Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπέρα

επέστρεψα στη δουλειά σήμερα

η διαδικασία της απόξεσης είναι ανώδυνη σωματικά ευτυχώς

πήγα στο Έλενα που ήταν ο γιατρός μου και έμεινα πολύ

ικανοποιημένη από το προσωπικό και το νοσοκομείο.

πρώτη φορά έκανα νάρκωση και είχα κι αυτό το φόβο

μήπως δεν ξυπνήσω

τελικά όμως δεν ήταν τίποτα

η ψυχολογία μου είναι καλή δεδομένων των γεγονότων

ίσως γιατί όλο αυτό το καιρό ήμουν χάλια

και έκλαιγα καθημερινά

το μόνο που με τρώει είναι μήπως δεν ήταν τυχαίο γεγονός

όπως αποφάνθηκε και ο γιατρός

μήπως πρέπει να κάνω και μερικές εξετάσεις....

διαβάζω εδώ στο φόρουμ ότι μέχρι και θρομβοφίλια

ή αντιπατρικά μπορεί να έχω παρόλο που έχω ήδη ένα παιδάκι

την πάτησαν πολλές κοπέλες έτσι

επειδή όμως ήμουν φουλ αγχωμένη τόσο καιρό και κουράστηκα

να αγχώνομαι λέω να χαλαρώσω πολύ

να σκέφτομαι μόνο θετικά και αισιοδοξα

και να μην το ψάξω

παρόλο που είναι ρίσκο

βέβαια θα μάθουμε περισσότερα και από την ιστολογική

αλλά θα βγεί σε ένα μήνα....

ευχαριστώ πάρα πολύ για τα μυνήματα σας

το είπαμε και στον περίγυρο μας και στεναχωρέσαμε πολύ κόσμο

είναι που είναι γενικότερα η κατάσταση με τη χώρα μας έτσι

τους λέγαμε κι εμείς τα άσχημα νέα και τους έπαιρνε από κάτω τελείως


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κι έτσι για να πούμε και κάτι άλλο

τι θα τα ντύσετε τα μικρά σας τώρα στις απόκριες???

αν τα ντύσετε βέβαια γιατί σε πολλούς δεν αρέσουν οι απόκριες

και τα μασκαρέματα.

Εγώ τρελένομαι για κάτι τέτοια

έχω και γενέθλια την άλλη βδομάδα (Τσικνοπέμπτη)

και έχω συνδυάσει τις απόκριες με το all time classic πλέον (όπως λένε

και οι φίλοι μου) μασκέ πάρτυ γενεθλιών μου...

και φέτος έτσι λέγαμε να γίνει αλλά θα κάνουμε κάτι πιο χαλαρό τελικά

πέρυσι τον είχα ντύσει τιγράκι

γενικά μου αρέσουν οι αστείες στολές

και θα προτιμήσω ζωάκι και φέτος

αλλά μπορεί να τον ντύσω και τίποτα ιππότη, πρίγκηπα κτλ....


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Μαρία καλώς ήρθες, μην αγχώνεσαι προκαταβολικά, είναι κατι τόσο συχνό, όλοι το πάθαμε τελικά....και γω τότε ήθελα να ψαχτώ, αλλά ευτυχώς δε το κανα, και όλα πήγαν μια χαρά δις....θα συνέλθεις.....ήταν μια πολύ κακιά στιγμή. Αφού έκανες κ ιστολογική, τέλος!

Ο περίγυρος είναι εκεί για τα καλά και τα κακά, μη σε νοιάζει αυτό....εσύ εσένα να κοιτάς, και τον μικρούλη σου!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς εχουμε ήδη ντυθεί 1 φορά, φραουλίτσα η μικρή και κοκκινοσκουφίτσα η μεγάλη!

Η μεγάλη τη διάλεξε μόνη της μετά από πολλήηηηηηηηηη σκέψη.....μας τρέλανε!

