Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εμεις εδω καλα μαλλον.Τολμω να πω οτι μαλλον αναρωσαμε(φτου φτου) και μαλλον την σκαπουλαρε ο Χαρουλης!Εσεις ειστε ολοι απο δοντακια σουπερ ειναι πολυ καλο που τα εχετε βγαλει τοσο νωρις γιατι πονανε λιγοτερο μαλλον δεν θυμουνται τον πονο τοσο εντονα.Εμεις εχουυμε μεχρι στιγμης 8 αλλα κλαιμε ατελειωτα γιατι μαλλον ετοιμαζονται και οι πανω τραπεζιτες οιμε...οι οποιοι ομως δεν το κοβω να βγαινουν συντομα!

Εμεις ακομα δεν περπαταμε βεβαιως βεβαιως(ειπαμε 16 μηνων ο Μαριουλης) αλλα στεκομαστε ορθιοι οταν πιανομαστε απο καπου, σκαρφαλωνουμε, ειμαστε παρα πολυ ζωηροι,παρα πολυ γκρινιαρηδες και τρωμε οτι βρουμε μπροστα μας!

Ειμαστε τωρα και στη φαση που παιζουν μαζι και συννενοουνται με τον δικο τους τροπο και ειναι μια αποθεωση να τους χαζευεις πραγματικα........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Περιστερι το πιο σοβαρο επιχειρημα ειναι αυτο που σου εγραψε η Μαρια για να πεισεις τον αντρα σου.Οτι δηλαδη το κανετε για το παιδι για να εχει το παρεακι του και να μην ειναι μονος του οταν καποια στιγμη θα φυγετε και εσεις!Μην μασας ομως οι αντρες ειναι πιο φοβιτσιαρηδες και πιο βραδυστροφοι σε αυητα τα θεματα.....θελουν το χρονο τους νομιζω θα καταφερεις να τον πεισεις!

Νομιζω η πιο ευτυχισμενη στιγμη της ζωης μου ειναι οταν πρωτομπηκαμε με τον Χαρουλη στο σπιτι και ειδα και τον Μαριουλη που μου ειχε λειψει 3 μερες.Ετσι οπως τα αγκαλιαζα και τα δυο ηταν η απολυτη ευτυχια..........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

λενα απο ολα εχει ο μπαξες ε?Ειναι πολυ ωραια ετσι οπως τα περιγραφεις με το μεγαλο σου αγορακι αλλα και με ολα τα παιδακια σου μπραβο!

Θελω και εγω τριτο σας το ειπα?Ειμαι τρελη γιατρε μου?

Βεβαια οχι ακομα να μεγαλωσει και αλλο ο μικρος γιατι αν μου συμβει κατι τωρα θα ειμαι να πηδηχτω απο το παραθυρο!!!!!!!!!!!!!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Ζουνιτσα με το καλο σου ευχομαι να εισαι η τεταρτη της παρεας!

Και εση Μαργιουλα οποτε το αποφασισεις!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κλεο where are you?Τρεχεις ε?Να πω οτι δεν σε καταλαβαινω ψεμματα θα ειναι.Μια απο τα ιδια και εγω.Με δουλεια και 2 μωρα μια τρελααααααααα......

Φανταζομαι θα εχετε υποδεχτει το μωρακι που περιμενατε και θα αυξηθηκε η αυγουστοπαρεα σας!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου γλυκο!!! μπραβο συγχαρητηρια!!! αντε αντε ολες να ξαναφουσκωσουμε!!! :tongue:

χαρηκα πολυ-πολυ! και γω εχω ενα καρο απορειες αλλα προς το παρον δεν με απασχολουν!!!

