Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια ο γιος μου εχει λοξυγκα.....τωρα..χαχαχαχαχα

Αν ειναι ετσι οπως τον λετε...σαν χτυπους καρδιας κατω χαμηλα..εκει που ειναι το κεφαλακι....σαν τικ τακ.....τοτε ειναι αυτοοοοοοοοοοοο..........χαχαχααχα:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

akoma den foraw rouxa egkumosinis...tis aderfis mou to tzin pou foraei megalutero apo mena alla oute k auto den mou koumponi pia!!kala egw etsi k aliws to 25ari forousa opote twra 8a exw paei se kana 28...mwre 53 kila eimai akoma...tin exw vrei me ta fardia k kolita plekta forematakia!!! mia xara k meta tin egkumosini 8a mou kanoun!!! mono ta mpofan arxizoun k den koumpwnoun merika...imouna:o k XSmall!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ο γιος μου εχει λοξυγκα.....τωρα..χαχαχαχαχα

Αν ειναι ετσι οπως τον λετε...σαν χτυπους καρδιας κατω χαμηλα..εκει που ειναι το κεφαλακι....σαν τικ τακ.....τοτε ειναι αυτοοοοοοοοοοοο..........χαχαχααχα:D:D:D:D:D

ax nai k egw polles fores to pa8ainw, niw8w san na trantazete i kilitsa me sta8ero ri8mo k mexri na siniditopisw pws itan loksiggas eixa anisixisei!!!axxaxaxaxxaxaaxa:D:D:D:D


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε ελενακι...

ποσο πολυ αδυνατη μπορει να ησουν πριν την εγκυμοσυνη??????????τα νευρα μου..χαχαχα

εμπαινες σε 25αρι τζην?????απαπαπα..δεν σου ξαναμιλαω...

κ τωρα σε 28αρι???????τι λες τωρα??????????

εμενα το νουμερο μου σε τζην ειναι καλε 28αρι..χαχα...

παπαπαπαπα..κ εισαι ακομα 53??????

αααααααα..θα τρελλαθω...καλε τρως τιποτα?:tongue:

ναι...ειδες πως ειναι???????εγω δεν ηξερα τι ειναι αυτο......ελεγα απλα κουνιεται..σημερα διαβαζα που το λεγανε τα κοριτσια..κ να το...

εχουμε κ λοξυγκα....χαχαχαχαχαχααχχαχα

ειναι τρρρρρρρρρρρρελα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παναγια μου....καλε ειναι κιλα αυταααααα??????????

μη καλε θα σε μισησω........:tongue::tongue::tongue:

Ποσο υψος εχεις ρε κοπελια?


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

eimai 1.67 k zigiza 44 kg...imouna ligo adunati! afou twra pou edesa lew na min ta xasw ta kilakia auta!!! mou aresei pou gemise o popos mou k ta mpoutakia mou!!! axxaxaxxaxaaa!!!! dld k 60 kg na paw otan gennisw 8a fugoun kateu8ian 5kg ara 8a ime 55kg mia xara!!!

panta mou legane pws 8a allaksei o metavolismos mou k 8a paxunw alla pou tetia tuxi mono me egkumosini paxina ligo!!! afou k twra den exw akoma diskiliotita, ka8e mera paw k kamia fora k 2fores tin imera...;)


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

ε...τωρα σε μισησα..κοπελια..!!!!!!!!!αυτο ηταν...

1.70 γυναικα..44 κιλααααααααα....?????

ειμαστε σοβαροι????????

πολυ αδυνατη ησουν καλε...εμενα μου αρεσει πολυ το αδυνατο..οχι το κοκαλιαρικο ανορεξικο...αλλα το αδυνατο..στυλ Καγια..πχ.

Αν δεν μπορουμε να ειμαστε Πετρουλακη..χαχα..τουλαχιστον να ειμαστε αδυνατες...λεω τωραααααααα..χαχα

Μια χαρα...εισαι στα κιλακια τωρα...κ 55 να πας παλι σουπερ θα εισαι..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

fantasou o antras mou trelenete pou eimai polu adunati(apo tous ligous,pali kala pou ton vrika) alla twra me vlepei k leei opopo mareseis k etsi xontroula!!!

xontroula me fwnazeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:mad: kamia fora egw pareksigoume...ormones!!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

χαχααχαχ....ε οχι κ χοντρουλα...!!!!!!!!

ετσι ειναι οι χοντρουλες καλε?:tongue:

ετσι κοριτσακι μου..να παραμεινεις αδυνατο..:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ax vre ramonitsa ki esy kagia eisai !!!!ki exeis dyo mettra podia !!!!sibetheraaaaaaaaaaaaa!!!!!

gia to gin ego pira egimosinis apo to premaman ..einai ayto pou forao stin photo me tis alles 3 egyoules..sto fb.

kai oloi mou lene oti den miazei egimosinis !!!!!...ki ego 26 no foraga...klaps...kai distixos oute to 28 mou paei...exo kaneo boutares!!!!!

ego oute loksiga katalaveno ...oute pou einai to kefalaki ...piano kati eksogomatakia ...alla den ksero an einai popoulis i kefalaki;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ax vre ramonitsa ki esy kagia eisai !!!!ki exeis dyo mettra podia !!!!sibetheraaaaaaaaaaaaa!!!!!

gia to gin ego pira egimosinis apo to premaman ..einai ayto pou forao stin photo me tis alles 3 egyoules..sto fb.

kai oloi mou lene oti den miazei egimosinis !!!!!...ki ego 26 no foraga...klaps...kai distixos oute to 28 mou paei...exo kaneo boutares!!!!!

ego oute loksiga katalaveno ...oute pou einai to kefalaki ...piano kati eksogomatakia ...alla den ksero an einai popoulis i kefalaki;

ελα..ρε συ αυτο ειναι τζην εγκυμοσυνης???

οντως δεν φαινεται..

που ειναι αυτο το μαγαζι..στην Γλυφαδα υπάρχει?

εμ..τι θα φοραγες καλε...τσιλιμπηθρα εισαι κ εσυ..χαχα

μια χαρα θα ξαναμπεις μετα την φουφουλα...χαχα

Συμπεθεραααααααααα....χαχα..τα δυο μετρα ποδια που λες..εχουν γινει φωκισια τωρα..χαχα,,κ παμε αισιως για τα φαλαινισια..δες στην φωτο...πριν μια βδομαδα ειναι... ουκγγγγγγγγγγ

αλλα..θα την βγαλω..θα βαλω τα καλτσακια του μπεμπη παλι..:tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...