Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kardoula ,me to kalo koritsaki mou!!!!!mprosta esy kai akolouthoume kai emeis !!!!

mammycool,edo genisane toses kai toses emeis tha kolosoume ?aloste pia den mas afinoun na poname ...alios tha genagame sta xorafia !!!!...

ax anipomono na sideroso ki ego ta rouxalakia tis foufoulas mou ...tin triti erxonte ta epiplakia ...opote meta pleno kai siderono ..na rotiso me ti katharisate ta epiplakia?aaaaaaaaaaax tha ginoume manoules!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γκαστρούλες καλησπέρα όλες καλά απότι βλέπω, εμενα τα νέα είναι μισά .καλά μισα κακα.Πρώτα απόλα σημερα είχα το ντοπλερ.Όμως χτες το βραδυ το κακο κοριτσακι αποδω η αφεντια μου ήθελε αγαπούλες. Στην αρχή είπα να ευχαριστήσω τον αντρούλη μου αλλά μετα με αναψαν οι ορμόνες και ηθελα κι εγώ. Ομως όλη μέρα, είχα απλώσει ρουχα,ψησει κουλουράκια, σιδερώσει λίγα ρουχαλάκια, κοινώς το παράκανα. Ετσι ενώ είπα να το χαρώ η καψερή,ενιωθα πολύ υγρη και χάρηκα. Ελα ΄όμως που μετα σταματησα και τι να δω, να κάτι κοκκινα,σταγόνες.Κιτρινοι γίναμε και οι δύο.Να μην τα πολυλογώ ξαπλωσα με τη μια και περιμενα να δω αν θα νιώσω πονο, συσπαση κάτι.Κανονικά θαπρεπε να πάρουμε το γιατρό,αλλα περιμενα να δω αν θα σταματήσει. Τελικά σταμάτησε είπαμε πως το πρωι πάμε για τον υπέρηχο εγώ περίμενα να τα νιώσω αυτα φυσικά μες το τρελλό κουνημα, εκτος απτο πρωι που τα χρειάστηκα λίγακι αλλα μετα ξυπνησαν και κουνιοντουσαν. Και τελικά είχα μόνο λίγο ροζ.Πήραμε και το γιατρό, του τοπαμε. και φωναζε γιατι δεν τον πήραμε, και μετα έκανε την κρισημσ ερώτηση, είχατε επαφη χτες λεμε ναι, όχι γ.... το κερατο μου άλλες επαφες, κοφτε τες ρε παιδια τώρα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες :)

καιρο ειχα να μπω αλλα δεν προλαβαινω βρε κοριτσια. Εμεις πριν απο λιγο γυρισαμε απο τον γυναικολογο..το μωρο Δοξα Το Θεω ειναι καλα αλλα ξενερωσα με τα κιλα που εδειξε η ζυγαρια....σνιφ σνιφ ενω τοσο καιρο τα πηγαινα καλα μεσα σε 2 μηνες πηρα 6 κιλα!!! συνολο μεχρι στιγμης 10...τελοσπαντων το μωρο να ειναι καλα και ας πανε τα κιλα στα τσακιδια αν και βλεπω τις φωτο σας και σας ζηλευω καλε....ολες μοιαζετε με μοντελα! ΕΛΙΤΑ ειδικα εσυ με τα διδυμα!!! ευχομαι σε ολες τα μωρακια μας υγεια!


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνεχιζω τα νεα.Πάμε στον Τζωρτζη στο μητέρα.Και τωρα τα ευχαριστα. Τα μωράκια ήταν ακμαιότατα, οι πλακουντες μια χαρά. Το αγορι έχει πάρει κεφαλικη θέση, το κορίτσι από πάνω ισχιακή.Το κορίτσι ζυγίζει 1476 και το αγορι 1384.Μεχρι εδώ καλά γιατι μετα μιλαγε με το γιατρο μου στο τηλ και του πε πως θα μου κανει και κολπικο γιατί του φαινεται ο τραχηλος ευθειασμένος από πάνω. Μου βάζει και κολπικο και είπε πως δεν είναι τόσο ανησυχητικα λεπτός αλλά έχει λεπτυνει εχει γινει 2.8 έχει είναι και ο μπεμπης απο πάνω πιεζει και πως πρεπει να προσεχω πάρα πολύ πολύ ξεκουραση γιατι ειναι κριμα τνα γινει κάτι τωρα παίρνουν τα μωρακια βάρος και είναι μικρούλια ακόμα. Και να πάω να με ξαναδει σε δυο βδομάδες. Ο γιατρός μου μου πε πως το αίμα ήταν γιατι δεδομένης και της πιεσης που δεχεται η μητρα με τα δυο μωρα στρεσσαρίστηκε και αντέδρασε, να κάτσω ξάπλα μεχρι την Τρίτη να μην κάνω τιποτα και να πάω την Τρίτη να με δει κι αυτός. Αυτά κοριτσάκια. Και επειδή κι εγώ φοβήθηκα πολύ τώρα παλουκώθηκα σαν καλό κορίτσι και να φανταστητε πως χτες έφτιαξα και τη βαλιτσούλα μου τα τελευταία. Αχρειαστη ναναι. Το θεμα είναι πως για ναμαστε εντάξει πρεπει να πάνε τα μωρουλάκια μου έστω δυο κιλάκια να μην έχουν προβληματάκια και θέλουν θερμοκοιτήδες


