Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Bre koritsia to doppler poso kostizei kai pou?????

Tha parw na rwthsw alla eseis poy to exete programmatismeno gia diafwtiste me!!!

Thanks!!

Στον Γιώργο είχα κάνει στο Μητέρα,Αθήνα...80 ευρώ αλλά δεν έκαναν και κάτι το σπουδαίο...πιο πολύ να πάρουν τα λεφτά μου φάνηκε το όλο θέμα....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν το βρίσκω το λινκ, έλεγε στο site ότι έχει πρόβλημα με Ελλάδα Ρουμανία και Ιρλανδία...και καλά λόγω τελωνείων

η nutella παρήγγειλε και θέλαν να της την ακυρώσουν, τους είπε να τους δώσει διεύθυνση αγγλίας αλλά της είπαν ότι έχουν πρόβλημα και με την πιστωτική που είναι ελληνική...

άρα βρωμάει το θέμα

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ άρα περιμένουμε...

πάντως δεν είναι σωστοί, δε θα πρεπε να δέχονται καν παραγγελίες, από τη στιγμή που έκανα παραγγελία και χρέωσαν και την πιστωτική μου οφείλουν να τα στείλουν :(


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οκ άρα περιμένουμε...

πάντως δεν είναι σωστοί, δε θα πρεπε να δέχονται καν παραγγελίες, από τη στιγμή που έκανα παραγγελία και χρέωσαν και την πιστωτική μου οφείλουν να τα στείλουν :(

Γιατί δεν μπαίνεις να δεις που βρίσκεται η παραγγελία σου;;;

Πατα track your order που βρίσκεται κάτω στο μπλε πλαίσιο....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

οκ άρα περιμένουμε...

πάντως δεν είναι σωστοί, δε θα πρεπε να δέχονται καν παραγγελίες, από τη στιγμή που έκανα παραγγελία και χρέωσαν και την πιστωτική μου οφείλουν να τα στείλουν :(

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!

Αν δεν σου τα στείλουν μέχρι την Τετάρτη τι θα κάνεις?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπαίνεις να δεις που βρίσκεται η παραγγελία σου;;;

Πατα track your order που βρίσκεται κάτω στο μπλε πλαίσιο....

Κι εγώ εκεί μπήκα και απλά λεει οτι δεν έχει παραδοθεί ακόμα...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Αμέσως μου απάντησαν..προσωρινό είναι το πρόβλημα λέει η κυρία Tiffany ,θα κάνουν αναβάθμιση της σελίδας και το εξετάζουν το θέμα...ελπίζω να μην κόψουν εντελώς τις αποστολές...αλλά αυτοί θα χάσουν...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και τι τελωνείο;; αφού είμαστε εντός ευρωπαικής ένωσης...υπάρχει τελωνείο;; και τότέ γιατί δεν της τα στείλαν της κοπέλας σε διεύθυνση αγγλίας που είχε να τους δώσει;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες και μωρακι καλη εβδομαδα σε ολες! Καλυτερη απ΄αυτη που περασε!!!!! Ευχομαι να ξεμπερδεψετε με τις πραγγελιες κοριτσια τι ειναι αυτο παλι......

Σημερα ηταν να παω ενδοκρινολογο κια παιρνω τηλ και μου λεει "σημερα οχι εχει επεισοδια" και να παω λεεει στις 15 του μηνα ελεος 1 μηνα εχω που εκανα την καμπυλη και δε χει δει ακομα της το πα και λλει δεν ευθυνεται, αντε γεια θα παω αλλου τελος! Το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου!

Μρια γιατι δεν ερχεσαι μπαινεται κεντρο? Μονο το κεντρο θα ναι μπαχαλο και μενα ο γιατρος ειναι κοντα στη Μιχαλακοπουλου αλλα θα παμε απο πισω!! 100 ευρω το dopleer


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...