Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μένουμε πολύ κοντα εγώ είμαι δίπλα σχεδόν στην εκκλησια της Aγιας Σοφίας.Αντε βρε να πηγαίνουμε τα μπεμπάκια μας βόλτες.

mwre an metakomisoume pou 8elw na fugw apokei den exei kan pezodromia gia karotsi!!! pou 8a sinantiomaste??? pas pantws sto ika ag.sofias na sou grafoun xapia k tetia???

vlepeis egw mia zwi emena kalli8ea k den sigkrinete twra tampouria me kalli8ea!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμείς ήρθαμε πριν ένα χρόνο Πειραιά Ελενα άλλα μάλον θα ξαναφύγουμε γιατί όταν ξεπεταχτούν τα μικρά δε θα χωράνε είναι πάρα πολύ μικρό το δωματιάκι τους δεν παίρνει δυο κρεββάτια κι έχουμε κια τον μικρό του άντρα μου που όλο στο σαλόνι κοιμάται όταν έρχεται. Είπαμε να μείνουμε 3- 4 χρονάκια και πριν να πάνε δημοτικό να ψάξουμε μεγαλύτερο σπίτι. Και εμας μας αρέσι φάληρο αλλά μπορεί να κοιτάξουμε και πιο βόρεια Ν. Ιωνία, Ηράκλειο, γιατί έμενα εγώ παλιά κια μας άρεσε περισσότερο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι χάλια οι δρ'ομοι και τα πεζοδρόμια του Πειραιά τι λες τωρα. Καθε φορά με το αμάξι μετράω λακούβες. Εμένα δε μαρεσει και πολύ εδώ για τα παιδιά.Ασε που επειδή είμαι από χωριό η ζωή εδώ μου φαίνεται ανυπόφορη σχέτη σχιζοφρένια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita,se monoklino tha mineis?

ta bitzamakia gia ta mora xriazonte?ego pou tha geniso se idiotiko prepei na paro rouxo gia to moro ,gantakia,skoufaki ?exo skeftei na paro mono rouxa eksodou..skoufaki esorouxaki ,gantakia , formaki port bebe sentonaki kouvertoula .

aaa elita na pareis panes xase an thelei kapia giagia na to parei agalia na to tiliksei stin pana na min akoubisei sta rouxa..akoma kai tou adra sou ...pou tha erthei apo tin douleia ....enoite i maska ...den einai eykolo ..allla to skeftome poly!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elita,se monoklino tha mineis?

ta bitzamakia gia ta mora xriazonte?ego pou tha geniso se idiotiko prepei na paro rouxo gia to moro ,gantakia,skoufaki ?exo skeftei na paro mono rouxa eksodou..skoufaki esorouxaki ,gantakia , formaki port bebe sentonaki kouvertoula .

aaa elita na pareis panes xase an thelei kapia giagia na to parei agalia na to tiliksei stin pana na min akoubisei sta rouxa..akoma kai tou adra sou ...pou tha erthei apo tin douleia ....enoite i maska ...den einai eykolo ..allla to skeftome poly!!!!!!

;Oχι σε μονόκλινο που λεφτα, και δεν αξίζει δηλαδή τους κλέφτες. Μάλλον δικλινο όμως θα δούμε τι θα μας βολέψει και ο γιατρός.Ναι δε χρειάζονται περισσότερα ρούχα απλά εγώ επειδή δεν ξέρω πως θα βγουν αν θαναι μικρούλια ή κανονικά πηρα και μια αλλαξιά παραπάνω και θα δω πια θα φορέσω φευγοντας. Σιγα δεν πιάνουν χώρο. Αν και λένε ότι τους δ΄΄ινουν κορμάκι μαιευτηρίου.Για τις πάνες δεν τοχα σκεφτεί πάντως θα πέσει απολύμανση και το σκέφτομαι σοβαρά για τις μάσκες. Ασε που αν είναι ο πατέρας μου εκεί θα το πει και αυτός δε χαρίζει κάστανα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είμαστε στριμόκωλα αλλά ο καλός μου θέλει να τα φροντίσει με τον καλύτερο τρόπο και θέλει να με βάλει με λίγότερο κόσμο μιας και θαχω δυο. Κια για αυτά γιατί όσο΄λιγότερς οι μαμάδες τόσο λιγότερα και τα μωρά στο θαλαμο και φέρουν καλύτερης φροντίδας. Καταλαβες τι εννοώ


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς λέγαμε πριν να μείνω έγκυος τα ίδια αλλά τελικά μας τα φερε αλλιώς άσε που δεν περιμέναμε ναρθουν δυο μαζί εξού και το μικρό διαμέρισμα. όχι ότι δε θα κάναμε και άλλο αλλά πιο μετά βρε παιδί μου. Δεν πηγαίνω στο ΙΚΑ έγω έχω δημόσιο απλά το ξέρω το χω δει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κούκλες....

είμαι από το πρωί κέντρο κ έχω γίνει πτώμα...πάλι με βλέπω να κοιμάμαι από τις 9

εγώ τα λυπάμαι πολύ τα λεφτά για το μονόκλινο... είναι ένα χιλιάρικο παραπάνω... και αν όλα πάνε καλά θα θέλω και λίγη παρεούλα δίπλα μου έτσι δεν είναι;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώστην δεν έβρεχε που ήσουν έξω τόσες ώρες?΄Δεν αξίζει το μονόκλινο αμαρτία να μας κλέβουν έτσι. Εγώ απλά αυτό που με προβληματίζει είναι πως θέλω την ησυχία μου όσο περισσότερες στο δωμάτιο τόσο περισσότερη βαβουρα από τα επισκεπτήρια, γκουχου γκουχου, μικρόβια τέτοια κυρίως για αυτό. Αν πάντως γένναγα φυσιολογικά μπορί να μην με πέίραζε τόσο η παρέα. Αλλά όταν δεν είμαι καλά θέλω μονο τον αντρούλη μου και κανέναν άλλο. Αφού του είπα εκτος από άμεση οικογένεια να μην πάρει να πει πως γέννησα και μαζευτούν. Αν και εμένα επειδή είναι επαρχία δυσκολο να έρθουν


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia egw lew twra me tin nea gripi 8a einai polu austiroi sta nosokomeia gia episkeptirio etsi pisteuw dld...!!! makari giati an 8imi8w sto aleksandra pou pe8anan mwrakia apo mikrovio prosfata.....asta!!! oute na to skeftomai den 8elw! an pa8ei kati to pedi mou o antras mou 8a tous skotosei einai trelos sas lew!!!:mad:


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...