Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι έγινε ρε παιδιά?

ΤΟΚ ΤΟΚ

Εγώ τρέχω ελαφρά, εσείς όλες οι άλλες τι απογίνατε??

Ολα καλά?

chrimai αύριο επιτέλους ε? Με το καλό! Ανατριχίλες και μεγάλα συναισθήματα απτην αρχή! Ολα καλά να πάνε κ να βάλεις ένα όμορφο τικεράκι!

Για το κρεβατι καλέ πολύ νωρίς δεν είναι? Ξερω γω? Η δικιά μου κάνει 50περιστροφές την ώρα, ακούα και γκαπ μπαμ κάθε λίγο!

Επίσης

προτιμώ όσο γίνεται να έχω τον έλεγχο του ανέβα κατέβα στο κρεβάτι.....οι πρωτοβουλίες σε αυτό το "ευαίσθητο" θέμα δε με ενθουσιάζουν! Ασε μη κατεβαίνει και τη βρίσκω φαντομά μέσα στη νύχτα....

Βασανιζόμαστε από το 5ο μας δοντάκι....αχ παναγιά μου....και που κουράγια μέσα στη νύχτα κ το ψοφόκρυο....και όλη μέρα τσίτα μετά....τελοσπάντων καλά να μαστε.....

Δουλίτσα καλούτσικα, δε λέω, σε σχέση με το μηδέν promotion που έχω κάνει....έχω τόσες ιδεες για εξέλιξη....σιγά σιγά....αλλά λεφτά δε μένουν ρε γμτ ούτε για πλάκα....όλα μετρημένα, μόνο δεη κοινόχρηστα και λογαριασμούς πληρώνουμε.....ξανατέλοσπάντων, γεροί να μαστε....και όλα γίνονται....

Αυτά κοπελιές....άντε πείτε μια κουβέντα!

Να σας ανεβάσω το Κάστρο μου! Μαρέσει πολύ! Κάποιες το είδατε στο φέις ε?

new5x.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Φιλιά!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου Παρασκευή και 13 σήμερα και πήρα την μεγάλη απόφαση και πήγα σε διαιτολόγο!!!!!!!!!! από Δευτέρα ξεκινάει το μενού μου και καλή μου αρχή...!!!! δεν πήγαινε άλλο δεν μπορώ να με βλέπω άλλο έτσι να μη μουκάνουν ούτε τα μεγάλα νουμερα σε ρούχα που είχα... έλεος πια!!! επίσης από Δευτέρα θα ξεκινήσω κάτι φυσικοθεραπείες γιατί έχω μικροτενοντίτιδα στον δεξί μου ώμο. γενικώς αρχίζει το ρετούς γιατί πολύ αφέθηκα και δεν κάνει....

Μαράκι καλά αποτελέσματα και όλα καλά να πάνε και θα πάνε....!!!!!

Μελάκι εγώ την γνώμη μου την είπα αλλά θα την ξαναπώ... σούπερ!!!!

Όσο αφορά το κρεβάτι και εγώ την Αγγελική κάθε φορά την ψάχνω μέσα στην κούνια. όπου να'ναι κοιμάτε... και εμείς μάλλον έχουμε δοντάκι γιατί ξύπναγε και έκλαιγε πολύ κάτι βράδια. θα δείξει. όσο αφορά το γάλα κατεβάσαμε ποσότητα γιατί τρώει αργά το απογευματινό και δεν προλαβαίνει να χωνέψει και μου έκανε κάτι ρουκέτες. οκ λίγο αλλά τουλάχιστον να το πίνει. με το κουτάλι το βραδινο με το μπιμπερό το πρωινό και όσο πιει. αυτά.

Φιλάκια πολλά!!!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια

chrimai περιμένουμε νέα από τον πρωτο υπέρρηχο

zounitsa καλά έκανες.Να δεις πόσο όμορφα θα νιώσεις όταν φύγουν τα πρώτα κιλά.Κι άμα θες συμπαράσταση,εδώ είμαι εγώ!στην ίδια φάση είμαστε

Εμενα ο μικρός ακόμα δεν έχει περπατήσει

Αλλά επειδή είναι big δεν ανησυχώ

Δεν αφήνει τίποτα όρθιο πλέον

Δεν ξέρω τι να κάνω

honey οι τούρτες σου είναι υπέροχες και ευτυχώς που δεν τρώγονται...

