Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πέρασε η ώρα και σήμερα και έρχεται Σαβ/κο και πάλι όλο δουλειές και χαμός!!!Ελπίζω να τελειώσω σήμερα και αύριο να κάνει καλό καιρό να πάω για καφέ με τον γιόκα μου!!!

Παρεξηγηθήκαμε και με την πεθερά πρωι πρωι ... δεν είναι να έρχεσαι καθε μέρα σε επαφη με ιδιότροπα άτομα...είναι και οι ορμόνες μου στο ζενιθ της σχιζοφένειας....γμστ

Felia τι έγινε με την πεθερά σου?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια καλημέρα και από εμένα..ή μήπως καλησπέρα καλύτερα??:)

Χάθηκα πάλι, βλέπω κοιλίτσες δίνουν και παίρνουν, είναι όλες τέλειες αφού μέσα τους κρύβουν τα πιο γλυκά πλασματάκια, τα μωράκια μας!!!

Τς τελευταίες ημέρες πάλι χάλια ήμουνα, την Τρίτη το μεσημέρι έφαγα σπανακόρυζο μπας και ανέβει ο ρημαδοαιματοκρίτης και ..με πήγε και με εφερε!!Από το απόγευμα άρχιζε να πονάει η κοιλιά μου και όλο το βράδυ το πέρασα στην τουαλέτα ξερνόντας!!Την επομένη ήμουν χάλια και άυπνη, οπότε έμεινε ο άντρας μου σπίτι να βλέπει τον μικρό..το απόγευμα με έπιασε μια κρίση μελαγχολίας- δεν μπορώ άλλο, δεν αντέχω, δεν μπορώ να κάνω τίποτα, δεν με βοηθάει κανείς, ξέρετε τα γνωστά :D- αλλά ευτυχώς συνήλθα γρήγορα. Ο Νικόλας με ταλαιπωρεί είναι η αλήθεια γιατί όλη την ώρα τρέχει..σίφουνας! Στεναχωριέμαι που βλέπω το σπίτι μου ατημέλητο αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Θα ψάξω να βρώ μια γυναίκα να έρχεται 1 φορά την εβδομάδα, τα χρήματα που δίναμε στον παιδικό να τα δώσω εκεί, τουλάχιστον να απαλλαγώ από κάποιες δουλειές, τύπου σίδερο κλπ...την Κυριακκη γιορτάζει ο μικρούλης μας και θα έχουμε και κόσμο, αλλά δεν κάνω φαγητό, μόνο γλυκάκια και ποτό!Δεν νομίζω να με παρεξηγήσει κανείς, τί λέτε???

Τώρα έχουμε έρθει στο γραφείο του άντρα μου και ο μικρός κοιμάται και έτσι χαλαρώνω και εγώ λίγο..θα βάλω και εγώ φωτό κοιλίτσα στην 1η ευκαιρία..αλλά μην τρομάξετε οκ???:cool: είναι τερααααααααααααστια!!χαχαχαχα...

Διάβασα ότι κάποια κοριτσάκια πονάνε κάτω από το στήθος κλπ..μην αγχώνεστε, είναι τα μωράκια μας!Τώρα που παίρνουν θέση, πιέζουν με τα ποδαράκια τους όπου βρούν!Η κουμπάρα μου ,από τον 7ο και μετά είχε ένα μόνιμο πόνο στο συκώτι γιατί ήταν εκεί το πόδι του μπέμπη της- ήταν και ψηλός ο ατιμούλης!

καλό μεσημέρι σε όλες, να είμαστε καλάααααααααα!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο ξέχασα να σας πώ!Προχθές που έβρεχε δυνατά το πρωί, και ήμουν και χάλια, θυμήθηκα ότι είχα απλωμένα ρούχα! Κοιτάζω από το παράθυρο κα βλέπω την απλώστρα μίση έξω από το μπαλκόνι. Λέω, Παναγία μου, θα φύγει σε κανένα κεφάλι περαστικού και θα τρέχουμε. Βγαίνω λοιπόν η καλή σου να την μαζέψω και τρώω μια "σούπα"....κοινώς κωλοτούμπα!!Επεσα στο πλάι ευτυχώς..πήρα μια τρομάρα!Αφού συνέχεια έλεγα, τί άλλο θα μου τύχει!!Ευτυχώς μετά από λίγο "άκουσα" την μπέμπα και ηρέμησα...ουφ!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Felia μην τρελαινεσαι... μαλλον ειναι η μερα των παρεξηγησεων... δεν εσαι η μονη!!!

mummycool αστα να πανε... αφου λεω να της το κρατησουμε κρυφο!!!

