Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 16 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Μην μπεις στην διαδικασία να μαζέψεις αν δεν υπάρχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα. Μπορεί να πετύχεις με την πρώτη..  γιατί να μπεις στην διαδικασία εξτρά διεγερσεων?

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Η προηγούμενη γυναικολόγος που πήγαινα μου είπε ότι λόγω ΣΠΩ τα ωάρια μου μετά τα 35 θα είναι πολύ χειρότερης ποιότητας από μια κοπέλα που δεν έχει ΣΠΩ και έχω τρομοκρατηθεί κάπως έκτοτε, σκέφτομαι μήπως από τώρα έχουν πάρει την κάτω βόλτα.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αχ Μαριλίνα στην ίδια φάση είμαστε...και εγώ πήγα στη διαιτολόγο!!!!

Συγχαρητήρια για την επιτυχία!!!Μακάρι να μου πει και εμένα μπράβο σε δύο εβδομάδες!!!!

Δεν μου λέτε και εμένα πού είναι η συνάντηση μήπως τα καταφέρω για λίγο;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Ήρθα στο γραφείο και ... περιμένω το αφεντικό να με φωνάξει, να "τα πούμε", να χαιρετηθούμε, να πάω να πάρω τα λεφτά μου (γιατί τα πράγματά μου τα μάζεψα) και να φύγωωωωωωωωω.

Κρυο πράγμα ν' αποχωρίζεσαι ένα χώρο που ερχόσουν καθημερινά για τόσα χρόνια. Όσο κι αν σε είχε κουράσει η κατάσταση, πάλι κρύο πράγμα. Ασε που σε πληγώνει και στον εγωισμό η απόρριψη βρε αδελφέ.

Οι δυο που μένουν προς το παρόν είναι νέες, ωραίες και άτεκνεεεεεεες! Για να δω πόσα ψωμιά έχουν κι αυτές.

Ουφ, μου βγαίνουν κακίες, αλλά συγχωρείστε με, περνάω δύσκολα ΦΕΤΟΣ!!!

Το καλό είναι ότι μου 'χει κοπεί η όρεξη!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Τι καλα Παρασκευη σημερα!!

Αρετη καλως ηρθες κ πολυχρονη! Λιγα ειναι τα κιλακια σου ουτε που θα το καταλαβεις πως θα τα χασεις! Καλη αρχη !

Στιν@ καλως ηρθες κ εσυ! Καλα χασιματα !!!

Εγω χαθηκα αυτες τις μερες γιατι εχω πηξει στο γραφειο κ γενικα το κλιμα εδω ειναι πολυ χαλια ξεκινησαν παλι πολλες απολυσεις....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα σας πω κάτι που το άκουσα την Κυριακή στην τηλεόραση και μου άρεσε πολύ!

Η κρίση είναι άσχημο πράγμα αλλά η κατάθλιψη είναι χειρότερη......Κουράγιο γοργονίτσες!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετη καλως ηρθες κ πολυχρονη! Λιγα ειναι τα κιλακια σου ουτε που θα το καταλαβεις πως θα τα χασεις! Καλη αρχη !/QUOTE]

Σ'ευχαριστώ πολύ! Πάντως άρχισα ήδη να εφαρμόζω τις οδηγίες της αρχηγού. Χθες το βράδυ έφαγα μαρούλι με τόνο. Πολύ καλό!!! Σήμερα όμως που είναι Παρασκευή, τί;;;;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!

Ήρθα στο γραφείο και ... περιμένω το αφεντικό να με φωνάξει, να "τα πούμε", να χαιρετηθούμε, να πάω να πάρω τα λεφτά μου (γιατί τα πράγματά μου τα μάζεψα) και να φύγωωωωωωωωω.

Κρυο πράγμα ν' αποχωρίζεσαι ένα χώρο που ερχόσουν καθημερινά για τόσα χρόνια. Όσο κι αν σε είχε κουράσει η κατάσταση, πάλι κρύο πράγμα. Ασε που σε πληγώνει και στον εγωισμό η απόρριψη βρε αδελφέ.

Οι δυο που μένουν προς το παρόν είναι νέες, ωραίες και άτεκνεεεεεεες! Για να δω πόσα ψωμιά έχουν κι αυτές.

Ουφ, μου βγαίνουν κακίες, αλλά συγχωρείστε με, περνάω δύσκολα ΦΕΤΟΣ!!!

Το καλό είναι ότι μου 'χει κοπεί η όρεξη!!!

μαεστρο εχεις δυναμη και καταλαβενω την κραδια σου παγωνει αλλα ετσι ειναι πας παρακατω και λες δοξα ο θεος αυριο κανω νεα αρχη ... μακια κουκλα μου ..

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Ήρθα στο γραφείο και ... περιμένω το αφεντικό να με φωνάξει, να "τα πούμε", να χαιρετηθούμε, να πάω να πάρω τα λεφτά μου (γιατί τα πράγματά μου τα μάζεψα) και να φύγωωωωωωωωω.

Κρυο πράγμα ν' αποχωρίζεσαι ένα χώρο που ερχόσουν καθημερινά για τόσα χρόνια. Όσο κι αν σε είχε κουράσει η κατάσταση, πάλι κρύο πράγμα. Ασε που σε πληγώνει και στον εγωισμό η απόρριψη βρε αδελφέ.

Οι δυο που μένουν προς το παρόν είναι νέες, ωραίες και άτεκνεεεεεεες! Για να δω πόσα ψωμιά έχουν κι αυτές.

Ουφ, μου βγαίνουν κακίες, αλλά συγχωρείστε με, περνάω δύσκολα ΦΕΤΟΣ!!!

Το καλό είναι ότι μου 'χει κοπεί η όρεξη!!!

Μαεστρο ολα καλα θα πανε μωρε καθε εμποδιο για καλο που λενε. Ειναι δυσκολο να αποχωρηστεις την δουλεια σου μετα απο τοσα χρονια αλλα ολα θα γινουν την υγεια μας να εχουμε.. Κ εμεις εδψ στην ιδια κατασταση ειμαστε ασε .... Λογικο ειναι να σου βγουν κακιες αφου μας αναγκαζουνε να γινουμε ετσι με το να μας αποριπτουνε επειδη εχουμε παιδια η ειμαστε παντρεμενες κ σκοπευουμε να κανουμε .... αστα .... ζω κατι παρομοιο τελευταια θα σας πω εν καιρο ....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς στο γραφείο έχουμε το ανάποδο πρόβλημα....2 βασικές καθηγήτριες θα φύγουν από μόνες τους επειδή είναι έγκυες και ψάχνουμε να βρούμε άλλες.....εντομεταξύ λένε ότι δεν ξέρουν αν θέλουν να ξαναδουλέψουν μετά γιατί θέλουν να μείνουν με τα μωράκια τους....!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...