Link to comment
Share on other sites

περιστεράκι μου και άργησα να το κάνω αλλά έτσι είμαι εγώ, ξυπνάω μια μέρα και λέω "θα κάνω αυτό..." και το κάνω αλλά έχω φτάσει στο αμήν!!! καλλιο αργά παρά ποτέ βέβαια...

ο μικρούλης σου θα περπατήσει κ δεν θα τον φτάνεις... ναι ευτυχώς οι τούρτες αυτές δεν είναι φαγώσιμες αλλιώς..... ούτε η gili diet δεν θα μου έκανε τπτ.. χαχαχαχαχα


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

περιστεράκι μου και άργησα να το κάνω αλλά έτσι είμαι εγώ, ξυπνάω μια μέρα και λέω "θα κάνω αυτό..." και το κάνω αλλά έχω φτάσει στο αμήν!!! καλλιο αργά παρά ποτέ βέβαια...

Ετσι ακριβώς το πήρα απόφαση κι εγώ και τώρα μπήκα στο δεύτερο μήνα δίαιτας κι ούτε που το έχω καταλάβει πώς πέρασε ο πρώτος

Τι σου είπε ο διαιτολόγος;

Είναι εύκολο το πρόγραμμα;

Για γράψε καμιά μέρα από το δικό σου, να γράψω κι εγώ από το δικό μου να συγκρίνουμε

Βεβαια εχω πολυυυυυ δρόμο ακόμα

Μεχρι να φτάσω εκεί που θέλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπόν πήγαμε για τον υπέρηχο

το είδαμε και το ακούσαμε αλλά δεν ήταν αυτό που περίμενα....

σε σύγκριση με τον πρώτο υπέρηχο στην πρώτη εγκυμοσύνη...

ο καρδιακός παλμός ήταν αργός ενώ στον Κωνσταντίνο ήταν

γρήγορος σαν καλπασμός αλόγου και ακουγόταν δυνατά

και το φασόλι ήταν διαφορετικό...

στον πρώτο υπέρηχο ήταν πιο σχηματισμένο

ενώ σ'αυτόν φαίνεται μια θολή κουκίδα

που έψαξε ώρα για να την βρεί

δεν τα έκανα στο ίδιο κέντρο βέβαια αλλά τα έκανα στις 6εβδ.+6μ. και τα 2

στον Κωνσταντίνο ήταν πιο αργά η σύλληψη και είχε φανεί και από την χοριακή

επίσης μου είπε ότι το έμβρυο φαίνεται μικρότερο σε σχέση με την

εβδομάδα μου αλλά συμβαίνει συχνά

δεν παίζει όμως ενδεχόμενο καθυστερημένης σύλληψης

τελευταία επαφή είχαμε την 14η μέρα του κύκλου και καμία άλλη αργότερα

η χοριακή συμβάδιζε με τις μέρες καθυστέρησης και σύλληψης

αλλά ο υπέρηχος άλλα λέει

η υπερηχογραφίστρια ήταν καθυσηχαστική αλλά εγώ αγχώθηκα κι άλλο...

ήταν που είχα στο μυαλό μου κάτι άλλο όπως και στον πρώτο υπέρηχο

και τώρα με ζώνουν τα φίδια

μήπως φταίει ο θυροειδής που μου βρήκαν και δεν αναπτύσσεται?

μήπως το ζάχαρο ανέβηκε και επηρέασε την καρδιά του?

μήπως μήπως μήπως...

τρελαίνομαι πάλι....

στο γιατρό θα πάω την Δευτέρα

τον υπέρηχο τον κάνω εξωτερικά γιατί ο γιατρός μου είναι στο Έλενας

και δεν κάνει υπερήχους

θα τον δεί και θα μου πεί...

άντε να δούμε

ψυχολογία στο πάτωμα....άγχος στο φούλ...

ούφ ούφ ούφ ξεφυσάω

υγ. μπράβο στα κοριτσάκια που ξεκίνησαν τις δίαιτες τους!!!


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

βρε Μαράκι μου γιατί δεν πέρνεις το γιατρό για μια πρώτη γνώμη??? για να ηρεμήσεις λιγάκι...!!! δεν νομίζω οτι ισχύει κάτι από αυτά που σκέδτεσε... μπορεί να είναι ένα μικρούλι σποράκι χωρίς αυτό να σημαίνει τπτ.

