Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

την καλυτερη δουλεια εκανες...ελενα..! ;)

Κοριτσακια παω κατω το σκυλακι μου....!

αν δεν σας προλαβω..φιλακια στις κοιλιτσες σας..!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

aaaaaaaaaaaa figate ?

ramonitsa den ksero an exei premaman sti glifada ....den prolava na do magoulithres gmt!!!!

ki ego elega na ksanakano antavgies meta ta xristougenna alla den vlepo na tin palevo ...mexri tote...

sou eipe o giatros tipota gia ton ramonako kai ton zimarouli sou !!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

na.. σου πω την αληθεια δεν εχω δει τετοιο μαγαζι εδω ρε γαμωτο...

ο γιατρος μου αν μου εχει πει για το σκυλο? οχι ολα καλα..δεν υπαρχει προβλημα...ενταξει αρκει να μην τον φυλαω κιολας....

δεν τον παιρνω κ αγκαλια..λογω βαρους..ολα καλα...

Κοριτσακια παω για μπανακι..κ νανακια..

Φιλακια πολλα πολλα..

κ να προσεχετε τις κοιλιτσες σας! :D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια κορίτσια!!!!!!Τι τέλειες κοιλίτσες έχετε όλες!!!!!!!!!Αν μπορέσω θα βάλω κι εγώ την δικιά μου .....

Πήγαμε στον γιατρό σήμερα και είδαμε την μπέμπα έιναι 1900γρ άντε μεγαλώνουμε σιγά σιγά ..ανυπομονώ να την πάρω στην αγκαλιά μου κορίτσια!!Το ένα χέρι το είχε πίσω από το κεφάλι και το άλλο το έγλειφε στο στόμα της!

Αύριο το πρωί θα πάω να κάνω εξέταση αίματος και να κλείσω ραντεβού για καμπύλη ζαχάρου..θα σας πω νέα αύριο.Φιλάκια σε όλες καΙ ΚΑΛΗΝΎΧΤΑ..


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο μενα!!!

Πριν λιγο γυρισαμε απο τον γιατρο (με μια συντομη σταση για φαγητακι!!!). Η μπεμπουλα ειναι μια χαρα, εχει φτασει το 1116γρ!!! Πλακουντας και λοιπα ολα πολυ καλα... οσο για τα κιλα της μαμας ... τα γνωστα (+6.5). Χαρηκα πολυ που ειδα το μωρακι, ηταν υπερκινητικοτατο και εχει μεγαλωσει πολυ βρε κοριτσια... Αντε τωρα παλι σε δυο εβδομαδες!!!

Για το εμβολιο μου ειπε οχι - σε καμια περιπτωση... αν (μακρια απο μας) κολλησω τοτε θεραπεια με αυξημενη φροντιδα απο τον γιατρο... και ολα θα πανε μια χαρα. να μην ακουω τηλεοραση και να μην συγκρινω με τις εγκυες που λενε οτι ειχαν επιπλοκες, γιατι δεν μπορουμε να ξερουμε το ιστορικο της καθεμιας....

Αααααααα, ξεχασα πηγα και σε ωρλ για τον ιλιγγο... Ακους Καρδουλα???? Εχει προβλημα ο λαβυρινθος του δεξιου αυτιου... Φαρμακα δεν μπορω να παρω γιατι αυτα τα φαρμακα αυξανουν την ροη του αιματος, και δεν το θελουμε. Ετσι θα κανω υπομονη, θα προσπαθω να ειμαι ηρεμη και επειδη η ζημια δεν ειναι μεγαλη θα γινει καλα απο μονο του.. απλα θελει χρονο...

Αυτα τα νεα μου για τωρα!!

Καληνυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έπαθα ένα σοκ και ακόμα να το συνηθήσω...η μικρή έξυνε το κεφάλι με το πόδι της..τώρα αυτό πως είναι δυνατό;;;:shock::shock::shock:

Κορίτσια ωραία δεν ήταν στον γιατρό;;;Άντε με το καλό την επόμενη φορά!!!

