Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Από όταν είχα κάνει υπέρηχο μας είχαν πει πως η μικρή είναι πάνω και ο μικρός όντως από κάτω της φαινόταν καθαρά. Και τώρα που πήγα στο γιατρό το ίδιο μου είπε πως η μικρή είναι αυτή που είναι κάτω από το στηθος ψηλα στην κοιλια. όταν λοιπόν νιωθω κινήσεις χαμηλα κοντα στο πιπι σχεδόν, η μου πιέζει την κύστη καμοια φορά αντανακλάει και στον πισινό μου. καταλαβαίνω πως είναι το αγοράκι. Ενω τόυ κοριτσιού επειδή είναι πάνω και δεν έχει κανένα εμπόδιο από πάνω της τη νιώθω πάντα και πιο καθαρά και πιο δυνατά λόγω θέσης. Βλέπεις το αγόρι όταν κουνιέται ίσως τον νιώθει η αδερφή του περισσότερο από μένα επειδή είναι από πάνω του. Βέβαι τους χωρίζει η μεμβράνη του κάθε αμνιακού.

Εγώ να δεις ποσα κιλωτάκια μεγάλα ή ξεχειλωμενα είχα που τώρα τα βολευομαι μια χαρά. Αν βάλω κάνα πιο μικρό από αυτα που φόραγα πριν την εγκυμοσύνη μεταμορφώνεται σε στρινγκ!!!!!!!!Χαχαα!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

axou to ti glukouliko!!!

k egw me ta vrakakia auto pa8enw string exoun ginei axaxxaxaxaaa!!!!

to allo mou leei i mana mou 8a sou ferw ta rouxa egkumosinis tis aderfis sou....mou fernei k eixe vrakakia egkummosinis...k ti itan???string!!!! kala lew treli einai i aderfi mou pou forage string!!!eleos!!!!axaxaxxaxaxaa


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Ελενα???????????

πριν παω να διαβασω τα προηγουμενα..ειπα κατσε να σου γραψω...

Καλε? τι sexymama εισαι εσυ??????????? :D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Καλησπερα..

Καρδουλα ευχαριστω πολυ..για τα μαγαζια...της Ν.Σμυρνης με βολευει..θα παω εκει..:D

Βρε Ιωαννα..τι τρομαρα που πηρα με την τουμπα που ειπες...Παναγια μου..προσεχε ρε κοριτσακι πολυ...

Χεστο το σπιτι..λιγο πολυ ετσι ειμαστε ολες..κ εγω δεν μπορω να κανω πολλα κ τα παραταω, τι να κανω..σπαζομαι βεβαια..αλλα ο ζυμαρουλης μου πανω απο ολα..

Κ ερχεται κ γυναικα..φαντασου να μην ειχα..

Κοριτσακια που πηγατε στο γιατρο...τρελλαθηκατε παλι ε?χαχαχαχα

αντε καλη αναμονη για το επομενο ραντεβου..:D

Φελια..κοριτσακι..γειωνε ...οσο μπορεις!;)

mummycool υπομονη κ κοντευει η Τριτη....:P

ε.ε.ε.ε.ε.ρχεται!!!!!!!!!

εμεις αργουμε ακομα.... 23 του μηνα θα παμε!

Εβαψα το δωματιακι του ζυμαρουλη μου σημερα..κ ειμαι πολυ χαρουμενη..απο βδομαδα περιμενω κ την ταπετσαρια του..κ απο την αλλη βδομαδα..κ τα επιπλακια του!

Ανυπομονωωωωωωωωωω


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

axaxaaxaxaxa stamata kale:oops:

χαχααχαχαχα...

