Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα και από μένα! Εγώ έκανα την εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη και τώρα περιμένω με άπειρο άγχος να έρθει η Δευτέρα! Όντως οι πιο δύσκολες μέρες είναι αυτές, όπως έχω διαβάσει από πολλές εδώ! Περνούν βασανιστικά αργά με πολλές διαφορετικές σκέψεις και συναισθήματα! Δεν ξέρω πόσο να περπατήσω και ποιο είναι το όριο της ήπιας δραστηριότητας. Πώς την παλεύετε με την αναμονή; 

      Μέχρι στιγμής δεν έχω συμπτώματα και δεν ξέρω αν πρέπει να έχω.. μόνο κοιμάμαι αρκετά μάλλον λόγω της προγεστερόνης όπως είπατε..

      Εύχομαι καλή επιτυχία σε κάθε μία ξεχωριστά! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

και εδω πρεπει να μπορουμε και να βαλουμε να βλεπουν μονο οι φιλοι μας...νομιζω!!!δε τα ξερω και κπολυ καλα του φορουμ!!!

εσύ πουλί μου, γιατί δεν έβαλες την αφεντιά σου;:):?

έχε χάρη που είμαι κι εγώ Χριστουγεννοκόριτσο και δεν μαλώνω με αγγελάκια!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

λοιπον αρνικολ...φτιαχνεις αλμπουμ και μετα το κανεις να το βλεπουν μονο οι φιλοι σου απο το παρεντς καφε;;;;σ'αρεσει;;

για εξηγησε λίγο καλύτερα και σε εμας!!! που πάω για να το κάνω και πως επιλέγω ποιοι το βλέπουν???

Link to comment
Share on other sites

εσύ πουλί μου, γιατί δεν έβαλες την αφεντιά σου;:):?

έχε χάρη που είμαι κι εγώ Χριστουγεννοκόριτσο και δεν μαλώνω με αγγελάκια!:tongue:

α!!!μη το λες ...γλυκα...τουλαχιστον για μενα....φρικιο παιδι μου...φρικιο των χριστουγεννων.....οι αγγελοι ειναι απο την βαφτιση του ανιψιου....και ηταν η προσπαθεια η πρωτη για φωτο....πηγα να βαλω και πιο προσωπικες και δεν εμπαιναν ,....κατι εκανα λαθος ...αλλα θα βαλω...:D

για εξηγησε λίγο καλύτερα και σε εμας!!! που πάω για να το κάνω και πως επιλέγω ποιοι το βλέπουν???

κοιτα δεν το εχω ψαξει πολυ....αλλα ειδα οτι μπορεις να κανεις το αλμπουμ σου να το βλεπουν μονο οι φιλοι σου.....δλδ ...εχεις καποιες φιλες εδω;;;...και αν καποια ξερει περισσοτερα ...να μας πει παρακαλω;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Το σημερινό εβδομαδιαίο ζύγισμα έδειξε -600!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!

Κατάφερα να συγκρατηθώ σε τραπέζωμα χτες έφαγα μόνο σαλατούλα και κρέας!!!

Επίσης αντιστάθηκα σε πολλά γλυκά κεράσματα εντός και εκτός σπιτιού!!!

Ευτυχώς με έχει πιάσει το πείσμα μου πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Το σημερινό εβδομαδιαίο ζύγισμα έδειξε -600!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη!

Κατάφερα να συγκρατηθώ σε τραπέζωμα χτες έφαγα μόνο σαλατούλα και κρέας!!!

Επίσης αντιστάθηκα σε πολλά γλυκά κεράσματα εντός και εκτός σπιτιού!!!

Ευτυχώς με έχει πιάσει το πείσμα μου πάλι!

μπραβοοοοο κοριτσι μου!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααα και κάτι άλλο αν θελετε φυσικά να γίνουμε και φίλες στο φατσοβιβλίο...(βλέπε φεισμπουκ)... πως λέγαμε παλιά, κοριτσάκι θες να γινουμε φιλες???

Χαχαχαχαχχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!! Τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εστειλα αιτημα!!!

θα βρεθούν Αθήνα!:(

ρε κορίτσια οι υπόλοιπες γιατί δεν κανονίζουμε ένα Σάββατο για Θεσσαλονίκη;:roll:

Καλε περιμενετε!!!! Εγω πρεπει να λειπω απο το σπιτι για τις γοργονοσυναντησεις τοσο συχνα????? Ας περασει κανενας μηνας τουλαχιστο. Θα με διωξουν απο το σπιτι αν καθε Σ/Κ την κανω για καφε με γοργονες!!!!! Ελεος. Λυπηθειτε με!!!! Για Θεσ/νικη ειμαι μεσα εεεεεεε!!!!!

Σεβουλα μου, θα ερθεις ετσι???

Σεβούλα μου δεν έχεις φεισμπουκ??? :( :(

Ακομη καλε δεν ανοιξες σελιδα????????? Κοτζαμ (επαγγελμα) και δεν εχεις ΦΒ????????????

μισό πακέτο να φτάσω αεροδρόμιο, μισό να φτάσω από αεροδρόμιο σπί τι σου:tongue:

στο αεροπλάνο θα μασάω καπνό:mrgreen::lol:

Γεωργία, μη μαλώνεις.:roll:

Αν μαλωνω λεει???? Δερνω κιολας. Βρηκες να μιλησεις στο φουγαρο προ διετιας και φοβερη αντικαπνιστρια σημερα. (Αν δεν πιστευεις ρωτα τον αντρα μου τι τραβαει ο καημενος απο οταν εκοψα το τσιγαρο).Χαχαχαχαχαχχα

Και.... ηρθε η κοκκ/τσα.

