Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

γοργονίτσες μου δεν διαβάζονται όλες αυτές οι σελίδες!!!!!!!!!

βλέπω Γεωργία και Ζωούλα! μάτς μουτς!

αύριο λέω να ζυγιστώ!!!!!!! ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχ, κάτι μου λέει ότι θα φρίξω!!!!!!!!!

λέτε να ξεπέρασα και τα 64;;;;

στη γοργονολίστα είμαι 33 χρόνων. στην πραγματικότητα 34! τα έκλεισα τον οκτώβριο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Τελικά το πήρα το μπιλιετάκι!

Πάω αύριο για λεφτά και πραγματά μου.

Συνάδελφεεεεεεε!!..

θα κάνεις τα μαθήματά σου και θα σαι και αφεντικό του εαυτού σου!;)

το σκέφτομαι σοβαρά και εγώ, γιατί ήδη μας λένε για "επιχειρησιακές συμβάσεις"!...μη χάσουν:evil:........

ζωη μου καλο μου τρεχα τρεχα για να ερθεις στην συναντηση γιατι με βλεπω στην ετερεια που δουλευεις χαχαχαχαχαχα!!!!

καλημερα σε ολες και οσες ξεχασα να ξερεται σας εχω ολες μεσα στην καρδια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::-P

Γεια σου τρελοκομείο μου!!!!!!:D:D...

αχχχχχ με έχουν πρήξει λέμεεεεεε, αλλά που θα πάει δεν θα τελειώσει η προθεσμία;...θα τελειώσει, και εγώ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ:D:D

Τι καθηγήτριες καλέ; Μήπως θέλετε καθηγήτριες αγγλικών; Να 'ρθω!
οχι....δυστυχώς!!!!

Καθηγήτριες αρχαίων ψάχνουμε...

...έρχομαιιιιιιιι:D

ναι ! ναι! ναι!!!!!!!!!!!!!!!!

είμαι πολύ χαρούμενη! θα τους δω για 3 μέρες μόνο ... κάτι είναι κι αυτό!

όσο για τη διαιτολόγΑ, αναφέρω ότι πήγα σήμερα το πρωι γιατί χθες πήγαμε για χριστουγεννιάτικα κλπ και δεν προλάβαινα.

Χθες έφαγα πολύ αργά (μετά τις 10:30) 3 καλαμάκια χοιρινά + χόρτα. Με έδειξε + 500 !!!!! αλλά είχα χάσει πόντους (περίπου 2 σε κάθε σημείο).

Σας φιλώ!

τσιπουρίτσααααααα!!!!!!!!!!:Dκαλώς να δεχτείς την σιστερ σου και τον κουκλο τον ανηψιό σου!!!!!.....

αχχχχχ....έχουμε αφήσει και τις δουλειές μας πίσω και έχουν γίνει βουνό:tongue::tongue::tongue::tongue:....έχουμε και τα ψώνια μας....!!!συγκεντρώσου τσιπουρίτσαααα!!!!!!πότε θα τα κάνουμε όλα αυτά μέχρι τη συνάντηση;;;εεεεεε;;;;;;;:D:D:D

μπράβο! εμένα μου κάνει ψηλάφιση ο γυναικολόγος, λες να μην αρκει;

όταν θα πάω να κάνω την ψηφιακή μαστογραφία θα ρωτήσω

Δεν αρκεί μόνο η ψηλάφιση!!!!!!;)....

εγώ κάνω υπέρηχο, και ομολογώ ότι την τρέμω αυτήν την εξέταση:rolleyes:

Ας μας απαντησει καποιος συντονιστης : Που πηγαν τα edit μας????????????

πες τα γεωργία!!!!!....

τα edit μας πίσω τώρα!!!!

Κάτι άλλο που ήθελα να σας πω!....

μου λείψατε άτιμες γοργονίτσεςςςςς!!!!!!:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

γοργονίτσες μου δεν διαβάζονται όλες αυτές οι σελίδες!!!!!!!!!

βλέπω Γεωργία και Ζωούλα! μάτς μουτς!