περιστεράκι μου ο διαιτολόγος θέλει ο πρώτος στόχος να είναι τα 10 κιλά αλλά εγώ θέλω 15. μου είπε έχω χάσει και μυική μάζα και θα το διορθώσουμε σιγά σιγά. θα δούμε.

κλαίει απαρηγόρητη κ θέλει όλο αγκαλιά... έχει τις γκρίνιες της... σας αφήνω κ τα λέμε όταν κοιμηθεί.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια και καλη χρονια σε ολους μας!!! Τωρα θα μου πειτε νωρις νωρις ευχηθηκα....ε καλιο αργα παρα ποτε!!! Ευχομαι οτι καλυτερο σε σας και τις οικογενειες σας, αυτος ο χρονος να περασει αγκαλιτσα με τα παιδακια μας μες στην ευτυχια.. Οσο για τα λεφτα....εεεε δεν θα σκασουμε κιολας αλλωστε τα πολυτιμοτερα πραγματα σ αυτον τον πλανητη ειναι εντελως δωρεαν :)

Χαθηκα το ξερω αλλα μια το ενα μια το αλλο δεν προλαβαινα να μπω για πολυ!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν πήγαμε για τον υπέρηχο

το είδαμε και το ακούσαμε αλλά δεν ήταν αυτό που περίμενα....

σε σύγκριση με τον πρώτο υπέρηχο στην πρώτη εγκυμοσύνη...

ο καρδιακός παλμός ήταν αργός ενώ στον Κωνσταντίνο ήταν

γρήγορος σαν καλπασμός αλόγου και ακουγόταν δυνατά

και το φασόλι ήταν διαφορετικό...

στον πρώτο υπέρηχο ήταν πιο σχηματισμένο

ενώ σ'αυτόν φαίνεται μια θολή κουκίδα

που έψαξε ώρα για να την βρεί

δεν τα έκανα στο ίδιο κέντρο βέβαια αλλά τα έκανα στις 6εβδ.+6μ. και τα 2

στον Κωνσταντίνο ήταν πιο αργά η σύλληψη και είχε φανεί και από την χοριακή

επίσης μου είπε ότι το έμβρυο φαίνεται μικρότερο σε σχέση με την

εβδομάδα μου αλλά συμβαίνει συχνά

δεν παίζει όμως ενδεχόμενο καθυστερημένης σύλληψης

τελευταία επαφή είχαμε την 14η μέρα του κύκλου και καμία άλλη αργότερα

η χοριακή συμβάδιζε με τις μέρες καθυστέρησης και σύλληψης

αλλά ο υπέρηχος άλλα λέει

η υπερηχογραφίστρια ήταν καθυσηχαστική αλλά εγώ αγχώθηκα κι άλλο...

ήταν που είχα στο μυαλό μου κάτι άλλο όπως και στον πρώτο υπέρηχο

και τώρα με ζώνουν τα φίδια

μήπως φταίει ο θυροειδής που μου βρήκαν και δεν αναπτύσσεται?

μήπως το ζάχαρο ανέβηκε και επηρέασε την καρδιά του?

μήπως μήπως μήπως...

τρελαίνομαι πάλι....

στο γιατρό θα πάω την Δευτέρα

τον υπέρηχο τον κάνω εξωτερικά γιατί ο γιατρός μου είναι στο Έλενας

και δεν κάνει υπερήχους

θα τον δεί και θα μου πεί...

άντε να δούμε

ψυχολογία στο πάτωμα....άγχος στο φούλ...

ούφ ούφ ούφ ξεφυσάω

υγ. μπράβο στα κοριτσάκια που ξεκίνησαν τις δίαιτες τους!!!

Μαρακι μου καλο διαβασα το ποστ σου και αυτο που πιστευω ειλικρινα ειναι οτι οι περισσοτερες διαφορες οφειλονται στο μηχανημα...παιζει απιστευτο ρολο ακουσε με... Τα κοριτσια ξερουν τιπερασα στην αρχη..αν διαβασεις απο την αρχη το καφε θα δεις..παρεπιπτοντως ειχα καποιον αλλο γιατρο πριν πηγα να δουμε το σπορακι 6 και 4 μερες και δεν εβλεπε σχεδον τπτ...μασουσε τα λογια του κι εγω ημουν σιγουρη οτι θα κανω αποξεση...ε λοιπον πηγα κ σε αλλο γιατρο με καλυτερο μηχανημα στις 6 κ 6 μερες και ακουσα τοσο δυνατα την καρδουλα του κ εκλαιγα με αναφιλητα..ολα τα ειδαμε καλυτερα κ ολα πηγαν τελεια!!!! Τπτ δεν φταει κ τπτ δεν παει στραβα ειναι πολυ μικρο για να επηρεαστει απο ζαχαρο κτλ γι αυτο την καμπυλη την κανουν αργοτερα!! Επισης να σου πω οι λενε πως χαμηλοτεροι παλμοι ειναι κοριτσακι.... Αντε βρε με το καλο η μπουμπουυυυυ :)

