Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Inka δεν το σκέφτηκα αυτό!!!:-P

Καλά τι πάθατε όλες και μου μετακομίζετε Ιανουάριο...εγώ μπορεί να γεννήσω και 1 Μαρτίου..θα δείξει!!!

Ελίτα δώσε συνταγή για μπακλαβά,δεν πάει χαμένη!!!

Και γω άρχισα δίαιτα σήμερα,ώστε να είμαι αύριο -3κιλά στην ζυγαριά του γιατρού.Έφαγα μόνο 1 πορτοκάλι μέχρι τώρα..απο το μεσημέρι.


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

giota thelo kai xrono psisimatos pls !!!to diko mou mati den kovei me ta glyka!!!!!!

κοιτα... για χρονο ψησιματος θα πρεπει να περιμενεις να τα φτιαξω και να χρονομετρησω... περιπου 25 λεπτα νομιζω θα ειναι ενταξει... βασικα να εχουν παρει χρωμα αλλα οταν τα βγαλεις απο τον φουρνο να μην ειναι πολυ στεγνα - να τα πιεζεις στο κεντρο και να πιεζεται η ζυμη σαν κεικ... γιατι μετα δεν θα μελωθουν καλα και θα ειναι σαν μπισκοτα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Παρος κ Καρδουλα... τελεια τα νεα....μεγαλα τα μωρακια σας ε? σουπερ!!!!!!!!:D:D:D:D:D

αντε με το καλο να υποδεχτειτε τα αγγελουδακια σας!!!!!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

λετε για μελομακαρονα κ κουραμπιεδες ε?

Πολυ μου αρεσουν ολα αυτα...αλλα αμα συνεχιζω να τρωω τετοια..θα γινω απο φωκια...... φαλαινα... :-(


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες ... τι μου κανετε ???

εμεις μολις γυρισαμε απο τον γιατρο ... παλι καλα .. ολα ειναι καλα !

ο τραχηλος μου το ιδιο , ο μπεμπακος μας αισιως στα 1300 !! επειδη παντα υπαρχει ενα αλλα σ εμενα οπως εχετε καταλαβει... απειροι μυκητες ...θεραπεια κτλ...

και βεβαια συνεχιζουμε ακαθεκτοι την ξεκουραση και τον εγκλεισμο στο σπιτακι ..τουλαχιστον μεχρι τα χριστουγεννα !!

θα μου κανετε παρεα ομως και θα περασει ο καιρουλης ε ????

kardoula και παρος super τα νεα σας!!

επισης τελειο αυτο με τις κοιλιτσες ... αν βαλοω την δικη μου ομως φοβαμαι μηπως δεν φαινεται κοιλιτσα αλλα κορμι-κορμαρα και καλυπτει ολη την οθονη σας !!!!

huida γρηγορα την διαιτα.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα φιλεναδιτσες ... τι μου κανετε ???

εμεις μολις γυρισαμε απο τον γιατρο ... παλι καλα .. ολα ειναι καλα !

ο τραχηλος μου το ιδιο , ο μπεμπακος μας αισιως στα 1300 !! επειδη παντα υπαρχει ενα αλλα σ εμενα οπως εχετε καταλαβει... απειροι μυκητες ...θεραπεια κτλ...

και βεβαια συνεχιζουμε ακαθεκτοι την ξεκουραση και τον εγκλεισμο στο σπιτακι ..τουλαχιστον μεχρι τα χριστουγεννα !!

θα μου κανετε παρεα ομως και θα περασει ο καιρουλης ε ????

kardoula και παρος super τα νεα σας!!

επισης τελειο αυτο με τις κοιλιτσες ... αν βαλοω την δικη μου ομως φοβαμαι μηπως δεν φαινεται κοιλιτσα αλλα κορμι-κορμαρα και καλυπτει ολη την οθονη σας !!!!

huida γρηγορα την διαιτα.......

μην ανησυχεις ειμαστε πολλες εσωκλειστες!!! μια χαρα παρεα θα σου κανουμε... και εσυ σε μας φυσικα!!!

