Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα σας!

Flosumer πολύ καθυστερημένα να πω φυσικά Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι το Χαρούλη σου!

Όλα θα τα καταφέρεις honey άλλωστε είναι κάτι που σου αρέσει πολύ και αυτό είναι το σημαντικο!

zounitsa δεν νομίζω ότι είναι κακό να σκέφτεσαι κρεβάτι με απλό προστατευτικο!Αυτό με τις κούνιες είναι επικίνδυνο σπορ πια!Ο Γιωργάκης εδώ δεν κοιμάται στην κούνια του εδώ και δύο εβδομάδες.Καθόλου.Κοιμάται στο κρεβάτι μας από το οποίο κατεβαίνει σαν κύριος όποτε θέλει και με περίσια προσοχή!Το ΣΚ βγαίνει το κάγκελο από την κούνια του και αρχίζει η αναζήτηση για κουκέτα!Ανάλογα με τις ανάγκες τους.Μόνο ο πρώτος μου γιος την χάρηκε την κούνια τελικά!

Όσο για τις κουβεντούλες νομίζω ότι μας ρωτάει και ο παιδίατρος τα βασικά που πρέπει οπωσδήποτε να κάνει σε αυτήν την ηλικία.Και ποια είναι?Μπαμπαμπαμπα(και όχι μπαμπα που πολλοί χαζοπατεράδες πιστεύουν ακραδάντως πως είναι το πρώτο πράγμα που είπε το παιδί γιατί αυτόν αγαπάει),μαμαμαμαμα,παπαπαπα,νταντανταντα.Εντάξει ότι παραπάνω θεμιτό είναι και καλοδεχούμενο!Λογικά από 18 εως 24 αλλά και 36 μηνών "λύνεται" η γλώσσα!Μόνο όμως μετά τα 3 μπορείς να πεις για πιθανά προβλήματα και όχι φυσικά το "ρ" που καθαρίζει ακόμη και στο νήπιο.Ότι λέω είναι από εμπειρία και τα 3 παιδιά οφείλω να πω ότι αναπτύσσονται διαφορετικά οπότε καλό είναι να γράψω βιβλίο ε?(Εδώ γελάω αλλά δεν ξέρω πως μπαίνουν οι φατσούλες)

Κι εδώ επίσης αντιμετωπίζουμε απεργία πείνας από την τρίχρονη κόρη μου που δεν μπορώ να διαχειριστώ!Στα αγόρια κάποιο μυστικό κάποιο τερτίπι βρίσκω πάντα!Στην λουλουδίτσα δεν πιάνει τίποτα έχει και πολύ ισχυρό χαρακτήρα σε μένα έμοιασε το πουλάκι μου!Δεν τρώει απολύτως τίποτα στο σχολείο από τις 8 εως τις 2!Και όταν γυρίζει σπίτι δεν πεινάει και ύστερα από τις δικές μου υστερίες τρώει λίγο!Την υπόλοιπη μέρα φτωχά και πάλι.Μισό αχλάδι ή μισό μήλο ή μισό γιαουρτάκι, χυμό πορτοκάλι και ένα γάλα!Οπωσδήποτε παιδίατρος αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θέλει ειδικό γιατί μου φαίνεται ότι το παιδί σάντουιτς τα έχει κάνει αχταρμά στο κεφαλάκι του και μου κρύβει πολλά!

Οπότε koyrkoybeli βλέπεις ότι δεν είσαι μόνη σου εδώ είμαστε και είμαστε πολλές.Κάθε άποψη ευπρόσδεκτη έστω και από εμπειρία όταν είσασταν εσείς μικρούλια!

Καλημέρα και πάλι και Χρόνια Πολλά για επροχτές!