Η μικρή αναγκαστικά φόρεσε τη φράουλα! Περσινή της Ζωής! Από του χρόνου που θα χουν εξομοιωθει στα νούμερα, ήδη δηλαδή κοντεύουμε.....ωχωχωχωχ διπλά ρούχα.... θα παίρνει και αυτή δική της (αν έχουμε να τη πληρώσουμε έτσι όπως δείχνει το πράμα.....)

Πάντως είχανε γέλιο, ειδικά το μικρό με τις μπουτίτσες της να βγαίνουν απτο κοντό φουσκωτό φορεματάκι, και το φραουλοσκούφο, πολύ πλάκα.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική εμείς του έχουμε κάνει την κούνια κρεβατάκι όπως λές

(είναι κι εμάς από τα ΗΡΑ) μόλις χρόνισε και περπάτησε

με ένα τεράστιο μακρύ κάγκελο βέβαια

έχει την ελευθερία ότι αν θέλει μπορεί να βγεί

και δεν τσιρίζει μόλις τον βάλεις στο κρεβάτι

όπως έκανε με την κούνια

που δεν στεκόταν λεπτό εκεί μέσα

μόνο κοιμισμένος έμπαινε

ούτε πήγαινε έλα βραδιάτικα έχουμε

ούτε τον σηκώνω μες την νύχτα από την κούνια να μου βγαίνει η μέση

ξημερώματα κατά τις 5-6 ξυπνάει μόνος του χωρίς κλάματα

κατεβαίνει και έρχεται στο δωμάτιο μας αθόρυβα

μας κάνει ταααά (τσα εννοεί)

και γελάει με το κατόρθωμα του

τον βάζουμε κοντά μας, ξανακοιμόμαστε

και μετά από κανά 2ώρο σηκωνόμαστε όλοι μαζί

γιατί αυτός ο άτιμος μόλις ξυπνάμε να ετοιμαστούμε για δουλειά

ξυπνάει κι αυτός παρόλο που νυστάζει

έτσι για να μας χαιρετίσει

και φυσικά να κάνει τη φασαρία του για να μην φύγουμε

κάνει ότι μπορεί για να μας καθυστερήσει


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα καλησπερα

ελπιζω να ειστε ολες καλα.......

Μαρακι ολα καλα θα πανε απο εδω και περα!Μην σκεφτεαι αρνητικα οπως το λες χαλαρωσε.Σου ειπαν και τα κοριτσια εδω μεσα ποσες το εχουν περασει τυχαιο γεγονος ειναι.Μην στεναχωριεσαι.........και γρηγορα με ενα καινουργιο σπορακι ευχομαι!

zounitsa υπομονη και θα περασεο ο κολοχειμωνας που θα παει......τωρα αυτο με τη θερμανση ειναι τραγικο με τετοιο κρυο.Καλο κουαγιο.......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Παρα την μαυριλα των ημερων σημερα δεν με αγγιζει τιποτα.Γιορταζει Ο Χαρουλης μου και ο μπαμπας μου βεβαιως βεβαιως.....Ειναι η πρωτη φορα που γιορτασε το ζουζουνι μου και ειμαι πολυ συγκηνιμενη.Ηρθαν οι παπουδογιαγιαδες και τα αδερφια μας σημερα και αυριο λιγοι και καλοι φιλοι.....ετσι να παιξουν λιγο τα παιδια και να πουμε και καμια κουβεντα οι μεγαλυτεροι!

Χρονια πολλα μικρε μου ταλιμπανη και ευχομαι να περασουμε οι γονεις σου ολα τα ζορια και οταν θα μεγαλωεις εσυ και ο μαριουλης μου να ζειτε σε μια τελειως διαφορετικη χωρα!Και μονο ευτυχια και αγπη να σε περιτρυγιριζουν!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

flosummer χρόνια πολλά στο μπουμπουκάκι σου!Να είσαι γερό και δυνατό και μακάρι να ζήσει σε έναν καλύτερο κόσμο,όπως και όλα τα παιδάκια

Χθες γιορταζε ο πολιούχος μας!Παρά τον παλιόκαιρο ο κόσμος πλημμύρισε την εκκλησία,όπως κάθε χρόνο.Ηθελα να βγαλω και τον μικρό έξω,αλλά έβρεχε κι ειχε ψοφόκρυο,οπότε δεν το τόλμησα.

