Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτήσω τι μονάδες πρέπει να είναι οι ορμόνες πριν την ετ; Για την προγεστερόνη ξέρω κάτω από 1 αλλά κάπου διάβασα και για την οιστραδιόλη ότι πρέπει να ναι χαμηλή.ισχυει; Απλώς με αγχωνει λίγο μην αναβάλλουμε πάλι την ετ λόγω ορμονών και σήμερα το σκεφτομουν

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα και στις μανουλες!!!!!!

georgiab ειδες ?? ολα καλα θα πανε τελικα ...και σκεψου πως μπορει η μπουμπου σου να ταλαιπωρηθηκε λιγο σημερα αλλα θα ξερετε πως ειναι πολυ καλα !!!!!

Και οπως καταλαβατε νιωθω λιγο καλυτερα τωρα το βραδακι .....σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας ολες !!

Αχ πραγματικα σας νιωθω πολυ δικους μου ανθρωπους και οτι με καταλαβαινετε οπως σχεδον κανεις !!

Κατεριναααα μεγεια !!! Εγω ουτε και σημερα μαλλι ....λειπει εξωτερικο η κομμωτρια και με τις απεργιες εμεινε ακομα μια μερα λονδινο !! αντε να δω ποτε θα με δω ξανθιααααα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημεραν σε ολες!!!!

Κοιμηθηκαμε 12.30 και ξυπνησαμε 8 το πρωι για γαλα καιμετα ξανακοιμηθηκαμε μεχρι τωραμιλαμε ξεκουραστηκα ξυπνησα αλλος ανθρωπος , η κορη μου παντα βρισκει τον τροπο και εκει που νοιωθω οτι τα χω παιξει τελειως κανει κατι τετοια και με εκπλησει ευχαριστα:D:D:D:D:D

Εχθες πηγα κομμωτηριο και εκανα γενικο ρεκτιφιε ανταυγειες,ριζα , κουρεμα, χτενισμα 4 ωρες στο κομμωτηριο ημουνα αλλα το αποτελεσμα με αποζημιωσε ειχα να με δω ετσι φτιαγμενη πολυ καιρο σειρα τωρα εχουν τα φρυδια και τα νυχια ελπιζω μες στην εβδομαδα να τα καταφερω και αυτα

Ρια τωρα το ειδα χρονια πολλα για εχτες να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!

Γεωργια ειδες που ολα καλα με την μικρη αντε να βγει και ο καρυοτυπος να ησυχασετε τελειως!!! Αληθεια ποτε βγαινει?

Σημερα θα παμε golden hall λιγο αργοτερα να ψωνισω και κανα ρουχαλακι με εχει ποιασει μια γενικη ταση ανανεωσης αυτον τον καιρο βεβαια μου εχουν κατσικωθε5-6 κιλακια που δεν φευγουν με τιποτα αλλα που θα παει θα τα καταφερουμε:mrgreen::mrgreen:

Καλο και ησυχο σκ να εχουμε ολες


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες τις μανούλες!!

σιγά σιγά θα μπαίνουν σε πρόγραμμα τα μικρά μας που θα πάει...

εμένα χθες μου έκανε το εξής, είπαμε κι εμείς να ξεκινήσουμε το άθλημα...10 και κάτι κοιμάται ο μικρός, κάνουμε μπάνια και τα σχετικά, κατά τις 12 πέφτουμε για ύπνο και για πρώτη φορά ξύπνησε στις 1...θα τον σκοτώσω!!! συνήθως ξυπνάει κάπου μεταξύ 3 και 5... τον τάισα κοιμισμένη, τον άφησα λερωμένο για εκδίκηση και ξανακοιμηθήκαμε

σήμερα πήγαμε λαϊκή, πήραμε ψαράκι και ζοχιά (μου βαλε ένα κιλό η βλαμμένη και επειδή ήταν φτηνά ντράπηκα να της πω να τα βγάλει, τι θα τα κάνω;;) ένας ψαράς είπε το μπέμπη μανάρι του εγώ φυσικά ψάρωσα, νόμιζα ότι έλεγε εμένα που τέτοια τύχη; πάνε αυτές οι καλές εποχές!! γυρνάω να τον κοιτάξω και μου λέει: το μπαμπά του έμοιαξε για αυτό είναι όμορφος!!!! α χα χα από τρελό και από ψαρά μαθαίνεις την αλήθεια