Εγώ πάντως αγαπάω Αγιο Βαλεντίνο.Με την αφορμή του έγινε η Χριστινούλα μου!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα

ζουνίτσα κι εμάς έτσι σκαρφάλωνε και με τρόμαζε

και του έκανα την κούνια κρεβατάκι

κουρκουμπέλι από λεξούλες κι εμείς δεν λέμε πολλές

μαμά, μπαμπά, γιαγιά, κακά είναι οι βασικές

λέμε κι άλλες αλλά όχι καλά και όχι συστηματικά

όποτε θέλει κοινώς όπότε δεν τις υπολογίζω

γαγια (γάλα), άτα (γάτα), τακ, τααα (τσα), γαβ, παπα (παππού)

καταλαβαίνει όμως το νοήμα τουλάχιστον 50 λέξεων

αν του ζητήσεις κάτι και το ξέρει ή στο φέρνει ή στο δείχνει ή απλά κοιτάει

προς τα εκεί

έχει λίγες μέρες που στέλνει και δίνει φιλάκια με θόρυβο κιόλας

και λιώνουμε...μάααα μου κάνει και με σαλιώνει σαν τα σκυλάκια:P

σήμερα η αφεντιά μου γίνεται 31

πώ πώ δεν το συνήθισα ακόμα το 3 σαν πρώτο κεράκι στη τούρτα μου

δόξα το Θεώ καλά να είμαστε όμως

θα βγούμε να το γιορτάσουμε και αυρίο έχουμε και μασκέ πάρτυ

ο μικρός βέβαια δεν θα έρθει γιατί είναι πολύ after

αλλά του πήρα στολή για το Σ/Κ και θα είναι ένας μικρός πρίγκηπας

του τη φόρεσα χτές και ήταν πολύ όμορφος

αλλά τον ενοχλούσε και κόντεψε να τη σκίσει προσπαθώντας να τη βγάλει

δεν το συζητώ για το καπέλο


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι κάνετε;

Εγώ έτσι κι έτσι...

Οχι ότι συμβαίνει κάτι δηλαδή,αλλά δεν έχω και πολλή διάθεση

Ο μικρός μετα από την ίωση που πέρασε πρόσφατα,άλλαξε συνήθειες στα ωράρια του...Και στον ύπνο και στο φαγητό

Δεν κοιμάται καθόλου στη διάρκεια της ημέρας και πέφτει νωρίς για ύπνο το βράδυ.

Και τρώει πάρα πολύ!!!

Αρχικά έλεγα ότι αναπληρώνει όσα δεν έτρωγε,όταν ηταν αρρωστούλης

Εχουν περασει πλέον τόσες μέρες κι εξακολουθεί να τρώει πολύ και μάλιστα ξυπνάει και τη νύχτα.

Εχω ακούσει από φίλες μου,κυρίως αγορομάνες,ότι συμβαίνει αυτό και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε αντιμετωπίσει κάτι ανάλογο.

Από λεξούλες δεν λέει πολλά.Μαμα,μπαμπά,γιαγιά και κάτι δικά του ακαταλαβίστικα.Καταλαβαίνει όμως πολλά πράγματα,τον ρωτάω για διάφορα αντικείμενα και μου τα δείχνει σε εικονίτσες.Του αρεσουν πολύ κάποια συγκεκριμένα βιβλία και θέλει συνεχώς να τα βλέπουμε μαζί

Α και συνέχεια δείχνει διάφορα πράγματα και του λέμε τις ονομασίες τους.Πολλές φορες κολλάει και τα δείχνει ασταμάτητα,του τα λέμε και του τα ξαναλέμε και σκάει στα γέλια.

Είναι ζωηρός και σωστός εξερευνητής!!

Αλλά ακόμα δεν λέει να περπατήσει

Σα να βαριεται.Πιάνεται και περπατα,κάποιες φορες και χωρίς να στηρίζεται κάπου αλλά για πολύ λίγο.Οταν τον κρατάω από το ένα χερι περπατάμε μαζί μια χαρα.

Να ανησυχήσω;

Ο παιδίατρος λέει ότι μέχρι τον 16ο μήνα είναι φυσιολογικό κάποια παιδιά να μην περπατούν.Ο δικός μου είναι και ψηλός και μπορεί να φταίει κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Where is everybody??

Ερημιά!

Καλά είστε όλες ελπίζω, και μασκαρεύεστε!

Εμείς καλά γενικά, κάτι χαζομύξες, πολλήηηη δραστηριότητα απτη μικρή Δανάη που μας έχει τρελάνει, καλά και η δουλειά, ο διαγωνισμός στο facebook πήγε πολύ καλά μπορώ να πω για 1η φορά, πήρα τα πάνω μου, και ψυχολογικά, και από δουλίτσα, δόξα το Θεό, καλά να μαστε λέω και ξαναλέω!