υπομονη.... καιρος ειναι και περναει....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω foto της κοιλίτσας (κοιλάρας) μου γιατί ζήλεψα...

Τη δίαιτα μου την έδωσε ο ενδοκρινολόγος και είναι πάρα πολύ εύκολη...Τις πρώτες 2 μέρες πείναγα αλλά τώρα συνήθισα....


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπακια!!!

paros και kardoula συγχαρητηρια για τα μωρακια σας θα ειστε απο τις πρωτες τις παρεουλας μας που θα γεννησουν!!!!!

kardoula εγω εκανα αυτες ακριβως τις ενεσεις και νομιζω οτι ειναι καθαρα κορτιζονη εσυ για ποιο λογο ακριβως θα τις κανεις?

Εχτες ρωταγα αν εχουν παθει λοξυγγα τα μωρακια σας και το εχετε νιωσει ε λοιπον εχτες βραδυ ειπε και η δικια μου να χαροποιησει την μανουλα και ενιωσα τον λοξυγγα της ειχε πολυ πλακα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

kale ti oraies koilitses einai aytes !!!!!!

huida olostrogili!!!!!bravo koritsia !!!ante na vlepo kai tis ypolipes ....emena i dikia mou exei periergo sxima telika ...opos sas exo pei exei ton paxoulo simeio xamila ...lete na einai xamila to moro?e?

huida steile se pm tin diaita ...den sou yposxomai gia 3 kila ....alla mporei na kano kati ....stile esy kai tha sou po!!!!!!

paros ,ki esy ianouario?megalo moraki bravo !!!!!ti kala....genname koritsia!!!!!!

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!

καλα εχω παθει πλακα με τις κοιλιτσες σας !! ....τι μικρα θαυματακια κρυβονται εκει μεσα...πεθαινω!!

καρδουλα και εγω αυτες τις ενεσεις εκανα .. να σου πω την αληθεια δεν το πολυ εψαξα τι ειναι κτλ... γιατι ειδα και στο forum πως τις κανουν κ αλλες κοπελες....οποτε θεωρησα οτι εινια οι πιο καταλληλες...δεν καταλαβα γιατι πρεπει να τις κανεις..

εγω σημερα κοιμηθηκα ! επιτελους μετα απο πολυ καιρο...μεχρι και τωρα...αθλος μιλαμε !!

σκεφτομαι να αρχισω πια να κοιταω σοβαρα το θεμα με τα ψωνια του μπεμπη ωστε να εχω μια εικονα και να αφιερωσω μια μερα καπου μετα τα xmas να παω να τα παραγγειλω...τελικα θα παω εδω σε τοπικα καταστηματα γιατι η βολτα στην Αθηνα που υπολογιζα ..ακυρωνεται! Μου ειπε ο doc μετα τα xmas οτι θα μπορω να βγω απο το σπιτι....ας πανε ολα καλα ομως και σιγα θα στειλω την μαμα μου να μου τα παρει αν δεν τα καταφερω τελικα.... μην τρομαζετε με την μαμα ειμαστε φιλες...χαχα εγω ειμαι 31 και αυτη 47 .... καλα δεν ειμαστε ????

παω να κανω πρωινο... ο "μπεμπης πειναει"""

φιλακιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια σηκώθηκα άρον άρον.Δε μπορουσα να κοιμηθώ με πονάν πολύ τα πλευρά μου, θα μεγαλώνουν φαίνεται τα μικρούλια μου. Εβαλα κι εγώ την κοιλίτσα μου.Πλάκα έχουμε. Να δω όταν γεννήσουμε που θα θέλουμε να την κρύβουμε. Ασε που λένε ότι παθαίνεις ένα σοκ από εκει που είσαι φουσκωμένη ξεφουσκώνεις απότομα.Πάντως νυστάζω. Θέλω να κοιμηθώ και άλλο.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ινκακι !!!

και εγω δεν μπορω να καταλαβω τον λοξυγγα αλλα λεω μαλλον φταινε τα κιλα μου.... ( εχω θεμα τελικα με αυτα ))

για πειτε και σε εμας να καταλαβουμε .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...