Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσάκια μου καλησπέρες!!!!! τι κάνετε?? έχω διαβάσει όλα τα νέα σας αλλά δεν θυμάμαι να απαντήσω σε κάθε μια ξεχωριστά.....

εμείς μια χαρά στη Νίκαια, έπαθαν πλάκα με την ανάπτυξη της και την νοημοσύνη της. γενικώς όλα καλά. όσο αφορά εμένα το κουβεντιάσαμε με τον γιατρό μου και μου είπε οτι ήταν πάρα πολύ δυνατή λοίμωξη και οτι δεν φταίει κανείς γι'αυτό. ήταν τυχαίο γεγονός και το ίδιο ποσοστό θα έχω και στην 2η εγκυμοσύνη μου. μία στις 1000 ήταν να τύχει στην πρώτη?? εε μία στις 1000 έχω κ στη 2η. θα κανω μια σειρά από εξετάσεις να δούμε μήπως έχω ακόμα κάποιο μικρόβιο και αντιβιόγραμμα για να δούμε ποια αντιβίωση θα πέρνω αν σε περιπτωση γίνει κάτι, θα περιμένουμε κ το παπ και μετά θα είμαι ελευθερη για το 2ο. οπότε παραχωρώ την σειρά μου σε όποια θέλει να είναι η 4η εγκυούλα της παρέας. τώρα όσο αφορά την δίαιτα έχασα 1 κιλό αλλά τις 2 μέρες που ήμουν Αθήνα την ψιλοχάλασα από την άποψη οτι δέν έτρωγα σωστά όλα τα γεύματα και το βράδυ που ερχόμουν σπίτι έφαγα κ τις 2 μέρες σουβλάκι κοτόπουλο γιατί ήμουν τελείως κομμάτια κ είχα βαρύ πρόγραμμα για την επόμενη. οι φυσιοθεραπείες καλά πάνε, που κ εκεί αν το άφηνα θα πάθαινα χοντρή ζημιά. είναι οι μύες μου από την δεξιά πλευρά της πλάτης τραυματισμένοι κ λειτουργούν λάθος οπότε κ ο πόνος στον ώμο. έχει δουλειά κ αυτό αλλά δεν γίνετε διαφορετικά. αυτά.....

περιμένω νέα από τις εγκυούλες.....

Βελισάκι μου ήταν συνεχόμενα τα ραντεβού μου 23 για παπ κ 24 Νίκαια.

φιλάκια πολλά και καλές νύχτες!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα μανούλες!

Τι κάνετε;

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσάκια που απάντησαν στον...πόνο μου!Συμφωνώ με όσα λέτε και μακάρι να αλλάξει κάτι,τουλάχιστον από του χρόνου.Γιατί τότε θα το ήθελα το δεύτερο παιδάκι

Honey πολύ καλά τα νέα σου!Είναι ευχάριστο σε τέτοιες εποχές που όλες οι δουλειές έχουν υποστεί πλήγμα,να ακούει κανείς και κάτι αισιόδοξο.Περιμένουμε να δούμε τις νέες σου δημιουργίες

Ζουνίτσα καλά και τα δικά σου νέα.Μην ανησυχείς και όλα θα πάνε μια χαρά.Είδες τι είπε ο γιατρός...1 στις 1000 η πιθανότητα.Ετυχε μια φορά,δεν θα ξανατύχει

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες,

Ζουνίτσα μπράβο για την Αγγελικούλα σου! Κλαψ κλαψ για τα ραντεβού. Που θα πάει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή.....

Μην αγχώνεσαι με τα παραστρατήματα της διατροφής. Αρκεί να ξαναμπαίνεις γρήγορα στον ίσιο δρόμο και όλα θα πάνε καλά.

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου γλυκες διαβαζα αλλα δεν προφταινα να γραψω..... λοιπον ο γυναικολογος μου ειπε οτι αν δεν δω παραπανω αιμα απο το κανονικο ή αρχισω να εχω πονακια δεν αγχωνομαστε, τεστ παπ καθε ενα χρονο Δευτερα περιμενω τα αποτελεσματα... αααα και ειμαι ελευθερη για δευτερο παιδακι.......:wink:

babyofmine με το θηλασμο η μικρη μου εχει ΜΑΝΙΑ!!!!!! νομιζω οτι ακομα και αν την καταφερω να πιει ξενο γαλα μετα θα ερθει να θηλασει...... γενικα τρωει καλα ειναι 9700kg υψος δεν ξερω παντως ειναι αρκετα ψηλη.....ο γυναικολογος μου ειπε οτι με το που θα διαπιστωσουμε εγκυμοσυνη θα κοψουμε το θηλασμο και σκιαχτικα..... τρομαζω με την ιδεα!!! τελος παντων....