Chrimai χρόνια πολλά και καλά! 31 τίποτα δεν είναι.....σιγά! Τα καλά τώρα ξεκινούν, το πιστεύω αυτό!

Περιστέρι, μάλλον κάποιο άλμα ανάπτυξης κάνει το παιδάκι σου, δε το κάνουν μόνο τα μωράκια αυτό! Και μεγαλύτερα παιδιά επίσης, και όχι μόνο σε σωματικά αναπτυξιακό επίπεδο, αλλά και διανοητικό. Μπορεί να κάνει ένα μπραφ ξαφνικά και να "ανέβει" επίπεδο. Εσύ σταθερή.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Κ νόμιζα ότι μόνο εγώ χάθηκα!

Chrimai Περαστικά κοπέλα μου κ όλα καλά θα πάνε την επόμενη φορά δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι.Την αγάπη μου στις εγκυούλες κ στις υπόλοιπες μανούλες.

Εγώ τρέχω κ δεν φτάνω...μία με την δουλειά...μία με το σπίτι...μία με τον γάμο...

Επιτέλους κλείσαμε εκκλησία!!!!!!!!!21 Ιουλίου στην Νέα Μάκρη είμαι πάρα πολύ χαρούμενη.'Ολα στραβά μας πήγαιναν κ δεν μπορούσαμε να κλείσουμε ημερομηνία.Κ τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου για να φτιάξω τα πραγματάκια για τον γάμο.Ήδη έχω ξεκινήσει να ράβω το νυφικούλι μου κ έπονται τα υπόλοιπα.

Ο μικρός από τότε που περπάτησε μας έχει πεθάνει...δεν σταματάει λεπτό...να ρωτήσω τις πιο έμπειρες...πότε καταλαγιάζει αυτό το τρέξιμο?'Εχω κλείσει συρτάρια,ντουλάπια τα πάντα να μην χτυπήσει αλλά ο μικρός Ταλιμπάν τραβάει καρέκλες,τραπεζάκια,γενικώς ότι βρει μπροστά του (κ εγώ από πίσω τρέχω κ φωνάζω μηηηηηηη).

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια τι έχετε κάνει με τις πρίζες?Τις έχω κρύψει όλες σχεδόν αλλά είναι μία του τηλ που δε μπορώ να κρύψω κ τραβάει το καλώδιο κ φοβάμαι μη βάλει κάνα δάχτυλο μέσα...ξέρετε μήπως τι θα μπορούσα να βάλω εκεί?

Α κ για τις απόκριες τον έντυσα τιγράκι...πέρυσι τον είχα ντύσει πριγκηπόπουλο.Φέτος είπα είναι η τελευταία φορά που θα με αφήσει να του φορέσω κάτι τέτοιο.Ήμουν ανάμεσα σ'αυτό κ στον Ινδιάνο...του χρόνου όμως ο Ινδιάνος.

Αυτάααα


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σε όλες τις μανούλες

μόλις παρέλαβα μια τουρτίτσα της honey και δεν κρατήθηκα

μπήκα να σχολιάσω το σούπερ θαυματάκι

γειά στα χέρια σου κλεό

είναι υπερπαραγωγή το θαυματάκι σου

θα ξαναγράψω βέβαια όταν θα έχω και τα σχόλια

της τριτομανούλας που θα το παραλάβει

πάντως εδώ στο γραφείο όλοι την επεξεργάζονται και

με ρωτάνε τι είναι αυτό!!!

έχει γίνει πηγαδάκι γύρω από την τούρτα σου!!!

μπράβο και σ'ευχαριστώ


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

swanocean σ'ευχαριστώ

η ώρα η καλή

αυτή η περίοδος των ετοιμασιών του γάμου

είναι ανέμελη και όμορφή

τη θυμάμαι με γλυκιά νοσταλγία

πόσο μάλλον εσείς που έχετε και βάφτιση μαζί....