Προσπαθησε να μην αγχωνεσαι για το τπτ...θα στο πω αλλη μια φορα....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛααααααα μακια πολλα πολλαααα


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά κοριτσάκια!!!Με υγεία και χαρά!

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες μας!!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!

Μαράκι μην αγχώνεσαι,όλα καλά θα είναι...Καλά λένε τελικά ότι στο δεύτερο που ξέρεις 5 πράγματα παραπάνω είναι χειρότερα ε;

Θεωρητικά σας ζηλευω,πρακτικά όμως μου είναι αδύνατον να το σκεφτώ καν(καλά για τον σύζυγο ούτε το θίγω το ζήτημα,θα ήταν ανέκδοτο...με βλέπω να παρακαλάω σε κανα-δυο χρονάκια) .Αν δεν κοιμηθώ τουλάχιστον ένα μήνα σερί,έτσι για το γαμώτο,με τίποτα!!

Εμείς μεγάλη φρίκη το τελευταίο διάστημα,από πολλές πλευρές.Δουλειά σκατά,ψυχολογία εορτών -όπως πάντα-πεσμένη,το κοριτσάκι μου βγάζει 100 δόντια μαζί πάλι και με έχει τρελλάνει..Έσκασε ένας τραπέζίτης πάνω και οι 2 κυνόδοντες κάτω,και προσεχώς έρχονται και τα σετάκια τους(είναι παντού φουσκωμένα και άσπρα).Οπότε έπεσε τρελλή νηστεία,είμαστε εδώ και καιρό με σχεδόν αποκλειστικό θηλασμό και πάλι,απορώ πως έβαλε και 200 γραμμάρια αυτό το μήνα,και φυσικά κοιμόμαστε αγκαλίτσα κάθε βράδυ γιατί δεν την παλευω καθόλου με τα σουρτα-φέρτα στο δωμάτιό της.

Δεν περπατήσαμε ακόμη,τέτοια φοβιτσιάρα ,α πα πα!!Το max είναι 1 βήμα,αλλά που θα πάει...

Όμως τραγουδάει,χορευει,ξεπατικώνει φιγούρες της Βουγιουκλάκη(μεγάλη fan του Νιαου βρε γατούλα)καταλαβαίνει τα πάντα πλέον και συνεννοούμαστε μια χαρά σε όλα εκτός από το φαγητό.Υπομονή.

Δύσκολα γενικώς με τη δουλειά...Δουλειά πολλή αλλά δεν πληρωνόμαστε από πολλούς πλέον.Που θα πάει;Δεν θα τη βρούμε την άκρη;;Θα τη βρούμε τη ρημάδα... Αλλά αυτό το άγχος ρε παιδί μου...Πέρσι τέτοια εποχή δεν με άγγιζε τίποτα,δούλευα από το σπίτι,δεν είχα επαφή με κανέναν,και είχα μόνο το βρεφάκι μου στο μυαλό..Τι ωραία ήταν!!

Κλεοπάτρα πάει καλά η παραγωγή ε;;Πολύ χαίρομαι!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή Χρονιά κοριτσάκια!!!Με υγεία και χαρά!

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες μας!!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!

Μαράκι μην αγχώνεσαι,όλα καλά θα είναι...Καλά λένε τελικά ότι στο δεύτερο που ξέρεις 5 πράγματα παραπάνω είναι χειρότερα ε;

Θεωρητικά σας ζηλευω,πρακτικά όμως μου είναι αδύνατον να το σκεφτώ καν(καλά για τον σύζυγο ούτε το θίγω το ζήτημα,θα ήταν ανέκδοτο...με βλέπω να παρακαλάω σε κανα-δυο χρονάκια) .Αν δεν κοιμηθώ τουλάχιστον ένα μήνα σερί,έτσι για το γαμώτο,με τίποτα!!