ευχομαι ολα να πανε τελεια!!! φιλακιααααααααα

Σ ευχαριστω πολυ Μαριλενακι μου επισης καλοστερεωμενη!!!! Σαν ψεμματα μου φαινεται η αληθεια ειναι...ωρες ωρες γελαω σαν χαζη...μαμα παλι; ::)

καλησπέρα μάνες

μόλις γύρισα από τον 2ο υπέρηχο

το σποράκι έχει μεγαλώσει φυσιολογικά μέσα σε μια βδομάδα

και η καρδιά χτυπούσε πιο γρήγορα 126/λεπτό

το μόνο περίεργο είναι ότι στις μετρήσεις είναι μια βδομάδα μικρότερο

δηλαδή ημερολογιακά είμαι 7+6 και υπερηχογραφικά είμαι 6+6

αυτό δεν θα ήταν καθόλου περιέργο αν είχαμε με το σύζυγο

έστω και μια επαφή μετά την 14η μέρα του κύκλου

αλλά δεν είχαμε

οπότε προς τι αυτή η καθυστέρηση στη σύλληψη ή στην ανάπτυξη?

η γιατρός είπε ότι μόνο στην αυχενική θα ξεκαθαρίσει το τοπίο

μπορεί να έτυχε...

μέχρι τότε υπομονή!!!

αφού δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο

αποφάσισα να ηρεμήσω και να περιμένω....

αυτά περί εγκυμοσύνης

Μαρακι στο'πα και στο ξαναλεω ειμαι σιγουρη για το σπορακι σου...μην με ρωτας πως!!!!! :)

Μακια πολλα πολλα!!!!

κοριτσια εγω πηγα στον γιατρο, το σπορακι μου μεγαλωσε!!! ακουσαμε καρδουλα, και ανακουφιστηκα λιγακι...

πηγαινε το μυαλο μου στο κακο...

εχω μια αποκολληση και γιαυτο ειδα το αιμα. μου ειπε ξεκουραση, οχι υπερβολες και απαγορευεται δυστηχως να σηκωνω τον μικρο, οποτε στην ουσια δεν περναμε μαζι πολυ χρονο, αφου καλα καλα δεν περπαταει ακομα και θελει καποιον συνεχεια απο πισω του..

θα ξαναπαω στις 2/ 2 στον γιατρο και τοτε θα μου κλεισει και την αυχενικη!

ελπιζω να ειναι καλα μεχρι τοτε το σπορακι μου...θα με φαει η αγωνια μεχρι τοτε αλλα επειδη εχω και διαβασματα, ψιλοξεχνιεμαι ευτυχως!!!

οσο αφορα τον δημητρη μου, ζοριζεται παρα πολυ με τα δοντια, τον εχουνε ταραξει, ξυπναει και κλαιει απο τον πονο και γενικα ειναι πολυ νευρικος και ανησυχος..

το παιδακι μου εχει πολυ πλακα! μονο που θα ακουσει μουσικη, οτι μουσικη και να ειναι, χορευει με εναν τροπο πολυ αστειο!!! κουναει τον ποπο του και μου ερχεται να τον φαω!!! κοιμομαστε μαζι και οι τρεις δυστηχως ακομα (η ευτυχως... ) και βεβαια τωρα δεν μπορω να προσπαθησω να τον παω στο δωματιο του εφου δεν γινεται να ταλαιπωρηθω...οταν με το καλο περασουν τα δυσκολα, πρεπει οπως και δηποτε να λυσω το θεμα του υπνου!

εσεις πεινετε γαλα τη νυχτα? εμεις ακομα ξυπναμε...

Μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαρηκα αληθειαααα!!!!!! Τι τελειος ηχος ε; Ο ομορφοτερος του κοσμου!! Εγω κανω υπομονη την επομενη εβδομαδα θα παμε στον γιατρο να ακουσω το παιδακι μου!!!!

Οσο για την αποκολληση επειδη ξερω πολυ καλα τι εστι....σε παρακαλω να εισαι ξαπλωμενη οσο περισσοτερο μπορεις...τα χαπακια σου και μετα ξαπλα...ευτυχως βοηθαει και η μανουλα σου οποτε ολα θα πανε καλα!!!

