Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια .......μια ομορφη κυριακη να εχετε και να περασετε καλα.....1744386rd5f1eb3b5.gif

αντε και του χρόνου κορίτσι!!! Να στε καλά να ξαναστολίσετε!!!

ζηλεύωωωωωω θέλω κι εγώ να μπορούσα να έρθω στη συνάντηση σας:cry::cry:

σ'ευχαριστω Stin@ να σαι καλα....ωραια θα ηταν να σε γνωριζαμε.....!!!

Καλέεεεεε, πολλά γράψατε για Σάββατο, πως το πάθατε;

Αχ, κι εγώ ψιλοαρρωστούλα, άρχισαν να πονάνε αμυγδαλές και κεφάλι. Ωραια, ήθελα να τελειώσω με καθαριότητα αύριο! Να δούμε τι θα κάνω, ευτυχώς θα 'ρθει και η γυναίκα (το δώρο που λέγαμε στον εαυτό μου!!).

'Αντε, να ξεβρωμίσει το σπίτι, να στολίσωωωωωωωωω! Το 'χω πολύ ανάγκη!

Καλό σαβ/ριακο σε όλες!

μαεστρια μου περαστικα σου κοριτσι μου......καλη αρχη με το στολισμα.....οταν βλεπεις το σπιτι καθαρο και στολισμενο ...αλλαζει η διαθεση......εχεις δικιο!!!!:-D

φιλάκια, κι εσύ το ίδιο!

κι εγώ τελείωσα σήμερα με στολισμό.

έχω βάλει για αστεράκι φωτογραφία της μικρής μου.

όλα με ασφάλεια βέβαια, όχι όπως πέρισυ που είχα τα κρυσταλλάκια μου, τα κεράκια, γιρλάντες, τα διακοσμητικά, όπου ήθελα, αλλά φέτος θα μοιράζομαι τη χαρά των Χριστουγέννων με την κόρη μου!

ο Στεφ δεν πολυσυγκινείται. η πρώτη του κουβέντα ήταν ότι το έχω κανει τσίρκο, η δεύτερη "καλά τί στολίδια ήθελες να πάρουμε φέτος, αφού δεν άφησες κλαδί στο δέντρο ούτε γωνιά στο σπίτι που να μην την στολίσεις":mrgreen:

:tongue::tongue::tongue::tongue:

α...και εσυ φρικιο των χριστουγεννων ....καλως σε βρηκαμε......:-Dκαι του χρονου με υγεια σεβουλα μου......μια απο τα ιδια ...ο χαζμπαντ μονο μου κατεβασε την μια κουτα .....και μου κρεμασε 2 κορδελες στα παραθυρα που δεν εφτανα.....α!!και εβαλε και το αστερι στο δεντρο.....ολα τ'αλλα μονη μου......εμενα οταν ξεκιναγα...μου ειπε ....μη το παραφορτωσεις ε;;χαχα!!!

μεχρι και στο μπανιο εβαλα αξεσουαρ αγιου βασιλη.....:-D

Eχινακεια καλο μου...;) Εισαι ανεπιδευκτη μαθησεως?:tongue:

ταρα μουπου ειπαμε οτι την βρισκεις την εχινακεια;;ειμαι......ανεπιδευκτη μαθησεως:oops:

Σερρες γεννηθηκα, καταγωγη εχω απο Εβρο, μενω απο μικρη στην Αθηνα.

Να σας πω το γελοιον του δεντρου μας. Ειναι κακασχημο. Οι μπαλες του ειναι στις αποχρωσεις του μπλε-γαλαζιο-λευκο-ασημι... Γιατι ομως? Οταν το πρωτοπηραμε, τσακωθηκαμε γιατι ο αντρας μου ο βαζελος ηθελε να παρουμε πρασινες μπαλες και αρνιοταν πεισματικα τις κοκκινες...:evil: Ετσι συμβιβαστηκαμε και οι δυο...:roll:

χμ!!!για αρχη δε σε πιστευω οτι ειναι κακασχημο.....:D....γιατι απ'οτι εχω δει εχεις γουστο........αν το αφηνα και εγω στον αντρα μου οχι μονο πρασινες μπαλες θα επαιρνε αλλα και τριφυλλι να βαλει για διακοσμητικα....

Καλησπέρα!!!

Μόλις έβαλα για ύπνο την μικρή και είπα να ρίξω μια ματιά πριν κοιμηθώ!!!!

Μαεστρία περαστικά από ότι κατάλαβα είσαι άρρωστη.....

Εγώ κορίτσια τηρώ τη δίαιτα κατά γράμμα παρότι δεν μου συμπαραστέκεται κανείς....Για να καταλάβετε ο άντρας μου τώρα βλέπει τηλεόραση και έχει πάρει αγκαλιά μία σακούλα φεμάτη γαριδάκια, πατατάκια και ό,τι άλλι μπορείτε να σκεφτείτε και μασουλάει συνεχώς.....Τα νέυρα μου......

