Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

..nomizo oti ton proto mina den tha mporoume na kanoume sex...ti lene i manoules pou exoune paidakia?oso gia to an pame taksidi meta tin genna xoris to moro ....ax den ksero ...fovame na tin afiso olokliro sk ...mexri na paei 6 minon ...ti lete ?

ego exo skeftei ton maio as poume...na afiso tin bebe mou stin mama mou na pame me ton adra mou se ena kalo hotel na pioume na fame na kapnisoume na kanoume trelitses !!!!!!kai to proi na paroume proino an exei kalo kairo na araksoume stin pisina ....kai to apogevmataki na pame na paroume tin bebe mas ananeomenoi kai xaroumenoi!!!!e?kalo?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Aαααχχχχχ τέλεια τα λες ινκακι!!!!! Εγώ σκεφτομαι κατα τον Μάρτιο να ανέβουμε καμια Θεσσαλονίκη με τα μικρά για καμια βδομάδα που την λατρεύουμε και για μόνοι μας το βλέπω για καμια μονοήμερη στον Παρνασό να κάνουμε και ski!!!!!! Έ, είναι δύσκολο να τα αφήσουμε τα μικρά, ειδικά αμα θηλάζουνε... Για επαφή μετά την γέννα, περίπου στον μήνα με 40 μέρες λέει ο γιατρός!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό inka και πρακτικό.Και εμεις που θα ταχουμε δυο να δουμε πως θα το κάνουμε. Δεν ξέρω αν θα μπορώ ευκολά να τα αφησω. Αλλο να φυλαέι κάποιος ένα μωράκι και άλλο δυο. Αν τα θυλάζω δυσκολο μου φαινεται μόνο με το θηλαστρο αν έχω φυλάξει γαλατάκι. Αλλά εξαρταται κιαπό τα μωράκια. Τωρα για μια μέρα δε μου φαίνεται τοσο τρομερό.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για μετά τους 6 μήνες ίσως να νιώθω καλύτερα να πω ότι τα αφήνω με κάποια από τις γιαγιαδες και πάλι νομίζω πως δεν θα τα ξέρει κανεις καλύτερα από μένα. Τουλαχιστον ναχουν αρχίσει και λίγο τη στερεα τροφή μην είναι εξαρτημένα από το στηθος τότε γιατι θα μουναι πολύ δυσκολο. Δεν ξέρω χλωμο το κόβω να τα αφήσω. Το πολύ για καμοια βόλτα και αν είναι βολικά με τον υπνο και ταχω ταίσει. Και μόνο που τυο σκέφτομαι στεναχωριέμαι.Τι πειράζει καλέ αν μαθουμε να τα παιρνουμε και μαζί τα μικρουλάκια. Το Μαρτη θα θέλουμε να τα βγαλουμε καμοια βολτούλα, μέσα θα τα κλείσουμε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εμένα μου φαίνεται πολύ δύσκολο να αφήσω τη μπεμπα για ολοκληρο ΣΚ απο τόσο νωρίς...

τον Μαίο θα είναι μόλις 3 μηνών... χλωμό το βλέπω να την αφήνω...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια τρελαινομαι, τρελαινομαι, όταν νιώθω τη μπέμπα να κουνιέται και βλέπω την κοιλιά μου κάτω από το στήθος να μεταμορφώνεται και να κάνει βουναλάκια και έχει μια δυναμη η ατοιμη. Βλέπετε επειδή είναι από πάνω και είναι ξάπλα την έχει καταβρεί καλά αυτή θα θέλει αγκαλιες συνέχεια και είναι και κάτω από την καρδιά μου το κεφαλάκι της. Ο μικρούλης στεναχωριέμαι που είναι από κάτω αραγε ναναι άνετα ή έχει γίνει κουβαράκι δεν μπορώ να τον νιώσω όπως την μπέμπα μόνο εσωτερικά τον νιώθω ενώ η μπέμπα πιανεται και όταν προεξέχει κάνα ποδαράκι ή πλατούλα μπορώ να την πιάσω. Νιώθω ενοχές όμως. Ευτυχώς κάθεται και ο μπαμπας τους και τους μιλάει στον καθένα χωριστά και πολλες φορες κουνιουνται όταν τον ακούνε


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται φυγατε όλες για φαγάκι ή χουζούρι. Πάω να ξαπλώσω λιγάκι θα τα πουμε αργότερα. Σημερα έχω τρομερες ξυνίλες και ότι κιαν φάω χειροτερα είναι. Είχα φτιαξει χυμό με μπανάνα, μηλο, αχλάδι, πορτοκάλι και εγινε ξυδι στο στομάχι μου ανεβαινει και μου καιει τον εισοφάγο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ινκα κάπου μεσα στην εκθεση γραφει θεση-ωριμανση πλακουντα, εκτος αν ο γιατρος σου δεν το μετρησε.

Επαφες γυρω στο μήνα, κάπου εκει σε βλεπει κι ο γιατρος (ειδικα αν εισαι από καισαρικη) και σου λεει πως να πραξεις. Για όποιον αντεχει βεβαια τόσο, μετα από τετοια αποχη.....