πήρα και σακουλάκια και μπουκαλάκια για το γάλα, έβγαλα και άλλα 70 το πρωί, κάτι μάλλον δεν έκανα καλά με το θήλαστρο ή δεν το κούμπωνα ή δεν εφάρμοζε καλά δεν ξέρω

εξαφανιστήκατε!! καλέ πού είστε όλες;;;;

τζένη δυσκολεύεστε στα κακάκια;; γιατί δε δοκιμάζεις πρώτα το απλό το χαμομηλάκι;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα γινομαστε 2 μηνων, θυμαμαι τετοια ωρα την ειχα ακομα στην κοιλιτσα μου, μου εδινε τις τελευταιες τις κλωτσιες και εγω ξαπλωμενη στην αιθουσα ωδινων του Ιασω περιμενα πως και πως να την αντικρυσω να δω το μουτρακι της και να την παρω αγκαλια

ααααχ συγκινηθηκα παλι...


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalhmera koritsia.Συμπεθερα καλα?

Mummycool τι γελιο με τον ψαρα επρεπε να του πεις :φατε ματια ψαρια χαχα!!!!!

Και σημερα μια χαρα κοιμηθηκαμε, 5αωρα μεταξυ γευματων.Θελω να παω βολτα σημερα με τα μωρα εχει καλο καιρο?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα γινομαστε 2 μηνων, θυμαμαι τετοια ωρα την ειχα ακομα στην κοιλιτσα μου, μου εδινε τις τελευταιες τις κλωτσιες και εγω ξαπλωμενη στην αιθουσα ωδινων του Ιασω περιμενα πως και πως να την αντικρυσω να δω το μουτρακι της και να την παρω αγκαλια

ααααχ συγκινηθηκα παλι...

Να την χαιρομαστε συμπεθερα!!!!!!Και νυφουλα!Χαχα!!!!:P:p:p:p:p:p


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα οπως εγραψα ειμαι σουπερ κοιμηθηκαμε απιστευτα καλα καταφερα και πηγα και κομμωτηριο εχθες και σημερα θα παμε golden hall βολτιτσα στα μαγαζια εσεις καλα?

Φαντασου ποσο θα συγκινηθω οταν την ετοιμασω και νυφουλα στο πλευρο του γιοκα σου φυσικα χιχιχιχι!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Δεν ξέρω πώς θα μπορέσω να καταπολεμήσω την καταραμένη μου ψυχολογία..είμαι χάλια, δεν έχω όρεξη για τίποτα, όλα μου φταίνε, βλέπω δουλειές που πρέπει να γίνουν και δεν μπορώ να κάνω και τα νεύρα μου έχουν σπάσει...σκέφτομαι να βγούμε βόλτα, αλλά πρέπει να μαζέψω, να μαγειρέψω, να λουστώ, να κάνω μπάνιο, να ετοιμάσω τα μωρά..και το αφήνω!

Δεν ξέρω τί μου φταίει, μάλλον όλα και τίποτα..αυτό που θά ήθελα- νομίζω- είναι να ερχόταν κάποιος και να μου έλεγε "αστα όλα σε εμένα και πάρε μια ημέρα άδεια να κάνεις ότι θέλεις.." ουτοπία ε?? :(


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

βρε ιωαννα μου ολες ετσι πανω κατω ειμαστε μην το αφησεις ομως να σε παρει απο κατω ασε και μερικες δουλειες στην ακρη δεν πειραζει δεν εγινε και τιποτα θα γινουν αργοτερα και εγω ενω θελω να βγω βολτα σκεφτομαι καθε φορα τις ετοιμασιες που πρεπει να γινουν να ντυσω τα παιδια να βαλω τα πραγματα τους στις τσαντες τους τα γαλατα τα φαγητα του αλκη να τα βαλω στα καρεκλακια τους ολα αυτα μου παιρνουν πανω απο ωρα αλλα ζοριζομαι και το κανω και οταν γυρναμε απο την βολτα ειμαι πολυ καλυτερα , εσυ που ησουνα ηδη μανουλα ξερεις ποσο δυσκολα ειναι στην αρχη αλλα μετα φτιαχνουν τα πραγματα κανε λιγο υπομονη και σκεψου τις καλυτερες μερες που θα ερθουν. Η μανουλα σου δεν μπορει να ερθει λιγακι παλι να σε βοηθησει?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Katerina se eyxaristw..eimai kalitera, katafera kai ekana douleies, ekana kai mpanio kai twra molis fagame me ton antrouli mou kai ta paidakia mou koimountai..

