Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημερούδια!!!!!!!!!

Τα μωράκια σας super (όσες τα είδατε)... Μπράβο!!!!

Σήμερα θα πάω να δω κι εγώ τη μικρή μου!!!!

Ανυπομονώ!! Τρελαίνομαι και δεν περνάει η ώρα!!!!

Σιλβή, να χαίρεσαι τη μανούλα αλλα νομίζω οτι δεν πρέπει να το παρακάνεις σήμερα.... Κάνε την εξέταση αύριο και μετά πέρνα απο την μανούλα για να φας οτι δεν θα φας σήμερα...:D:D:D


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimera manoules!!!!!!

ramonitsa xronia polla !!!!na se xeromaste kai esy na xerese tin oikogenia sou..!!!!kai me to kalo o zimaroulis sou!!!!!

litsaki,me to kalo na deis ki esy tin boubou sou!!!!

silvi,na xerese tin manoula sou !!!!!ego eixa faei glyka tin proigoumeni mera kai to vradi ...apla emina nistiki 12 ores mexri tin metrisi ...den ksero an einai to sosto stin vioiatriki mou ipane oti arkei na eimai 12 ores nistiki .

natasa ,ipa vlakia e?nai telika ayto me ti zoni tha kano ara kardiotokografima !!!!

maria ,perastika ston adra sou elpizo na min einai kati vari!!!oso gia tin voulomeni miti ..apo ton proto mina ...eimai voulomeni!

xtes anapsa mia labada stin agia anna gia tin foufoula mou...prosefxithika poles fores sto parelthon na mou ferei ena moraki kai na gino ki ego manoula...na mi ti varino e?...voithia mas koritsia !!!!!kai na einai gera ta morakia mas !!!!!

na exoume mia omorfi mera!!!!!

smouch!!!!stin omorfes koilitses!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α, Χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν!!!! Εμένα γιορτάζει η μαμά μου(Μαριάννα)!!!!

Καλημερα και Χρόνια Πολλα σε όσες γιορτάζουν!!!!

Ramonitsa Χρόνια Πολλα !!!!!

Το μωράκι μάλλον είναι το πιο μικρό... αρκεί που αναπτύσεται σωστά...

Και πάλι πολύ κρέας και όχι γλυκά κομμένα!!! να δω πως θα αντέξω τώρα στις γιορτές..

Α! σήμερα θα κάνω την δεύτερη δόση για τα πνευμόνια της μπέμπας....

και doppler στις 19/12 ΙΑΣΩ για να δούμε...

Για το εμβόλιο μου είπε όχι..

Ίνκα μια χαρά τα αποτελέσματά σου!!! Μπράβο !!! κι εσύ πολύ κρέας πάλι τι να κάνουμε!!!!

Τα δικά τα έγραψα καποιες σελίδες πίσω....

Αυτά

φιλάκια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια

Πολύ ωραία τα νέα και σήμερα, μπράβο Ινκακι για την μπεμπούλα, τί καλά!

Εγώ έχω ξεκινήσει πάλι καούρες, η κούραση είναι υπερβολική και το άγχος για γρίπες κτλ καλά κρατεί. Την Τρίτη πάω για doppler

Σας φιλώ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!!!Ramonitsa χρονια πολλλα!!! Με το καλο να ρθει ο ζυμαρουλης σου!!!!

ινκα, συνχαρητηρια για τη φουφουλα σου και συ να σαι καλα και γερη!!!

Σιλβι μη φας γλυκα σημερα κανε λιγο κρατει!!! Και μη φας τπτ μετα τις 6 καλυτερα!!

Να χαιρομαστε τις Αννουλες μας και γω εχω τη μαμα μου που μου λειπει!!

Χτες πηγα για τα ρουχαλακια της μπεπμους μου!!!!Νομιζω οτι μου μεινανε μονο τα πραγματακια για τη βαλιτσα μου και το μπανακι!!

2 ωρες στα Mothercare ημουνα!! Πηραμε και 1 ριλαξ με ωραια ζωακια που κρεμονται!!