Εγω την μικρη μου την εχω αφησει τρεις φορες για ΣΚ, μια οταν ηταν 6 μηνων, μια στους 10 μηνες και μια στους 14 μηνες. Ε λοιπον ενω τις δυο πρωτες φορες περασα καλα, την τελευταια με το που φτασαμε στο ξενοδοχειο με επιασε μια καταθλιψη, που ειναι τωρα το παιδι μου και τετοια.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια ετοιμάζομαι να φύγω...

Έχω να ετοιμάσω κι ένα σωρό πραγματάκια για αύριο (γιορτάζει ο αντρούλης μου) και θα εχουμε κόσμο αύριο και τραπέζι το σοι την Κυριακή... οπότε καταλαβαίνετε!

Χρόνια Πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν!!

Τα λέμε τη Δευτέρα!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


natasa,mono thesi grafei ..mipos epidi einai opisthios?den metriete?den fenete?..ti na po ...

nomizo ki ego den tha mporo more na tin afino ...edo to skylaki mou afino kai meta leo ...ax na itane edo tha pezame ,tha gnorize ki ayo to skylaki ...kai tetia !!!!fantasou tin foufoula mou ....oute na skeftome !ase pou ego genika den exo ebistosini se kanenan...se pion na tin ebistefto 2 meres ...a pa pa


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

Βλέπω είσαστε όλες μέσα στην καλή χαρά, έτσι σας θέλω!!Καταρχήν, μπείτε στην σελίδα της Νεστλε να κάνετε μια ευχή. με κάθε ευχή, δωρίζουν ένα χρηματικό ποσό σε παιδάκια..

Σήμερα έχει βροχή και χειμωνιάτικο καιρό, πολύ μου αρέσει...

Βλέπω που λέτε για τπου να αφήνετε τα μωρουλίνια. Εμείς επειδή δεν είχαμε επιλογή τον παίρναμε πάντα μαζί μας. Τριών μηνών ο Νικόλας σε αεροπλάνο και στην Αθήνα. Έχει κάνει ήδη 7 ταξίδια με αεροπλάνο!!!- εγώ πρώτη φορά πέραξα στα :-).

Καλό είναι να μάθετε να παίρνετε τα μωράκια μαζί, αλλά φυσικά και ένα ΣΚ με τον αντρούλη σας χωρίς νυχτερινό ξύπνημα είναι σουπερ! Τουλάχιστον να ξυπνήσετε, αλλά για..άλλους λόγους!!χεχεχε...;)

Ο αντρούλης μου ξέχασε να μου πάρει τις εξετάσεις και έτσι ακόμα δεν ξέρω τα αποτελέσματα..αύριο λοιπόν!

Τα επιπλάκια της μπέμπας θα έρθουν τέλος Δεκέμβρη..τα περίμενα νωρίτερα γμτ!Τέλοσπαντων, ελπίζω να μην έχουν και άλλη καθυστέρηση!

Φιλάκια σε όλες, καλό απόγευμα!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω την αφηνω ή στη μαμα μου που ειμαστε πάνω κατω, ή στα πεθερικα μου που τους βλεπει αρκετα συχνα. Όλους τους γνωριζει καλα και περναει καλα μαζι τους και τους εμπιστευομαι.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια Χρόνια Πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν το Σ/Κ!!!!!

Καλά να περάστε!!!!!

Ελιτα εσύ μου φαίνεται θα γιορτάζεις ε???? Χρόνια Πολλά !!!!!!!!!!!

Όσον αφορά το μωράκι μου μόνο στην μητέρα μου θα το εμπιστευόμουνα για Σ/Κ αν το θέλουμε , το έχουμε ανάγκη να φύγουμε... εκεί με κλειστά μάτια.... γι' αυτό είμαι και πιο χαλαρή!!! Όμως πάλι δεν ξέρω πως θα είμαι μετά την γέννα εννοω συναισθηματικα... το σίγουρο είναι ότι δεν θα ζοριστώ για τιποτα όπως μου βγει.... ας είμαστε καλά και αυτά είναι λεπτομέρειες!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ Ελεονώρα μου, ναι μωρε έχω κι εγω μια μικρη γιορτούλα.Θ τη βγαλουμε τα δυο μας όμως, μέσα. Το πολύ πολύ να παραγγειλουμε κάνα κινέζικο, τρελαινομαι για πάπια πορτοκάλι, καλαμποκοκοτοσουπα και κινεζικα ψωμακια.Και ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη τα λυγουρευτικα πολλές φορες. Με ρωτησε και τη δωρακι θέλω και τελικά σκέφτηκα να μου δωσει καλυτερα λεφτακια μόλις είμαι καλύτερα και βγω ΄΄εξω θα παω να κάνω κούρα.Εχω στο μυαλό, ένα καθαρισμό προσώπου και αποτρίχωση και νυχάκια. Για τα δυο πρωτα έχω μια φιλη αισθητικό λιγο πάνω από το σπίτι μου που ή πάω εγώ ή έρχεται αυτή. Ετσι να περιποιηθούμε λίγό τον εαυτό μας πριν να γεννήσουμε γιατί μετα ποιος τρεχει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...