Παντως εχει ακομα καλο καιρο κοριτσια... ας απολαυσουμε τον ηλιο και μην σκεφτομαστε αρνητικα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσια, η μάλλον καλησπέρα. Μάλλον θα πέσει νέκρα όπως πάντα το σκ. Κ ι εγώ μετράω μέρες μέχρι την Πέμπτη για ντοπλερ. Inka δεν ρώτησα για κράμπες γιατί είχα καιρό να ξανακάνω, ξερω όμως πως τα μωρά μου τραβάνε θρεπτικά στοιχεια. Παιρνω συμπληρώματα τι άλλο να κάνω, ασβέστιο, μαγνησιο τα γνωστά. Σημερα δεν πονάω τόσο αλλά το βράδυ ο αντρούλης μου βαλε μια θερμοφόρα πάνω στα πλευράκια μου για να ανακουφιστώ και να μπορεσω να κοιμηθώ. Τελικά κοιμήθηκα σχεδόν 12 ώρες με λίγες στάσεις για πιπί ξερετε. Ευτυχώς γιατί χτες δεν την παλευα.Η τσουπρα χτες κουνιόταν αρκετα αφού φαινόταν και πάνω από την μπλούζα.Το ίδιο και ο μπεμπης. Κάποια ώρα μάλιστα και μαζί και εναλλάξ. Χαρά εγώ.Κοριτσάκια κι από μένα φιλάκια πολλά να κάνουμε και καμοια δουλίτσα.

Ελενα η κοιλίτσα σουπερ.

Ιωάννα περαστικά και κουράγιο κρίση είναι θα περάσει. Μην στεναχωριέσαι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ioanna ,einai kalo na vreis mia gineka na se voithaei ..tha tin xriasteis etsi ki alios me to 2o bebe!!!!!kai na zitas voithia apo tous giro sou akoma kai apo ton bobira pou trexei san sifounas ...na sou fernei trexontas kati ...san pexnidi .eisai kourasmeni gi ayto se pernei apo kato ....kai tros toubes ...

krata energia ioanna tha tin xriasteis !!!!!

felia, ti ekanes pali stin glikitati petheroula sou ?:):)

bouda ,kali epitixia !!!!perimenoume nea sou!!!!!

elena, super i koilitsa !!omorfi kai kamaroti !!!!

elita ,isos ponas giati eisai gimnasmeni kai einai pis sfixto to soma sou?..kala den to sizito gia ta didima ..edo poname emeis me to ena !!!!!

ego pantos den to exo niosei to moro kato apo to stithos ..den to exo niosei toso psila ..sinithos sto ypsos tou afalou tin niotho ...ligo pano ,ligo kato ....

simera me sproxnei apo pantou ...tin niotho na exei megalosei tin niotho se oli tin koilia otan kouniete ....ala oxi psila ...

mariamg pou eisai ?

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ινκα τώρα που το λες έχεις δίκιο μάλλον επειδή είναι δύο τα νιώθω τόσο ψηλά.Κορίτσια τρελαινομαιό γιος μου αυτή τη στιγμή έχει λοξιγκάκι και τρανταζεται λίγο η κοιλίτσα χαμηλα με ένα ρυθμικό τικ τικ τικ. Και από πάνω στο στήθος ψηλά η μπουμπου είναι ξυπνια και τη νιώθω σα να περπατάει στην κοιλιά μου. Εχει πολύ πλάκα τρομερό. Το νιωσε και ο άντρας μου και γελάμε.

Ινκα ΄στη βδομάδα που είμαστα σε μια μονήρη κυηση η μήτρα φτάνει μέχρι το υψος του αφαλου περίπου. Ε εμένα πουναι δυο έχει φτασει στο στερνο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενα τι σεξι φωτο είναι αυτή?Που να τολμήσουμε να βγάλουμε εμείς μπουτάκια έξω δε θα χωρανε στη φωτογραφία!!!!!!!!!Βρε μαγιώ είναι αυτό ή κιλωτάκι?Χιχι έλπιζω να μην μπει κανας άντρας εδώ μέσα?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ινκα τώρα που το λες έχεις δίκιο μάλλον επειδή είναι δύο τα νιώθω τόσο ψηλά.Κορίτσια τρελαινομαιό γιος μου αυτή τη στιγμή έχει λοξιγκάκι και τρανταζεται λίγο η κοιλίτσα χαμηλα με ένα ρυθμικό τικ τικ τικ. Και από πάνω στο στήθος ψηλά η μπουμπου είναι ξυπνια και τη νιώθω σα να περπατάει στην κοιλιά μου. Εχει πολύ πλάκα τρομερό. Το νιωσε και ο άντρας μου και γελάμε.

Ινκα ΄στη βδομάδα που είμαστα σε μια μονήρη κυηση η μήτρα φτάνει μέχρι το υψος του αφαλου περίπου. Ε εμένα πουναι δυο έχει φτασει στο στερνο

elita k pws katalavenis pios ine an ine i beba i o bebis????

auto me to loksigga k i dikia mou standar mia fora tin imera to exei!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Ελενα τι σεξι φωτο είναι αυτή?Που να τολμήσουμε να βγάλουμε εμείς μπουτάκια έξω δε θα χωρανε στη φωτογραφία!!!!!!!!!Βρε μαγιώ είναι αυτό ή κιλωτάκι?Χιχι έλπιζω να μην μπει κανας άντρας εδώ μέσα?

xixixixixii kilotaki einai pou paradoksos exei aniksei polu k mou kanei twra! palia mou itan polu fardi k den to foraga!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...