Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο κοριτσακια για τις εκδρομουλες σας εμεις λεμε να παμε Αμφιλοχια 25η Μαρτίου που εχει αδεια το μεγαλο μου μωρο! Η μπομπου κοιμαται τρεχοντας παω να φκιαξω φακες γιατι το πιο πολυ συνεχομενο που κοιματε μεσημερι ειναι 1 ωρα μετα θελει να κοιμαται αγκαλιτσα μεχρι να ξαναφαει!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia,

ti kanete? natasa mou prepei na einai poly thetiko to oti peinei apo to gala sou pleon to mwraki sou. sigoura etsi eisprath kai thn agaph sou.

paros ante me to kalo na gyrisete. sigoura tha to thimase mia zwh.

elitaki super sas vriskw. ante kai siga siga na ksemitisoume oles mas:)

ramonitsa parolo pou agorasa to simpliroma akoma den tou edwsa. den me afinei o antras mou xaxa. leei oti thelei to mwro tou na thilazei apoklistika kai oxi na pernei texnita galata. tha prospathisw na to palepsw ligo akoma. xthes vradi apokimithika thilazontas ton kai me ksipnise o antras mou 2 wres meta katasigkinimenos me to theama.

inka egw kai galataki na tou dwsw den tou pernaei. kai otan rwtisa th giatro mou eipe oti den einai san emas pou pinoume nero kai mas pernaei. twra ti na pw den kserw.

ontos ti htan auto pou epathe i mastrokosta. makria mas koritsia kai na mhn tyxh pote se kamia allh gynaika.

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites

Kardoula εχεις μειωμενη παραγωγη;; Γιατι δεν δοκιμαζεις να παρεις μαγια μπυρας; Εγω πηρα και ειδα πολυ μεγαλη διαφορα! Και οχι 7 καψουλες 3 φορες την ημερα αλλα 3καψουλες συνολικα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω τι υπνος ειναι αυτος.Δεν εχουν ξυπνησει παραμονο για γαλα απο το πρωι δυο φορες.Κοιμηθηκα κι εγω απο χτες 8 με 9 ωρες.Απιστεευτο μου φαινεται.Ειναι φυσιολογικο?

Καρδουλα ειναι λογικο να ξυπναει καθε δυο ωρες γιατι ειναι πιο ευπεπτο το γαλα της μαμας.

Ινκα και εμας οι μαιες στη μοναδα λεγαν για γαλα για το λοξιγγα. Να σου πω στη μπεμπα πιανει , στο μπεμπη οχι.

Κοριτσια δεν ειναι πανεμορφα?Καθε μερα ομορφαινουν, κουκουβα!!!!

Ο μπεμπης σκαει χαμογελα οταν με βλεπει και ακουει τη φωνη μου.Η μπεμπα απο την αλλη ειναι σαν τη δικη σου Κατερινακι, ειναι επιλεκτικη, το παιζει σοβαρη αλλα οταν γελαει γεμιζει το προσωπακι της. Αιγοκερινα το παιζει σοβαρη!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

georghar se euxaristo poli koukli mou gia tis euxes sou kai bravo sas pou kataferate na xemitisete ligaki kanei kalo :)

mariamg mexri stigmis ton filaei me kathe eukairia, exei katalabei oti den prepei na bazoume piesi otan to filame i otan to xaideuoume kai einai poli prosektikos. Zitaei na ton sikosei stin agkalia tou alla ekeini tin ora ton kathodigo sto na ton xaidepsei kai na ton parei agkalia xaplomenos dioti einai akoma poli mikros oste na ton sikosei telios monos tou. Emas o omfalios loros epese 2 meres afou bgikame apo to maieutirio...ston Mario epese ligo pio arga.

inka mou se euxaristo. Euxomai i fofoula sou na einai telios perdiki tora :)

katerina23 ego den eixa periodo gia 11mines pou thilaza!!!!

kardoula mou se euxaristo glykia mou. An theleis des kai auto. To forao kai exo pathei plaka www.ecofamily.gr legete MOBY WRAP stin katigoria ton MARSIPO. Exo pathei plaka, me exei karga bolepsei kai mporeis na thilaseis mesa se auto!

jend kai emas o protos sto xe...mo itan protathlitis se simio pou panta eixa 2 allaxies mazi mou se periptosi pou tou bgoun apo to sberko LOL

georgiab euxomai ta kalytera apotelesmata oso afora tis exetaseis, ola tha pane kala, sigoura omos einai tromaktiko (exasa tin mpala me oles autes tis exetaseis kai tis orologies) alla prepei na diatiriseis tin psixremia sou ....kali ypomoni me tin pethera...

giota! na se kala kai na sou zisei kai esena to asteraki sou :)

Felia na ta xairomaste ta mikra kai ta megala mas xa xa. Mera me tin mera tha beltionete i sxesi tous :)

Diabazo kai sinexizo.....an den prolabo perastika se ola ta zouzounia kai kalo kouragio se olous tous goneis!