""""Εεεεελα σταμαααταααααα ντρεπομαι!!!!!!"""""" :D:D:D

σεξοβομβα...μαμα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΩΙΝΟ

1) ΕΝΑ ΦΛΥΝΤΖΑΝΙ ΓΑΛΑ ΑΠΟΒΠΥΤΥΡΩΜΕΝΟ

2) ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ Η΄ΤΡΕΙΣ ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ Η΄ΤΡΙΑ ΚΡΑΚΕΡΣ Ή ΚΟΡΝ ΦΛΕΙΚΣ (30 ΓΡ)

3) ΡΟΦΗΜΑ

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ

1)ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Η ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ Η ΚΡΕΑΣ ΑΠΑΧΟ Η ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΑΠΑΧΟ(150 ΓΡ) Η ΨΑΡΙ (180ΓΡ)

2)1 1/2 ΦΛΥΝΤΖΑΝΙ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΚΑΙ ΑΡΑΚΑ) Η ΖΥΜΑΡΙΚΑ(150ΓΡ) Η ΒΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΑΤΑ(150ΓΡ) Η ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΡΥΖΙ(100 ΓΡ)

3) ΩΜΗ ΣΑΛΑΤΑ Η ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ

4) ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ

ΒΡΑΔΥΝΟ

1) ΣΚΛΗΡΟ ΤΥΡΙ(60 ΓΡ)

2) ΖΥΜΑΡΙΚΑ(150ΓΡ) Η ΒΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΤΑΤΑ(150ΓΡ) Η ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΡΥΖΙ(100 ΓΡ) Η ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΦΕΤΑ ΨΩΜΙ

3)ΩΜΗ ΣΑΛΑΤΑ Η ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΒΡΑΣΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ

ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ

2 ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ

2 ΔΥΟ ΦΛΥΝΤΖΑΝΙΑ ΓΑΛΑ

ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΛΑΔΙ!!!


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια σας έβαλα τη διατροφή σε κοινή θέα για όλες γιατί μου τη ζητήσατε πολλές..Τη Δευτέρα θα μου δώσει ο γιατρός και την επόμενη και θα σας τη βάλω και αυτή...Μέχρι να γεννήσω αποφάσισα να την κάνω για να μην πάρω άλλα κιλά...

Λοιπόν τα νέα..

Ο μπέμπης μου είναι ήδη δύο κιλά......:) Θα γεννήσω με το που μπω στο μήνα μου 12-17 Γενάρη....!!!!Είμαστε λέει 3 εβδομάδες μπροστά... Επίσης έκανα και τις κορτιζονούλες μου για τα πνευμονάκια του...Δε μου έφτανε η πείνα μου η μαύρη τώρα δεν θα μπορώ να βάζω και αλατάκι.....Φανταστείτε κολοκυθάκια νερόβραστα χωρίς αλατι!!!!!Φρίκη...

Βάλτε ολες φωτό με τις κοιλίτσες!!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!!


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες και μπεμπάκια!!

Απ' οσο διαβαζω ειστε ολες καλά!!! Συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σας, τα ζουζουνια μας μεγαλώνουν μια χαρα!! Ανυπομωνώ να ερθει η Δευτέρα να δουμε την κορουλα μας!!! Συνεχιζω να βάζω μικρες πινελιες στο δωμάτιο της!!! Ελέονόρα θα τις βαλω και στο καφε μας στο φεις μηπως της δεις απο εκει!!!

huida εφτασε κιολλας δυο κιλα;Πολυ καλα κοριτσακι μου, τελικα θα εισαι η πρωτη που θα γεννησει!!! Μετα η καρδουλα και μετα η mammycool, αντε να αρχισουμε να τα υποδεχομαστε επιτέλους!!!

Βούδα ειναι πολυ ομορφο και φωτεινό!! Πολυ μ'αρεσουν, καλωρίζικα!!! Οι τοιχοι τι χρώμμα θα είναι;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

huida eisai foveri !!!!

den mou einai diskoli ...ki ego ayta troo!!!!...apla sta endiamesa troo glyka kai tostakia :)...tha mazefto kai tha tin kano giati ki ego den antexo tis diaites ...oso prosekso tora ...toso ligotero tha taleporitho meta ...ase pou thelo na pao na genisi me string ..opos ta alla koritsia !!!!!