Λενακι γυναικολογο κοντα σου....... ο δικος μου εχει στο Χαλανδρι το ιατρειο αλλα ειναι και στο Αττικο ειναι ο Σαλαμαλεκης αν θελεις θα σου στειλω με πμ. τηλεφωνο του....

Ζουνιτσα μου ευχομαι να πανε ολα καλα με τις εξετασεις και την αγωγη!!!!!!!!!

και πρεπει να κανονισουμε βρεθουμε γμτ οταν ερχεσαι!!!!

flosummer περαστικα σας!!!

Βαγιουλα μου αντε καλες βολτες..... τωρα πρεπει να ερθουμε να σας δουμε!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Βασικά Μαργιούλα Σαλαμαλέκη δεν θέλω!Τον ξέρω και βασικά θέλω κάποιον που να μην ξέρω να μην γνωρίζω καθόλου!Έτσι απλά!Όταν ήταν για εγγυμοσύνες ήθελα και να ξέρω!Τώρα απλά θέλω έναν με ιατρείο στο Περιστέρι και αν γίνεται να είναι γυναίκα! Για να δούμε.

Ζουνίτσα μπράβο σας για όλα! Με το καλό ένα δεύτερο κουτσουνάκι ας είναι πρώτα ο Θεός αγοράκι!

Εμείς εδώ δεν ξέρω αν σας το έχω πει αλλά έχουμε κι επίσημη πρώτη σε παιδότοπο!Δεν πλήρωσε βέβαια

(3 έχω δεν διανοούνται εύκολα να μου ζητήσουν λεφτά και για τα 3)αλλά έπαιξε!Ήταν σούπερ και περπατούσε όρθιος ακόμη και ανάμεσα στα μπαλάκια!Εδώ στο σπίτι τριγυρίζει παντού και γενικά πλέον υπάρχει μεγάλο traffic εδώ!Κουτουλάνε και μεταξύ τους τα παιδάκια μου!Τρέχουν για φιλί και αγγαλιά όλα όταν ερχομαι από τη δουλειά αλλά και κάνουν διαγωνισμό πλέον και τα τρία ποιος θα δώσει το καλύτερο φιλί στο μπαμπά όταν το μεσημέρι φεύγει για δουλειά!

Και στον απολογισμό μας με τον άντρα μου έχουμε καταλήξει πως τα τελευταία δύο χρόνια που βομβαρδιζόμαστε από άχρηστους πολιτικούς αλλά και από μέτρα που μας κάνουν οικονομικά φτωχότερους εμείς έχουμε διανύσει τα ευτυχέστερα χρόνια μας.Φυσικά μας τα φέρνει και καλά η ζωή γιατί καταφέρνουμε και κρατάμε αξιοπρεπώς τις δουλειές μας και έτσι κάνουμε και καλή διαβίωση!

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα γιατί όλο άσχημα ακούγονται!Τι άλλο πια?


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια;

Τι κάνετε;

Πολύ κρύο!!!

Μπρρρρρρρ

Ο μικρός ξεκίνησε νέα μόδα...Εκοψε τον μεσημεριανό ύπνο,αλλά κοιμάται βράδυ με τις κότες και ξυπνά μια λογική ώρα για το γάλα του

Κατά τα άλλα,το σπίτι μοιάζει παντού βομβαρδισμένο...Αλλά έχω αρχίσει να το απολαμβάνω...

Και στον απολογισμό μας με τον άντρα μου έχουμε καταλήξει πως τα τελευταία δύο χρόνια που βομβαρδιζόμαστε από άχρηστους πολιτικούς αλλά και από μέτρα που μας κάνουν οικονομικά φτωχότερους εμείς έχουμε διανύσει τα ευτυχέστερα χρόνια μας.Φυσικά μας τα φέρνει και καλά η ζωή γιατί καταφέρνουμε και κρατάμε αξιοπρεπώς τις δουλειές μας και έτσι κάνουμε και καλή διαβίωση!

