Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

paros,leo na pagiro 2 setakia viktoria secret gia to maieytirio ..lete na argisoun poly ?tha paro kai alla 2 apo ellada gia na eimai kalimeni !!!!e?ti lete ?kai na mi prolavo ta pira sto no pou foraga prin ...afou ayta forao kai tora (apla tora ta ksekoubono ) einai fardies i grames tous !

elena ,den katalava kala ti einai to viofisiko profile ..foras kati san zoni ..kai patas ena koubi kathe fora pou kinite to moro ...kai vlepoun tous sfigmous an disanasxetei...ti na po ..tha to psekso kai sto internet ,to eixa dei kapia stigmi alla den edosa simasia...

oso gia sena ,kapies eksetaseis borei na mi xriazete na ginoun giati eisai mikroula !!!!!mi koitas emeis ...ego as poume pou me ksepsaxnizei o giatros ...eimai 38 eton kai ekana kai 2 eksosomatikes kai kathe mia apo mas exei ena parelthon kai istoriko ..esy exeis ligo mikrotero giati eisai mikroula ...ti kabili na kaneis esy?mono pou tha se vlepei o giatros ...alla pragmata tha skeftete...!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες κ μπεμπακια...:D

Κοριτσακια που πηγατε στο γιατρο ..σουπερ τα μωρακια σας...:Dμε το καλο...με το καλο....κ εγω ανυπομονω να παω να τον δω....σε 3 βδομαδες...αχ..αχ..αχ...

Mummycool πολυ τυχερη που σε αφησε να πας οπου θες...να βολταρεις κοπελια..παρεα με την κολιτσα σου!;)

mariamg το σοκ( που λεει ο λογος) το επαθα γιατι με ποναγε ο λαιμος μου εχτες..κ λεω λες? αλλα ειμαι μια χαρα τελικα....

Καλα πολυ εξυπνο αυτο που κανεις στο word ουτε το ειχα σκεφτει....:confused:

Εγω κοριτσακια μου ..δεν θυμαμαι να απαντησω σε ολες....sorry ... θα ακολουθησω την τακτικη της Μαριας!:D

Jend, μωλις παω στο δικο μου κομπιουτερ γιατι τωρα ειμαι στου αρρεν..γιατι στο δικο μου καθεται ο μικρος του...θα σε κανω add..:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

paros,leo na pagiro 2 setakia viktoria secret gia to maieytirio ..lete na argisoun poly ?tha paro kai alla 2 apo ellada gia na eimai kalimeni !!!!e?ti lete ?kai na mi prolavo ta pira sto no pou foraga prin ...afou ayta forao kai tora (apla tora ta ksekoubono ) einai fardies i grames tous !

elena ,den katalava kala ti einai to viofisiko profile ..foras kati san zoni ..kai patas ena koubi kathe fora pou kinite to moro ...kai vlepoun tous sfigmous an disanasxetei...ti na po ..tha to psekso kai sto internet ,to eixa dei kapia stigmi alla den edosa simasia...

oso gia sena ,kapies eksetaseis borei na mi xriazete na ginoun giati eisai mikroula !!!!!mi koitas emeis ...ego as poume pou me ksepsaxnizei o giatros ...eimai 38 eton kai ekana kai 2 eksosomatikes kai kathe mia apo mas exei ena parelthon kai istoriko ..esy exeis ligo mikrotero giati eisai mikroula ...ti kabili na kaneis esy?mono pou tha se vlepei o giatros ...alla pragmata tha skeftete...!!!!!!

Ινκακι, μπορει να εισαι 38 κοπελια..αλλα φαινεσαι για 28....;) δεν υπαρχει αυτο το μουτρακι... κ το στυλακι...σουπερ..!κ μου αρεσει παρα πολυ που εισαι τοσο πολυ χαμογελαστη....καθως κ ο συζυξ..χαχαχα

πρεπει να ειστε λιγο τρελλοκομεια!!!!!!!χαχαχααχχα

πολυ μου αρε....:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


axaaaaaaaaaaaaaaaa ramonitsa !!!!!

imaste ligo trelokomiaaaaaaaaaaaa!!!!na deis me tin foufoula kati photos pou tha vgazoume!!!!fantazese na mou vgei sovari???aaaa pa pa!!!

..me anevases paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!

kalinyxta

smouch!!!!!!

θα φουφουλιαζοσαστε..χαχαχαχαχααχχα

Να βγει σοβαρη?????????????? ε..οχι αγαπη μου....

με εσας γονεις....τρελλοκομειο ολε θα βγει η τσουπρα..χαχα:tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Doppler και βιοφυσικο προφιλ ειναι το ιδιο πραγμα. Αυτο με τη ζωνη γυρω απο την κοιλια ειναι το NST καρδιοτοκογραφημα, που γινεται στον 9ο.

Ενας κολλητος του αντρα μου κολλησανε οικογενειακως Η1Ν1 επιβεβαιωμενα με εξεταση, μπαμπας μαμα και οι 2 μικρες κορουλες (5 και 3). Η μαμα εγκυος 2,5 μηνων. Ο γιατρος της ειπε ντεπον και να προσεχει να μην ανεβει ο πυρετος πανω από 38.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπάκια!!

Εφυγε ο ανδρας μου πάλι για υπηρεσία σημερα!! Αυριο το απογευμα θα επιστρέψει να φυγουμε για Αθηνα για τον γυναικολόγο!! και Κυριακή πάλι τα ιδια!! ουφ!!

Ραμονιτσα εγω αυτο το σοκ το επαθα σημερα!!! Ξύπνησε με βουλωμένη μύτη και βήχα ενω χθες ηταν μια χαρα!! Εχω και εγω βουλωμένη μυτη, βεβαια εμένα ειναι μονιμο τωρα στην εγκυμοσυνη μου, αλλα ανησυχω λιγάκι!! Στρατόπεδο ειναι αυτο, τοσα ατομα!!

Να το κανεις αυτο με το word!! Τι να εκανα, με τα κενά μνήνης που είχω δεν θυμόμουν να απαντήσω σε ολες και δεν μου άρεσε να μην δινω την ιδια σημασία σε ολες μας!!!

Mammycoool πολυ καλα τα νέα!! Πότε θα κανεις τις εξετάσεις σου;

Ωχ Νατάσσα!! Τι άλλο ειπε ο γιατρος; Μονο ντεπον της εδωσε; Για τα παιδια εδωσε αντιβιώση;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!Μολις διάβασα οτι τα μωράκια μεγαλώνουν τέλεια!!!

Εγω έχω πολύ καλή διάθεση λόγω και Χριστουγέννων θέλω να ψωνίσω τα πράγματα της μπέμπας αλλα ο άντρας μου λέει τη άλλη εβδομάδα ,,θα σκάσω εγώ μεχρι τότε........

Χρόνια πολλά στις Αννούλες που γιορτάζουν σήμερα !Εμένα γιορτάζει η μαμά μου και έχει κάνει μερικά πραγματάκια κοτόπιτα σπανακόπιτα πίτσα τούρτα μελομακάρονα και να μην συνεχίσω καλυτερα .....πως θα αντισταθώ σε όλα αυτα μου λέτε;;;

Αφήστε που αύριο έχω ραντεβού για καμπύλη ζαχάρου και νομίζω δεν κανει να το παρακάνω σήμερα...εσεις που κάνατε ενημερώστε με γλυκό κάνει να φάω σήμερα;;;;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...