.sigxaritiria kai se esena gia tin prospatheia sou !!!!!kai gia ton bebi ton giganta!!!!!me to kalo!!!!!!

esy giati tha kaneis kortizones ?exeis pithanotites gia prooro toketo?

maria ,super koilitsa !!!!pou xathikes ?anisixisa ...ola kala ?

ramonitsa ,me geia to domatio !!!!ti xroma ?

elena ,i aderfi sou eixe parei string egimosinis ...diladi piso string kai mprosta skepazei oli tin koilia!!!!!ta protineis ?

eleonora ,parasirthika ki ekana ki ego gourmet dinner ....voithise ki o adroulis se ola kai eidika stin sosti epilogi krasiou ...o glykos mou!!!!!

kalo vradi omorfes koilitses!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστούμε huida.... προς το παρόν είπα να κόψω τα γλυκά, τη σοκολάτα που τσακίζω καθημερινώς δηλαδή, από βδομάδα θα προσπαθήσω να περιορίσω και τις βλακείες που τρώω, γενικώς κι εμένα η βασική διατροφή είναι οκ, δηλ δημητριακά το πρωί, φαγητό με σαλάτα και γιαουρτια το βράδυ, τα τσιμπήματα είναι που με χαλάνε.... (ναι είμαι σαλονικιά έχετε πρόβλημα;;;)

ιωάννα αμάν βρε πουλάκι μου πρόσεχε λίγο!!! ευτυχώς όλα καλά....

μαρία είναι κ η πάρος που γεννάει νωρίς!! ίσως και μέσα στον ιανουάριο

χθες ψόφησα στην κούραση, δουλειά το πρωί, μετά πηγα να δω ένα σπίτι (συμπαθητικό αλλά μπερδεμένη κατάσταση με τράπεζες) μετά πήγα ικέα με μαμά και αδερφή (πήραμε κρεβατάκι στρωματάκι και τα σχετικά, άσπρο πήραμε κι εμείς τελικά, σεντονάκια δεν έχει πολλά (μόνο κάτι μονόχρωμα βαμβακερά μπουρνουζέ με λάστιχο άσπρο μπλε και ροζ) μετά sprider (χάλια πράγματα είχε άλλες φορές έχει πολύ καλύτερα) και μετά για καφέ...

γύρισα σπίτι 9 και 9μιση κοιμόμουνα...αντοχές ελάχιστες πλέον


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Σάββατο σήμερα και θα φτιάξω μελομακάρονα!!!!!!!

Huida θα ήθελα να κανω και εγώ την δίαιτα αλλά που.... Μακάρι να μπορούσα...

Και εγώ γεννάω μέχρι 20/01... Άντε ένας μήνας και κάτι έμεινε!!!!!!

Mannycool Τέλεια τα εσώρουχα αλλά πανάκριβα..

2291208chnh2ddjf6.gif


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritisia,

xeimwniase epitelous. huida euxaristoume gia th diaita. egw pantos an den etrwga tis vlakies apo dw kai apo kei kanoniko fai diksoleuome na faw.

mariamg mallon thn elita vlepw na gennaei prin apo oles mas. synithos ta didimakia den simplironoun pote tis 40 evdomades. gia na doume poia tha kanei to podariko:)

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!!

xristougeniatiki mera e?ximoniaseeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!kai einai xouxoulomeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

mammycool,ti tixeri pou eisai pou meneis thesaloniki ...stin athina den ta kaneis ola ayta se ergasimi mera...me tipota!!!!na eisai kala kai na kaneis tis voltes sou sinexeia!!!!!

oraia ta esorouxakia super sexy!!!!!alla ki ego den dino tosa lefta gia ..3 mines?protimo na doso kai ta dipla otan epistrepso sto soma(boutia) mou etsi gia doraki ston eauto mou!!!!

kardoula ,diladi meta tis giortes tha milame gia genitouria ?

paros ,kali epitixia sta melomakarona !!!emena kapios prepei na mou psonisei to ylika..tha vro pios!!!

ego den exo psonisei akoma gia tin valitsoula ....elega mipos pao me tis ekptoseis...lete na einai arga????

na exoume oles mia yperoxi mera !!!!

smouch!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...