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mummycool sigoura exeis agonia gia to spiti (pio einai kalytero, timi, perioxi ktl) omos panta na thimase oti opou kai na pate, tin "folitsa" sas, to spiti sas, to kanete eseis san oikogenia kai oxi ta toixoi pou sas peritrigirizoun ara opio kai na parete eseis tha to kanete to diko sas palataki! Nero pineis arketo???? Masazaki dokimases???

ioanna_k na sai kala kai euxomai to club mas na megalosei kai me to kalo na alliloboithiomastte!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by Τινακι

ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τινακι σε ευχαριστώ πολύ. Το παράγγειλα. Για να δούμε. Τουλάχιστον να τον βάζω μέσα να σταματήσει να με πονάει η πλάτη μου.

Ελιτάκι ξεκουράστηκες ε; Μπράβο κοπέλα μου γιατί εσύ το χρειάζεσαι πιο πολύ από όλες μας.

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια? Σημερα ειχα ολη μερα επισκεψεις και ειμαι κομματια , ηρθε η νονα του Αλκη να τον δει ηρθε μια ξαδερφη μου με την μαμα της και ηρθεκαι μια φιλη μου εντωμεταξυ ηταν και η μαμα μου εδω απο το πρωι και γινοταν της κακομοιρας λες και ειχαμε παρτυ ευτυχως η μπεμπου μου ητανε πολυ ησυχη.

Τινακι δεν θυμαμαι να σου ευχηθηκα να σου ζησει!!!

ινκα ειδα την φουφουλιτσα στο φεις κουκλα ειναι μεγαλωσε πολυ

Γεωργια καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις της μικρης

Παρος βγηκατε απο το νοσοκομειο?

Συμπεθερα ετσι ειναι η αιγοκερινες σοβαρες και απομακρες η δικια μου παντως εχει πολυ τουπε χαχαχα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπακια !!!

Εμεις σημερα πρωινοι πρωινοι , αυτο το παιδι αντι να φτιαχνει προγραμμα φτιαχνει ασταθεια !!! Απο τις 5 που ξυπνησε για φαγητο ειχε μια μουρμουρα ...τωρα καταφερε να κοιμηθει , αλλα μην φανταστειτε εχει αρχισει κατι υπνακους του 10 λεπτου....συμπεθερα μου εχει τσακισει το νευρικο ....(αλλα μηπως να μην σας τα λεω και δεν μας θελετε μετα για γαμπρο????)

Σημερα ευτυχως εβγαλε λιγο ηλιο και καπως ειναι καλυτερη και η διαθεση μου ....τους αφησα και τους δυο ανδρες μου για υπνο και πινω καφεδακι μονη ....τελεια!!

Εχθες τον αφησα στη μαμα μου και πηγαμε μια βολτιτσα jumbo και μετα για καφεδακι...μου ελειψε πολυ..αλλα το χαρηκα κιολας !! γυρισαμε αργα το βραδυ και μαλλον ειπε να με εκδικηθει κ μουρμουραγε οπως ειπα ! αντε να δουμε και σημερα πως θα παει .....

ελιτακι τελεια η βολτιτσα ???? καλα το κανατε και αφου το ευχαριστηθηκαν και αυτα χαλαλι !

εμεις λεμε 25 Μαρτιου να ανεβουμε Αθηνα .....εκει που εσεις θα βγενετε εκτος αθηνας αλλα τι να κανουμε να μας δει και η γιαγια η αλλη ......

mummy αντε να βρειτε σπιτακι να ηρεμησετε και να βολευτειτε πια !!! και δεν σε φοβαμαι ..θα βρειτε το καλυτερο !

καρδουλα πως πηγε σημερα ??? σαραντιζετε κιολας σημερα η αυριο ?? δεν θυμαμαι καλα !

τινακι δεν θυμαμαι αν σου ευχηθηκα ....να σου ζησει και να χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια !!!!

ρε κοριτσια απο την νινια κανενα νεο? της εχει παρει τα μυαλα η κορη ???

τι σας ελεγα ??? ουαααααααααα γκρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Η μπουρμπουλήθρα μου είναι μια χαρά αλλά μου κάνει σπάσιμο... Κάθε μέρα ξυπνάει στις 7 ακριβώς την ώρα που σηκώνονται τα αδελφάκια της για να πάνε στο σχολείο και δεν μπορώ να τους ετοιμάσω πρωινό κλπ... Και μόλις φεύγουν ξανακοιμάται!!! Πάντως τα πολλά παιδιά είναι ευτυχία, σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Νατάσα, ελπίζω να είστε καλύτερα! Πες μας νέα σου όταν μπορέσεις.

Ναταλία, βγήκατε από το νοσοκομείο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...