Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

βίκυ, ήμουν κι εγώ εκεί.

έχεις κάνει δίπλες; τα μπισκοτάκια που έβαλες; αν ναι, αν έχουν επιτυχία θέλω συνταγή οπωσδήποτε.

έκανα κάτι μπισκοτάκια από το θέμα των Χριστουγέννων δίπλα, τρώγονται, έχουν καλή γεύση κ σχήμα, αλλά δεν ξετρελάθηκα. τα τρώει η μικρή.

τσιπούρα μου καλημέρα! μάκι μούκι!

τάρα, καταπληκτικός άνθρωπος η νύφη σου, εεεεεεεε;

μαεστρία μου μπράβο νοικοκυροκόριτσο!

οχι ακομα !!!!διπλες ..δεν εχω επιχειρησει ποτε!!!!αυτη η βδομαδα ειναι βδομαδα γλυκων .............:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ντελάκι περαστικά σου!!!!!! Γιαούρτια μαζί με την αντιβίωση! μην το ξεχνάς! επίσης όπως σου είπαν πολλά νερά!

Μαέστρω μου περαστικά σου κι εσένα!

Ελιζάκι περαστικά στην Μαρία σου!

Δεν έχω καταλάβει ποιοι άλλοι γιορτάζουν αλλά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Τέλειοι οι στολισμοί σας!!!!! και του χρόνου !!!!!!!

Εμεις θα στολίσουμε μάλλον την Τρίτη, θα πάρουμε αληθινό δέντρο και με αυτή τη ζέστη... δεν το τολμούσα μέχρι τώρα!

Μαριλίνα ωραία τα μανιτάρια;;;; δική μου η συνταγή! εννοώ δικής μου έμπνευσης δεν την έχω βρει από κάπου. Χαίρομαι που σου άρεσαν!

Κι εγώ Βαζελίνα τιμημένη!!!!!!! Παλιά πήγαινα και γήπεδο κλπ αλλά πλέον του βαρέθηκα. Ο καλός μου είναι ΑΕΚ αλλά πρώτα Manchester (σπούδαζε εκει και του έχει μεινει η πορωση)

Ταρα γέλασα πάρα πολύ με τις μπάλες !!!!!!

Να αναφέρω ότι είμαι τρελά ερωτευμένη με τον ανηψιό μου!

Εχει γίνει γίγαντας το παιδί!!!!!!!

Μου έκανε σκέρτσα και χαμόγελα κι έλιωνα! πως θα τον αποχωριστώ μου λέτε;;;;

Αντε και συναντιόμαστε άμεσα!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ερη μου όχι! πολύ καλά έκανες και ξεκίνησες τώρα! θα σου πω τους λόγους:

αν ξεκίναγες μετά τις γιορτές θα φορτονώσουν κι αλλα κιλά!

οι γιορτές στην ουσία είναι 2-3 μέρες συγκεκριμένα είναι 4 γιορτινά γεύματα, οι υπολοιπες μέρες μπορούν να είναι κανονικές!

δηλαδή μόνο τα γλυκά δεν τρως .... άρα γλυτώνεις πολλές περιττές θερμίδες!

επίσης έχω παρατηρήσει ότι είναι πολύ δύσκολο μετά τις γιορτές να κόψω τα γλυκά! φαντάζομαι ισχύει σε όλες μας......

το καλύτερο ξέρεις ποιο είναι; ότι θα είσαι μία Κιουρία στις γιορτές και μετά θα έχεις απίστευτη δύναμη, αυτοπεποιθηση τσαμπουκά ότι καταφερες στις γιορτές να συγκρατηθεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το καλύτερο ξέρεις ποιο είναι; ότι θα είσαι μία Κιουρία στις γιορτές και μετά θα έχεις απίστευτη δύναμη, αυτοπεποιθηση τσαμπουκά ότι καταφερες στις γιορτές να συγκρατηθεις!

Αυτό το τελευταίο πολύ μου άρεσε!!!Θα το έχω στο μυαλό μου τις " δύσκολες" ώρες!!!!:rolleyes:


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

και χρόνιά πολλά στους εορτάζοντες

καλημερα ζουμπι...καιρο εχουμε να σε δουμε...

christmas-table-decor-ideas-picture-14.jpg

απλα τελειοοοοοοο...θελω και εγω ενα τετοιο...

Kαλημέρα κοπελιές!!!

Έχω ένα καθαρό σπίτι, στόλισα λίγο, το δέντρο έμεινε και μ' αρέσει που ξεβρωμίσαμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Τώρα λίγη ξεκούραση, χαρτιά, ΟΑΕΔ, κλπ αυτή τη βδομάδα και μετά εργασίεεεεεεεες!