Καλα δεν ντρεπεστε καθολου....... παλι με τα μουτρα στο sex πεσατε και γκαστρωθηκατε!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ εισαι εγκυος κοπελαρα μου!!!!!!!!!!! με το καλο με ενα γερο μωρακι...... χαρηκα παρααααααααααααααα πολυ!!!! να μου φιλησεις το Λεωνιδακο σου.... φιλακια πολλα......ολα καλα να πανε και στις αλλες εγκυουλες chrimai μην αγχωνεσαι με τη διαφορα που βλεπεις στο υπερηχο..... Μαριλενα μου λιγη ακομα υπομονη θα περπατησει και μετα τελος..... θα ξενιασεις λιγο........ ΖΟΥΝΙΤΣΑ μου γλυκια ευχομαι οσο πιο γρηγορα γινεται εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω μετα το γαμο πηγα στον οδοντιατρο για να μαζεψω το χαλι μου......... εχω ακομα 3 δοντια για φτιαξιμο, αφαιρεσα και φρονιμητη χωρις αντιβιοση και χωρις να παρω αντιφλεγμονωδη γιατι ακομα θηλαζω.......η μικρη ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ μεγαλωνει και γινεται εξαιρετικο παιδακι..... τελικα αξιζει η υπομονη μας ωστε να τα διαπεδαγωγησουμε καλα τα παιδακια μας, εγω απο την αλλη ενω σχεδον ειχαμε αποφασισει να ξεκινησουμε προσπαθιες για δευτερο.... 26 Φεβρουαριου ξεκιναω τη δουλεια και αυτο το αποφασισα γιατι εχουν γινει απιστευτες αλλαγες...... αλλαξαμε προϋσταμενο, γενικο διευθυντη και δεν θελω να μου ξεφυγει τοσο η κατασταση απο τα χερια...... αν και δεν ειμαι σιγουρη αν κανω καλα και αφηνω την ευκαιρια να μην γυρνουσα για δουλεια κατευθειαν......... τελος παντων φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Χαχχαχχα Μαρια μου...εγω δεν ξερω τιποτα...ε ειχε και κρυο, ακριβο το πετρελαιο βρηκαμε αλλο τροπο να ζεσταθουμε φαινεται χιχιχιχιχι :)

Ευχομαι να τα πουμε συντομα απο κοντα ολα τα υπολοιπα μακιααααα


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδουλες μου χιλια συγνωμη που χαθηκα παλι αλλα μην νομιζετε οτι μ αφηνει ο μικρος να γραψω...ετσι και με δει με το ipad στο χερι σκαρφαλωνει στον καναπε παταει οτι κουμπι βρισκει μπροστα του κ τσουπ πανε οτι γραφει η μανουλα....τεσπα..δοξα το θεο παμε πολυ καλα!!! Βρε κοριτσια μην με ρωτησετε πως και γιατι αλλα ειμαι πολυ αισιοδοξη σ αυτην την εγκυμοσυνη ελπιζω μονο αυτη η αισιοδοξια να μην μου βγει ξυνη :P

Εχω απιστευτες κομαρες σε σημειο να νομιζω οτι στον υπνο μου σηκωθηκα και ετρεξα μαραθωνιο...σηκωνομαι πτωμααααα...ευτυχως ακομα δεν εχω εμετους αλλα ουτε και στον Λεο μου δεν ειχα..ζαλαδες ομως εχω που κ που...στηθος σαν χαρτης της Ευρωπης απο φλεβες...και γενικα το νιωθω οτι προχωραει!!! :):)

Υπομονη μεχρι την αλλη Τεταρτη που θα παω στον γιατρο για να ακουσουμε καρδουλα..ανυπομονω απειροοοοοο!!! Η μαμα μου βοηθαει παρα πολυ γιατι ειμαστε πανω κατω οποτε δεν τον σηκωνω συνεχεια πλεον, τον περνω αγκαλιτσα καθιστη η στον καναπε και παιζουμε οποτε ολα οκ!! :):)

Σας στελνω ολη μου την αγαπη για το γνησιο ενδιαφερον σας και ευχομαι ολοψυχα σε οσες το επιθυμουν να το ξαναζησουν συντομα!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς περάσαμε μια ιωση γεμάτη βήχα,μύξα και φλέματα,τώρα λέω πως είμαστε καλούτσικα.

