Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μπα δε νομίζω για ψύξη, αφού τον είδε και η γιατρός..λες; παθαίνουν και ψύξη τόσο μικρά;

νόμιζα δεν του αρέσει μπρούμυτα και απορούσα αλλά τελικά δεν του αρέσει όταν έχει φάει! που να το σκεφτώ...

πάντως όποτε τον βάζω μπρούμυτα πάντα αριστερά κοιτάει και όταν τον γυρνάω δεξιά πάλι αριστερά γυρνάει μόνος του τι λέτε;;

έχω μάρσιπο της chicco και είμαι ευχαριστημένη, έχω και ένα άλλο υφασμάτινο για μέσα στο σπίτι (έχει μια στρωματένια πλάτη και υφασμάτινες τιράντες) και προσφάτως ανακάλυψα ότι μπορούμε να θηλάσουμε και όρθιοι στο μάρσιπο και μια χαρούλα και νομίζω ότι το προτιμάει από το θηλασμό στο σλίνγκ γιατί δεν καταπιέζεται το κεφάλι του καθόλου και εγώ κάνω και καμιά δουλίτσα

με μπερδέψατε με τα μέι ται και όλα τα άλλα και δεν παρήγγειλα τίποτα, αν χρειαστεί θα θηλάζω με την πασμίνα και αργότερα το καλοκαίρι βλέπουμε

κατερίνα καλό ρεκτιφιέ!! αχ κι εγώ θέλω κούρεμα...κομμωτήριο δεν πάω συχνά αλλά ένα κουρεματάκι το θέλω τώρα, μάλλον θα τον πάρω μαζί μου, με το που ακούσει το σεσουάρ θα κοιμηθεί!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

KALIMERA MANOULES!!!!!!

banio ego kano to proi meta to proto thilasmo kano ta panta ...ntynome kai ksekinao tin imera mou !!!!!!..emena to foufoulaki mou einai isiho ...ana 3oro ksipnaei kai den griniazei to poulaki mou mono gia na faei ...mono to apogevma thelei sinexeia na troei opou tin ekmetalevome gia na peaiksoume !!!!

mammycool,megalose o ventouzas e?kai psilos!!!!!bravo !!!!mipos exei pathei psiksi ston ayxena tou ekei pou einai to parathiro ?i apla den einai koutsompolis!!!!:):):)

vre koritsia ego se ena mina pou tha arxiso tis kathimerines voltes ti marsipo na paro esena mammycool den se volevei ayto pou exeis ?

pira ki ego magia biras(3 ton 300mg) ki egina toubano!!!!!kai tha ginei toubano kai to foufoulaki mou!!!!!

elita ,ksekardizete o gios sou e???aaaaaaaaaaax ti oraia !!!!emena mou skaei ena xamogelo tin imera sinithos meta ton thilasmo pou tis leo pou einai i foufoula mou!!!!

kardoula sigxaritiria!!!!xamogelakia!!!!

na exoume oles mia xamogelasti mera!!!!!

Inka, ποια μαγιά πήρες? Η δοσολογία είναι 3 την ημέρα?

μπα δε νομίζω για ψύξη, αφού τον είδε και η γιατρός..λες; παθαίνουν και ψύξη τόσο μικρά;

νόμιζα δεν του αρέσει μπρούμυτα και απορούσα αλλά τελικά δεν του αρέσει όταν έχει φάει! που να το σκεφτώ...

πάντως όποτε τον βάζω μπρούμυτα πάντα αριστερά κοιτάει και όταν τον γυρνάω δεξιά πάλι αριστερά γυρνάει μόνος του τι λέτε;;

έχω μάρσιπο της chicco και είμαι ευχαριστημένη, έχω και ένα άλλο υφασμάτινο για μέσα στο σπίτι (έχει μια στρωματένια πλάτη και υφασμάτινες τιράντες) και προσφάτως ανακάλυψα ότι μπορούμε να θηλάσουμε και όρθιοι στο μάρσιπο και μια χαρούλα και νομίζω ότι το προτιμάει από το θηλασμό στο σλίνγκ γιατί δεν καταπιέζεται το κεφάλι του καθόλου και εγώ κάνω και καμιά δουλίτσα

με μπερδέψατε με τα μέι ται και όλα τα άλλα και δεν παρήγγειλα τίποτα, αν χρειαστεί θα θηλάζω με την πασμίνα και αργότερα το καλοκαίρι βλέπουμε

κατερίνα καλό ρεκτιφιέ!! αχ κι εγώ θέλω κούρεμα...κομμωτήριο δεν πάω συχνά αλλά ένα κουρεματάκι το θέλω τώρα, μάλλον θα τον πάρω μαζί μου, με το που ακούσει το σεσουάρ θα κοιμηθεί!!

Mummycool, ποιό μάρσιπο της chicco έχεις? Θέλω να πάρω κι εγώ ένα γιατί η μικρή θέλει συνέχεια αγκαλιά... άσε που βολεύει και για μια γρήγορη κοντινή βόλτα...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μένω στα Κάστρα, κοντά στους Αγίους Αναργύρους. Εσύ που μένεις? Ή μάλλον που σκοπεύεις να μείνεις???

