Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Σιγα μην τα θυμάμαι ολα βρε!! Απλα απαντάω σε ενα word ενω σας διαβάζω και μετα το αντιγράφω!! Δεν θέλω να ξεχνώ καποια ετσι βρηκα αυτο το κολπάκι!!!

Αχ καλωπισμός!!! Θέλω και εγω, περιμένω να δω τα εσοδα εξοδα μας ωστε να παω λιγο πριν την πρωτοχρονιά!!!!! Θέλω κουρεμα και νυχια!! Αληθεια τα νυχια των ποδιων πως ακριβως τα κοβεται; γιατι εγω πλεον δεεεενν!!

Να μην αναφέρω και το θεμα της αποτρίχωσης καλύτερα!!! Πάντως για να ειμαι ειλικρινής νιωθω σαν βουβαλα πλεον με τοσα κιλα!! Χτυπησα τα 81,5!!! +10 πριν και +14 στην εγκυμοσυνη μεχρι τωρα!! 24 κιλα επιπλεον!!

Κατερινακι γιατι αυπνιες; εγω ταβλιαζομαι τοσο πολυ πλεον που ξυπναω με το ενα ματι ανοιχτο για να παω τουαλέτα!! επιτελους, μετα τις αυπνιες των προηγουμενων μηνων, τωρα κοιμάμαι!!! Αλλα παιρνω καθε βράδυ σχεδον απο ενα ντεπον να με βοηθαει στον πονο του ποδιου ωστε να μπορεσω να κοιμηθω!! Αλλιως ποναω τοσο πολυ στις κλειδωσεις και στην μεση που δεν μπορω!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρακι πολυ καληη ιδεα ..... χιχι διαμονια εισαι τελικα ...

Να σου πω, αποτριχωση κανω με κερι... μ αφηνει απο την αρχη ( μου ειχε πει οχι lazer) βεβαια οσο περναει ο καιρος μου ειναι καπως δυσκολο και σκεφτομαι τωρα να το κανω μια και καλη μετα τις γιορτες..... να ειμαι και καπως ετοιμη... θα του το επισημανω κιολας ωστε να μην χρειαστει να περασω αυτη την "ρουτινα " στο μαιευτηριο. το ειχαν κανει και κοι δυο μου φιλες και γλιτωσαν το ξυρισμα.....

Λιτσακι μην αγχωνεσαι .... νομιζω πως καποια λυση θα βρεθει....στο parents υπαρχει και ενα σχετικο τοπικ (δεν θυμαμαι πιο ακριβως) αλλα με τοσο χρονο στον υπολογιστη αυτες τις μερες διαβαζω οτι βρω... και καπου το βρηκα!

Κατερινα αντε με το καλο να δεις την μπουμπου σου και καλα αποτελεσματαααααα!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες Καλημέρα και απο μένα!!!!!

Καλά συγνώμη δεν ντρέπονται λιγάκι απο το mothercare??? Τουλάχιστον στις κοπέλες που έχουν κάνει ήδη παραγγελία θα πρέπει να στείλουν τα πράγματα και μετά αφού τους είναι τόσο δύσκολο ας ανακοινώσουν οτι δεν στέλνουν Ελλάδα, δλδ σε όλες τις άλλες χώρες μπορούν να στείλουν και σε εμάς όχι??? Πως το δικαιολογούν αυτό?

Ινκα εχω παραγγείλει απο Victoria Secret 3 φορές!!! Έρχονται με απλό ταχυδρομίο δλδ με usps, που γράφει οτι θέλει 15-20 μέρες για να έρθουν αλλά σε 10 μέρες περίπου είναι εδώ, και έχει επιλογή να έρθουν άμεσα με courier σε 3-4 μέρες αλλά δεν συμφέρει γιατί είναι ακριβά τα έξοδα αποστολής! Επειδή είναι απο Αμερική υπάρχει περίπτωση να πληρώσεις και 3 ευρώ τελωνείο..

