Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ρία αναπληρώτρια είμαι στην Έδεσσα...Το έκανα με την κοιλιά στο στόμα θα το κάνω και με το μάτι αβγό!!! Άμα κάνω κι εγώ 4 λες να βρεθώ Θεσσαλονίκη;;;

Άσε θα το κάνω ανάποδα. Πρώτα τη θέση εντός και μετά τα παιδάκια μη φάμε κανα άκυρο και ψαχνόμαστε!!!!;););)Εσύ με πόσα παιδάκια θα διοριστείς;;;;


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιώτα να σου ζήσει!!! Χρόνια σας πολλά!!!

Όσον αφορά τη μουσική πάντως καλά σας βρίσκω!!!

Εμείς τραγουδάμε Χριστοδουλόπουλο, Ρίτα, Μελά, και τέτοια με το laptop παρέα!!! Κάθε απόγευμα ζωντανό πρόγραμμα στο σαλόνι μου!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Ρία αναπληρώτρια είμαι στην Έδεσσα...Το έκανα με την κοιλιά στο στόμα θα το κάνω και με το μάτι αβγό!!! Άμα κάνω κι εγώ 4 λες να βρεθώ Θεσσαλονίκη;;;

Άσε θα το κάνω ανάποδα. Πρώτα τη θέση εντός και μετά τα παιδάκια μη φάμε κανα άκυρο και ψαχνόμαστε!!!!;););)Εσύ με πόσα παιδάκια θα διοριστείς;;;;

Μέχρι τώρα τα παιδιά δεν βοήθησαν στο να είμαι θεσσαλονίκη, αλλά ο ΑΣΕΠ. Μπορούσα να πάω αναπληρώτρια με το ποσοστό των τριτέκνων αλλά στην ειδικότητα μου είχε θέσεις μόνο Κυκλάδες και Κρήτη... Αν δεν καταργηθεί ο νόμος για τους πολύτεκνους ευελπιστώ ότι θα διοριστώ φέτος.... Αν και χλωμό το βλέπω!

Επεξεργάστηκαν by riaili
Link to comment
Share on other sites

Ρία χρόνια σου πολλά κούκλα μου! Να είσαι γερή να μεγαλώσεις και να χαρείς τα παιδάκια σου! Καλέ τι λες;; άλλες στην ηλικία σου ούτε το πρώτο δεν έχουν κάνει!!!

Γιώτα να τη χαίρεσαι κούκλα μου! Καλά με έχετε κάνει πολύ γλυκανάλατη σε αυτό το φόρουμ! Εγώ που έκλαιγα μόνο από τα νεύρα μου, κάθε τόσο ρίχνω και ένα δάκρυ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιώτα να τη χαίρεσαι κούκλα μου!

:):):):):):)

Καλά με έχετε κάνει πολύ γλυκανάλατη σε αυτό το φόρουμ! Εγώ που έκλαιγα μόνο από τα νεύρα μου, κάθε τόσο ρίχνω και ένα δάκρυ

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν λιγο ηρθε η παιδιατρος κοριτσια...η μπουμπου μεσα σε 13 μερες πήρε 700γρ βαρος(ειμαστε αισιως 4000 κιλα) και 5,5 εκατοστα υψος :D:D:D

Και ο Γιωργος ειναι καλα πλέον,απλα συνεχιζουμε ,μασκες για συντηρηση.:D:D:D


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ θα το παχύνεις το κορίτσι!!! πρέπει να είναι κομψή η κοπέλα!!! μπράβο στην αγελαδίτσα!!!

φέλια φώτο της κορούλας σου θέλουμε, μόνο του γιόκα σου σου μας βάζεις;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωα]να μου μην σε πιανει πανικος κ εμενα απο ροκετες αλλο πραγμα.....

