Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

έτσι φαντάζομαι ότι έκαναν παράπονα τα εδώ καταστήματα....

και τώρα είμαι σε αναμονή, έχουν χρεώσει την πιστωτική αλλά παραγγελία δεν βλέπω να έρχεται..... θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη και αν δε βγάζει ότι εστάλη η παραγγελία θα τους στείλω mail


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Bouda εμένα μου είπε ο δικός μου "Δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι δεν θα πάθει τίποτα τα έμβρυο απο ενα αδοκίμαστο εμβόλιο" και του λέω:"Γιατρέ και να μου λέγατε να το κάνω ,δεν θα το έκανα"

Εντομεταξύ απο το σόι μου όσοι έκαναν της εποχικής και έχουν θυροειδή έπαθαν διάφορα.....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

έτσι φαντάζομαι ότι έκαναν παράπονα τα εδώ καταστήματα....

και τώρα είμαι σε αναμονή, έχουν χρεώσει την πιστωτική αλλά παραγγελία δεν βλέπω να έρχεται..... θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη και αν δε βγάζει ότι εστάλη η παραγγελία θα τους στείλω mail

Και τι νομίζουν ότι αν σταματήσουν τις αποστολές απο Αγγλία θα πάμε να ψωνίσουμε απο δω με τις τιμές που έχουν....ξέρεις πόσα άλλα καταστήματα υπάρχουν online με παιδικά;ουουουουου.......αυτοί θα χάσουν...

κάτσε νε τους στείλω mail και να τους το πω αυτό...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξύ δεν ξέρω αν το ακούσατε το mothercare μάλλον θα σταματήσει τις αποστολές στην Ελλάδα έκανα παραγγελία 30/11 και περιμένω... αν την ακυρώσουν θα βάλω την καρδούλα να τους γράψει και να τους τα ψάλει :mad::(:mad::(

Μην μου λες τέτοια!!!!!!!!

Εγώ έκανα παραγγελία 02/12 και μου δίνουν ημ/νια παράδοσης 07-11/12!!!

Δεν θέλω βλακείες.....:mad:


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Bouda εμένα μου είπε ο δικός μου "Δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι δεν θα πάθει τίποτα τα έμβρυο απο ενα αδοκίμαστο εμβόλιο" και του λέω:"Γιατρέ και να μου λέγατε να το κάνω ,δεν θα το έκανα"

Εντομεταξύ απο το σόι μου όσοι έκαναν της εποχικής και έχουν θυροειδή έπαθαν διάφορα.....

Φέλια, πότε τον είδες τον γιατρό σου??


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έτσι φαντάζομαι ότι έκαναν παράπονα τα εδώ καταστήματα....

και τώρα είμαι σε αναμονή, έχουν χρεώσει την πιστωτική αλλά παραγγελία δεν βλέπω να έρχεται..... θα περιμένω μέχρι την Τετάρτη και αν δε βγάζει ότι εστάλη η παραγγελία θα τους στείλω mail

Που σου δείχνει αν έφυγε η παραγγελία?

Απο το "Track your order" δεν το κοιτάς?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη που μας πέρασε.....3/12...

Μην αγχώνεσαι...δεν ακούς ότι η εποχική είναι πιο βαριά απο την καινούργια γρίπη....

Τί να πώ ρε Φέλια! Και εγώ είμαι πολύ αντίθετη.. Αλλά δεν μπορώ να μην επηρεάζομαι..


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

felia ,diladi ta eksoda courier pia borei na einai?

eleonora ,ax ti oraies i kourtinoules !!!bravo!!!!!me to kalo na deis tin boubouka sou!!!!!

bouda ,sigxaritiria gia tin boubou sou!!!!1650!!!!megalonoun !!!!!

litsaki ,me geia tis kourtinoules!!!!tha mas perigrapseis tou bebe toulaxiston ...kala apotelesmata me to doppler!!!

polla filiaaaaaaaaaaaaa!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


felia ,diladi ta eksoda courier pia borei na einai?

eleonora ,ax ti oraies i kourtinoules !!!bravo!!!!!me to kalo na deis tin boubouka sou!!!!!

bouda ,sigxaritiria gia tin boubou sou!!!!1650!!!!megalonoun !!!!!

litsaki ,me geia tis kourtinoules!!!!tha mas perigrapseis tou bebe toulaxiston ...kala apotelesmata me to doppler!!!

polla filiaaaaaaaaaaaaa!!!!

Inka μου πήρα μονόχρωμες ροζ γιατί έχει αρκετά χρώματα στο δωμάτιο της... και δεν θέλω να δεσμευθώ απο τις φιγούρες στις κουρτίνες....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Bre koritsia to doppler poso kostizei kai pou?????

Tha parw na rwthsw alla eseis poy to exete programmatismeno gia diafwtiste me!!!

Thanks!!

Εγώ θα το κάνω στο Embryo Care (Λεωφ. Αλεξάνδρας) και μου είπαν 80 ευρώ...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

felia ,diladi ta eksoda courier pia borei na einai?

Για ποιο καταστημα λες;;;

Στην Ελλάδα σε χρεώνουν και την αποστολη απο αεροδρόμιο - σπίτι ...συνήθως χρεώνουν πακέτα που ξεπερνάνε τα 45 ευρώ σε όλες τις περιπτώσεις ...δεν ξέρω πόσο γιατί είναι στην κρίση του κάθε τελωνειακού υπαλλήλου....μπορεί και να το αφήσουν και στο ντούκου αν υπάρχουν μεγαλύτεα πακέτα,για τα ταχυδρομεία μιλάω...συνήθως τρώνε πολλά απο ηλεκτρονικά και συσκευές....αλλά ξέρω ότι απο αλλού περνάνε τα ταχυδρομεία και αλλού τα κούριερ...θα το ρωτήσω το τελευταίο γιατί έχω ξεχάσει τι γίνεται ακριβώς με τα κούριερ.....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια

Το πρόβλημα είναι ότι ο γιατρός επέμεινε παρα πολύ για το εμβόλιο. Δεν μπορείτε να φανταστείτε. Στενοχωρήθηκα πολύ γιατί δεν αφήνει περιθώριο..

Και σήμερα μου είπε μια φίλη μου που πάει και αυτή σε μεγαλογιατρό ότι και εκείνος τα ίδια, αν και πριν από ένα μήνα ήταν και εκείνος αντίθετος...

Σκέφτομαι να παρατήσω τη δουλειά τώρα - από την άλλη όμως ο άντρας μου με την δουλειά του είναι όλη μέρα με κόσμο..

Δεν ξέρω κορίτσια. Αν έχετε και εσείς αυτήν την περίοδο ραντεβού με τους γιατρούς σας θα δείτε τελείως διαφορετική αντιμετώπιση για το θέμα... Τεράστια αλλαγή..

εγω παντως που ειδα τον γιατρο μου την πεμπτη, παλι ενα ξερο και κατηγορηματικο οχι μου ειπε. και προσθεσε πως τωρα πια δεν εχει νοημα το εμβολιο διοτι ο ιος εχει ηδη μεταλλαχθει και ισως και να το κανεις να μην κανει και πολλα.....

Μπραβο για το μωρακι σου... Τωρα πια εγινε ολοκληρο παιδακι, χιχι


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...