αύριο λέω να ζυγιστώ!!!!!!! ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχ, κάτι μου λέει ότι θα φρίξω!!!!!!!!!

λέτε να ξεπέρασα και τα 64;;;;

στη γοργονολίστα είμαι 33 χρόνων. στην πραγματικότητα 34! τα έκλεισα τον οκτώβριο.

έφαγες τυράκια πάλι;;;;:tongue::tongue::tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote

Αξιοπεριεργο: τελικα μικρο δεντρακι - μεγαλη σκαλα??? Που θα πας μαρη να στολισεις???? (Αυτο το μαρη μου το εχετε κολλησεις ΕΣΕΙΣ)

χαχχαχαχα σωστή η παρατήρηση!! Λοιπόν το "δεντράκι" μας είναι δυόμιση μέτρα! οταν πήγαμε να το αγοράσουμε, το είδαμε σε μεγάλο χώρο και δεν το υπολογίσαμε! Τώρα για τα σκαλιά , το σπίτι μας είναι διόροφο οπότε όλη μέρα ανεβοκατεβαίνω σκαλές! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωμα στοιχείων στη λίστα.... ηλικία 31, αρχικό βάρος ... έφτασα τα 89:oops: βγήκα από την κλινική 82 τελευαταία φορά ζυγίστικα 74 και θα σας ξαναενημερώσω την Τρίτη που θα πάμε παιδιατρο (εκεί ζυγίζομαι)....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Stin@;[/b]719411]Συμπλήρωμα στοιχείων στη λίστα.... ηλικία 31, αρχικό βάρος ... έφτασα τα 89:oops: βγήκα από την κλινική 82 τελευαταία φορά ζυγίστικα 74 και θα σας ξαναενημερώσω την Τρίτη που θα πάμε παιδιατρο (εκεί ζυγίζομαι)....
sevoula[/b];719373]γοργονίτσες μου δεν διαβάζονται όλες αυτές οι σελίδες!!!!!!!!!

βλέπω Γεωργία και Ζωούλα! μάτς μουτς!

αύριο λέω να ζυγιστώ!!!!!!! ωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχ, κάτι μου λέει ότι θα φρίξω!!!!!!!!!

λέτε να ξεπέρασα και τα 64;;;;

στη γοργονολίστα είμαι 33 χρόνων. στην πραγματικότητα 34! τα έκλεισα τον οκτώβριο.

Τωρα να μη σας στειλω .....πουθενα. Καλα μαρΕΣ, τοσες μερες γιατι δε δινατε τα στοιχεια???? Τωρα ... για να βαλετε μυαλο.... να περιμενετε την επομενη ανανεωση .... μη στεναχωριεστε..... δε θα αργησει και πολυ!!!!! Δεν εχω edit λλλλλλλλλλλλεεεεεεεεεεμμμμμμμμμμμμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Κρατω ςσημειωσεις!!!!!

Σεβη, αυτο το <<64 >> σαν να το λες με πολλη ανεση καλη μου. Σου θυμιζω οτι στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλαμε για σκοινι. (Εμεις οι περισσοτερων βαρεων βαρων παλευουμε με χονΔρα νουμερα, ανω των 70)

Γκουχου γκουχου!!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Τωρα να μη σας στειλω .....πουθενα. Καλα μαρΕΣ, τοσες μερες γιατι δε δινατε τα στοιχεια???? Τωρα ... για να βαλετε μυαλο.... να περιμενετε την επομενη ανανεωση .... μη στεναχωριεστε..... δε θα αργησει και πολυ!!!!! Δεν εχω edit λλλλλλλλλλλλεεεεεεεεεεμμμμμμμμμμμμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Κρατω ςσημειωσεις!!!!!

ΑΧ μη μας στείλεις πλιζζζζ δεν μπορώ τώρα!!!! :) αχ μη με βρίσεις αλλά τι είναι τα εντιτ???

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ μη μας στείλεις πλιζζζζ δεν μπορώ τώρα!!!! :) αχ μη με βρίσεις αλλά τι είναι τα εντιτ???

