Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Εννοείται και τώρα μπορεί να γελάμε αλλά ειλικρινά κι εγώ θαμαι αυστηρή ήδη το ξέρω. Δεν ξέρω αν θα τα δίνω και για αγκαλιά. Εγώ όσες φορές πηγα σε μαιευτήριο παλιοτερα ούτε τα ακούμπαγα τα μωράκια αλλά και όταν πηγαινω σε καμοια φίλη πουχει μωρό δεν ζητάω να το πάρω αν δε μου πει η ίδια γιατί εντάξει μπορεί ο άλλος να φοβάται και με το δίκιο του κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Μόνο πέρσι μια φίλη μου μου λεέι θες να το πάρεις αγκαλίτσα και ξαφνιαστικα καλά όταν το πηρα αγκαλιά τρελάθηκα μοσχοβόλαγε μπεμπίλα. Τρελαίνομαι!!!!!!!!!!Φαντάσου τι θα πάθω με τα δικά μου. Λέτε να θέλω να τα χω αγκαλιά και να μη θέλω να τα δίνω σε κανένα εκτός από το μπαμπά?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναχαμε κάνα κουραμπιέ κορίτσια!!!!!!!!!Και μελομακάρονο αλλά όχι του εμπορίου.Πάντως εγώ πρώτη φορά θα κάνω Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά στην Αθήνα. Μονο πέρσι τα χριστούγεννα έκανα εδώ τραπέζι και ανακοινώσαμε πως παντρευόμαστε, κάτι σαν αρραβώνες αλλά όχι με επισημότητες. Χαμος είχε γίνει όλο το σοι μαζευτίκαμε. Φέτος ήσυχα πράματα. Η οικογένεια μου θαναι στην Κύμη όλοι, εμείς εδώ


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ax min mou lete gia giortes....emeis pou psaxnoume spiti oute kan 8a stolisoume na tin kanoume grigora apokei mesa 8eloume...mono sti mana mou 8a paw gia giortes alla me ton antrouli mou(pou 8a douleuei) den 8a aknoume mazi giortes...mesti metakomisi 8a eimaste, apo genari na exoume mpei se spiti na to ftiaksw k meta na paw na meinw me tin mana mou na m e prosexei mexri n a gennisw giati o antras mou douleuei k leipei sinexeia...na doume pws 8a trexoume apo voula nikaia sto nosokomeio!! k den paw sto asklipio tis voulas???axaxxaxaxaxa


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ομορφες κοιλιτσες τι κανετε? :D

σουπερ αυτος ο καιρος, ο χειμωνιατικος , ο χουχουλιαρικος..:P

Huida αντεχεις κ την κανεις την διατροφη αυτη ε? Μπραβο κοριτσακι..

εγω τωρα δεν μπορω να κανω διατροφη..:-( Θελω να τρωω οτι θελησω την στιγμη που θα μου ερθει....πικραααααααααα...

Ινκακι...το δωματιακι το εκανα το ιδιο χρωμα με πριν δηλαδη μπεζακι...αλλα τωρα βγηκε ενα τονο πιο σκουρο...κ εχει γινει πιο κρεμ...πιο γλυκο χρωματακι..Θα μπουν αρκετα χρωματα στο δωματιο οποτε τοιχους κ επιπλα τα ηθελα απλα..

Ο κουβας καλος ε? τον αγορασα...να δω τωρα στην πραξη αν θα ειναι καλος..αν κ λενε οτι ειναι πολυ πρακτικος...κ το σημαντικοτερο...δεν μυριζουν οι πανες..κ ειναι αντιβακτιριδιακες οι σακουλες..

Αντε Ελιτα...εσυ κονετυεις με τα 2 μωρακια..:D

Μια χαρα την ειδα την λιστα σου..

Οσο αυτο που λες για τον θηλασμο , εχεις απολυτο δικιο...πρεπει να το πολεμησουμε,να πεισμοσουμε, κ να καταφερουμε να ατ θηλασουμε..γιατι εκει οι μαιες ψιλοβαριουνται να ασχοληθουν αν ειναι δυσκολος ο θηλασμος, κ σου φερνουν μπουκαλι!

Οσο αυτο για τις μασκες που λετε...τωρα με τις ιωσεις..κ μεσα στο καταχειμωνο που γενναμε εμεις..εννοειται ΚΑΝΕΝΑΝ δεν θα αφησω να πιασει το μωρο..κ οποιος παρεξηγηθει ας παρεξηγηθει....

το παιδι μου πανω απο ολα..!

Ακομα κ για τον μπαμπα θα το σκεφτω..χαχαχα

Ενα σωρο πραγματα χρειαζομαστε στην βαλιτσουλα ε? Αν κ τα ιδιωτικα τα περισσοτερα τα αγοραζεις αν θες απο κατω..αλλα τσουζουν λιγακι...εως πολυ!

Τα μωρακια πως θα τα βγαλετε εξω οσον αφορα απο ντυσιμο κ τετοια?

Εγω θα του βαλω το ζιπουνακι του απο μεσα, το φορμακι με πατουσες που ειναι απο εξω, καλτσουλες απο πανω, σκουφακι, κ το μπουφανακι που ειναι σαν φορμακι κ αυτο μπαινει ολος μεσα κλεινει με φερμουαρ, κ εχει κουκουλα με αυτακια..χαχααχα...μια γλυκα...:P

μετα τι? πορτμπεμπε, καλαθουνες κ τετοια?


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

vre koritsia egw den exw tpt etoimo...perimenw koutes apo kefalonia apo tinaderfi mou ta panta gia tin beba apo to diko tis mwro pou exoun meinei....peirazei????!!!! dld den exw idea apo tpt!!!! ta lete k me agxonete!!! twra gia kalo einai auto mallon...eimai les k den 8a gennisw 'i les k 8a ta kanei kapoios allos ola gia mena!!! a re toksotes....oti nanai eimaste!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια χτες πηγα σε μια φιλη που γεννησε στο ΙΑΣΩ εναν παιδαρο 4100, φοβερο. Πάντως κοσμος πολύς δεν υπήρχε. Ο κοσμος φοβαται και για τον εαυτό του, όχι μόνο για τα μωρακια και αποφευγει τους κλειστους χώρους. Και κανενας δεν επαιρνε τα μωρακια αγκαλια (δεν το ζητανε κιολας οι επισκεπτες). Εγω θυμαμαι που το ειχα συνεχως διπλα μου κανεις δεν το πηρε (εκτος από τις δυο γιαγιαδες). Ρουχαλακια στο Ιασω δεν χρειαστηκε η φιλη για το παιδι, παρα μόνο για τη μερα της εξόδου. Ενω εγω στο δημοσιο της ειχα δικα μας.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Για εσάς που είστε Αθήνα, σας προτείνω ένα μαγαζί με πολύ ωραία πράγματα που ξεκινάνε από 10 ευρώ για πυζαμονυχτικές και εσώρουχα κλπ. Είναι στην Βουλιαγμένης, στο ύψος της Ηλιούπολης, λέγεται Τρε Ζολι Σταυρόπουλος- ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση. Έγω ψωνίζω από εκεί χρόνια, είναι πολύ οικονομικός...

Εγω μένω κοντα και αγοραζουμε συχνα, εσωρουχα πυτσαμες homewear για όλους και για όλα τα βαλαντια....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...