Κορίτσια έχθες αφήσαμε την μικρή στην μαμά μου και πήγαμε σινεμά!!!!! Είδαμε το Duress με τον Σάκη και ήταν τέλειο, θρίλερ μεν αλλά πολύ ανατρεπτικό!!! Στην αίθουσα ήμασταν συνολικά 15 άτομα, οπότε το απολαύσαμε γιατί ήμασταν μόνοι μας, και μετά πήγαμε για φαγητό στα Applebees!!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χάλια σηκώθηκα σήμερα...δν ήθελα να αφήσω το κρεβατάκι μου.....είχα πάρει και αγκαλιά τους άντρες μου και ήμουν μια χαρά......

Πάντως μέσα σε όλο τον χαμό κατάλαβα κάτι.Αποφύγετε τα e-ψώνια μέσα εορτών και γενικά όταν υπάρχει μεγάλη κίνηση...εγώ σκέφτομαι να πάρω πιτζαμούλς απο τα victoria's secret με το νέο έτος μαζί με 2 φίλες μου για να μοιραστούμε τα έξοδα...

Αλήθεια Πάρος τι έξοδα χρεώνουν γενικά;;;

Μαράκι δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς πιά!!!

Αυτή η δ/νση έχει όλα τα online καταστήματα της Αγγλίας http://www.shopsafe.co.uk/


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας πω ένα ωραίο να γελάσετε....

Πήγε η αδερφή μου σήμερα στο ΙΚΑ (για λογαριασμό μου) για να πάρει τη Βεβαίωση για την ΠΗΤ για τον εργοδότη (για να πάρω άδεια).

Ο γιατρός δεν γύρισε καν να την κοιτάξει και φυσικά δεν κατάλαβε καν οτι δεν ήμουν εγώ και οτι η αδερφή μου ΔΕΝ είναι έγκυος!!!!

Της μιλούσε και την ρωτούσε διάφορα λες και ήμουν εγώ! Αν είναι το 1ο παιδί κλπ κλπ....

Καλό, ε???


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια να σας πω ένα ωραίο να γελάσετε....

Πήγε η αδερφή μου σήμερα στο ΙΚΑ (για λογαριασμό μου) για να πάρει τη Βεβαίωση για την ΠΗΤ για τον εργοδότη (για να πάρω άδεια).

Ο γιατρός δεν γύρισε καν να την κοιτάξει και φυσικά δεν κατάλαβε καν οτι δεν ήμουν εγώ και οτι η αδερφή μου ΔΕΝ είναι έγκυος!!!!

Της μιλούσε και την ρωτούσε διάφορα λες και ήμουν εγώ! Αν είναι το 1ο παιδί κλπ κλπ....

Καλό, ε???

Ερώτηση: Γιατί οι περισσότεροι γιατροί του ΙΚΑ είναι "άντε γειά";;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Γιατί οι περισσότεροι γιατροί του ΙΚΑ είναι "άντε γειά";;;

Ερώτηση: Γιατί είσαι τόσο ευγενική με τους γιατρούς του ΙΚΑ ????

:D


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Γιατί είσαι τόσο ευγενική με τους γιατρούς του ΙΚΑ ????

:D

Πήγα να πω κάτι άλλο,αλλά έχουμε και ένα επίπεδο γμτ!!!

Φαντάζομαι απο μάτια ο γιατρός σκίζει...γιατί δεν στέλνεις την αφερφή σου να γεννήσει σε εκείνον..είμαι σίγουρη ότι θα την βάλει στο μπούμ και θα περιμένει να βγεί το μωρό....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Felia δεν θυμάμαι πόσα είναι τα έξοδα... Παίζει ρόλο και το τι θα παραγγείλεις, γιατί αν θυμάμαι καλά χρεώνει ανάλογα με την ποσότητα!

Ο γιατρός μου κορίτσια είναι γιατρός στο ΙΚΑ Αμαρουσίου και Νέας Ερυθραίας!!!!! Είναι όμως ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ, καμία σχέση με όσους έχω δει και όσα έχω ακούσει....!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa litsa kalo !!!!

telika einai toso gkaou biou i apla to paizoun ????

ego esteila tin mama mou na mou grapsei ta utrogestan kai tis enenseis kai o blakas egrapse mono ta utrogestan .... mou leei i mama mou kala re paidi mou asta .. den kanoun kai ta polla lefta alla na sou po kati ???? oxi , tosa lefta mas exoun kratisei ola ayta ta xronia ....akoma kai 2 euro 8a ta grapso tis leo .... mipos eimai spagorameni ???xixiixix

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πήγα να πω κάτι άλλο,αλλά έχουμε και ένα επίπεδο γμτ!!!