δεν ξέρω πότε σταματάνε το τρέξιμο

νομίζω ποτέ

κι εμένα μου αδειάζει τα συρτάρια και την ντουλάπα

και έχει σπάσει

και όλα τα προστατευτικά που έχουμε βάλει

και το κυνήγητο είναι το αγαπημένο του παιχνίδι


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

και επειδή με ρώτησε η κλεό τώρα που συννενούμασταν για την τούρτα

από που βγαίνει το nick name μου έχω να πώ ότι το δημιούργησε

ο άντρας μου γιατί όταν τα πρωτοφτιάξαμε δουλεύαμε μαζί

και δεν έπρεπε να μαθευτεί οπότε πήρε τα όνοματά μας:

Χρήστος- chri

Μαρια- mar (δεν του άρεσε το chrimar, oύτε το chrima και το έκανε mai

από το Μαίρη - το όποιο παρεπιπτόντως το σιχαίνομαι αλλά τότε δεν το ήξερε)

μετά από καιρό όταν μπήκα να γραφτώ στο parents forum το έβαλα

αλλά δεν είχα σκοπό να κάτσω ποτέ να γράψω μύνημα είχα μπεί μόνο

για να διαβάζω τα μυνήματα....οπότε λέω δεν πειράζει που είναι

δυσανάγνωστο και δύσκολο...

μετά από αρκετό καιρό που μπήκα να γράψω εδώ δεν μου άλλαζε το

nick name γιατί με βάση το email που είχα δώσει έπρεπε να χρησιμοποιώ

μόνο αυτό

κι έτσι μου έμεινε...πάντως σε άλλα forum χρησιμοποιώ το marbo81

που είναι αρχικά από το όνομα-επίθετο μου και έτος γεννήσεως

αυτά κλεό για αυτό το χαζό nick που ούτε εμένα μου αρέσει αλλά δεν

μπορώ να το αλλάξω...

και μια και το φέρε η κουβέντα

για πείτε κι εσείς πως προέκυψαν τα nick name σας


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια chrimai! Αν και πατηκωμένη η μπαλαρίνα, καλή είναι, άνοιξέ την όμως αν μπορείς! Βέβαια μετά σκέφτηκα τη πατάτα που κανα με τη πιπίλα και τα φυλλάδια στη συσκευασία....ουπς....χμ....ίσως να τα χώσεις κάπου ε??

Πολύ ωραίο ο πρίγκηψ! Μες το γαλάζιο.

Εγω δεν αξιώθηκα να τα βγάλω τα καμάρια μου με στολές....το ΣΚ!

Εμένα μαρέσει λοιπόν το nickname σου διότι κ μένα τέτοια λογική έχει.....απτον άντρα μου είναι που τον λένε Hanni (ναι έχει αραβική καταγωγή), και τον λέω Honey, χιχιχι ακούγεται το ίδιο αλλά δεν είναι! Και μου μεινε και μένα.....και με λένε Μελένια, αλλά άλλος είναι ο Μελένιος!:D

Φεύγω γιατί έχω δουλίτσα και είμαι και μπουκωμένη κ άυπνη και ψιλοσέρνομαι.....

Μα που είστε όλες???


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες!

Εγω εδώ ήμουν!Εμπαινα,έβλεπα ότι λείπατε όλες και δεν έγραφα τίποτα

Τι κάνετε;

Πώς πάτε από κέφια;

chrimai πάντα αναρωτιόμουν από πού βγαίνει το ψευδώνυμο σου και σκεφτόμουν ότι είναι συνδυασμός ονομάτων

Κλεο ούτε που θα το φανταζόμουν...

Οταν γράφτηκα στο φορουμ των καφε ο μικρός μου γουργούριζε σαν περιστερι.Ειχαν κανει μια φωλιά στο μπαλκόνι μας περιστερια,μας είχαν κατα-σεσει,σωστο μαρτύριο...Εμάς κι όλη τη γειτονιά

Κάποιος κακουργος γείτονας τα δηλητηριάσε.Ενταξει δεν αντεχονταν κιόλας,αλλά κρίμα ήταν.Ο μπούλης μου είχε κολλήσει με τον ήχο που έκαναν τα περιστερια και τον έλεγα περιστεράκι.Ετσι μου ρθει και το έβαλα ψευδώνυμο εδώ.Βεβαια τωρα το εχει κοψει το γουργουρητό,αλλά του εμεινε το όνομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


