χθες εκανα οτι μπορουσα σε θεμα φαγητο και γλυκα αν σκεφτητε οτι πηγα σε τρεις Νικους ημουν και πολυ κυρια βρε παιδι μου τη ειχαν ετοιμασει αυτες οι γυναικες πω 1πω!! κολαση τη γαλακτομπουρικα , τι καριδοπητες , τη πιραβλακια , φλογερες αμαν σιναφι πια εε δεν μπορεσα και εγω εφαγα ενα γλυκο δεν θα πω οχι αλλα στα φαγητο ημουν πολυ κυρια εφαγα ενα κομματι αρνι ψαχνο χωρις καθολου λοιπος στην σουβλα και σαλατα λαχανο και ενα ποτιρι καρσι εεε!! ειπα και εγω να πειω κατι κατα αλλα κουραστηκα πολυ με δυο μιικρα σε τρεια σπιτια φρικη αλλα και παλι καλα καθησαν σε σχεση με αλλα παιδακια ομως βγηκα ωφ να λεγεται χαχαχαχα!!

εεεε! και δεν σας ειπα που εβαλα κατω πολλες ελευθερες κοπελιες χωρις μωρακια κοκετα ημουν οχι οτι ειμαι ψωνια αλλα το εχω ναι τσιπουρα μου ΤΑΡΑΧΗ χθες το βραδυ τον αντρα μου τον ζαλησαν οι φιλοι του και στο τελος μου λεει καλα δεν μπορουσες να μην ντυθεις τοσο ομορφα χαχαχαχαχαχα!! ελιωσα πεθανα στα γελεια ο κακομηρος μονο για μενα του ελεγαν μεχρι και η πεθερα μου δεν τον ρωτησε τη κανεις αλλα οτι η ντινα εχει γινει κουκλα :tongue::tongue::tongue::tongue: χαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: ...

αυτα τα δικα μου !!

τωρα να πω για την ελιζα βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι εγινε ο νικολας πρωινος πρωινος 7:15 και μας ειπε;ς καλημερες .... μακια κουκλακι μου ελπιζω ολα να ειναι καλα ....

ταρα πως εισαι σημερα ? del μου τωρα ειδα οτι ειχες και συ θεματακι με την υγεια σου περαστηκα καλο μου !!

καλιοπακι μου αντε βρε να σε βλεπουμε ποιο συχνα και εμεις ειχαμε παθει στερησει που δεν σε βλεπαμε ...

βικυ καλημερα

γωγω καλημερα

αρχηγε καλημερα

σεβουλα εμαθα ποτε ειναι η γιορτη σου αλλα πολλες κοπελιες την γιορταζουν και 5/12 παντος να εισαι καλα μακια καλημερα!!!

λεττα καλημερα και του χρονου με υγεια καλο μου !!

viky 75 καλημερα καιρο ειχαμε να σε δουμε χαιρομαι που ηρθες στην παρεα μας μακια !!

ζωη καλημερα που δεν σε λενε ζωη εεε!! τρεχεις να σε δουμε το σαββατο στηλακι θα μας ερθεις χαχαχαχα!!

ελλη καλημερα καλο μου και εσυ μια απο τα ιδια βρε τι αγωνα ς δρομου ειναι αυτος και ειδα τι ειπες οταν εβαλες το ονομα μου τι εβγαλε χαχαχαχαχα!! μακια

αχιλεα καλημερα δεν ξεχνω δρομολογια χαχαχαχαχαχα!! μακια

και σε ολα τα γλυκα γοργονακια ευχομαι μια γλυκια γλυκια καλημερα !!

ψωνίστηκα το ψώνιο μετα τα χθεσινά χαχαχαχαχαχαχαχα!! μακια :tongue::tongue::tongue::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημέρα Ντίνα!:)

μπράβο η γοργόνα!:D

χαίρομαι πάρα πολύ. κι εγώ θα ψωνιζόμουν καλέ!

εγώ πάντως στο αρνάκι δεν θα αντιστεκόμουν, το ομολογώ! και προτιμώ και πετσούλες.;)

μπράβο και στα παιδάκια σου που ήταν φρόνιμα.:D

ε, ρε καμάρι ο σύζυγος. έτσι! έεεεεεεετσι!:D και η πεθερά;;;

τα σέβη μου γοργόνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!πωπω!!!ντινακι.....ειπαμε να γινεις γοργον κοριτσια μου...αλλα εσυ εγινες μαγισσα γοργονα και τους μαγευεις ολους!!!!!πολυ το χαρηκα....επειδη το εζησα και εγω ...ξερω οτι εχει πολυ πλακα!!!!!χαχα!!!!κουκλα!!!!!!

σημερα πολλες δουλειες...θα μπαινοβγαινω...μη γραψετε πολλα για να σας προλαβωωωωωωωω........................