Φαντάζομαι απο μάτια ο γιατρός σκίζει...γιατί δεν στέλνεις την αφερφή σου να γεννήσει σε εκείνον..είμαι σίγουρη ότι θα την βάλει στο μπούμ και θα περιμένει να βγεί το μωρό....

χαχαχααχχα!!!!!

Να είσαι καλά, με έκανες και γέλασα πολύ!!!

Αλλά δεν έχεις και άδικο!! Και να φανταστείς πως είναι ο ίδιος γιατρός που πριν απο 2 βδομάδες που πήγα για να μου δώσει αυτή την βεβαίωση με έδιωξε γιατί έπρεπε να είναι τυπικός και εγώ έπρεπε να έχω συμπληρώσει την 31η εβδομάδα.... αλλιώς δεν γινόταν!!!

Και τώρα δεν κατάλαβε καν οτι η γυναίκα στην οποία μιλούσε ΔΕΝ ήταν καν έγκυος!!!! Τυπικότατος έτσι????


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχχα!!!!!

Να είσαι καλά, με έκανες και γέλασα πολύ!!!

Αλλά δεν έχεις και άδικο!! Και να φανταστείς πως είναι ο ίδιος γιατρός που πριν απο 2 βδομάδες που πήγα για να μου δώσει αυτή την βεβαίωση με έδιωξε γιατί έπρεπε να είναι τυπικός και εγώ έπρεπε να έχω συμπληρώσει την 31η εβδομάδα.... αλλιώς δεν γινόταν!!!

Και τώρα δεν κατάλαβε καν οτι η γυναίκα στην οποία μιλούσε ΔΕΝ ήταν καν έγκυος!!!! Τυπικότατος έτσι????

Γι αυτό να στέλνεις την αδερφή σου που φαίνετα πιο έγκυος απο σένα!!!:lol:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Κέφια βλέπω σήμερα και χαίρομαι! Μας βγήκε και ωραία μέρα!

Πάρος θυμάσαι? Είχα δει τον γιατρό σου στο ΙΚΑ Ν. Ερυθραίας, ήταν πολύ συμπαθητικός..


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Κέφια βλέπω σήμερα και χαίρομαι! Μας βγήκε και ωραία μέρα!

Πάρος θυμάσαι? Είχα δει τον γιατρό σου στο ΙΚΑ Ν. Ερυθραίας, ήταν πολύ συμπαθητικός..

Nαι πρέπει να είναι η εξαίρεση του κανόνα!!!:lol:

Κορίτσια μπαίνω και διαβάζω για να περάσει η ώρα και τις μανούλες Δεκεμβρίου και γίνεται πανικός, η μια γεννάει η άλλη περιμένει και ανυπομονώ για εμάς....!

Κουράστικα με αυτή την κοιλάρα και θέλω να φορέσω τα ρουχαλάκια μου...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες!! Πηγα χτες και ειδα τη μπεμπουλα μπου 1660 γρ. και δεν ηταν με το κεφαλι ψηλα!! κουνιοταν απιστευτα!!Τι χαρα!! Ο γιτρος μου ειπε δεν ειναι κια το τερστιο μωρο ειναι κανονικο σας μοιαζει στη μαμα του σχολιασε!!Μετα πηγαμε για μπιμπερο στα jumbo πηρα της nuk αλλα οχι τα κανονικα τα αλλα που ειναι λιγο χοντροκομμενα, μετα ερχομαι σπιτι και να το θεμα! πως μπαινιουν στον αποστηρωτη? Φανταζομαι με το ανοιγμα κατω? Και επειδη ειναι πιο βαρια απ΄τα αλλα δε συγκρατουνται με τη λαβιδα για να τα βγαζω!! Τι κανω κοριτσια τ΄αλλαζω και παιρνω τα συνιθισμενα?


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...