Καληνύχτα!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω βρε κορίτσια από το απόγευμα που σας αφησα γεμίσατε δυο σελίδες και έκανα μια ώρα να σας διαβάσω.Σημερα δε μπορώ να κοιμηθώ πονάω πάραπολύ όπως το λες inka εκει στο στήθος. Ελενα όσο είσαι τώρα ήμουν αρκετό καιρό πριν να μείνω έγκυος και ο άντρας μου με πείραζε γιατί δεν είχα καθόλου στήθος. Όταν έμεινα έγκυος είχα πάρει μερικά και πρεπει ναμουν γύρω στα 56.Και μου λέγαν πως ήμουν πιο γυναίκα γιατί το κακό είναι πως όταν αδυνατίζω χάνω από πρόσωπο και στήθος.

Μη λέτε για μπούτια πάντα είχα μπούτια λόγω σουλουπιου αλλά είναι γυμνασμένα λόγω χορού τα πόδια μου ήταν αρκετα γεροδεμένα αλλά ποτέ πολύ αδύνατα. Τώρα αστα να πάνε. Δε μαρεσουν καθόλου, αλλα τι να κάνουμε μανούλες θα γίνουμε, πως θα μεγαλώσουν τα μωρά μας αν δεν πάρουμε κι εμείς κάνα κιλάκι. Εγώ ξέρετε τι λέω μετά από το τρέξιμο θα χάσω κι αυτά πουχα πάρει εξτρά πριν να μείνω έγκυος.

Ramon;itsa ουτε εγώ σε είδα που την πήγες την κοιλίτσα καλέ?

Σιλβή τη κοριτσάρα είναι αυτή μακάρι ναχουν πάρει και εμένα έτσι κιλάκια γιατί ακόμα κιαν γεννηθούν νωρίτερα να μπορο΄υν να ανταπεξέλθουν.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimeraaaaaaaaaaaaa manoules!!!!!

elita ,i koilitsa sou pantos kai ta kilakia sou idika gia didimomana einai tipota!!!!!giati exeis toso syxne krampes ti sou exei pei o giatros ?

silvi!!!kale ti koritsaros einai aytos ???sigxaritiria ..diladi ki ego pou tha pao tin tetarti ...tha einai toso megali???makari ...kali epitixia e tin kabili!!!!!

felia ,den ksinei to kefali tis ...apla kanei diataseis to moro ...sigxaritiria ...me to kalo!!!!!!

giotaki,me to kalo kai i dikia sou boubouka !!!!!!gia iligous diavazo ..ti einai kainourgio ayto ?stin egimosini proekipse i epidinothike?..einai taleporia ayto e..fantazome oti tha fovase kathe fora pou sou simvenei ...perastikoulia koritsaki !!!!

vre koritsia ..einai kati fores pou niotho san ayta ta zouzounia ta prasina pou otan peftoun anaskela menoun etsi ...re pou pame re !!!pou pame!!!

mariamg xathikes pali!!!!!!

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Μπράβο Γιώτα & Σιλβή για τα μικρούλια σας! Τι καλά!

Σήμερα έχω και εγώ γιατρό, και έχω αγωνία.... Θα φύγω νωρίτερα απο την δουλειά για να προλάβω..

Σας φιλώ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Πολύ όμορφα τα νέα σας!! Μπράβο!!

Δεν σας προλαβαίνω...

Θέλω κι εγώ να βάλω κοιλίτσα (να δω πότε θα αξιωθώ να το κάνω)...

Anyway, άρχίζω κι εγώ να μετράω αντίστροφα για το doppler...

Δεν είναι πολύ μακριά η Τετάρτη, θα έρθει, που θα πάει??


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Πέρασε η ώρα και σήμερα και έρχεται Σαβ/κο και πάλι όλο δουλειές και χαμός!!!Ελπίζω να τελειώσω σήμερα και αύριο να κάνει καλό καιρό να πάω για καφέ με τον γιόκα μου!!!

Παρεξηγηθήκαμε και με την πεθερά πρωι πρωι ... δεν είναι να έρχεσαι καθε μέρα σε επαφη με ιδιότροπα άτομα...είναι και οι ορμόνες μου στο ζενιθ της σχιζοφένειας....γμστ


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο κορίτσια για τα μωράκια σας...αχ θέλω κι εγώ να ρθει η Τρίτη

πω πω γιώτα ποιος την ακούει την καρδούλα τώρα που είχε δίκιο... κρίμα που δεν μπορείς να πάρεις φάρμακα ρε γμτ

Παρασκευή σήμερα!!! γιούπι!!!!!

Κορίτσια θέλω εκδρομούλα....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...