1807997yuhoer026i.gif

Σε καταλαβαινω! Ο αντρας μου ετρωγε το πρωι ενα kinder bueno, το βραδυ παγωτο, και οταν ξαπλωνε μια lacta...Καθημερινα χειμωνα καλοκαιρι σαν ιεροτελεστια! Επισης επινε πολυ κοκα κολα. Οταν ειδε εμενα να χανω κιλα, τα εκοψε! Τωρα πινει ανθρακουχο νερο αντι κοκα κολα και τρωει λιγη μουσταλευρια ή παγωτο που φτιαχνω εγω το βραδυ. Εχασε αρκετα κιλα κοβοντας σοκολατες και αναψυκτικα.

ΑΝΤΡΕς......ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟς ΜΟΥ .......απο την ωρα που αδυνατισα ομως και μου το λενε..... πρεπει λεει ν'αλλαξει και αυτος...και μου γινετε πιο αθλητικος..........και προσεχει.....αλλα ρε γαμωτο μου οι αντρες χανουν ευκολα....δεν ειναι δικαιοοοοοοο

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

υπάρχουν κι άλλοι βάζελοι δσαν τον δικό μου!!!!!!;):)

και ο δικος μου!!!!!βαλτε και μενα στο κλαμπ τν πρασινων συζυγων......και εχει κανει και τ'αγορια ετσι.....χαχα!!

καλημερα λετακι.....καλα να περασετε.....!!!

καλημερα μαριλινα!!!

και γρηγορα να σας πω...οτι χθες δεν ημουν καθολου κιουρια.......εφαγα του σκασμου.....σημερα θα βαλω φερμουαρ...και μονο οτι πρεπει......τα εκανα θκατα.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

έχουμε και λέμε.. τάρα, ντελ, βίκυ, σέβη. έχουμε συζύγους Πανάθες. κι εγώ βαζελάκι και η Ζωή.

ούτε εγώ ήμουν κιουρία χθες το βράδυ. φάγαμε απ' έξω το βράδυ. δεν μπορούσα να κουνηθώ από το φαγητό και την κούραση.

σήμερα όμως θα κρατήσω χαρακτήρα. μπιφτεκάκι, πατατούλες φούρνου με λάχανο σαλάτα. πρόμης!

Link to comment
Share on other sites

βίκυ μου.. μη μου βάζεις ιδέες... το μπάνιο έχει ένα ραφάκι... το οποίο έχει χώρο.

από βδομάδα στα υπόψιν!!!!!!!!!

χαχα!!!ετσι την πατησα ...και εγωωω!!!:Dπηγα τζαμπο....και ειδα τοσα χριστουγεννιατικα......τωρα θελω να παρω αξεσουαρ κουζινας!!!!χιχιχιχι!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ μικροβιολόγος είσαι????Θα κάνω οπωσδήποτε καλλιέργεια μετά την αντιβίωση απλά δεν άντεχα να το αφήσω ΄μέχρι το πρωί.Το βράδυ δεν γινόταν να πάω νοσοκομείο γιατί έπρεπε να πάω μόνη μου γιατί έπρεπε ο Γιάννης να κάτσει με τα παιδιά

Λοιπον κοιτα τι μου εχει πει μικροβιολογος. Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα και δεν εκανα ποτε καλλιεργεια. Μου ειπε λοιπον πως αν συμβει νυχτα, να πλυθω και να συλλεξω ουρα σε αποστειρωμενο ουροσυλλεκτη, να τα διατηρησω στο ψυγειο και πρωι πρωι να τα παω στο εργαστηριο.

Τι είναι η χημειοπροφύλαξη?

Μικρη δοση αντιβιωσης για μεγαλο χρονικο διαστημα. Και η ομοιοπαθητικη ειναι πολυ αποτελεσματικη επισης.

ταρα μουπου ειπαμε οτι την βρισκεις την εχινακεια;;ειμαι......ανεπιδευκτη μαθησεως:oops:

Στα φαρμακεια!

Πηγαμε στους mazoo and the zoo σημερα. Ηταν πολυ ωραια παρασταση!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

sevoula[/b];720887]τετραδάχτυλο:)

Γεωργία είσαι ωραία!!!!!!!!!!!!!:-D

Χαχαχαχαχα!!! Τριάμισι έπρεπε να γράψω αλλά ........γμ τα εξαφανισμένα edit μου!!!!