Για πολλα φορμακια καθε μερα..ειδικα το δικο μου γαλα που ειναι αραιο τοι βγαζει συνεχεια..με το frisolac ομως κατι γινεται..γενικα η παλινδρομηση θελει αρκετο καιρο για να περασει....να εχεις το μωρο σε ρθια σταση μετα το φαγητο για 45 λεπτα..κ να το αλλαζεις μετα απο μια ωρα περιπου που θα εχει φαει..αυτα μου ειπε η παιδιατρος...το 45 λεπτο το βραδυ εγω δεν το παλευω..του δινω μονο φριζολακ το βραδυ τον κραταω για κανενα τεταρτακι κ μετα τον βαζω να κοθμηθει...την ημερα πλεον εχω κατεβασει το ριλαξ του κ τον εχω εκει μεσα για 45 λεπτακια.....για να δουμε θα γινει κατι ετσι αραγε;

υπομονη να εχουμε κοριτσακι...

Αχ Γιωτα μου....ποοοοοοοοοοοοοοσο σε νιωθω κ εγω...αστα να πανε..ειναι μπανιο;;;;;;;;; αξυρισιες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ολα στον υπερτατο αριθμο..... κ εμεις ντιλιβερι πολυ παιζει--δεν την παλευω κ να μαγειρεψω...κ νυστααααααααααααααζωωωωωωωωωω κ εγω απιστευτα πολυ...

κλαιμε...φευγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα η κορη μου ειναι κυρια!!!

Υπνο ολη την ημερα... αφησε την μαμα να περιποιηθει λιγο τον εαυτο της και να παει και μια βολτιτσα το απογευμα... Ελπιζω βεβαια μετα απο τοσο υπνο να μην εχουμε παλι νυχτερι το βραδυ!! Παντως τωρα που θα ξυπνησει, ο μπαμπας μας πηρε γλυκακια (Καρδουλα θα φαω επιτελους black forest!!!!!!!) και ενα κερακι να σβησουμε για τον πρωτο μηνα!! Τι να πεις.... χαζομπαμπαδες... Τι δηλαδη , μονο ο Φιλιππιδης??? χαχα....

Τζενη, Νινια, Μαρια σας χασαμε...

Σας ακουω που λετε για χαμογελακια και ζηλευω... Εμεις μονο στον υπνο μας χαμογελαμε... Φαινεται βλεπουμε ωραια ονειρα!! Στην μανουλα ομως ποτε θα σκασουμε χαμογελο????

Αχ, αυριο Σαββατο.. δηλαδη καθαριοτητα, σιδερο κ.λ.π. :(

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλησπέρα!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά, δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, ήρθαμε εχθες και όπως καταλαβαίνετε αφού λείπουμε 8 μέρεςτρέχωωωω!

Τώρα γυρίσαμε απο τον παιδιατρό μας και μας είπε οτι ο μπέμπης είναι μια χαρά!!!! Υγειέστατος ευτυχώς!!! Γιατί είχα πάρα πολύ άγχος!!!! Την Πέμπτη έχουμε και παιδιάτρο για το πρώτο του εμβόλιο!!!!! Λοιπόν πάω να σας διαβάσω γιατί έχω μείνει πολύ πίσω...

Ria σου έγραψα και στο face αλλά και απο εδώ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!

2044538zkzlqh1wol.gif


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

είμαι πολύ χαρούμενη!!! έβγαλα 70 ml το απόγευμα!!! θα πάω να πάρω σακουλάκια για την κατάψυξη και θα διαβάσω τις οδηγίες που συγκέντρωσε η μαρία (ευχαριστούμε πολύ μαράκι)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλιτσες και μωρακια!! τι κανετε σας εχασα παλι !!

Ωραια νεα διαβασα σημερα!! Παντα ετσι!!

Εμεις σημερα πηγαμε στο Αλεξανδρας στη γενετηστρια και η κορουλα μου ηταν ενας αγγελος 3 ωρες δεν εβγαλε κιχ, το γλυκουλινακι μου μετα ξυπνησε για ντη δει ο γιατρος και χαμογελουσε που να ξερε τι την περιμενε παλι! Τη ξανατρυπησανε σημερα δε μπορω αλλο ελεος φανταστειτε το μωρο ελπιζω αυτη να ναι η τελευταια !