αχ ωραία! εγώ μένω κηφισιά αιγαίου τώρα αν κάτσουν τα σπίτια έίναι στον άι γιάννη


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Inka, ποια μαγιά πήρες? Η δοσολογία είναι 3 την ημέρα?

εγώ πήρα lanes, αν δεν έχεις σοβαρό πρόβλημα 3 τη μέρα είναι καλά λένε

Mummycool, ποιό μάρσιπο της chicco έχεις? Θέλω να πάρω κι εγώ ένα γιατί η μικρή θέλει συνέχεια αγκαλιά... άσε που βολεύει και για μια γρήγορη κοντινή βόλτα...

δεν ξέρω ποιο μοντέλο, είναι δανεικός, μπαίνω στο site και δεν το βρίσκω :confused: ίσως είναι παλιός τι να πω μοιάζει με αυτόν

http://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=248&category_id=66&option=com_virtuemart&Itemid=241

μοιάζει με αυτόν...περνάς το κεφάλι σου μέσα και κουμπώνεις δεξιά και αριστερά, το πρόβλημα είναι όταν βγάζεις το μωρό με φόρμα εξόδου, η φόρμα κολλάει στο μάρσιπο και βγάζω μόνο το μωρό!! θα καλοκαιριάσει που θα πάει!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και απο εμας!Παλι κοιμηθηκαμε σερι 6 ωρες σημερα και φαγαμε και μετα ξανακοιμηθηκαμε αλλες 4 και τωρα ξανακοιμηθηκαμε. Αλλα χτες ολο το απογευμα μεχρι το βραδυ ειμασταν ξυπνια και λιγο γκρινιαρικα!!!!

Mummycool κουκλος ο γιοκας, χαχα. Μοντελακι με το τζην.Κι εγω το μαρσιπο βολευομαι ενα της πρεναταλ ακομα και μες στο σπιτι οταν κανω δουλειες. Το σλινγκ ακομα δεν τοχω χρησιμοποιησει πολυ μια φορα που θηλασα εξω αλλα και μενα με βολευει πιο πολυ μια πασμινα τη ριχνω απο πάνω.

Kardoula κι εγω του γαργαλαω το πηγουνακι και ξεκαρδιζεται!!!!Τελειος ειναι.

Ωραιο καιρο ε?Το σκ τι εχει πει?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρία χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα και εδώ(σου ευχήθηκα fb)!!! Αν κάνετε πάρτυ το απόγευμα να έρθουμε κι εμείς...;)Η Νεάπολη δυο βήματα είναι!!!

Κι εσύ τέλη Απρίλη πας στο σχολείο;;; Κι εγώ το ίδιο!!! Άντε θα αρχίσουν πάλι τα δρομολόγια!!!Αν συνεχίσει να ξυπνάει η μικρή μέσα στη νύχτα με οδοντογλυφίδες στο μάτι θα οδηγάω!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά Γεωργία μου... Ευτυχώς που τα σχολεία είναι μέσα στη Θεσσαλονίκη αλλιώς δεν θα την πάλευα. Και είναι για λίγες ώρες μια που είμαι ωρομίσθια. Εσύ αναπληρώτρια είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!!

Κοριτσιαααααα.............. σημερα κλεινουμε ενα μηνα ζωης!!!!!!!!!!!!. Ενα μηνα που μου εχει ρουφηξει όλη την ενεργεια, που εχω γινει κομματια απο την αυπνια, που οπου σταθω και οπου βρεθω θελω εστω και πεντε λεπτακια να κλεισω τα ματια μου, που δεν προλαβαινω να φαω... ουτε και να μαγειρεψω φυσικα... με ετοιμα φαγητα τρεφομαστε... που κυκλοφορω συνηθως με το στηθος να κρεμεται... αλουστη.. και χωρις αποτριχωση!!! :oops:

Αλλα κοριτσια δεν το αλλαζω αυτον τον μηνα με τιποτααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καθε πρωι που ξυπναω και την βλεπω να κοιμαται σαν αγγελακι δεν θελω τιποτα αλλο απο την ζωη μου... Μονο να ειμαστε καλα , εγω και ο αντρουλης μου, ωστε να την φροντιζουμε, να την χαιδευουμε, να της χαμογελαμε, να της λεμε τραγουδακια (εγω μπαλαντες του Βασιλη και ο αντρας μου τον υμνο της Αεκ.... τι τραβαει το παιδακι μου!!!)....

Πριν απο ενα μηνα τετοια ωρα ημουν ακομα με το οξυγονο, αλλα ηξερα πλεον πως το παδακι μου ηταν γερο... Δεν ειχε υπογλυκαιμια, απο το ζαχαρο της μαμας και ουτε αλλο θεματακι απο τα λιγα κιλακια... και η μαμα ηταν ηρεμη...

Κοριτσακι μου να εισαι παντα γερη.... και εμεις θα ειμαστε εδω με μονο σκοπο να σε κανουμε να χαμογελας...Οπως λεει και καποιος που αγαπαμε πολυ.... Only smile.....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...