Είδες, Γεωργία μου, που τελικά το παραδέχτηκαν ότι θέλουν το σπίτι στολισμένο;; Είναι ένα βήμα προόδου, πως να το κάνουμε. Δε μου λες, αν πεις στους γιους σου πως το Χριστουγεννιάτικο - Πρωτοχρονιάτικο γεύμα θα έχει σάντουιτς, λες να φιλοτιμηθούν να σου κάνουν παρέα και να βγουν μετά;;; Για προσπάθησε... :roll::roll::roll:

Εχετε σκοπο να πεθανετε?????? Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Βρε τα παλικαρια μου πολυ τα παρερμηνευσαμε. Θα καθησουν σιγουρα σε καποιο γευμα αλλα το ολο στυλ, η βιασυνη να φυγουν, το ολο σκηνικο, η αδεια καρεκλα του πατερα, δεν ειναι οτι καλυτερο για γιορτινο τραπεζι. Για τους λογους αυτους τα εχουμε απλοποιησει ολα και προσπαθουμε καποιες αλλες στιγμες- απρογραμματιστες- να τις γευομαστε εξ ολοκληρου.

Τωρα, οσων αφορα στα σαντουιτς, θα ελεγα πως επειδη εχουν ολοι ενα θεματακι ιδιοτροπιας με τα φαγητα ( ο καθενας θελει πχ το κοτοπουλο μαγειρεμενο με διαφορετικο τροπο) και επειδη οταν στηνεις ενα τραπεζι θελεις να τους ευχαριστησεις ολους, και οχι να ακους γκρινιες και παραπονα, θα ειχε πολυ πλακα να κανουμε γιορτινο τραπεζι με το αγαπημενο σαντουιτς του καθενος. Και ....... οταν με ρωτησουν πως το σκεφτηκα αυτο θα απαντησω με πληρη φυσικοτητα : Οχι εγω, οι γοργονες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Delακι, χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα.

Σας στελνω φιλακια ....... πιαστε τα!!!!!!!!!!!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο με το θεμα μας αλλα μου αρεσε και οπως παντα θελω να το μοιραστω ... μαζι σας .... κορούλες!!!!!

3 Χρονών:"Σ'αγαπώ μαμα"

10 Χρονών:"Καλά, οτι πεις μαμά"

16 Χρονών:"Η μαμά μου είναι τόσο ενοχλητική!"

18 Χρονών:"Θέλω να φύγω από αυτό το σπίτι"

25 Χρονών:"Μαμά ,είχες δίκιο"

30 Χρονών:"Θέλω να γυρισω πίσω στο σπίτι της μαμάς ... μου"

50 Χρονών:"Δέν θέλω να χάσω την μαμά...μου"

70 Χρονών:"Θα έδινα...τα παντα για να ήταν εδώ η... μαμά,μαζι μου"

Έχουμε μόνο ΜΙΑ μανα!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γοργονιτσες μου...ψεματα δεν θα σας πω δεν διαβασα και πολλα απο αυτα που γραψατε...

να πω περαστικα στο ντελακι που ειδα οτι ταλαιπωρειτε και ευχομαι να εχεις γρηγορη αναρωση...

εμεις χτες το πρωι φυγαμε για το χωριο μου (καλαμπακα city-μετεωρα)...και γυρισεμε σημερα νωρις το απογευματακι...οπως καταλαβαινετε σε 1,5 μερα πηγαινε-ελα ειναι πολυ σκοτωμα και με τα δυο παιδια και τωρα ειμαστε κομματιαααααααααααααααααααααααααααα...ελπιζω μονο να κοιμηθει ο νικολας καλα σημερα το βραδυ γιατι δεν θα αντεξω να μου ξυπνησει παλια απο τις 4-5 το πρωι...

το καλο ειναι οτι ειδαμε τον παππου-γιαγια και πηραμε και τα φρεσκα αυγουλακια μας, τα ζαρζαβατικα μας απο τον κηπο και κοτουλες αλανιαρες...

ευχομαι να ειχατε ενα ομορφο σκ και απο αυριο μια ομορφη εβδομαδα που θα οδηγησει το ομορφο σαββατο της συναντησης μας...:P:p:mrgreen::mrgreen:...

αχχχχχ πως το περιμενω...

καλο σας βραδυ...μακια μακια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο με το θεμα μας αλλα μου αρεσε και οπως παντα θελω να το μοιραστω ... μαζι σας .... κορούλες!!!!!

3 Χρονών:"Σ'αγαπώ μαμα"

10 Χρονών:"Καλά, οτι πεις μαμά"

16 Χρονών:"Η μαμά μου είναι τόσο ενοχλητική!"

18 Χρονών:"Θέλω να φύγω από αυτό το σπίτι"

25 Χρονών:"Μαμά ,είχες δίκιο"

30 Χρονών:"Θέλω να γυρισω πίσω στο σπίτι της μαμάς ... μου"

50 Χρονών:"Δέν θέλω να χάσω την μαμά...μου"

70 Χρονών:"Θα έδινα...τα παντα για να ήταν εδώ η... μαμά,μαζι μου"

Έχουμε μόνο ΜΙΑ μανα!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα!!!ετσι την πατησα ...και εγωωω!!!:Dπηγα τζαμπο....και ειδα τοσα χριστουγεννιατικα......τωρα θελω να παρω αξεσουαρ κουζινας!!!!χιχιχιχι!!!!!