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα γιατί όλο άσχημα ακούγονται!Τι άλλο πια?

Αχ ΛΕΝΑΛΕΚ ακριβώς το ίδιο νιώθουμε κι εμείς...

Τον Απρίλιο κλείνουμε 5 χρόνια μαζί και το Μάιο 3 χρόνια γάμου και παρά τις δυσκολίες των τελευταίων ετών που αντιμετωπιζουμε ως λαός, διανύουμε την πιο όμορφη περίοδο της ζωής μας.Χαιρόμαστε που ζούμε αξιοπρεπώς και δεν θέλω πολλά αρκεί να έχουμε υγεία και να είμαστε αγαπημένοι.Αλλά ο άντρας μου επειδή φοβάται για χειρότερα στο μέλλον είναι κατηγορηματικά αρνητικός για δεύτερο παιδί

Ξέρετε, ο γνωστός καημός μου,που σας έχω ζαλίσει

Αλλά πού θα πάει...

Λοιπόν συνεχίζω κανονικά τη δίαιτα

Την άλλη Δευτέρα έχω ζύγι στη διαιτολόγο

Σήμερα περπάτησα παρά το κρύο δύο ολόκληρες ώρες...Μακάρι να πετύχω τον στόχο μου.

Ηδη νιώθω πολύ καλά με τα 7 και κάτι κιλά που έχω χάσει και ελπιζω και εις κατώτερα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

μπρρρ κρύο....

εγώ μόλις άρχισα να συνέρχομαι από την ίωση που με κόλλησε ο μικρός

σήμερα πήγα μέσω ΙΚΑ στη Βιοιατρική για τον προγεννητικό

και μου στοίχισε μόνο 34 ευρώ!

να ρωτήσω και κάτι

τρώνε αλεσμένα τα παιδάκια σας?

εμένα αν δεν του το αλέσω δεν τρώει πολύ γιατί κουράζετε να μασάει

βασικά υποπτεύομαι ότι δεν τα μασάει αλλα τα καταπίνει έτσι

γιατί μόλις του το βάλω στο στόμα κάνει ένα γκλούπ (έτσι ακούγεται)

και ανοίγει το στόμα και δεν έχει τίποτα μέσα

η μαμά μου που τον κρατάει του τα αλέθει όλα

γιατί φοβάται μην πνιγεί

έγω αν δεν του το αλέσω

δεν θα φάει πολύ

βασικά του στέκονται στο λαιμό μερικές φορές

και πνίγεται και μας κοψοχολιάζει

ενώ έχει ένα σωρό δόντια....

δεν έχει μάθει να μασάει

επίσης οι γιαγιάδες του που τον κρατάνε

όλο πιπιλα του βάζουν και με νευριάζουν

αλλά ότι και να τους πω δεν χαμπαριάζουν


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και ζουζουνομικράκια!

Τι κάνετε;

Εμείς όχι και τόσο καλά

Εχει ο μικρός γαστρεντερίτιδα.Κυκλοφορεί ίωση,την άρπαξε ο περιστέρης που ήταν Κυριακή-Δευτέρα χάλια και από χθες βραδυ εκδηλώθηκε και του μικρού.Ευτυχώς το περνά ελαφρά...

Εγώ κρατάω γερά ακόμα

chrimai κι ο δικός μου εχει μια προτίμηση στα αλεσμένα.Προσπαθώ να του αλλάξω τα γούστα εδώ και καιρό.Ανακατεύω πχ το αλεσμένο φαγητό με ρυζάκι ή μικρό ζυμαρικό ή κριθαράκι.Το κόβω ότι βαριέται να μασάει,γιατί τα μπισκοτάκια τα βρεφικά μια χαρά τα μασουλάει.Του έδωσα και ψωμί τωρα πρόσφατα και σπιτικο κέικ και μια χαρά τα μασούλησε

Δεν τρώει αυγό όμως...

Με τίποτα

Βρε peristeraki δεν μου απάντησες η μάρκα στα παπούτσια που πήρατε είναι KLIN????

Ξεχαστηκα!Αρχικά αναρωτηθηκα γιατί δεν εχω ακουσει γι' αυτή τη μαρκα.Crocodilino του πήρα.Ηταν ό,τι καλύτερο μπορούσα να βρω,μιας και στο μαγαζί που φερνει μούγερ δεν είχε νούμερα

Υπάρχει μάρκα KLIN?