Έχουμε πια βγάλει 15 δοντάκια,μας μένει μόνο ο 1 κάτω τραπεζίτης και κλείσαμε από δόντια για την ώρα νομίζω!Πιο αργά δεν βγαίνουν οι άλλοι 4 τραπεζίτες;;

Παρόλα αυτά μας είναι σχεδόν άχρηστα,γιατί με το φαγητό συνεχίζουμε τα ίδια.

Ρε Μαργιουλα εσύ που θηλάζεις ακόμα(και όποια άλλη εδώ μέσα),έχετε θέματα με το φαγητό;Είναι κι από τα δοντάκια της βέβαια,αλλά τι να πώ... Κι εγώ δεν ξέρω πώς θα τη σταματήσω .οταν το αποφασίσουμε,κι αφού ξεμπερδέψουμε με τα δόντια βεβαίως..

Λέει διάφορες κουβεντούλες,αντιγράφει ότι κάνουμε έχει πολύ γέλιο... Το γαμώτο είναι ότι γυρίζω αργά από τη δουλειά τελευταία και με στεναχωρεί πολύ που περνάει περισσότερες ώρες με τη γιαγιά της απ'ότι με μένα .Για την ακρίβεια ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!!! Αλλά φταίει η άτιμη η κοινωνία...


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ντρέπομαι που το λέω,αλλά στο γυναικολόγο πήγα στους 4 μήνες αντί για τις 40 μέρες,ακι για Παπ που μου είχε πει να πάω κάτα τον Ιούνιο δεν έχω παει ακόμα...ΑΙΣΧΟΣ!! Και όλο λέω ότι θα πάω γιατί έχω και θέμα με την περίοδο που ναι μεν μπορεί να είναι φυσιολογικό αφού ακόμα θηλάζω,αλλά μπορεί να είναι και τίποτις άλλο και να μην το έχω παρει γραμμή...

Ωστε μπορεί να αφησει κουσούρια η εγκυμοσύνη ε;;Πρέπει να το βάλω στο άμεσο πρόγραμμα...Πάντως στο 4μηνο που είχα πάει δεν είχα τίποτα!!:-P


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Θέλω κι άλλο παιδάκι...

Οχι τώρα,αλλά μέσα στον επόμενο χρόνο

Σας το έχω ξαναπεί

Και ο άντρας μου είναι ανένδοτος.Κι αυτό σας το έχω ξαναπει.

Χθες είχαμε πάλι μια σχετική κουβέντα.Του θύμισα πόσο ήθελε στην αρχή και δεύτερο ακόμα και τρίτο παιδί.Επιστράτευσα ένα σωρό επιχειρήματα,αλλά τίποτα...

Σκέφτεται την κρίση και πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα.Οτι είναι καλύτερο να πεινούν τρεις παρά τεσσερις και τα σχετικά

Και να φανταστείτε ότι είμαστε σχετικά καλά,από άποψη οικονομικής κρίσης εννοώ.Ζόρικα όπως όλοι μεν,αλλά χωρίς προβλήματα ιδιαίτερα δε.