Η γενετηστρια ειπε οτι δε νομιζει να χει κατι και το αιμα της το πηρανε για εξεταση καρυοτυπου για να μαστε σιγουροι! Το εμβολιο δε το καναμε τελικα δε μπορουσε ο παιδιατρος, καλυτερα γιατι δυο τρυπηματα σε μια μερα...... αχ το παιδακι μου, κοιματε τωρα σα πουλακι και γω κανω δουλειες, γιατι κοιμηθηκα λιγο το απογευμα τη κρατησε ο Χρήστος!

Μπανιο κοριτσια προλαβαινω να κανω και κανω και κανενα φαγητο!Απο αλλες δουλειες βαζω τη γυναικα και καμια φορα τις κανουμε μετο Χρηστο λιγες - λιγες!

Αυριο πρεπει να πλυνω το κ$%%%%%%χωμα απ΄τα μπαλκονια, δε θα βαλω γυναικα αυτο το μηνα γιατι δε βγαινουμε πολλλααααααααααααα λεεεεεεεεεεεεεεεεφταααααα!!

riaili Χρονια Πολλα και ευτυχισμενα!!

Φιλακια πολλα καλη και.......... ηηηηηηηηηηηηηρεμηηηηηηηηηηη νυχτα να χουμε!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδιτσες παρουσα και παλι !

Γυρισαμε απο την γιαγια ....το σκαθαρι σημερα με διευψευσε ..κοιμοταν ολη την μερα και μετα αντε να τους πεισω πως δεν ειμαι τρελη ! Τελος παντων ξεκουραστηκα λιγο η αληθεια ειναι και μονο στην εννοια πως μπορει καποιος αλλος να κοιταει το μωρο .μην φανταστειτε ..μιση ωριτσα κοιμηθηκα αλλα με κραταει ακομα ! Του πηρα και ενα ροφημα της mmilupa με βοτανα να του δινω (χωρις να ρωτησω την παιδιατρο..) δεν το εχω δωσει ακομα αλλα το σκεφτομαι και καπου εδω μεσα δεν ειπατε πως τα βοηθαει να κανουν κακακια ???

Εγω πηγα και εκανα κατι δουλιτσες και πηγα και στη διαιτολογο ..χαχα μου ευχηθηκε καλη αρχη και της ειπα η αρχη ειναι ευκολη ..καλη συνεχεια να μου ευχηθεις ! Ρε γμτ ολο σπαω στη μεση ..σας θελω συμπαραστατες ε????

mummy ΝΑΙΙΙΙΙ να αλλαξουμε ο βεντουζας ειναι πιο ησυυχο παιδακι ε ??? και καλα κουκλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rialli να τα εκατσοτησειςςςςςς και να χαιρεσαι την οικογενεια σου !!!

kardoula οταν ανεβω αθηνα ΝΑΙΑΙΙΙΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΙΙΑ να βρεθουμε ! αντε κανονιστε και εκεινη την συναντηση που λεγαμε απο την αρχη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααα και τωρα που σαραντισατε δεν ξερω τι λενε αλλα να ειστε καλα μωρε ! αυτο ειναι το σημαντικο !!! και επισης ΗΣΥΧΟΙ!!!

Συμπεθερα πολυ χαιρομαι που η νυφουλα μου σας κανει τοοοοοσοοοοο χαρουμενους !! Να μου την προσεχεις ε??????Χρονια σας πολλλλλααα!!!

Και για το τελος inka μου μπραβο που τα καταφερνεις τοσο καλα με την φουφουλα ..ειμαι και εγω στο club του μπανιο οταν ειναι ο μπαμπας στο σπιτι ΜΟΝΟ αλλα οπως και η mummy το ευχαριστιεμαι !!!! ειναι η δικη μου στιγμη !!!!παντως για να ειμαι ειλικρινης δεν περιμενα να ειναι τοσο δυσκολο να κανεις μπανιο !! αλλα σκεφτομαι θα στρωσει μωρε η κατασταση που θα παει !!!!!!

Φιλακια στα μπεμπακια !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...