Exeis dikio, eimai idi manoula kai tha eprepe na kserw, alla einai etsi o xaraktiras mou eimai kiklothimiki mexri blakeias, einai poli kourastiko kapoies fores...

Episis o Nikolas itan ena mwro pou den eixame akousei to klama tou kai twra me tin mikroula pou einai ligo klapsiara mou fainetai bouno..apla prepei na skeftomai pws alles manoules exoun poli perissotera na antimetwpisoun kai na kanw ipomoni,,ola tha ginoun kalitera, prepei na to lew kai na to pisteuw..

Kali boltoyla se oses bgeite, egw tha ta proetoimasw ola gia ayrio an exei kalo kairo na tin pame kai emeis tin boltoyla mas...

Kalo mesimeri na exoume!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να ναι τρελή φασαρία να ετοιμάσεις 2 παιδιά για βόλτα...να σουλουπωθείς κι εσύ λίγο να μην είσαι σαν την τρελή

χαίρομαι που είσαι καλύτερα ιωάννα, έχετε και τέλειο καιρό εκεί κάτω ε;;

ο νονός μας που είναι στο Ρέθυμνο έκανε την πρώτη του βουτιά...

πάντως ρε παιδιά εγώ με το που βλέπω ήλιο ανεβαίνω τρελά, τα ξεχνάω όλα, το μόνο που σκέφτομαι είναι τι θα φορέσουμε και που θα πάμε...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia ti kanete?

mammycool ,ki ego simera tin koimisa leromeni ...xaxaxxaxaaxxa!!!!!eytixos mono pipi eixe kanei ...piga kai pira to marsipo tis chihcco to you and me fenete poly tathero !!!!apo 3,500 mexri 12 kila einai!!!..kale mi les "tha to skotoso"den akougete oraia ..boreis apla na ton afineis leromeno!!!xaxaxxaaxaxaxa!!!!

giota ,einai poy siginitika ta logia sou !!!!!na exeis mia omorfi oikogeneia opos tin onirevosoun!!!!!

litsaki ,tis health aid pira tin magia ta 300mg 3 tin imera ..toubano leme!!!!kai den edosa sibliroma stin mikri ...ase pos troei ..aspro pato!!!!!

ramonitsa ,oxi enoxes!!!!genika koritsia oxi enoxes den kanei kai den mas aksizei !!!!!oi manoules fevrouariou einai i kaliteres manoules ever!!!!!!

katerina emeis pigame kifisia simera ...psonisame gia to foufoulaki !!!!ego den exo kefi akoma gia na psoniso gia mena ....niotho poly asxima gia to soma mou...mexri pou kathisterisa tin sinantisi me ton giatro (gia na mou dosei ok gia sex)..kai o adras mou perimenei...ti na tou po...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε Ιωαννα και μενα τα ιδια μεχουν πιασει.Θελω να βγω εξω και ολο χαλια ειναι ο καιρος. Λιγο ηλιο ευγαλε και παλι κρυο τωρα. εχω να βγω εξω , εξω ομως να μας δει λιγο ηλιος οχι απο αμαξι σε σπιτι, ακομα και στο χωριο μεσα ημασταν γιατι εβρεχε.Εντομεταξυ μες τη βδομαδα μια μερα που εβγαλε ηλιο ημουν μονη που να παω με δυο μωρα. Πεταω σποντες στον αντρα μου μηπως το παραλλο σκ πουχω γενεθλεια παμε πουθενα εκτος πολης.

Δε μπορω αλλο εδω που μενουμε βλεπω μονο τεντες και τις απεναντι πολυκατοικιες, πρεπει να σκυψω για να δω τι καιρο εχει.Ενας ακομα λογος που θελω να παμε αλλου.βλεπεις εγω δεν ειμαι παιδι της πολης!!!!!!

κλαψ, βαρεθηκα μεσα!!!!!!!!!!!!ασε κι εγω ξεμαλλιασμενη ειμαι και παλι χρειαζομαι αποτριχωση


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...