Αλλο με εκνευρισε χθες...Πέρασα από το μαγαζί που είχα πάρει τα παπούτσια στις αρχές των εκπτώσεων και έχει κατεβάσει κι άλλο τις τιμές...Τα πήρα μάλλον με 30% και τώρα τα εχει με 50%

Ατυχία και αδικία δεν είναι για λίγες μέρες;Ενταξεί,μιλάμε για μόνο 13 ευρώ διαφορά και τσιγγούνα δεν είμαι,αλλά...είναι περιεργες και οι εποχες

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα τρεχω τρεχω τρεχω λεμε και δεν φτανω δουλεια παιδια σπιτι........

Την υγεια μας να εχουμε και τιποτα αλλο ολα τα αλλα θα ερθουν......

Λενακι 1) ο γιατρος μου ειναι απεναντι απο το χιλτον οποτε δεν σε βολευει

2) Οντως και για εμας τα τελευταια 2,5 χρονια ηταν τα πιο ευτυχισμενα της ζωης μας και ετσι ευχομαι να συνεχισουμε!ποσο σε νιωθω.....

3) εμεις ναι κοψαμε τα αλεσμενα πανω στο χρονο χωρις καμια ιδιαιτερη προσπαθεια, ομολογω οτι καθολου δεν το περιμενα, αν θυμασαι μιλαμε για ενα παιδι που απο τον 6 εως τον 12 μηνα εκανε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ εμετο τουλαχιστον ενα γευμα!Ο λογος που τα εκοψε πολυ απλος!Ζηλευε το Μαριο και εμας που τρωγαμε και απαιτουσε να τρωει οτι και εμεις!Αφου και τωρα καθε φορα που τον ταιζω κοιταει τα αλλα πιατα να δει αν εχουν το ιδιο.....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


sorry η ερωτηση για τα αλεσμενα παει στην μαρια......Και εμεις πιπιλα μαρια εχουμε σχεδον συνεχεια......Πως παει η εγκυμοσυνη ?Εισαι καθολου καλυτερα ψυχολογικα?


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

περιστερι περαστικα σας ευχομαι.Ωχ ωχ γαστρεντεριτιδα το χειροτερο μου παναγιτσα μου.......Θυμασαι τι περασαμε ειμεις πριν απο 2 εβδομαδες!Εξι ατομα στη σειρα κολησαμε ευτυχως οχι ο μικρος ουτε και εγω ξερω πως τον προφυλαξαμε(φτου φτου).Τι εχει ο μικρος πυρετο διαρια η και τα δυο?


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Μαριλενα Αγγελικουλα και οποια αλλη φρεσκοεγκυουλα........δηλωστε καλε παρον να δουμε πως πατε......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κλεο απαιχτες οι καινουργιες τουρτιτσες για μεγαλα παιδια.......λαχταριστες λαχταριστες!Μπραβο


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλιτσες :)

Επισημως βαλαμε δικη μας γραμμη οτε και ιντερνετ γι αυτο δεν ειχα μπει τοσες μερες!! Κρυοοοοοοοο απειροοοοο το καλοριφερ δεν σταματαει ποτε και φυσικα το τζακι καιει ολη μερα!! Ο μικρος μου ξεπερασε το απλο περπατημα κ τρεξιμο..του φαινεται τοσο βαρετο πια...και ετσι αποφασισε να σκαρφαλωνει παντου...οταν λεω παντου το εννοω...ανεβαινει την εσωτερικη σκαλα σε δευτερολεπτα γι αυτο και του βαζω εμποδιο μπροστα, ανεβαινει στην καρεκλα της κουζινας και πιανει οτι θελει..μετα φυσικα το ριχνει κατω..ανεβαινει στο τραπεζακι του σαλονιου και χαιρεται ενω εγω παθαινω τα αλλεπαληλα εγκεφαλικα!!!!!! Εσας κανουν τετοια η το δικο μου ειναι στην πριζα;;;;

Οσο για το φασολακι μου εχω μια γκυκεια αισθηση οτι ειναι καλα εκει μεσα και μεγαλωνει παρολο που ακομα τουλαχιστον ο Λεωνιδακος δεν μου αφηνει και πολυ χρονο να του διαθεσω.. Αυριο εχω επιτελους ραντεβου με τον γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα και ανυπομονω οσο.....


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...