Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμενα που γεννηθηκε μικρουλα (2450) μου ειπαν στο νοσοκομειο να την ξυπναω καθε δυο ωρες στην αρχη και πολυ συντομα πηγαμε στο τετραωρο οταν γυρισαμε σπιτι. Στους δυο μηνες αρχισε να κοιμαται ολο το βραδυ. Βεβαια ο παιδιατρος βλεποντας την αναπτυξη σου λεει περιπου τι προγραμμα πρεπει να ακολουθεις.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα, εγώ είμαι μόνιμη με ασεπ. Κορίτσια κάποιες που παιρνετε χαπακια για συσπάσεις. Τα prepar λέγατε? Γιατί με πηρε τώρα ο γιατρός να δει πως είμαι και μου πε να πάρω αυτά μεχρι την Κυριακή μισό καθε 6 ωρες να ηρεμήσει η μήτρα από το σοκ γιατι συσπάσεις δεν έχω κάτι τσιμπιματάκια ελαφρια δεξια ή αριστερά όταν αλλάζω πλευρό


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαι σε ιδιωτικο σε σημόσιο είμαι αναπληρώτρια και πολύ γκαντέμο, οι διακοπές των Χριστουγέννων και του Πάσχα πέφτουν μέσα στην άδεια μου!

είναι που είναι νωρίς το Πάσχα ρε γμτ φέτος


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατάλαβα, εγώ είμαι μόνιμη με ασεπ. Κορίτσια κάποιες που παιρνετε χαπακια για συσπάσεις. Τα prepar λέγατε? Γιατί με πηρε τώρα ο γιατρός να δει πως είμαι και μου πε να πάρω αυτά μεχρι την Κυριακή μισό καθε 6 ωρες να ηρεμήσει η μήτρα από το σοκ γιατι συσπάσεις δεν έχω κάτι τσιμπιματάκια ελαφρια δεξια ή αριστερά όταν αλλάζω πλευρό

τα οποία λέγονται yutopar τώρα...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ θα το ξέρουν στο φαρμακειο?Γιατι πηγε ο άντρας μου να πάρει.

ναι κι εμείς έτσι τα ζητήσαμε κι η φαρμακοποιός μας είπε ότι αλλάξανε...

τελικά ακόμη αχρείαστα είναι


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

mummycool κι έχω είσαι θεά γιατί μόλις με πηρε ο καλός μου να με ρωτήσει για το ονομα γιατί τουπαν πως έχουν αλλάξει. και του το επιβεβαιώσα. Πάντως είπε ο γιατρός πως κάνουν λίγη ταχυπαλμία. Ασε έκανα και κορτιζόνη χτες μια χαρά!Θα περάσουμε τρελλα!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρεπει να κάνω ότι μπορώ για να φτασουν τα κιλάκια που πρέπει τα μωράκια. Όντως το Πάσχα πέφτει πολύ νωρις και δεν ξέρω καν αν θα πάμε κάπου με τα μωράκια θαναι μικράκια ακόμα. 4 Απρίλη Πάσχα, 24 Γενάρη ανοίγει το τριώδιο κα το πιο κουλό 25η Μαρτίου Πέμπτη ή Τετάρτη δε θυμάμαι ακριβώς και μετά πΑΡΑΣΚΕΥΉ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΣΧΟΛΕΊΑ ΓΙΑ πΆΣΧΑ, πρώτη φορά τα γενέθλεια μου πέφτουν Κυριακή των Βαϊων και έχει τύχει να χιονίζει καλό εε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα εγκυούλες,

Inka σε ευχαριστώ πολύ. Καλά το ποδαρικό η Elita θα μας το κάνει με τις ταρζανιές της χαχα.

Elita τι ήταν αυτό που έπαθες κοπέλα μου; Πρόσεχε τα μωράκια σου πάνω από όλα. Άντε κάτσε φρόνιμα να αντέξουν λίγο ακόμα εκεί μέσα να μεγαλώσουν.

Σιλβί αφού είναι όλα καλά με τη καμπύλη μια χαρά. Θα περάσουν οι ξινίλες.

Huida άντε και εγώ θα πάω στις 22/12. Κουράγιο με το σχολείο λίγο έμεινε. Τα είπαμε και από το MSN.

Ωχ βρε mummycool τι ήταν αυτό που έπαθες. Συλλυπητήρια.

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!

elita,den yparxeis !!!!!kai se rotaga.. giati toses krampes elita ?den mou eipes oti akoma tin sikonete tin simaia !!!!!!..tha to epanalavo ki ego ...sex me didima???pantos ola dixnoun oti eisai mia xara ...agxothikes ligo koritsaki e?ta prepar-yutopar ta dinoun kai proliptika gia na mi kaneis sispaseis mporei na nioseis stin arxi ena tremoulo sta xeria kai taxikardia alla sto misaoro sinithos pernaei..logika esy pou athlise exeis xamilous palmous e?ligo ypomoni kai ksekourasi thelei eytixos pou gia eeyos exeis megala morakia !!!!to koritsaki sou zigizei oso kai to diko mou kai imaste stin idia evdomada !!!!

koritsia ego otan girizo anaskela ponaei olos o kormos san na exo 300 kila pano mou kai me piezoun !!!

stis palames mou exo gemisei galazies fleves ...afou ta eplena xtes ..nomiza oti eixan vapsei apo ta periodika !!

gia sex ...kamia diathesi ..oute oneira pia ....tipota ..oti theloun kanoun aytes i ormones ...a kai apo nevrakia exo iremisei exo na tsakotho apo tote pou moutzosa tin gria!!xaxaxaxaxaaaxxaxaa!!!!!!ti nropi thee mou!!!!

na exoume oles mia omorfi mera !!!!

elita einai poly omorfi mera gia xouxouliasma!!!!!sou stelno tin thetiki mou energia na pane ola kala koritsaki!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! αν και συνεφιασμένη αλλά τουλάχιστον είναι Παρασκευή!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα... τρελές καούρες κορίτσια και το πρωι το πως σηκώθηκα για την δουλειά αφήστε!!! αντε να περάσουν οι άλλες 7 ώρες να πάω σπιτάκι μου...

και σκέφτομαι: τώρα είμαι άυπνη αλλά θα περάσει θα πάω μετά να ξεκουραστώ....

αργότερα να είμαστε καλά βέβαια με το μπεμπέ και τα ξενύχτια του... πώς θα σηκώνομαι για δουλειά??? οεο?????

Ποπο κορίτσια αλλάζει η ζωή μας... με έχουν πιάσει τέτοιες σκέψεις..... όπως σε κάθε αλλαγή.. εσας???

Elita μου βλέπω θέλατε τρελίτσες ε????? Εγώ έχω περιοριστεί σε απλά πράγματα πια..

Σεξ έχουμε να κάνουμε πολύ καιρό .. δεν μου βγαίνει ... άλλα πράγματα μου βγαίνουν .. αρκεί να υπάρχει επικοινωνία και να μην αποξενώνεσαι από τον άλλον... εννοείται!!!!

Mammycool είναι ανάγκη να τρέχεις σε κηδείες?????

Μέσα σε τόσο κόσμο που θα δεις-θα φιλήσεις δεν το ξανασκέφτεσαι????

Κι εγώ είχα αλλά δεν πήγα ... πήγε μόνο ο άντρας μου που ήταν και θείος του.. για εμένα ούτε κουβέντα στην κατάστασή μου... δεν το διακυνδίνεψα..

κοριτσάκια τι καλό θα μαγειρέψετε????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...