Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγώ μπήκα στο site και έχει κάπου contact

http://help.mothercare.com/templates/mothercare/seo/emailPage?_mftvst:answerRef=%24http%3a%2f%2fapi.transversal.com%2fmfapi%2fobjectref%2fEntryStore%2fEntry%2fhttp%3a%2f%2fwww.metafaq.com%2fmfapi%2fMetafaq%2fClients%2fmothercare%2fModules%2fdelivery_info%3a148372%3a37&_mftvst:groupID=%24faqs&_mftvst:moduleID=%24delivery_info

μόλις γύρισα από το γαληνό

η melsas είναι μια χαρούμενη χαζομαμά και το μωρό ένας κούκλος!!!!!!!!

τρώει σαν τρελός!!!!!

Ευχαριστώ mummycool!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι βασανιστήριο ήταν αυτή η καμπύλη ζαχάρου;;;;Μου δώσανε να πιω μια αηδία και μου παίρνανε το αίμα μου καθε 1 ώρα!!!!!Ελεος !!!

Οι τιμές είναι πολύ καλές είπαν στο μικροβιολογικό αλλα ακόμα δεν τις πήγα στον γιατρό μου.Μετά από εκεί είχα τέτοια πείνα που έτρωγα για ώρες και εννοείται οτι πήγα στην μαμά μπυ και έφαγα όλα τα γλυκά που δεν μπορούσα να φάω χθες........αλλα έσκασα τελικά και τώρα υποφέρω δεν μπορώ να χωνέψω...

Πήρα και τις εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης μου είναι 37,9 χαμήλωσε κι άλλο δηλαδή τι να φάω 'αλλο να ανέβει εχω φάει τα πάντα.!

Λιτσάκι μεγάλωσε το μωράκι σου ε;Αντε ελπίζω όλες να έχουμε καλά νέα .

Ινκα ασε την νύστα και σκέψου κάτι για χώνεψη!!!!!!!!!!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι βασανιστήριο ήταν αυτή η καμπύλη ζαχάρου;;;;Μου δώσανε να πιω μια αηδία και μου παίρνανε το αίμα μου καθε 1 ώρα!!!!!Ελεος !!!

Οι τιμές είναι πολύ καλές είπαν στο μικροβιολογικό αλλα ακόμα δεν τις πήγα στον γιατρό μου.Μετά από εκεί είχα τέτοια πείνα που έτρωγα για ώρες και εννοείται οτι πήγα στην μαμά μπυ και έφαγα όλα τα γλυκά που δεν μπορούσα να φάω χθες........αλλα έσκασα τελικά και τώρα υποφέρω δεν μπορώ να χωνέψω...

Πήρα και τις εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης μου είναι 37,9 χαμήλωσε κι άλλο δηλαδή τι να φάω 'αλλο να ανέβει εχω φάει τα πάντα.!

Λιτσάκι μεγάλωσε το μωράκι σου ε;Αντε ελπίζω όλες να έχουμε καλά νέα .

Ινκα ασε την νύστα και σκέψου κάτι για χώνεψη!!!!!!!!!!

:):):)

xaxaxxaaxxaxaaxaxaxa!!!!

mia xara o aimatokritis sou einai!!!!!

gia tin xonepsi e?asta na pane ...ego otan eixa kanei tin glikozi itan xalia to stomaxi mou ..san na eixa kanei 8 ores taksidi me to aytokinito ...sinthos kano ypomoni !!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

asta na pane. kai oso megalwnoume fantazome akoma xeirotera. alla skeftite pws tha einai otan tha thilazoume pou kathe 3 ores tha prepei na eimaste sto podi. apla apoxairetiste ton ypno gia kanena xrono kai as prospathisoume na sinithisoume:)

po,po,tha fame trelo paketo...bye! bye! ypne!xalali tous ta morakia mas ..gera na einai !!ki emeis as ksenixtisoume gia kati xrisimo epitelous !!!!!giati oles ligo poly exoume kanei ksenixtia kai xazoksenixtia ..e?

kardoula pote beneis ston mina sou?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όντως Σιλβή μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης σου! γιατί να τον ανεβάσεις;;

αχ καρδούλα ας βγει με το καλό και εύκολα από μέσα μας και ξενυχτάω κάθε βράδυ...δε με νοιάζει καθόλου σου λέω!!

η τρελή η μαμή που έκανε μαθήματα στο Δήμο Πυλαίας έλεγε ότι πρέπει να τα ξυπνάμε στην αρχή κάθε 2 ώρες για να τα θηλάζουμε!!! ακόμη κι αν δε διαμαρτύρονται....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

όντως Σιλβή μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης σου! γιατί να τον ανεβάσεις;;

αχ καρδούλα ας βγει με το καλό και εύκολα από μέσα μας και ξενυχτάω κάθε βράδυ...δε με νοιάζει καθόλου σου λέω!!

η τρελή η μαμή που έκανε μαθήματα στο Δήμο Πυλαίας έλεγε ότι πρέπει να τα ξυπνάμε στην αρχή κάθε 2 ώρες για να τα θηλάζουμε!!! ακόμη κι αν δε διαμαρτύρονται....

ayto kapou to diavasa ...oti prepei leei na ta ksipname kai na ta taizoume gia na min afidatononte .meta kimounte pio poly giati einai afidatomena..kai maliste elege xeronte leei i mamades kai lene aaa den ksipnaei gia fagito einai isixo...den einai isixo apla einai se lithargo apo tin afidatosi!...ti na po...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Inka εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει οτι εφοσον το μωρο παιρνει κανονικα βαρος, να μην το ξυπναω! Γιατι η μικρη μου κοιμοταν παρα πολυ, δλδ πανω απο το 3ωρο με 4ωρο και απο 20ημερων κοιμοταν 11:00 με 5:00 συνεχομενα!!! Το μωρακι αμα πειναει ξυπναει οτι και να γινει!!! Χαχαχα!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

paros kai egw auto kserw. an kai sinithos ta mwra sto 3wro ksipnane.

inka kanonika mpenw stis 20 tou mhna sto mhna mou. gia na doume pws tha paei:)

eplina kai siderwsa ola mas ta rouxalakia kai htan h prwth fora sth zwh mou isws kai h teleutaia pou xeromouna na siderwnw xaxa.

tora prepei na ta taktopiiso na dw ti allo xreiazomaste:)

mummycool sou eipa mhn agxonese ola kala tha pane. mporei na mhn einai enas mono ponos alla tha to ksexasis meta pou tha deis to mpempi sou

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...