Ζουνιτσα ετσι συνηθως συμβαίνει!Κάνεις ενας τη μακακία και την πληρωνουν οι πολλοί.Πάρε παράδειγμα από τους 300.Υπομονή κοριτσάκι!

chrimai μου μιας και ρωτας περί αποκριάτικων στολών,ελεγα να πάρω μια του μικρού,αλλά δεν βρήκα κάτι οικονομικό και του γούστου μου.Δεν ξερω αλλού,αλλά εδώ τις εχουν πανάκριβες και δεν δίνει 35 και 40 ευρώ για να πάρω στην ουσία μια φόδρα.Ευτυχώς θα μου δώσει μια φίλη μου τη στολή που φορούσε ο γιος της στην ίδια ηλικία.Θα ντυθούμε λοιπόν πρίγκηπες!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου γεια σας....

Μαράκι έτσι είναι η ζωή..... συνεχίζεται!!!! μην βάζεις το κεφάλι κάτω και μην το πολυψάχνεις. το θεωρείς τυχαίο γεγονός κ προχωράς. όλες μας εχουμε περάσει αυτήν την κατάσταση.

Φλο να χαίρεσαι το παιδάκι σου κ τον πεθερούλη σου. να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς!!!!

Περιστεράκι έχεις απόλυτο δίκιο, έτσι είναι....

κορίτσια μου ήρθε ο ιδιοκτήτης του διαμερίσματος (ο οποίος είναι νέο παλικάρι και πολύ φοβερό παιδι) και συμφωνήσαμε να μας βάλει πλάκες υπέρυθρης θέρμανσης. χάρηκα πολύ γιατί δεν μπορούσα να μετακομίσω, δεδομένου οτι κάποια στιγμή θα πάμε στο πατρικό του άντρα μου. οπότε πολλές μετακομίσιες δεν τις αντέχει η πλάτη μου. κατα τα υπόλοιπα τα ίδια, είμαστε καλύτερα κ προχωράμε. πολύ το κρύο, τα χιόνια και έρχεται λέει κύμα βροχής. πάλι θα πλυμμηρήσουμε!!!

καλό σας βράδυ!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! :)

Μαρακι μου χαρηκα τοσο πολυ που διαβασα νεα σου, σε ειχα συνεχεια στι μυαλο μου ειλικρινα! Θα δεις οτι πιο γρηγορα κ απ΄οτι περιμενεις θα μας ανακοινωσεις και παλι την νεα σου εγκυμοσυνη κ αυτη τη φορα ολα θα πανε τελεια :) φιλακια στο ομορφο αντρακι σου!

Φλο μου να σου ζησει ο Χαρουλης σου να ειναι γερος,δυνατος,τυχερος και ευχομαι οταν μεγαλωσουν τα παιδακια μας να βρουν καλυτερη κατασταση απο την τωρινη!

Ζουνιτσα μου σχετικα με τα παραπανω δεν εχω λογια τι να πω...χαιρομαι που τακτοποιηθηκε το θεμα :)

Εμεις καλα ειμαστε αν και τις 4 προηγουμενες μερες δεν κλειναμε ματι..βγαζει αλλους 2 τραπεζιτες μαζεμενους και καταλαβαινετε...χθες κ προχθες ομως τον εχει αφησει και ετσι το παιδι κοιμαται απο τις 8.30 ως τις 8 το πρωι χωρις να κουνηθει..δοξα το θεο!!

Σχετικα με το δωματιο εκει πουκαταληγω τι θα κανω εκει αλλαζω γνωμη ουφ..φανταζομαι με τον καιρο θα μου ερθει η εμπνευση..σας ευχαριστω ολες πολυ για τις συμβουλες σας! :)

Την Τεταρτη εχω ραντεβου με το μωρακι μουκαι πλεον δεν περνουν οι μερες...αχ θελω να το δωωωωωωωω!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!

