Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλέ τι να με στεναχωρήσεις λίτσα, ίσα ίσα αυτό θα θελα να μην κάνω τεράστιο μωρό!!!!

αλλαξιέρα πήρα μια λαχανί bebejou από το bebehome 24 ευρώ δεν ξέρω αν τη βρίσκεις ακριβή, την είχα βρει και στο site του λητώ...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsakia !!!!

huida akoma na lavo tin diatrofi sou!!!!!

eleonora,eixa 68 nistiki kai meta apo 60' me 50gr glikozis 120 ...o giatros eipe einai ok den xriazete epanalipsi !!!kali epitixiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

bouda poly oraia ta epiplakia !!!!!ki ego pistevo oti to diko sas domatio tha einai pio oraio!!!!!

irthan i kourtines tis foufoulas mou !!!!!........ax!!!!tha prospathiso na stilo photos koritsiaaaaaaaaaaa eimai poly xaroumeni!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακιαααααααααααααα...

Καλα ε? εχω παθει σοκ με τις κοιλιτσες σας...τρελα ειναι...:D

Huidaki καλε ποσο ειναι ο παληκαρος σου ε?

Σουπερ ντουπερ η κοιλιτσα σου....:D

Κοριτσακια θελω κ εγω να βαλω ...αλλα ειμαι λιγακι διστακτικη.... :confused:

Bouda παρα πολυ ωραια ειναι τα επιπλακια...απλα...λιτα..κ ομορφα... :D

αυτης της αποψης ειμαι κ εγω..κ ετσι εκανα...απλα τα επιπλα...για να μπορεις να παιξεις με χρωματα κ σχεδια με αλλα πραγματα στο δωματιο...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ινκακι καλε τη ομορφη κοιλιτσα ειναι αυτη?...χαχα μικρη κ χαριτωμενη... :D

Με γεια οι κουρτινουλες σας....αντε να τις βαλεις στο δωματιο να τις χαρεις κοριτσακι..βαλτες να τις δουμε κ εμεις....

Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι σουπερ...εχεις πολυ ωραιο γουστο γενικα..:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ax vre koritsia den exo idea pos na valo tin photo me tis kourtines .sto parents...sas psaxno kai sto msn ...kai pigate oles gia fagito mou fenete...

ramonitsa ,s eyxaristo gia ta kala sou logia !!!!!sibetheraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

vale ki esy photo me koilitsa ...na do ton gabro mou!!!!xaxxaxaxxaxxxxxa!!!!:):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ τι να με στεναχωρήσεις λίτσα, ίσα ίσα αυτό θα θελα να μην κάνω τεράστιο μωρό!!!!

αλλαξιέρα πήρα μια λαχανί bebejou από το bebehome 24 ευρώ δεν ξέρω αν τη βρίσκεις ακριβή, την είχα βρει και στο site του λητώ...

μια χαρά είναι κι εγώ κάπου εκεί υπολογίζω αλλά του ΛΗΤΩ έφταναν και 50 ευρώ....

Απλά πρέπει να βρω που πέφτουν τα bebejou!!!

Thanks!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

ax vre koritsia den exo idea pos na valo tin photo me tis kourtines .sto parents...sas psaxno kai sto msn ...kai pigate oles gia fagito mou fenete...

ramonitsa ,s eyxaristo gia ta kala sou logia !!!!!sibetheraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

vale ki esy photo me koilitsa ...na do ton gabro mou!!!!xaxxaxaxxaxxxxxa!!!!:):):)

Ινκα η κοιλίτσα super!!! Απορώ που έχεις βάλει τα 13 κιλά!!!!!

Νομίζω ότι είναι η πιο μικρή απ' όλες μας!!!!!

Άντε να δούμε και φοτο απο το δωματιάκι σου!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα inka και elena λείπουν οι πιο πολλές. Τελικά πηγα να κοιμηθώ αλλα δεν τα κατάφερα. Πόναγα πάρα πολύ στο στέρνο είναι η μέρα που μεγαλώνουν.ετσι δυο μέρες προσαρμόζεται το σώμα μετά πάλι μεγαλώνουν τα μωράκια κια τραβαν ταπλευράκια. Εσεις πονάτε εκεί ή εγώ επειδή είναι δύο και έχουν φτάσει μέχρι πάνω στο στηθος μου. Αφού η μικρή όταν κουνιέται τη νιώθω κάτω από το στηθος να με γαργαλάει. Έπαθα και μια κράμπα την ώρα [που πήγε να με πάρει ο υπνος. Εβαλα τα κλάμματα από τον πόνο και τελικά παρόλλο που δε μπορουσα να πάρω τα πόδια μου σηκώθηκα και πηγα στο κολυμβητήριο. Κολύμπησα μισή ώρα να χαλαρώσει το κορμί μου, έκανα διατασούλες μες το νερό, μετά ζεστο ντουζ και τώρα νιώθω πολύ καλύτερα. Νομίζω αν ξαπλώσω τώρα θα καταφέρω να κοιμηθώ


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ τελικά την Δευτέρα θα πάω στον γιατρό μου, να του δείξω και την μικρή καμπύλη ζαχάρου!! Εσείς τί μετρήσεις είχατε??? για να συγκρίνω?????

Eleonora εγώ έκανα τη μεγάλη καμπύλη (με 100gr γλυκόζης) και είχα:

0' 80

60' 144

120' 61

180' 53


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Kalimera koritsia,

Vlepw oi koilies auksanonte ti kala.

Katerina kai emena exei synexeia loksiga. Diavasa oti einai logo tou oti kanei tis protes tou prospathies na anapneusi kai katapinei amniako ygro:P

Tis enesis tha tis kanw ws thn aisxati lisi na anevoun ta aimopetalia mou. Allios meta den kserw. Tha kanw loipon kai egw mia dipli dosi kai na doume leei o giatros pws tha paei. H alitheia einai oti me exei psiloagxosi to thema alla tha kanw ypomonh.

Litsaki enoite oti tha valeis thn koilia sou. Kala einai toso mikri i photografia pou den tha fenonte oi ragades mhn agxwnese:P

Σημείωση για τις ενέσεις όποιες κάνετε κορτιζόνη μην πάτε μετά να κάνετε γενική αίματος γιατί θα βγουν άλλα ντι άλλω. Ρωτήσττε και το γιατρό. Καλύτερα να περάσουν 7 με 10 ημέρες για σιγουριά.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...