καλημέρα Βίκυ!

τί κουκλί ο μεγάλος!:o:D

τί πρόσωπο, τί βλέμμα!:o:D

το μήλο κάτω από τη μηλιά!;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.sintagespareas.gr/sintages/kremmidopita-me-manitaria-kai-tiri.html#ixzz13MypHbmV

Η συνταγή είναι αυτή με τις εξης διαφοροποιήσεις:

1) έβαλα 2 λιγότερα κρεμμύδια και πρόσθεσα πράσσα!

2) τυριά έβαλα: 200γρ κασέρι + 200 γρ. ρεγγάτο + 100 γρ παρμεζάνα

3) κρεμα γάλακτος έβαλα light

4) την έφτιαξα με ζύμη Κουρού (δεν έβαλα σουσάμι)

Καλημέρα κορίτσια!

Ωραία φαίνεται, αλλά έχει να πέσει πολύ κλάμα με 1 κ. κρεμμύδια...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

σεβουλα ευχαριστώ καλό αλλα τι να σου λεω πολυ γελειο τρελο και την συνιφαδα μου που δεν με πάει με τίποτα να βράζει στο ζουμί της χαχαχαχαχαχα!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: νομιζε οτι θα εμενα με το βαρος αυτο και τωρα ειμαι ποιο λεπτή απο εκείνη χαχαχχαχαχαχα!! και με δυο παιδιά και εκείνη ενα χαχαχαχα!! ειναι πολυ βλαμενο ατομο δεν την μπορώ με τίποτα αλλα ξέρω να την τακτοποιώ χαχαχα!! και δεν μπορει να πει πολλα !!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα τάρα!

η μικρή μου είναι εύκολη γενικά. προβλέψιμη.

με βοηθάει όμως απίστευτα ο σύζυγος. αν πω, πονάω ή είμαι οφ, αναλαμβάνει εκείνος.

Αχ κι εμενα με βοηθαει αν και δουλευει 12 ωρες το λιγοτερο την ημερα κι ερχεται κατακοπος. Μολις φαει ομως αναλαμβανει τα παιδια κι εγω εξαφανιζομαι στο μπαλκονι για το ηρεμιστικο μου τσιγαρακι! Μεχρι το βραδυ που θα γυρισει ομως, ειναι δυσκολα τα πραγματα...!:rolleyes:

Τσιπουρακι, στην κρεμμυδοπιτα που εφτιαχνα εγω, μια χαρα ηταν το μισο κιλο κρεμμυδια. Γινοταν λεπτη και ελαφρια πιτουλα!;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

σεβουλα ευχαριστώ καλό αλλα τι να σου λεω πολυ γελειο τρελο και την συνιφαδα μου που δεν με πάει με τίποτα να βράζει στο ζουμί της χαχαχαχαχαχα!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: νομιζε οτι θα εμενα με το βαρος αυτο και τωρα ειμαι ποιο λεπτή απο εκείνη χαχαχχαχαχαχα!! και με δυο παιδιά και εκείνη ενα χαχαχαχα!! ειναι πολυ βλαμενο ατομο δεν την μπορώ με τίποτα αλλα ξέρω να την τακτοποιώ χαχαχα!! και δεν μπορει να πει πολλα !!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:D:D:D:D:D:D:D:D

χαίρομαι με τη χαρά σου φιλενάδα σαν να ήταν δική μου!

Link to comment
Share on other sites

κάθε μέρα λέω να η ευκαιρία να μπω να πω καμια κουβέντα μαζί σας, τώρα που δεν έχω δουλειά και να τσουπ εμφανίζετε όλο και κάτι:confused:

καλημέρα προς το παρόν:D


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εμενα με βοηθαει αν και δουλευει 12 ωρες το λιγοτερο την ημερα κι ερχεται κατακοπος. Μολις φαει ομως αναλαμβανει τα παιδια κι εγω εξαφανιζομαι στο μπαλκονι για το ηρεμιστικο μου τσιγαρακι! Μεχρι το βραδυ που θα γυρισει ομως, ειναι δυσκολα τα πραγματα...!:rolleyes:

Τσιπουρακι, στην κρεμμυδοπιτα που εφτιαχνα εγω, μια χαρα ηταν το μισο κιλο κρεμμυδια. Γινοταν λεπτη και ελαφρια πιτουλα!;)

σίγουρα είναι διαφορετικά με δύο παιδιά.

κι εγώ όταν επιστρέφει από το γραφείο βγαίνω σούμπιτη για τσιγαράκι κ τηλέφωνα στη βεράντα.

ενώ όταν είμαι μόνη με τη μικρή, το πολύ να κάνω δυο τζούρες, γιατί παίζουμε τα πέτρινα χρόνια στο τζάμι, το οποίο γλείφει απ' άκρη σ' άκρη;):tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...