Εντος 24 ωρων, ΠΡΙΝ ειχαμε δικαιωμα διορθωσης του ποστ μας. ΤΩΡΑ μας αφαιρεσαν αυητν την επιλογη που ηταν διπλα στο QUOTE.

Γιου αντερστενι μι????? Χαχαχαχα. Ειδες πως το μιλαω το αγγλικο???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εντος 24 ωρων, ΠΡΙΝ ειχαμε δικαιωμα διορθωσης του ποστ μας. ΤΩΡΑ μας αφαιρεσαν αυητν την επιλογη που ηταν διπλα στο QUOTE.

Γιου αντερστενι μι????? Χαχαχαχα. Ειδες πως το μιλαω το αγγλικο???

ΩΩΩ ναι!! έχεις δίκαιο, αν και μια φορά που ήθελα να σβήσω ένα μηνυμα ΔΕΝ τα καταφερα!

Link to comment
Share on other sites

Αντε Μαεστρία μου με το καλό να πάρεις τα λεφτάκια σου και εγώ να σου πώ την αλήθεια αν τα ΄έπαιρνα θα έπερνα σίγουρα ένα δωράκι για τον εαυτό μου.

Το σκέφτηκα και πέρασα από αγορά, αλλά δεν είχα καλή διάθεση και θέλω να μου πάρω κάτι καλό!!

Άλλη φορά.

Γεια σας κοριτσια! Εκανα τις δουλειες μου και γυρισα σαν την τρελλη, γιατι ο αντρας μου εμπλεξε μακρια τελικα και ειχε η μαμα μου και τα δυο για περιπου 3 ωρες...!

Πηρα και τα αποτελεσματα της μικρης. Συνεχιζουμε το χαπι γιατι ηταν στα ανωτατα φυσιολογικα η TSH, επανελεγχος σε 3 μηνες και βλεπουμε...

Θα πάνε όλα καλά, σε 3 μήνες!!!

Ναι, μια χαρα και η ψηλαφιση. Αποφυγαμε τη μαστογραφια!;)

Εγώ πάλι έχω βεβαρυμένο ιστορικό (μαμά της μαμάς) κι έχω ήδη κάνει μαστογραφία. Η επόμενη του χρόνου μάλλον.

Κοριτσάρες μου για τη συμπαράσταση που μου δείξατε ήθελα να σας πω ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟΟΟ ...

thank_you_pig_card-p137828406041715694qiae_400.jpg


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΧ μη μας στείλεις πλιζζζζ δεν μπορώ τώρα!!!! :) αχ μη με βρίσεις αλλά τι είναι τα εντιτ???
ΩΩΩ ναι!! έχεις δίκαιο, αν και μια φορά που ήθελα να σβήσω ένα μηνυμα ΔΕΝ τα καταφερα!

Δεν διαγραφοταν. Διορθωνοταν. Και με βολευε πολυ αυτη η επιλογη στη χρηση της λιστας. Ανυ γουει!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

συννεφια σημερα αλλα η ζεστη καλα κρατει...

εμεις εχουμε στολισει απο προχτες

ο μικρος μου ηδη το δεντρο το εριξε μια φορα....ευτυχως δεν ειναι πολυ ψηλο!!!:P

τωρα ομως ουτε σημασια του δινει

ελπιζω να το κρατησουμε μεχρι της γιορτες σωο κ αβλαβες:tongue:

επισης αυριο θα του κανω την γιορτουλα του και οπως καταλαβαινετε εχω να μαγειρεψω διαφορα!!!!

θελω μονο να κρατηθω και να μην πεσω με τα μουτρα στο φαγητο κ αμα ξεκινησω πως θα σταματησω οεο:?:???:

ενα γλυκακι θα το φαω ομως μια υπεροχη σοκολατοπιτα!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια πως μπορω να βαλω τα στοιχεια μου στην λιστα?

υψος 1,65

αρχ βαρος 80

στοχος 65

σαν αρχικο βαρος δεν θελετε αυτο που ημουν οταν πηγα να γεννησω :cool::cool:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...