Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!

Mariamg ευχαριστώ για τις ευχές σου!Γιόρταζε ο γιόκας μου ναι, και ο πατερούλης μου!:-)

Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες και εορτάζουσες, να τους χαιρόμαστε!!

Αφήστε κορίτσια, έχουν επανέλθει τα συμπτώματα του 1ου τριμήνου..δλδ??Εξαγωγές συνέχεια. Το βράδυ ξύπνησα στις 4 που έκλαιγε και ο Νικόλας και με το που κοιμήθηκε πάλι γύρω στις 4:30 πήγα τουαλέτα και τα "εβγαλα" όλα..αυτό συμβαίνει τις 4 τελευταίες ημέρες. Και έχω και καούρες..οπότε, ότι φάγαμε, φάγαμε..πάλι στην δίαιτα..ουφ!

Τετάρτη πάω για εξετάσεις αίματος και την Δευτέρα ντοπλερ και γιατρό..να δούμε ο παλιοαιματοκρίτης τί θα δείξει πάλι!

Φιλάκια σε όλες, καλό μεσημέρι και καλή όρεξη!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Items not yet dispatched.

Delivery Estimate: 7 Dec 2009 - 11 Dec 2009

Κι εμένα αυτό μου λέει....

Μερικές φορές μπορεί να έχουν κάποια έλλειψη σε προϊόν και να το περιμένουν από κάποιο κατάστημα, οπότε και αργεί να "απελευθερωθεί" η παραγγελία. Μήπως συμβαίνει αυτό???


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές μπορεί να έχουν κάποια έλλειψη σε προϊόν και να το περιμένουν από κάποιο κατάστημα, οπότε και αργεί να "απελευθερωθεί" η παραγγελία. Μήπως συμβαίνει αυτό???

Τι να σου πω κοριτσάκι μου? Δεν ξέρω....

Δεν θα έπρεπε να αναφέρεται κάπου αυτό?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bre koritsia to doppler poso kostizei kai pou?????

Tha parw na rwthsw alla eseis poy to exete programmatismeno gia diafwtiste me!!!

Thanks!!

egw 8a kanw sto www.yperichos.gr ena kaentro ston peiraia ola trisdiastata me dvd k eikones full!!!

100 euroulakia parakalw....rantevou 8a kleisw molis paws ston giatro mou aurio na dw ti 8a mou pei...malon gia meta tis giortes...:rolleyes:


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κι απο μενα σε οσους γιορταζαν.

Εμεις το doppler το κλεισαμε στη Σουκα (εμβρυομητρικη) στις 19/12, 110Ε. Συμφωνα με το γιατρο μου ειναι από τις καλυτερες στην Ελλαδα. Εκει εκανα και τους αλλους υπερηχους.

Ο γιατρος μου την προηγουμενη Δευτερα ειχε πει οχι στο εμβολιο, εκτος αν ημουν δασκαλα-νηπιαγωγος (επαφη με πολλα παιδια), οπότε θα το βλεπαμε αλλιως.

Ακομα για το μπεμπη δεν εχω παρει τιποτα. Θελω να μου φερουν το κρεβατι της μικρης και να παω στο δωματιο του τα επιπλακια, στο οποιο δωματιο του μπεμπη στη ντουλαπα εχω τα ρουχα του μπαμπα μας, να την αδειασω (να εκτοπισουμε το μπαμπα) και να δω τι εχω απο τη μικρη και τι επιπλεον χρειαζεται. Να αποφασισει και ο μπαμπας μας να παμε μια βολτα απο τη μπουτικ του ΠΑΟ να παρουμε μερικα κορμακια.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Geia sas koritsia,

Ioanna na sou zisoun na tous xerese.

Mummycool ta xronia polla ta eipame, oso gia th kopana den tha to sxoliaso. tha ta poume private xaxa.

Felia esteila kai egw apo th paraskeyh sto mothercare opws kai polles alles kopeles kai to idio mas eipan gia na doume http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=31159&page=46

Ax den thimame poia kopela anefere to thema tou emvoliou alla kai mena o giatros mou einai kata kai den me afinei na to kanw. To rwtisa th perasmenh tetarth pou pigame na doume to mpemph.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κανονισα το ραντεβού μας με τον γυναικολόγο την Πέμπτη το βράδυ!! Πάλι γινονται επεισόδια στο κέντρο!!!

Οσο για την παραγγελεια σας απο mothercare Αγγλιας και εμενα μου ελεγε μεσα πως τα πραγματα μου θα ερθουν Ιανουάριο. Τους έστειλα μηνυμα και μου απαντησε καποιος πως ειναι λαθος του σαιτ τους η ημερομηνια που αναγράφει και πως θα παραλάβω άμεσα!! Τους στελνω νεο μηνυμα ζητώντας την ακριβή ημερομηνία και ενω είμαι στην αναμονή απάντησης, τα πράγματα μου φτάνουν στο πατρικό μου!!!

Επτά μέρες μετα απο την ημερομηνία που εγινε δεκτή η καρτα μου και δέκα μερες μετα απο την ημερομηνία που εκανα την παραγγελεια μου!!!

Οποτε αν κρινω απο εμένα δεν νομιζω να εχετε προβλημα!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...