Δεν θέλω το παιδάκι μου να μεγαλώσει χωρίς αδερφια

Κι εγώ σκέφτομαι ότι το μέλλον είναι δύσκολο,αλλά η επιθυμία μου για άλλο ενα νινι είναι μεγάλη

Δεν ξερω πώς να τον μεταπείσω

Μια από τα ίδια κι ο δικός μου Περιστεράκι!!!Δηλαδή η γενιά των γονιών μας που δεν είχαν τίποτα σχεδόν έτοιμο τι έκανε;;

Αλλά εγώ προς το παρόν δεν το θίγω το θέμα,γιατί ούτε κι εγώ είμαι έτοιμη.Όταν έρθει εκείνη η ώρα,ε ρε γλέντια...


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εντάξει με πείσατε!

Για προτείνετε και κανέναν γυναικολόγο γιατί σε αυτόν που με ξεγέννησε δεν πάω ...απλά έτσι!Μαργιούλα και λοιπές καθώς γνωρίζετε μένω Περιστέρι και δεν θα ήθελα να πηγαίνω στην άλλη άκρη της Αττικής!

Μαργιούλα πάντως την άλλη φορά με τον παιδίατρο πέτυχες διάνα εντυπωσιάστηκα!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα μανουλοπαιδάκια,

τι κάνετε; Πως είστε;

Χάθηκα το ξέρω, αλλά επιστρέφω δριμύτερη! Χαίρομαι που οι κοιλίτσες φουσκώνουν μια χαρά! Μπράβο κοριτσάκια!

Περπατάμε!!!! Από την περασμένη Παρασκευή βολταρουμε όοοολο το σπίτι, πάμε παντού, και έξω που είμαστε μια χαρά αλωνίζουμε.

Μαριλένα ο δικός μου το σκηνικό που περιγράφεις το έκανε για περίπου μια εβδομάδα πριν να ξεκινήσει το "ανεξάρτητο" περπάτημα. Πως είναι τα κόμικς που τρέχουν, τρέχουν, βγαίνουν στον γκρεμό και μόνο όταν συνειδητοποιήσουν ότι έχουν φτάσει στον γκρεμό πεφτουν. Ένα τέτοιο πράγμα.....έκανε μερικά βηματάκια και όταν καταλάβαινε ότι δεν τον κρατούσε κανείς καθόταν κάτω. Σου λέει, καλύτερα στα σίγουρα, μην πέσουμε κιόλας.:P

Babyofmine συμφωνώ εν μέρει με αυτό που λες για την γενιά των γονιών μας. Ναι μεν δεν είχαν τίποτα έτοιμο αλλά υπήρχε μια προοπτική, ότι θα βελτιώνοταν τα πράγματα. Τώρα ρεαλιστικά δεν μπορούμε να πούμε ότι κάτι τέτοιο θα γίνει άμεσα. Από την άλλη μεριά, αν περιμέναμε να "ωριμάσουν οι συνθήκες" και να "καλυτερεύσουν τα πράγματα" για να παντρευτούμε και να κάνουμε οικογένεια, ακόμα θα το συζητούσαμε...

Link to comment
Share on other sites

Αχ δε προλαβαίνω πολλά αυτές τις μέρες, ασχολούμαι με το στήσιμο του eshop, τις νεες μου τούρτες diaper και towel (ΝΑΙ ΝΑΙ νέες τούρτες από πετσέτες για ενήλικες, θα σας δείξω σειρά για Αγίου Βαλεντίνου τρέλα!)

Και φυσκιά σπίτι, παιδιά.....τα γνωστά....πολλά! Σήμερα πήγα τη μικρή πολλήηηηηηη ώρα και στις κούνιες μωρέ, είχαμε μέρες να πάμε, είχε καλή μερα, τρελάθηκε το μικρό μου, έτρεχε πάνω κάτω, ανέβαινε στα σκαλάκια, έφαγε κ 2-3 τούμπες βέβαια, κάναμε κούνια, καλά ήταν. Πάλι ψοφόκρυο θα χει τώρα.....

Ισα μια ματιά ρίχνω, και φεύγω, ελπίζω το βράδυ να κάτσω λίγο να διαβάσω!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...