Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπόν το αποφάσισα!!! Θα βάλω κι εγώ photo κοιλίτσα (παρά τις ραγάδες) και σε όποιον αρέσω... για τους άλλους δεν θα μπορέσω!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε μην ντρεπεστε για τις κοιλιες σας οσο πιο μεγαλες τοσο πιο ωραιες!!!!Και οι ραγαδες τωρα ειναι που φαινονται πολυ μετα σβηνουν, εγω οταν γεννησα μου ελειπε πολυ η κοιλαρα μου μετα και τωρα την απολαμβανω:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια δεν την παλευω πάω να ξαπλώσω γιατί δεν έχω χορτασει ύπνο και νυστάζω. Πονάει και η πλάτη μου σήμερα.

Αχ!!! πόσο σε ζηλεύω!!!!! Εγώ εδώ στην ντουλεια !χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Καλή ξεκούραση!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsia,

Vlepw oi koilies auksanonte ti kala.

Katerina kai emena exei synexeia loksiga. Diavasa oti einai logo tou oti kanei tis protes tou prospathies na anapneusi kai katapinei amniako ygro:P

Tis enesis tha tis kanw ws thn aisxati lisi na anevoun ta aimopetalia mou. Allios meta den kserw. Tha kanw loipon kai egw mia dipli dosi kai na doume leei o giatros pws tha paei. H alitheia einai oti me exei psiloagxosi to thema alla tha kanw ypomonh.

Litsaki enoite oti tha valeis thn koilia sou. Kala einai toso mikri i photografia pou den tha fenonte oi ragades mhn agxwnese:P

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια

Τέλειες οι κοιλίτσες - πολύ ωραία ιδέα, θα βάλω τον άντρα μου να με φωτογραφίσει το απόγευμα και θα βάλω και εγώ!

Μου είχαν πει για μία φωτογράφο που εξειδικεύεται σε φωτογραφίες εγκύων, τους βάζει πχ κορδέλες κτλ και τις κάνει πολύ καλλιτεχνικές... Πλάκα θα είχε για κάποιον που έχει χρόνο κουράγιο και χρήματα για αυτό!

Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου, αύριο τα αποτελέσματα και αύριο και ο γιατρός μετά από 4 εβδομάδες ακριβώς! Πρώτη φορά έμεινα τόσο διάστημα χωρίς να δω την μπεμπούλα μου

Το Σάββατο θα πάω να συμπληρώσω ψώνια για το μωρό και για τον χριστουγεννιάτικο στολισμό! Είμαι πολύ χαρούμενη!:P

Σας φιλώ!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

897d130e2e519c290844facb532dde07.jpg

Αυτήν την κούνια και αλλαξιέρα πήρα, σας αρέσει? Τα πήρα λευκά για να βάλω χρώμα στα άλλα - Ντουλάπα δεν χρειάζομαι - Η φωτογραφία εννοείται ότι είναι από το site του bebe jou - μακάρι να το είχα φτιάξει τόσο ωραίο...

Πήρα και ένα λικνάκι - είναι πολύ γλύκα!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Bouda μου είναι πολύ ωραία τα επιπλάκια που πήρες!!!

Σκέψου οτι το δικό σου δωματιάκι θα είναι πιο όμορφο απο αυτό της φωτογραφίας γιατί θα έχει και το αγγελούδι σου!!!! :D:D:D

Υπομονή μέχρι αύριο για να δεις τη μπέμπα σου...

Σκέψου οτι εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι την Τετάρτη....:-(:sad::-(


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χθες με έπιασε κάτι και κατέβασα τις κουρτίνες για πλύσιμο...

τόσες μέρες είχε ήλιο, τώρα μου ρθε εμένα...

κι εγώ αύριο θα πάω για κρεβατάκι, κατέληξα σε ένα άσπρο του ικέα... πολύ μου άρεσαν και της μαρίας και της bouda!!

huida κι εγώ τη θέλω τη δίαιτα...βασικά εκείνο που με νοιάζει πλέον δεν είναι το πόσα κιλά θα βάλω εγώ αλλά να μη βγει μεγάλο το παιδί και δεν μπορεί να βγει εύκολα ;)

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

χθες με έπιασε κάτι και κατέβασα τις κουρτίνες για πλύσιμο...

τόσες μέρες είχε ήλιο, τώρα μου ρθε εμένα...

κι εγώ αύριο θα πάω για κρεβατάκι, κατέληξα σε ένα άσπρο του ικέα... πολύ μου άρεσαν και της μαρίας και της bouda!!

huida κι εγώ τη θέλω τη δίαιτα...βασικά εκείνο που με νοιάζει πλέον δεν είναι το πόσα κιλά θα βάλω εγώ αλλά να μη βγει μεγάλο το παιδί και δεν μπορεί να βγει εύκολα ;)

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το οτι εμείς παίρνουμε κιλά δεν σημαίνει οτι μεγαλώνει ανάλογα και το μωρό....

Υπάρχουν περιπτώσεις που η μαμά πήρε 40kg και το μωρό βγήκε 2600gr.

Καλό, ε???

Όλα τα κιλάκια δικά μας είναι....:-P


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ωραια που βαλατε τις κοιλιτσες σας!

Paros , Jend τι ωραιοι οι αντρουληδες μπραβο τα μωρακια σας ετσι να μεγαλωνουν και να ειναι γερα παιδακια!

Και γω θελω να δω τη μπεμπουλα μου, αντε να ρθει η Δευτερα να παω για το dopleer!!

Βουda ωραια τα επιπλακια μπραβο!

Εμας μας εκοψε τη φόρα στα ψωνια η αρρωστια μου...!!!

Χειμωνιασε κοριτσια πλησιαζουν τα Χριστουγεννα και σε λιγο θα γεννηθουν και τα δικα μας μωρακια τι ωραια !!!Μου φαινεται σαν ψεμα........!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Βουda τα επιπλάκια σου είναι τέλεια!!! καλορίζικα άντε να γεμίσουν με την παρουσία του μωρού σου.

Άσπρη λάκα είναι και τα δικά μας γιατί έχει χρώμα το δωμάτιό της!!!

Μόλις έρθουν και ολοκληρωθεί θα σας το βγάλω φοτο!!!!!!!!

Να ρωτήσω κάτι αλλαξιέρα αύτή που μπάινει πάνω στην σιφινιέρα πήρατε???

εγώ ακόμα όχι ..έχετε να μου προτείνετε από κάπου????

Μην πείτε ΛΗΤΩ γιατί ήταν πανάκριβες. Θέλω κάτι unisex σε χρώμα φιστική-ροζ-γενικά παλ χρώματα ακόμα και μονόχρωμη.

Φιλάκια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...