Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μωρέ παρα ήταν μεγάλο θα βρω κανα μικροτερο.Χιχι1Ηταν γλυκουλη πάντως.Σας πονάει το στέρνο εσας?Εμένα με πεθαίνει. Είναι πουναι δυο και με πιέζουν?Λες και μου σκίζονται οι μυς νιώθω κάτω από το στήθος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

τον λοξυγγα τον αισθανομαι σαν ρυθμικα τιναγματα που διαρκουν μερικα λεπτα στο κατω μερος της κοιλιτσας εκει που ειναι το κεφαλακι της μπεμπας. Καλε τι κοιλιτσες ειναι αυτες??? ΤΕΛΕΙΕΣ ζηλεψα θα βαλω και εγω αλλα το βραδυ που θα ερθει ο αντρας μου για να τον βαλω να βγαλει και την δικια μου!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια μανούλες!!!!

Μπράβο στα κοριτσάκια με τα ωραία νεα απο τους γιατρούς...

(Sorry, αλλά δεν συγκρατώ ονόματα - καταραμένο Αλτσχαιμερ)

Πολύ θα ήθελα κι εγώ να βαλω photo απο κοιλίτσα αλλά ντρέπομαι γιατί έχω κάνει ραγάδες... παρά τις κρεμες, βαζελίνες κλπ.

Μπορεί να το ξεπεράσω όμως και να βάλω... θα δείξει! Προς το παρόν χαζεύω τις κοιλίτσες σας και πολύ μου αρέσουν...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Katerina εμένα η κόρη μου είχε συνέχεια λοξιγγα!!! Τον μπέμπη όμως τώρα μονο 2-3 φορες τον καταλάβει να κανει χικ-χικ!!!

Listaki και εγώ έχω ραγάδες απο την προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά δεν φαίνονται μην ντρέπεσαι λοιπον!!;)


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!!!!!!!!!!!

Τι όμορφες κοιλίτσες είναι αυτές?????

Ζήλεψα με την πρώτη ευκαιρία θα βάλω και την δική μου!!!!!!!!

Ελιτα μένουμε πολύ κοντά!!!!! οπότε θα τα λέμε αν και με το τρέξιμο που θα έχουμε ... πόσο μάλλον εσύ ...??? καλά που υπάρχει και το ιντερνετ!!!!!

Το κοριτσάκι μου πολλές φορές έχει λόξυγκα και τον καταλαβαίνω γιατι:

είναι χαμηλά προφανώς το κεφαλάκι της και είναι ένας ρυθμικός - συνεχόμενος - μικρός χτύπος... που μπορεί να κρατήσει και 5 λεπτα. Δεν ειναι χτύπημα σαν τα άλλα είναι σαν να χτυπάει η καρδούλα του....τακ τακ ..

Κορίτσια από ψώνια πώς πάτε ??? τι σας έχει μείνει????

Εγώ το Σάββατο πάω για κουρτίνες... για πέστε ιδέες?????????????


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι ναι έτσι είναι ο λοξιγγας. Κι εγώ έτσι νιώθω το αγοράκι όλο λοξιγγάκια. Πλάκα έχει και γελάω. Eleonora ναι γιατι όχι κι εγώ τωρα στις γιορτες θα μείνω Αθήνα όποτε όλο και κάποια βολτούλα θα πάω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Katerina εμένα η κόρη μου είχε συνέχεια λοξιγγα!!! Τον μπέμπη όμως τώρα μονο 2-3 φορες τον καταλάβει να κανει χικ-χικ!!!

Listaki και εγώ έχω ραγάδες απο την προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά δεν φαίνονται μην ντρέπεσαι λοιπον!!;)

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!

Θα προσπαθήσω να βάλω....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας είπα που ο γιατρός μου είπε πως το ζαχαρο είχε να κάνει με την κορτιζόνη που έκανα/Μου το επιβεβαιωσε και μια φίλη, όντως. Κανονικά δεν έχω ζαχαρο δηλαδη. Αλλα δεν πειράζει καλό μουκανε γιατί μαζευτικα λίγο. Επισης αιματοκριτη είχα 34,3 έμενα μου φάνηκε λίγο αλλά ο γιατρός είπε πως για δίδυμα πάω πολύ καλά


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Να βλεπω κοιλίτσες, να βλεπω κοιλίτσες. Καλά οι άντρες μας θα σταυροκοπιούνται. Κι εγώ χτες τον έβαλα να με τραβήξει και γελάγαμε. Και μενα ανουτσουμπαλη είναι, αλλου φουσκώνει πιο πολύ αλλου λιγοτερο.Ασε που ο χριστιαννος με τραβηξε μια πολύ κοντινή και τρομαξα όταν την είδα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

paros ωραιο και το δεντρακι φοντο πισω, μια χαρα είσαι από κοιλίτσα. Όλες γλυκουλες είναι!Χιχι!Αντε το απόγευμα που θαρθουν και τα ΄΄αλλα κορίτσια θα γεμισει το φόρουμ κοιλιτσες


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...