Επισης να μη ξεχνιομαστε μερα που 'ναι :

Λετα χρονια πολλα

Ελιζα να χαιρεσαι τον Νικολα σου

ΤARA να χαιρεσαι τους δικους σου

Βικυ, τον αδερφουλη σου.

Και οποιος αλλος εχει εορταζοντα, να τον χαιρεται!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Συνονόματη σ' ευχαριστώ!!!

Πως πάει το στόλισμα, τελείωσες;

Εμείς στολίσαμε προχτες.

ναιιιι...μετα απο μια βδομαδα τα καταφερα και τελειωσα!!!χαχα!!!το σπιτι του αγιου βασιλη και το δικο μου.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ναιιιι...μετα απο μια βδομαδα τα καταφερα και τελειωσα!!!χαχα!!!το σπιτι του αγιου βασιλη και το δικο μου.....

Μπράβοοοο...

Και τώρα εβδομάδα γλυκών, ε;

Δεν έχω φτιάξει ποτέ, τι είναι πιο εύκολο, μελομακάρονα ή κουραμπιέδες;

Link to comment
Share on other sites

Ερη μου όχι! πολύ καλά έκανες και ξεκίνησες τώρα! θα σου πω τους λόγους:

αν ξεκίναγες μετά τις γιορτές θα φορτονώσουν κι αλλα κιλά!

οι γιορτές στην ουσία είναι 2-3 μέρες συγκεκριμένα είναι 4 γιορτινά γεύματα, οι υπολοιπες μέρες μπορούν να είναι κανονικές!

δηλαδή μόνο τα γλυκά δεν τρως .... άρα γλυτώνεις πολλές περιττές θερμίδες!

επίσης έχω παρατηρήσει ότι είναι πολύ δύσκολο μετά τις γιορτές να κόψω τα γλυκά! φαντάζομαι ισχύει σε όλες μας......

το καλύτερο ξέρεις ποιο είναι; ότι θα είσαι μία Κιουρία στις γιορτές και μετά θα έχεις απίστευτη δύναμη, αυτοπεποιθηση τσαμπουκά ότι καταφερες στις γιορτές να συγκρατηθεις!

Κι εμενα ο Μουλινος περσι μου ειχε δωσει 3 ή 4 ελευθερα γευματα, δε θυμαμαι ακριβως. Γευματα ε? Οχι ολοκληρη μερα! Ειχα τα παντα, και γλυκα, και ποτο, απλα μου ειχε πει να μη φαω πολλα διαφορετικα πραγματα αν ειναι δυνατον. Παντως και εγω ειχα δυσκολευτει πολυ να επανελθω μετα, γιατι ειχα βγει απο τη σειρα μου.

Κρεμμυδόπιτα;;; Πρώτη φορά το ακούω! Αν έχεις χρόνο, δώσε συνταγή!

Εφτιαχνα κι εγω παλια κρεμμυδοπιτα με μπεικον, αχτυπητη! Δε θυμαμαι τις αναλογιες ομως.

Πως το παθατε και δε γραψατε παλι 10 σελιδες?:tongue:

Εγω ειμαι χαλια σημερα. Με επιασε κριση στο εντερο και ποναω απο το πρωι. Εφτιαξα φιδε τωρα, και πηρα και τα χαπια που ειχα αμελησει κατ΄εντολην του γαστρεντερολογου μου. Θα΄ναι δυσκολη μερα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμενα ο Μουλινος περσι μου ειχε δωσει 3 ή 4 ελευθερα γευματα, δε θυμαμαι ακριβως. Γευματα ε? Οχι ολοκληρη μερα! Ειχα τα παντα, και γλυκα, και ποτο, απλα μου ειχε πει να μη φαω πολλα διαφορετικα πραγματα αν ειναι δυνατον. Παντως και εγω ειχα δυσκολευτει πολυ να επανελθω μετα, γιατι ειχα βγει απο τη σειρα μου.

Εφτιαχνα κι εγω παλια κρεμμυδοπιτα με μπεικον, αχτυπητη! Δε θυμαμαι τις αναλογιες ομως.

Πως το παθατε και δε γραψατε παλι 10 σελιδες?:tongue:

Εγω ειμαι χαλια σημερα. Με επιασε κριση στο εντερο και ποναω απο το πρωι. Εφτιαξα φιδε τωρα, και πηρα και τα χαπια που ειχα αμελησει κατ΄εντολην του γαστρεντερολογου μου. Θα΄ναι δυσκολη μερα.

περαστικά μαναράκι μου !! ;););)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοοο...

Και τώρα εβδομάδα γλυκών, ε;

Δεν έχω φτιάξει ποτέ, τι είναι πιο εύκολο, μελομακάρονα ή κουραμπιέδες;

μελομακαρονα για μενα!!!!

Εφτιαχνα κι εγω παλια κρεμμυδοπιτα με μπεικον, αχτυπητη! Δε θυμαμαι τις αναλογιες ομως.

Πως το παθατε και δε γραψατε παλι 10 σελιδες?:tongue:

Εγω ειμαι χαλια σημερα. Με επιασε κριση στο εντερο και ποναω απο το πρωι. Εφτιαξα φιδε τωρα, και πηρα και τα χαπια που ειχα αμελησει κατ΄εντολην του γαστρεντερολογου μου. Θα΄ναι δυσκολη μερα.

θελω και εγω συνταγη κρεμμυδοπιτας ...παρακαλω;;;;

ταρα μου περαστικα ...το εχω και εγω και σε ...καταλαβαινω απολυτα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...