Εμείς μεγάλη φρίκη το τελευταίο διάστημα,από πολλές πλευρές.Δουλειά σκατά,ψυχολογία εορτών -όπως πάντα-πεσμένη,το κοριτσάκι μου βγάζει 100 δόντια μαζί πάλι και με έχει τρελλάνει..Έσκασε ένας τραπέζίτης πάνω και οι 2 κυνόδοντες κάτω,και προσεχώς έρχονται και τα σετάκια τους(είναι παντού φουσκωμένα και άσπρα).Οπότε έπεσε τρελλή νηστεία,είμαστε εδώ και καιρό με σχεδόν αποκλειστικό θηλασμό και πάλι,απορώ πως έβαλε και 200 γραμμάρια αυτό το μήνα,και φυσικά κοιμόμαστε αγκαλίτσα κάθε βράδυ γιατί δεν την παλευω καθόλου με τα σουρτα-φέρτα στο δωμάτιό της.

Δεν περπατήσαμε ακόμη,τέτοια φοβιτσιάρα ,α πα πα!!Το max είναι 1 βήμα,αλλά που θα πάει...

Όμως τραγουδάει,χορευει,ξεπατικώνει φιγούρες της Βουγιουκλάκη(μεγάλη fan του Νιαου βρε γατούλα)καταλαβαίνει τα πάντα πλέον και συνεννοούμαστε μια χαρά σε όλα εκτός από το φαγητό.Υπομονή.

Δύσκολα γενικώς με τη δουλειά...Δουλειά πολλή αλλά δεν πληρωνόμαστε από πολλούς πλέον.Που θα πάει;Δεν θα τη βρούμε την άκρη;;Θα τη βρούμε τη ρημάδα... Αλλά αυτό το άγχος ρε παιδί μου...Πέρσι τέτοια εποχή δεν με άγγιζε τίποτα,δούλευα από το σπίτι,δεν είχα επαφή με κανέναν,και είχα μόνο το βρεφάκι μου στο μυαλό..Τι ωραία ήταν!!

Κλεοπάτρα πάει καλά η παραγωγή ε;;Πολύ χαίρομαι!!

Babyofmine ελιωσα στα γελια με την μικρη σου ωστε Βουγιουκλακη ε; Χαχαχαχσχα τρελο σκηνικο!!!! Οσο για τα δοντακια ενα εχω να σου πω... Σε νιωθωωωωωωωω κι εμας εβγαλε τον κατω τραπεζιτη αφουεπεφερε ολο το βραδυ και κοιμηθηκαμε αγκαλιτσα στο κρεββατι, ξυπνουσε ενδιαμεσα αναστεναζε, εκλαιγε και με αγκαλιαζε πιο σφιχτα το μωρο μου...χθες κοιταω στο στομα του κ βλεπω τον πανω τραπεζιτη ετοιμο να βγει... Τι τραβανε κι αυτα


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Εμείς εδώ συνεχίζουμε ακάθεκτοι με τον βήχα μας κ πετάξαμε κ έναν πυρετό στα καλά καθούμενα έτσι για να έχουμε.Αλλά μάλλον είναι από τα δοντάκια του δεν εξηγείται αλλιώς.Έβγαλε τους 2 κυνόδοντες πάνω κ ακολουθούν οι 2 κάτω κ έχουν πρηστεί κ τα πίσω!Που θα πάει θα περάσει κ αυτό.Πλέον κάνουμε καμιά 10αριά βήματα μόνοι μας αλλά το σκασμένο μόλις συνειδητοποιεί τι έχει κάνει σωριάζεται κ συνεχίζει μποσουλητό.Να πω την μαύρη μου αλήθεια δεν ανυπομονώ να περπατήσει γιατί θα τρέχω από πίσω σαν την τρελή.Βρε κορίτσια κ τα δικά σας είναι τόσο ζωηρά?Είναι της ηλικίας ή θα τρέχω για την υπόλοιπη μου ζωή?Αν κ δε θα μ'άρεσε να είναι κανένα μαμούχαλο νομίζω ότι είναι υπερκινητικό!Ούτε τουαλέτα δεν τολμάω να πάω...κρατιέμαι μέχρι να κοιμηθεί.