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω χάλια σημα και κάνω μια ώρα να στειλω μην. Λοιπον η συνέχεια. Πήγαμε λοιπόν στο Τζωρτζή στο Μητέρα για το ντοπλερ. Τα μπεμπούνια ήταν αστερια, καρδούλες, κεφαλάκια, ότι κοιτάνε,ο μικρός έχει κεφάλική θέση ήδη, και ζυγίζει 1384 και η μικρή έχει ισχιακή από πάνω και ζυγίζει 1478 του ρίχνει του μικρού. Και μετά τον ακούω που μιλάει με το γιατρό μου στο τηλ του τα λέει και λεει θα της κάνω και απο κάτω κολπικο υπέρηχο γιατί ο τραχηλος μου φαίνεται λίγο ευθειασμένος. Μου κα΄νει κολπικό και λέει εχει πεπτύνει αλλά αντεχει ακόμα αλλά θελει πάρα πολύ προσοχή γιατί τα μωράκια θέλουν ακόμα να πάρουν βάρος και είναι κρίμα να γίνει κάτι και ναχουμε άλλα ενω φτασαμε ως εδώ. Ηταν 2.8 είπε έχει λεπτυνει έχω και τον πιτσιρικά από πάνω να πιέζει.Καταλαβαίνετε. Μουπε να ξαναπάω την άλλη βδομάδα. Ο γιατρός μου


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Inka εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει οτι εφοσον το μωρο παιρνει κανονικα βαρος, να μην το ξυπναω! Γιατι η μικρη μου κοιμοταν παρα πολυ, δλδ πανω απο το 3ωρο με 4ωρο και απο 20ημερων κοιμοταν 11:00 με 5:00 συνεχομενα!!! Το μωρακι αμα πειναει ξυπναει οτι και να γινει!!! Χαχαχα!!!!

σωστα, σωστα, σωστα!!!! το μωρο το ξυπναμε μονο εφοσον το παιδι δεν παιρνει βαρος αλλοιως προς Θεου αφηστε να κοιμηθουν!


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ και συνέχεια μουπε να κάτσω ξάπλα μεχρι την Τρίτη που θα πάω να με δει μόνο λεει για κατόυρημα. Τερμα οι τρελίτσες. Πως το αίμα ήταν από τη μήτρα- τραχηλο που στρεσαρίστικε, Κάτι πιεζει ο μπεμπης από πάνω κάτι από κάτω τα δικά μας. Και να φανταστείτε πως κάναμε πολύ μαλακά και τοχα στο μυαλό η χαζή δυο μέρες τωρα ένιωθα μικρές σουβλίτσες αραιά και που χαμηλά στο αιδίο, και ήταν ο μικρός που πιέζε τελικά. Αυτά μανουλίτσες.

Πάντως κακά τα ψέμματα εγώ προσωπικά δεν πιστευω πως θα φτασω τις 20 Γενάρη Kardoula[/b]. Εξαλλου αν το καλοσκεφτεις 1500 επι δυο μας κάνει 3 κιλά που είναι σα ναχω ένα μωρο και ναμαι στον ένατο τώρα. Πάντως η ουσία είναι πως πρεπει να προσέχω πάρα πολύ για να δώσω τη δυνατότητα να φτάσουν τουλάχιστον στα δυο τα μπεμπάκια να μη χρειαζόνται μετα θερμοκοιτήδες και τέτοια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elita κι εγώ στον Τζώρτζη πήγα για αυχενική, β' επιπέδου. Doppler έχω στις 21/12. Δεν είναι πολύ καλός;; Ήθελες και τρελίτσες....:) Κάτσε ήσυχη!!!!!!

Καθάρισα το δωμάτιο του μπέμπη, τοίχους κλπ, κόλλησα και τα αυτοκόλλητα στον καταπράσινο τοίχο και το Σάββατο περιμένω την κουνίτσα του σε λευκό!!