για κουζίνα έχω ποδιά, τραπεζομάντηλο, κούπες, γιρλάντα στον απορροφητήρα, κεράκι δέντρο!:)

λέγε, λέγε, μια χαρά ταιριάζουμε!;):D

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο με το θεμα μας αλλα μου αρεσε και οπως παντα θελω να το μοιραστω ... μαζι σας .... κορούλες!!!!!

3 Χρονών:"Σ'αγαπώ μαμα"

10 Χρονών:"Καλά, οτι πεις μαμά"

16 Χρονών:"Η μαμά μου είναι τόσο ενοχλητική!"

18 Χρονών:"Θέλω να φύγω από αυτό το σπίτι"

25 Χρονών:"Μαμά ,είχες δίκιο"

30 Χρονών:"Θέλω να γυρισω πίσω στο σπίτι της μαμάς ... μου"

50 Χρονών:"Δέν θέλω να χάσω την μαμά...μου"

70 Χρονών:"Θα έδινα...τα παντα για να ήταν εδώ η... μαμά,μαζι μου"

Έχουμε μόνο ΜΙΑ μανα!!

καλοοοοο.....και σοφο!!!!!!:D:D

καλησπερα γοργονιτσες μου...ψεματα δεν θα σας πω δεν διαβασα και πολλα απο αυτα που γραψατε...

να πω περαστικα στο ντελακι που ειδα οτι ταλαιπωρειτε και ευχομαι να εχεις γρηγορη αναρωση...

εμεις χτες το πρωι φυγαμε για το χωριο μου (καλαμπακα city-μετεωρα)...και γυρισεμε σημερα νωρις το απογευματακι...οπως καταλαβαινετε σε 1,5 μερα πηγαινε-ελα ειναι πολυ σκοτωμα και με τα δυο παιδια και τωρα ειμαστε κομματιαααααααααααααααααααααααααααα...ελπιζω μονο να κοιμηθει ο νικολας καλα σημερα το βραδυ γιατι δεν θα αντεξω να μου ξυπνησει παλια απο τις 4-5 το πρωι...

το καλο ειναι οτι ειδαμε τον παππου-γιαγια και πηραμε και τα φρεσκα αυγουλακια μας, τα ζαρζαβατικα μας απο τον κηπο και κοτουλες αλανιαρες...

ευχομαι να ειχατε ενα ομορφο σκ και απο αυριο μια ομορφη εβδομαδα που θα οδηγησει το ομορφο σαββατο της συναντησης μας...:P:p:mrgreen::mrgreen:...

αχχχχχ πως το περιμενω...

καλο σας βραδυ...μακια μακια...

γεια σου λιζακι ....που πηγες σε μια απο τις ωραιοτερες περιοχες της ελλαδας μας.....................σου ευχομαι εναν υπνο γλυκο ξεκουραστο ...φιλακια καλο μου....

για κουζίνα έχω ποδιά, τραπεζομάντηλο, κούπες, γιρλάντα στον απορροφητήρα, κεράκι δέντρο!:)

λέγε, λέγε, μια χαρά ταιριάζουμε!;):D

χαχα!!!!μ'αρεσεις.......θα προσπαθησω να βαλω φωτο αυτη την βδομαδα .....για κουζινα πηρα ......γαντι κουζινας .....πετσετακια αγιος βασιλης.....αλατοπιπερο ...κεφαλι αγιος βασιλης.....και αυτο που ακουμπαμε την κουταλα οταν ,μαγειρευουμε!!!!:D:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μικροβιολόγος είσαι????Θα κάνω οπωσδήποτε καλλιέργεια μετά την αντιβίωση απλά δεν άντεχα να το αφήσω ΄μέχρι το πρωί.Το βράδυ δεν γινόταν να πάω νοσοκομείο γιατί έπρεπε να πάω μόνη μου γιατί έπρεπε ο Γιάννης να κάτσει με τα παιδιά

:) όχι γιατρός μικροβιολόγος αλλά τεχνολόγος - μικροβιολόγος.... γι αυτό ότι απορία σε μένα!!! Όσο για τη συλλογή των ούρων τη νύχτα και την τοποθέτηση τους στο ψυγείο είναι σωστό αλλά εγώ είμαι υπέρ του να συλλέγεις τα πρώτα πρωινά...για λογους διάφορους που βαριέμαι να αναλύσω!

Τελικά στόλισα κι εγώ δέντρο!!!!!! είναι τέλειο!!!!!!

Λοιπόν κοριτσάρες καληνύχτα.... τα λέμε αυριο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...