Εμείς τρέχαμε τις προηγούμενες μέρες γιατί τρύπησε ο θερμοσίφωνας που είναι στο πατάρι και γέμισε ο τόπος νερά. Τον αλλάξαμε άμεσα αλλά τώρα έχουμε τα πράγματα στο μπαλκόνι μέχρι να στεγνώσει. Έχει φουσκώσει και το ταβάνι του μπάνιου..... Άντε να τελειώσει κάποια στιγμή το σπιτάκι μας να πάμε εκεί. Μου τη δίνει η όλη κατάσταση.

Κατά τα άλλα όλα καλά, ο μικρός λέει διάφορα και μας τρελαίνει. Εχθές με είδε που βγήκα από το μπάνιο με το μπουρνούζι και την πετσέτα στα μαλλιά, με κοιτάει και μου λέει εμφατικά "μπά-νιο" :P:p:p:p

Chrimai μπορεί να ήταν τυχαίο γεγονός μπορεί και όχι. Εμείς την πρώτη αποβολή θεωρήσαμε τυχαίο γεγονός και ως αποτέλεσμα είχαμε μια δεύτερη... (καθαρά προσωπική μου εμπειρία και χωρίς να υπονοώ ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει σε όλους - για να μην παρεξηγούμεθα)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ο Θεός να τη κάνει.....νομίζω από σήμερα πια, είμαστε ο πιο τρομοκρατημένος, ξεπουλημένος και ρεζίλης λαός έβερ.....

Ακου όχι στο 1, ναι στα υπόλοιπα.....για πείτε μας τι λένε τα υπόλοιπα....

Αχχχχχχχχχχ.....τελικά το βόλεμα μας έφαγε....

Εχω τη χειρότερη διάθεση....και ΔΕΝ θέλω να αλλάξει μπας και κάνω κάτι.....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα !!

τι κάνετε μανουλες? Εμεις επανήλθαμε δριμύτεροι στο θεμα φαγητό επιτελους και αυτο με εκανε να δω τα πραγματα πιο καθαρα. Κυριως χωρις αγχος..

Κατ'αρχας να πω πως λυπαμαι πολύ chimai για την απώλεια..Είστε νέοι άνθρωποι όμως και Μην απογοητεύεστε, δώστε λίγο χρόνο ώστε να αναλάβετε και σωματικά και ψυχικά και ξαναδοκιμάστε. Δεν υπάρχει άλλωστε σίγουρη συνταγή, μπορεί το να έχουν διαφορά να είναι καλύτερο και ξεκούραστο από το να είναι τα παιδιά πολύ κοντά ηλικιακά..

Καλα βρε ζουνιτσα επειδη ο αλλος δεν πληρώνει το εκοψαν σε όλους?Απομονωστε το διαμερισμα του!!

Εμεις οταν πρωτονοικιασαμε το σπίτι μάς ειπαν οτι ειναι πολιτικη της πολυκατοικιας να δινουμε προκαταβολη κοινοχρηστων 150Ε και οταν ξενοικιασουμε μας τα επιστρεφουν.Ετσι ο διαχειριστης εχοντας το αποθεματικό δεν κυνηγαει τον καθενα μας για τα κοινοχρηστα.. σωστο το βρισκω..

Ηoney απο χθες ειχα ενα προαισθημα οτι κατι θα γινει και δεν θα ψηφιστει!και περιμενα και περιμενα ...εις ματην!!!!τι να πω ?απο το πρωι νιωθω μεγαλη απογοητευση. περιμενω σε λιγο τους ραδιο αρβυλα για το δω το θεμα λιγο αλλιως...

Α!!Ηθελα να ρωτησω κατι αλλο. Τα μικρα σας λενε πολλές λέξεις;; Εμενα ενα μαμα και μπαμπα όποτε το θυμηθεί και μονο γκολ με την μπαλα λεει.. Να ανησυχω μανουλες με 2 παιδακια και ανω??