[quote name=honey;1460515

Καλά είστε όλες ελπίζω' date=' και μασκαρεύεστε!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Περιστέρι, μάλλον κάποιο άλμα ανάπτυξης κάνει το παιδάκι σου, δε το κάνουν μόνο τα μωράκια αυτό! Και μεγαλύτερα παιδιά επίσης, και όχι μόνο σε σωματικά αναπτυξιακό επίπεδο, αλλά και διανοητικό. Μπορεί να κάνει ένα μπραφ ξαφνικά και να "ανέβει" επίπεδο. Εσύ σταθερή.....[/quote]

Μακάρι γιατί έχουμε βγει οφ

Σε λίγες μέρες είναι να κάνουμε εμβόλιο και θα ρωτησω και τον γιατρό σχετικά,αλλά πήρα από μόνη μου την πρωτοβουλία να του δωσω και φρέσκο γάλο.Δυο φορες πρωί και βράδυ το γάλα σκόνη είναι αρκετό.Φοβαμαι να του δώσω περισσότερο.Πινει το s-26 progress gold 3

Πήρα το Ολυμπος βιολογικό και κατσικίσιο,τα πίνει και τα δύο.Απορώ!Εχουν βαρια γεύση...

Του δίνω τη νύχτα που ξυπνάει και πεινά ή φτιάχνω με αυτό καμιά κρεμούλα αργά το απόγευμα και του την δίνω και καθυστερώ όσο μπορω το βραδυνό γάλα μηπως και φαει αργά και κοιμηθεί σερί

Εγώ τρέχω κ δεν φτάνω...μία με την δουλειά...μία με το σπίτι...μία με τον γάμο...

Επιτέλους κλείσαμε εκκλησία!!!!!!!!!21 Ιουλίου στην Νέα Μάκρη είμαι πάρα πολύ χαρούμενη.'Ολα στραβά μας πήγαιναν κ δεν μπορούσαμε να κλείσουμε ημερομηνία.Κ τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου για να φτιάξω τα πραγματάκια για τον γάμο.Ήδη έχω ξεκινήσει να ράβω το νυφικούλι μου κ έπονται τα υπόλοιπα.

Η ώρα η καλή εύχομαι!!

Να ευχαριστηθείς τις ετοιμασίες και την όλη διαδικασία με την καρδιά σου

Εμείς κλείσαμε για βάφτιση 13 Μαϊου

Ακόμα δεν εχω κανονίσει τίποτα.ΝΑ λέτε καλά που κλείσαμε και εκκλησία

Νονό δεν εχουμε

Πίκρα!!!

Ατιμη κρίση

Ετσι μου ρχεται να βαλω αγγελία:Ζητείται νονός με όλα τα έξοδα πληρωμένα:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!Αν κ την βάφτιση την έχουμε κάνει ήδη από τον Σεπτέμβρη!Δεν ήθελα να κλέψω την ημέρα του γιου μου!

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες! :P:p:p:p:p:p:p


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε καλέ.....ερημιά....φύγατε όλες 3ήμερο?

Εμείς εδώ θα μαστε, δουλεύει ο Χ αύριο, εγώ έχω δουλίτσα, οπότε στα λημέρια μας.

Είμαι happy, μπήκα στη γυναικεία επιχειρηματικότητα εδώ στο φόρουμ, με ενέκριναν επιτέλους, και θα αναρτώ στα advertorials!

Ξεκινησα με το πρώτο μου δελτίο τύπου!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες? τι κανετε?Σας διαβαζω(οχι οτι εχω χασει και πολλα δηλαδη.......) αλλα ουτε προλαβαινω ουτε ειμαι ιδιατερα στα κεφια μου!Μου την δινει ο χειμωνας δεν την παλευω αλλο μεσα στο σπιτι και με τα δυο τα οποια εχουν κιολας εξελιχθει σε πρωτης ταξης αγριμια..........Τα εχει βαρεσει η κλεισουρα στο κεφαλι και αυτα και εμενα!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κλεο μπραβο για τα καινουργια σου ανοιγματα.Διαβαζω κανεις διαφορα.....να σου πανε ολα καλα!Εδωσα το τηλ σου σε μια φιλη φιλης που ηθελε μια τουρτα για αυτες τις μερες μαλλον θα σε πηρε..........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...