Σήμερα στο σχολείο, μετά από 5 ώρες συνεχόμενες μάθημα στα θηρία, προχώραγα στο διάδρομο και μάλλον ήμουν πολύ κακομοίρα, τόσο πολύ που ο διεθυντής με έδιωξε για να ξεκουραστώ......:)Άντε άλλες 8 μερούλες μάθημα.....Τα χω παίξει......


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

vre koritsia na rotiso ...sas ponaei i koilia sas otan kouniete to moro ?emena oxi panta alla tis perisoteres fores ponao..ektos apo ton monimo pono kato apo to stithos poaei pleon oli i koilia apo tis kiniseis tou morou...

Καμοια φορα όταν βάζει δυναμη η μπέμπα που είναι ψηλα και τη νιώθω με πονάει και νιώθω να γαργαλίεμαι. Ασε που καμοια φορά κάνει κάτι περιεργα και παραμορφώνεται η κοιλιά μου και τότε νιώθω σαν άλιεν που έχω κάτι που κάνει αναρρυχηση στην κοιλιά μου. Φαίνεται και έξω από τα ρούχα χιχι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ και συνέχεια μουπε να κάτσω ξάπλα μεχρι την Τρίτη που θα πάω να με δει μόνο λεει για κατόυρημα. Τερμα οι τρελίτσες. Πως το αίμα ήταν από τη μήτρα- τραχηλο που στρεσαρίστικε, Κάτι πιεζει ο μπεμπης από πάνω κάτι από κάτω τα δικά μας. Και να φανταστείτε πως κάναμε πολύ μαλακά και τοχα στο μυαλό η χαζή δυο μέρες τωρα ένιωθα μικρές σουβλίτσες αραιά και που χαμηλά στο αιδίο, και ήταν ο μικρός που πιέζε τελικά. Αυτά μανουλίτσες.

Πάντως κακά τα ψέμματα εγώ προσωπικά δεν πιστευω πως θα φτασω τις 20 Γενάρη Kardoula[/b]. Εξαλλου αν το καλοσκεφτεις 1500 επι δυο μας κάνει 3 κιλά που είναι σα ναχω ένα μωρο και ναμαι στον ένατο τώρα. Πάντως η ουσία είναι πως πρεπει να προσέχω πάρα πολύ για να δώσω τη δυνατότητα να φτάσουν τουλάχιστον στα δυο τα μπεμπάκια να μη χρειαζόνται μετα θερμοκοιτήδες και τέτοια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita κι εγώ στον Τζώρτζη πήγα για αυχενική, β' επιπέδου. Doppler έχω στις 21/12. Δεν είναι πολύ καλός;; Ήθελες και τρελίτσες....:) Κάτσε ήσυχη!!!!!!

Καθάρισα το δωμάτιο του μπέμπη, τοίχους κλπ, κόλλησα και τα αυτοκόλλητα στον καταπράσινο τοίχο και το Σάββατο περιμένω την κουνίτσα του σε λευκό!!

Σήμερα στο σχολείο, μετά από 5 ώρες συνεχόμενες μάθημα στα θηρία, προχώραγα στο διάδρομο και μάλλον ήμουν πολύ κακομοίρα, τόσο πολύ που ο διεθυντής με έδιωξε για να ξεκουραστώ......:)Άντε άλλες 8 μερούλες μάθημα.....Τα χω παίξει......

Ναι, είναι γλύκας και μόλις τουπα για τις τρελλιτσες λέει, τι λέτε βρε παιδια επαφες με διδυμα?Μας ψιλομάλλωσε αλλα με τον τροπο του. Εγω είχα κανει την αυχενική και όλες τις πρώτες στην αρχή αρχή. Απλά β επιπέδου πήγαμε στο κολωνάκι γιατι θέλαμε dvd και στο μητέρα δε δίνουν. Σε ιδιωτικό είσα?Φαντάζομαι θες να πάρεις μετα τα χΡΙΣΤΌΥΓΕΝΝΑ άδεια για να μη χρεωθεις τις μέρες των χριστουγεννων


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

αμάν βρε κορίτσι μου, κάθησε και ξεκουράσου, αν είχες ένα θα ταν γύρω στο δίκιλο αλλά έχεις δύο... εγώ έχω ξεσαλώσει πλέον και μετά από προτροπή της γιατρού. Σήμερα περπάτησα 40 λεπτά το πρωί και το απόγευμα πήγα ικέα, jumbo και κόσμος για καφεδάκι, μόλις γύρισα σπίτι :P λίγο η μέση μου πονάει αλλά φαντάζομαι λογικό...

εμείς έχουμε πολύ καιρό να κάνουμε κάτι....:( πρέπει να το ξαναθυμηθώ το άθλημα....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...