Ελπίζω να έχετε όλες ένα ευχάριστο σ/κ κ ζηλεύω όσες πήγαν στα χιόνια (εμείς τα βλέπουμε μόνο από τηλεόραση έτσι όπως είμαστε) κ τα φιλιά μου στις εγκυούλες μας κ να μην αγχώνονται.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

crimai μου καταλαβαίνω απολύτως την αγωνία σου.....αλλά προσπάθησε να το ελέγξεις.....στην αναγκη ξαναπήγαινε για υπέρηχο σε λίγες μέρες να ηρεμήσεις! Κρίμα είναι να βασανίζεσαι έτσι....όλα καλά θα είναι! Εγώ θα πήγαινα στάνταρ όσες φορές χρειαζόταν για να χω peace of mind!

Κατά τάλλα.....ψοφόκρυο!

Να δω πως θα πληρώσουμε τα κοινόχρηστα.....

Εγώ είμαι περιχαρής διότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το κατέχω το φώτοσοπ, και επιτέλους δε θα πληρώνω πια για να μου φτιάχνουν τις φωτό! Θα τα κάνω μόνη μου ΚΑΙ αυτά! Και όπου ναναι τελειώνω κ τα εντατικά για το σάιτ, οπότε θα το διαχειρίζομαι ΚΑΙ αυτό μόνη μου, και θα μαι μια ωραία (?) ανεξάρτητη επαγγελματίας! :cool:

Πσιτ μυστικό σε λίγο καιρό θα αναβαθμιστεί το σάιτ σε eshop με paypal και shopping basket κλπ και όλα τα κομφόρ! Και άλλα μενού.....και άλλα πράγματα! Ετοιμάζομαι σιγά σιγά.....

Εμείς από δόντια.....4.....πωπω....τίποτα!

Τρώμε όμως με 2 μασέλες! Ο,τι ναναι μασάει!

Το τελευταίο αγαπημένο καλαμποκογκοφρέτες. κράτσα κρούτσα!

Swan.....αχ.....ζωηράδα? δε στο συζητώ! και ατσουμπαλίαση μαζί....βήμα και μπαμ....σκοτώνεται συνέχεια μιλάμε....προσπαθεί να ανέβει ΠΑΝΤΟΥ.....άσε....καμιά σχέση με τη Ζωή που είναι μια πριγκίπισσα σε τέτοια....μη μου άπτου....ετούτο εδώ είναι τερατάκι!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλησπερα

τι κανετε?εχω χαθει αλλα τι να σας πρωτοπω........ΣΚΑΤΑ

Ξεκιναω ο Χαρης εδω και μια εβδομαδα με παρα πολυ βηχα και αμυγδαλιτιδα.Αυτο βεβαια δεν ειναι τοσο απλο γιατι πανω που ειχαμε τελειωσει με τους εμετους και τρωγαμε ολοι το ιδιο φαγητο!!!!!!!ναι ναι απο τον πολυ βηχα ξεκινησαμε παλι τους εμετους σε καθε σχεδον γευμα και φυσικα καθε φορα που επινε αντιβιωση να κανει εμετο και να μην τον πιανει οποτε ο βηχας καλα κρατει οολη μερα και οοοοολη νυχτα!

Συνεχιζω......την Παρασκευη το πρωι ξυπναω εγω με εμετους και διαρια ερχεται γιατρος η διαγνωση γαστρεντεριτιδα μου κοπαναει την ενεση μου και και καπως καλυτερα απο το Σαββατο.Σε καραντινα βεβαια για να μην κολησω τα παιδια που δυστυχως ομως κατεστη αναποφευκτο μιας και ο Μαριος σημερα το πρωι ξυπνησε με ε μετους και ειναι ολη μερα χαλια.Τον βλεπω και τον λυπαται η ψυχη μου.Αλλα ει ναι τοσο υπομονετικος και συνεργασιμος που δεν μπορω να περιγραψω!και τωρα βεβαια το χειροτερο σεναριο ειναι να κολησει και ο Χαρης που σημαινει την κατσαμε την βαρκα.Γιατι αυτος ειναι πιο μικρος εχει και αμυγδαλιτιδα και καθολου μα καθολου υπομονη δεν εχεο ως αρρωστος!

Αυτα τα ωραια


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

κλεο σουπερ εισαι πολυ αξια εσυ και θα τα καταφερεις ολα γρηγορα!

Chrimai ψυχραιμια ολα θα πανε καλα κανε και ενα δευτερο υπερηχο να ηρεμησεις.Αχ αυτα τα αγχη της εγκυμοσυνης δεν σταματανε ποτε.Σου ευχομαι το καλυτερο!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...