Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa manoules!!!!!

paros,ta melomakarona sou fenonte telia !!!!bravo kai tou xronou na eisai kala !!!!!!stile ki esy sinagi....sorry giota tin pio eykoli tha kano !!!!!!xaxaxxxaxxaxaxxaxxaxa!!!!

koritsia,sxetika me tin diaita ....to mesimeri einai kai kreas kai 100gr rizi i ena apo ta dyo ....einai i proti fora pou tha kano diaita ...ksekinao simeraaaaaaaaaaaaa!!!! kai o adras mou giati exei parei 4!!!!!!

kardoula ,ti einai i melopita ?proti fora to akouo ...kipriako einai ?gia lege ,gia lege!!!!

kserei kamia xrisoxera na ftiaxnei kanena soufle (oxi sokolatas ,me tyria )periergo i kati antistixo ?

xtes piga se ena kalesma kai eipa se olous na oti den filao logo egimosinis...merikoi stravosane ...alla xidi...sostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

elena mi les oti den exeis parei tipota ...ta exeis ola etima !!!!bravo tyxeri eisai!!!!!

ramonitsa ,to kouvadaki teleio ..stin arxi elega tha exo kado ekso ...fysika kai tha exo ...alla kapies fores tha kanei kryo ...i tha vrexei ...opote kai to kouvadaki einai poly kali lisi eida pos litourgei..eksipno!!!!!

ego stin dikia mou na paro boufan i ypnosako?

...xtes efaga to proto mou melomakarono (apo ton kostantinidi !!!!).

na exoume oles mia omorfi kiriaki!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμείς πήραμε υπνόσακο προς το παρόν και έλεγα να το βγάλουμε με αυτό από το μαιευτήριο, είναι υπνόσακος σάκος σαν sleeping bag, τώρα αν κατά τον μάρτιο απρίλιο έχει κρύο για τις βόλτες μας και δε μας βολεύει ο σάκος θα πάρουμε και καμιά φόρμα εξόδου


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξερω αν αναφερομαστε ολες στο ιδιο, παντως η διαφορα του δικου μας υπνοσακου από τη φορμα εξόδου ειναι στο υφασμα. Σαν κοψιμο ειναι το ιδιο, μονο που ο εξοδου εχει και σκουφο, γαντακια και ποδαρακια. Βεβαια υπαρχουν και οι αλλοι υπνοσακοι που ειναι σαν σακια (οχι ξεχωριστα ποδαρακια)

Γενικα για τοσο μικρα η φορμα ειναι πιο βολικη από τα μπουφαν, ειναι πιο ντυμενο το παιδι, αργοτερα που θα περπατησει δεν θα το βολευει.

Υπνοσακο εγω της πηρα το δευτερο χειμώνα, γιατι σαν νεογεννητο δεν μου ξεσκεπαζοταν


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

λέω αν τυχόν θελήσω φόρμα εξόδου (μοιάζει με ολόσωμη του σκι) θα πάρω αργότερα....

σκεφτόμουν ότι μέχρι να ρθει η ώρα που θα βγει βόλτα θα χει πάει απρίλιος, μπορεί να μην έχει τόσο κρυο για φόρμα και να την πάρω άδικα...άσε που μπορεί να χρειαζομαι μεγαλύτερο νούμερο τότε

τον υπνόσακο που πήρα που είναι σαν σακί δεν ξέρω αν θα το χρησιμοποιήσω για ύπνο, αλλά αν χρειαστεί να πάμε κάπου πχ στη μαμά μου ε με αυτόν θα ναι μια χαρά


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

mammycool ,aprilio tha to vgaleis to bebe volta;

ego nomiza meta tis 40 meres tha vgenei voltoules 15'...oxi;

ton ypnosako ton eixa skeftei gia to port bebe gia na to metafero ki ego se giagiades ,giatrous ,voltes...

ypnosako leo ayto pou einai san sleeping bag ..ti vgazei mexri ton maio me ayto..kai apo mesa ta rouxalakia tou ...kanonika


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Inka την συνταγή της giotas εκανα, και είναι πολύ εύκολη!!!!

Εγώ φόρμα εξόδου έχω της Ματθίλδης αλλά είναι για 9 μηνών και σκεφτομαι οτι θα είναι πολύ μεγάλη... Λέω να παραγγείλω εναν ποδοσακο maxi-cosi για το καρεκλάκι του αυτοκινήτου...Σαν αυτόν http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.br01.42.17/1918665


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες....

Σημερα εχω τις πολυ μαυρες μου, μην ρωτησετε γιατι... χωρις λογο!! Ετσι απλα απο το πρωι ξυνω τα νυχια μου για καυγα... Εχθες στολίσαμε το σπιτι μας και ειναι πολυ ομορφο αλλα εχω τα νευρα μου και δεν μπορω να το χαρω... Ανυπομονω να γεννησουμε να επανερθουν οι ορμονες μου, αν και μεχρι τοτε μου φαινεται δεν την γλυτωνω, καποιο φόνο θα κανω....

Παρος χαιρομαι που σου αρεσε η συνταγη!!! Αντε και του χρονου να σε βοηθαει και το μπεμπε στο πλασιμο!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσακια!!!!

Αξιωθηκα και εβαλα και εγω κοιλιτσα τελικα!!! Τι κανετε? Πως περασατε σκ? Γιωτουλα γιατι εχεις τις μαυρες σου κοριτσακι σκεψου θετικα και ολα θα φτιαξουν!!

Εμεις στολισαμε το σκ το σπιτι και τοδεντρακι μας ειναι τελειο εφτιαξα και κουραμπιεδες και εγιναν τελειοι θα δοκιμασω και τα μελομακαρονα την αλλη εβδομαδα.

Περιμενω πως και πως να δω την μπεμπουλα την Τεταρτη που εχω doppler και μετραω ωρες εντωμεταξυ η κυρια με εχει ξεκανει στις κλωτσιες

Αυτα απο εμενα φιλακια πολλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...