Φιλια σε όλες

καληνυχτα!


aigAp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα!!!!

Βελισάκι καλά πάτε κ εσείς.... τουλάχιστον δεν πάθατε μεγάλη ζημιά.

Κουρκουμπέλι όλα τελικά θέλουν ψυχραιμία και ηρεμία. όσο για την θέρμανση, είναι παράνομο να του κλείσουμε εμείς την θέρμανση, πρέπει να έχουμε εισαγγελική απόφαση. (....τους νόμους μου γ#$%). τι να σου πω... έχουμε μείνει μια εβδομάδα χωρίς θέρμανση (με 3 σώματα λαδιού τη βγάζουμε κ πόσο θα μας έρθει η δεη...) μέχρι την Παρασκευή-Σάββατο που θα έρθει ο ιδικτήτης και θα τοποθετήσουμε ένα air-codition κ στα δωμάτια τα πάνελ υπερύθρων. και σαν το διάολο έχουμε πάλι ψωφόκρυο.... επίσης οι υπόλοιποι στην πολυκατοικία (οι περισσότεροι ιδιοκτήτες) δεν δέχτηκαν την πρόταση να βάλουμε το κάθε διαμέρισμα 100? πχ και να αγοράσουμε πετρελαιο, οι οποίοι έχουν κ τζάκια στο σπίτι τους. όπου λαλούν πολλοί κοκόροι..... μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά... τεσπα.

όσο αφορά τις λέξεις ενώ πριν ένα περίπου μήνα έλεγε μπαμπά, μαμά, γιαγιά κ διάφορα άλλα, ξαφνικά άρχισε να λέει μόνο μπαμπά (συνέχεια όμως), τώρα ξεκίνησε πάλι το γιαγιά κ παπα (παππούς κ παπάκι), ταααα. κάνει οτι σφυράει επειδή σφυράω κ εγώ κ έχει πολύ πλάκα.. και το κουφό της υπόθεσης, έπεσε από την κούνια εχτές..... μην ρωτήσετε, κ τα κάγκελα ψηλά τα έχω κ το στρώμα κάτω-κάτω... αλά έχει μάθει να σκαρφαλώνει, πάτησε επάνω στις πάντες και πάρτην κάτω. ευτυχώς δεν χτύπησε το κεφάλι της, έπεσε με τα γόνατα. το βράδυ της έβαλα μαξιλάρια από κάτω μέχρι να πάω να πάρω μεγάλες μαξιλάρες να τις βάζω κάτω από την κούνια. και μη χειρότερα... να δω τι άλλο θα κάνει!!!! ε ρε τι μας περιμένει!!!!!!

αυτά τα νέα μας!!! σας φιλώ!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα γρήγορο γεια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μπας και φτιάξει η διάθεση.........!

Εχει πέσει λίγη δουλίτσα, μάλλον τα γεννητούρια δε σταματάνε σε κόντρα των ημερών.....ευτυχώς!! Και καλά κάνουν....! Οκ δε πολυπρολαβαίνω πολλά, έχω και το face που έχει πάρει φωτιά, και ασχολούμαι και εκεί πολύ.....η χαρά της κοινοποίησης!

Με τα Δελτία Τύπου πάω πολύ καλά, αισιοδοξία.....που θα πάει....

Η Δανάη μου περνάει απεργία πείνας, μάλλον αντιστέκεται στο μνημόνιο.....ή κάνει πρόβα για τις πεινες που θα ρθουν! Αχ.....ας το διακωμωδήσω.....

koukou με τα μνημόνια και τις ψηφοφορίες.....το θέμα δεν είναι ότι το ψήφισαν....γιατί και αν δεν το ψήφιζαν πάλι φρίκη θα ταν....το θέμα είναι ότι όλο αυτό δε θα μας πάει πουθενά....και η απογοήτευση, η συνειδητοποίηση αυτή.....δεν υπάρχει κανείς εκεί έξω ικανός.....δυστυχώς....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...