Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

bonjour egkioules!!!!!!1

pws eiste simera? xeimoniase pali alla me auth th vroxi tha vromisi olh h athina an den mazepsoun ta skoupidia. ti istoria kai auth.

xthes eplina ta rouxalakia tou mpemph mou kai simera tha ta siderwsw kai ta ta taktopiiso sth ntoulapa tou. eimai poly enthousiasmenh. einai to mono pragma pleon pou mou fitaxnei th diathesi:)

mummycool dwse tis euxes mou sth melsas kai apo mena kai as mhn me kesrei:)

maria perimenoume nea sou. ante me to kalo na deis th mpempa sou meta apo toso kairo:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια , ελεονορα, όσες κάνετε κορτιζονούλες, τώρα για τα πνευμονια.Αυτες τις celestone .Ε στις παρενέργειες αναφέρει πρώτο πρώτο υπεργλυκεμία, γλυκοζουρία (διαβητογόνος ενέργεια).Και εννοείται και κατακρατηση νατρίου όπως και απώλεια λευκωματων αίματος. Αυτα να τα χετε υπόψη μην πάτε και κάνετε εξετάσεις αίματος μετά, πρεπει να περασουν αρκετες μέρες. Γιατί θυμαστε που μου βγηκε το ζαχαρο στα υψη, και είχα και λευκώματα.

Καλημέρα κοριτσάκια !!!!!!!!

Elita μου δηλ θα θέλω να τρώω κάτι γλυκό???? γιατι με έχει πιάσει κάτι από προχθές αλλά συγκρατήθηκα.. επίσης πολύ τουαλέτα ρε κορίτσια η κύστη μου ήταν συνέχεια γεμάτη και το μωρό πολύ υπερκινητικό!!!

Από αυτές να είναι???? τα συμπτώματα?? κατά τα άλλα δεν έχω νιώσει κατι άλλο.

Ευχαριστώ πάντως!!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

επίσης ρε κορίτσια μου είπε κομμένα τα γλυκά για το ζάχαρο

στην μικρή καμπύλη των 50 γρ μου βγήκε

σε 0΄ 84 και σε 60' 143 είμαι στα όρια μου είπε

Τι λέτε??????

Πώς θα αντισταθώ στα μελομακάρονα????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες καλημέρα!!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά!!!

Χθες κάναμε το doppler!! Όλα ΟΚ!!!

Είναι 1749gr, με το κεφάλι κάτω, αμνιακό υγρό ΟΚ, πλακούντας ΟΚ (αν και grade II), μητριαίες ΟΚ, γενικά όλα πάνε πολύ καλά. Μας είπαν οτι η ανάπτυξη της μικρής είναι super για την ηλικία της!

Το μόνο κακό είναι οτι δεν έχουμε φωτο 3D, μόνο ένα CD με απλές φώτο απο τον υπέρηχο...

Αλλά δεν πειράζει, αφού η μπεμπούλα μου μεγαλώνει καλά, χαλάλι η αναμονή για να την δούμε απο κοντά....

Επόμενο ραντεβού σε 2 βδομάδες στο γιατρό μας!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!!!

Συγχαριτήρια για τα μωράκια σας!!! Άντε μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τώρα!!!

Και εγώ θέλω να πλύνω τα ρουχαλάκια αλλά με έχει πιάσει μια απίστευτη βαρεμάρα... Κορίτσια σε 14 μέρες είναι Χριστούγεννααααα! Τέλεια????


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!!!

Συγχαριτήρια για τα μωράκια σας!!! Άντε μεγαλώνουν πολύ γρήγορα τώρα!!!

Και εγώ θέλω να πλύνω τα ρουχαλάκια αλλά με έχει πιάσει μια απίστευτη βαρεμάρα... Κορίτσια σε 14 μέρες είναι Χριστούγεννααααα! Τέλεια????

Den les tipota!!!!!!!!!!!!!! den skeftomai kai tipota alllo!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

eleonora mou exeis akoma kairo! mhn stenaxoriese. sto katw katw an yphrde provlima tha sto elege o giatros sou.

Ayto mou eipe ki o giatros.. alla anisixw logw ths mitriaias arthriaw poy einai pio mikrh.... alla gi' ayto to parakoloythoume kai blepoume thn anaptyksh toy.....

Prepei na tsakizw mosxari.....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες καλημέρα!!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά!!!

Χθες κάναμε το doppler!! Όλα ΟΚ!!!

Είναι 1749gr, με το κεφάλι κάτω, αμνιακό υγρό ΟΚ, πλακούντας ΟΚ (αν και grade II), μητριαίες ΟΚ, γενικά όλα πάνε πολύ καλά. Μας είπαν οτι η ανάπτυξη της μικρής είναι super για την ηλικία της!

Το μόνο κακό είναι οτι δεν έχουμε φωτο 3D, μόνο ένα CD με απλές φώτο απο τον υπέρηχο...

Αλλά δεν πειράζει, αφού η μπεμπούλα μου μεγαλώνει καλά, χαλάλι η αναμονή για να την δούμε απο κοντά....

Επόμενο ραντεβού σε 2 βδομάδες στο γιατρό μας!!!

Litsaki poly kalo to mwraki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pou to ekanes to doppler????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα κορίτσια που έστειλαν mail στο mothercare Αγγλίας, μπορούν να με κατατοπίσουν πώς το έκαναν? Σε ποιο mail το στείλατε?

Θέλω να στείλω κι εγώ γιατί δεν βλέπω καμία πρόοδο (και η πιστωτική έχει χρεωθεί ήδη απο την ημ/νια που έκανα την παραγγελία) αν και θεωρητικά μέχρι αύριο πρέπει να μου παραδώσουν...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και μωρακια!!!!

Λιτσακι μπράβο το κοριτσακι σου τι ωραια νεα!!!

Εμενα το κοριτσακι μου ειναι ησυχο 2 μερες τωρα λιγο την αισθανομαι!!

Σημερα εχω πολλες δουλειες κοριτσια

Φιλακια πολλα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

εγώ μπήκα στο site και έχει κάπου contact

http://help.mothercare.com/templates/mothercare/seo/emailPage?_mftvst:answerRef=%24http%3a%2f%2fapi.transversal.com%2fmfapi%2fobjectref%2fEntryStore%2fEntry%2fhttp%3a%2f%2fwww.metafaq.com%2fmfapi%2fMetafaq%2fClients%2fmothercare%2fModules%2fdelivery_info%3a148372%3a37&_mftvst:groupID=%24faqs&_mftvst:moduleID=%24delivery_info

μόλις γύρισα από το γαληνό

η melsas είναι μια χαρούμενη χαζομαμά και το μωρό ένας κούκλος!!!!!!!!

τρώει σαν τρελός!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...