Σε όλες κι όλους που γιορτάζουνε (γιατί δεν έχω συγκρατήσει ποιοι) να ευχηθώ

x.gifr.gifo.gifn.gifi.gifa.gifempty.gifp.gifo.gifl.gifl.gifa.gif και να τους χαίρεστε!!!

καλημερα μαεστρια , καλο κουραγιο με τη γραφειοκρατια...

Καλημερααααααααα & χρονια πολλααααααααα !!!

σας παρακολουθω...αλλα πηζωωω και δεν μπορω να ποσατρω.......επανερχομαι.......................... :tongue::tongue::tongue:

καλημερα μαρακι...βλεπω μολις δεις τσουρεκακι...τσουππππ εμφανιζεσαι χαχχαχαχαχαχχαχα...

Καλημέρα & Καλή εβδομάδα!!!

Ελιζάκι μου να χαίρεσαι τον Νικόλα σου!!!!!!!!!!

να είναι πάντα γερός, παιχνιδιάρης και χαρούμενος!!!!!!!!

Η Λέτα μας γιρτάζει σήμερα;;;;;;;;;

Ευχες για όποιον έχετε που γιορτάζει!

δεν προλάβαίνω να δας διαβάσω τώρα, σας φιλώ !

καλημερα τσιπουρακι μου...ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου...να σαι καλα και πολλαααααααααα παιχνιδια σου ευχομαι με τον κουκλο ανηψιο σου...αυριο φευγει???

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Καλή εβδομάδα και Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν!!!!!

καλημερα ερη...εισαι καλυτερα ψυχολογικα κοριτσι????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα είμαι Ελίζα αλλά...δεν πετάω και στα σύννεφα!!!Ίσως περνάω επιλόχιο κατάθλιψη....Σκέφτομαι να κόψω τον θηλασμό ή τουλάχιστον να τον μειώσω....θα είναι όλα πολύ πιο εύκολα τότε...


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλύτερα είμαι Ελίζα αλλά...δεν πετάω και στα σύννεφα!!!Ίσως περνάω επιλόχιο κατάθλιψη....Σκέφτομαι να κόψω τον θηλασμό ή τουλάχιστον να τον μειώσω....θα είναι όλα πολύ πιο εύκολα τότε...

έρι μου, η απόφαση είναι δική σου, γιατί εσύ ορίζεις τη ζωή σου, αλλά ο θηλασμός είναι η εύκολη λύση.

χωρίς αποστείρωση, μπιμπερό, πλύσιμο, θηλές, αντικατάσταση, σκόνες, μέτρημα, να το τσεκαρεις σε θερμοκρασία, να αγοράσεις τη σκόνη, η πέψη, όλα τα θρεπτικά στοιχεία που εσύ μόνο δίνεις κ είναι αναντικατάστατα, η μοναδική σχέση την ώρα του θηλασμού, ...

συγνώμη, που πετάχτηκα σαν την .. αλλά ό,τι κι αν αποφασίσεις, σκέψου το καλά. αυτό που κάνεις είναι κορυφή και μοναδικό!

με αγάπη και μόνο!:)

Σέβη

Link to comment
Share on other sites

έρι μου, η απόφαση είναι δική σου, γιατί εσύ ορίζεις τη ζωή σου, αλλά ο θηλασμός είναι η εύκολη λύση.

χωρίς αποστείρωση, μπιμπερό, πλύσιμο, θηλές, αντικατάσταση, σκόνες, μέτρημα, να το τσεκαρεις σε θερμοκρασία, να αγοράσεις τη σκόνη, η πέψη, όλα τα θρεπτικά στοιχεία που εσύ μόνο δίνεις κ είναι αναντικατάστατα, η μοναδική σχέση την ώρα του θηλασμού, ...

συγνώμη, που πετάχτηκα σαν την .. αλλά ό,τι κι αν αποφασίσεις, σκέψου το καλά. αυτό που κάνεις είναι κορυφή και μοναδικό!

με αγάπη και μόνο!:)

Σέβη

χμ!!!!θα συμφωνησω μαζι σου!!!!:D:Dτα ιδια θα ελεγα και εγω!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες μου!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, χρόνια πολλά και σε όσους έχετε που γιορτάζουν!!!! Αυτά και φευγω πάω να μαγειρέψω!!!!

Φιλούρεςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες μου!!! Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, χρόνια πολλά και σε όσους έχετε που γιορτάζουν!!!! Αυτά και φευγω πάω να μαγειρέψω!!!!

Φιλούρεςςςςςςςςςςςς

φιλούρες!

τί θα φάτε;

Link to comment
Share on other sites

βραστά λαχανικά μεσημέρι - βράδυ

για να ρεφάρω τις 4 πατατούλες φούρνου που μου επέτρεψε να φάω χθες μαζί με το κοτόπουλο και το 1 κομματάκι κρεμμυδόπιτα (τέλεια την έφτιαξα!)

αχ αχ αχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...