Και 2 φορμακια εξοδου και πολλα φορμακια υπνου και φανελακια!! Τι ωραια που ηταν !!!

Τωρα πρεπει να τα πλυνω και να σιδερωσω!! Αυτα να χουμε ολες μια ωραια μερα και να μαστε γερες


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

α κι εγώ έβαλα σίδερο χθες!! τα σιδέρωσα από την ανάποδη γιατί έτσι θυμόμουν ότι έκανε η μαμά μου αλλά μάλλον είναι υπερβολή ε;;

αν έρθει και η παραγγελία από το mothercare θα είμαστε οκ για τους 2-3 πρώτους μήνες από ρούχα σαλιάρες κτλ

Κορίτσια λαστεξάκι θα πάρετε;; τι λέει ο γιατρός σας; εμένα είναι υπέρ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα!!

Ραμονιτσα χρονια πολλα και του χρονου με τον γιοκα σου να ειναι ο πρωτος που θα σου λεει "χρονια πολλα" με τα χαμογελάκια του!!!

Και οσες εχετε αγαπημένους που γιορτάζουν να τους χαίρεστε!!!

Πάρος να χαιρεσαι την μαμα σου, τι βιντεακι ειναι αυ το;

Καλοριζικα τα πραγματακια των ζουζουνιων σας!!!

Εμάς μας λειπουν μονο οι παντες και η αλλαξιερα του μπανιου, αλλα δεν εχω βρει κατι να μ'αρεσει σε λογικη τιμη. Εσεις τι πηρατε;

Απο ρουχαλακια και ζιπουνακια ημαστε κομπλε, ειδικα ζιπουνακια πηρα και τα καλοκαιρινα της, χαρη στο μοδερκεαρ Αγγλιας!! (εμ πως θα εβαζα μεγαλη παραγγελία;)

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια κι απο μένα. Χρόνια πολλά σε όλες τις Αννουλες του ντουνιά.

Ραμονιτσα χρόνια σου πολλά με το καλό να δεχτείς τον γλυκούλη ζυμαρούλη σου.

Εγώ ίσως τη μπέμπα τηβγάλω Αννούλα.(ακόμα δεν είναι σίγουρο)

Ελεονορα σήμερα κάνω κι εγώ κορτιζόνη τη δευτερη δόση. Να προσέχεις λίγο με το αλάτι, μπορεί από αυριο να νιώσεις λίγο τα μάγουλα να σε καίνε και νασαι λίγο πιο κόκκινη. Εγώ πρήστικα λιγο στα μαγουλάκια πολύ λίγο όμως είχα και υππερεμία στα μαγουλα και στο στήθος. Περνάει στη μια μέρα.

Ινκα συγχαρητήρια για την μπεμπούλα σου.Εμείς αυριο πάμε για ντοπλερ στο μητέρα.

Ειμαι πολύ χαρούμενη σημερα αν και πάλι δε μπορουσα να κοιμηθώ όλο άλλαζα πλευρο και όλο κουνιόντουσαν και νόμιζα πως τα πλάκωνα. Μου ήρθαν κάτι πραγματάκια από Αγγλία σήμερα πουχα παραγγείλει. Το θήλαστρο, διάφορα για θηλασμό, πανάκια, και αναλώσιμα medela, και δυο πολύ ωραία sling. Μαρέσαν πάρα πολύ και έκαναν ακριβώς μια βδομάδα να έρθουν πολύ γρήγοροι.Αν θέλετε να σας γράψω τη σελίδα.

Σήμερα θα την ετοιμάσω όλη τη βαλιτσούλα τη δική μου τώρα που ταχα όλα γιατί ταχα συγκεντρωσει αλλά δεν ταχα βάλει μέσα.

Εγώ κορίτσια γιορτάζω την Κυριακή αλλά δεν είναι μεγάλη γιορτη είναι του Αγ. Ευστρατίου.Άλλα είναι και ένας λόγος που μαρέσει ο Δεκέμβρης γιατί είναι γεμάτος γιορτές.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...