Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

elitaki σε μελετούσαμε χθες με την καρδούλα! εκδρομούλα;; σουπερρρρ

αχ λέτε να ξεσηκώσουμε κι εμείς το μπαμπά μας για πουθενά; θα τα καταφέρουμε; εδώ βρέχει σήμερα :(

πάρος με το καλό να βγείτε! θα συνεχίσετε την εκδρομούλα ή θα επιστρέψετε; Σε άφηναν να κοιμάσαι κι εσύ εκεί;

ραμονίτσα που χάθηκες καλέ; μην του φωνάζεις του ζυμαρούλη! είναι πολύ γλύκας! δεν κάνει!! ο ραμόν πώς αντιμετώπισε τον αδερφούλη του;;

έχω να σας πω ότι σήμερα κλείνουμε 2 μήνες και ο γιόκας μου αποφάσισε να μου κάνει φοβερό δωράκι!! Κοιμήθηκε 7ωρο!!!!!!!! Αυτός φυσικά ξύπνησε έφαγε και ξανακοιμήθηκε, εγώ από τη χαρά μου δεν μπόρεσα :tongue:

αΧ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΟΙΝΕ.Θαυμα

Η μπεμπα αφου στη διαδρομη απτο χωριο ηταν μισοξυπνια εφαγε στις 12μιση το βραδυ και ξυπνησε τωρα 7 παρα. Για την ακριβεια την ξυπνησα εγω γιατι ανησυχησα. Εφαγε τωρα και ξανακοιμηθηκε.

Επισης ο μπεμπης τελευταιο γευμα στις 2 και τον ξυπνησαμε 7 παρα για να φαει.

Δηλαδη η μπεμπα κοιμοταν 6 ωρες και ο μπεμπης 5. Η κουρασμενα ηταν απο το χωριο, η μακαρι να το τηρησουν σιγα σιγα, αν και δεν το πιστευω. Ισως να μην τα ενοχλουσε η κοιλιτσα τους


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Mummycool απτη χαρα μου ξεχαστηκα. Να τον χαιρεσαι. Εμεις νομιζω την προηγουμενη βδομαδα τους κλεισαμε.

Paros ναι περασαμε ωραια γιατι λιωσαμε κι εμεις στον υπνο, αναλαμβαναν δραση και οι γονεις μου αλλο που δεν ηθελαν.

Ο πατερας μου ολο ηθελε να τα κοιμιζει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elitaki κοιμοντουσαν τοσες ωρες μεσα στο αυτοκινητο; Ειναι επειδη τα νανουριζει το αμαξι& εμενα ετσι εκανε ο μικρος!!!

Οχι βρε στο σπιτι σημερα. Αλλα εταξει κοιμοντουσαν στο αυτοκινητο το απογευμα που γυρναγαν. 2 ΜΙΣΗ ωρες ειναι η διαδρομη. Αυτο τον υπνο τον καναν σπιτι

Εσυ που ειχες παει τι εγινε γιατι παω πισω αλλα δε βρισκω που εγραψες, εχω μερες να μπω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μιας και ξανακοιμηθηκαν παω να την πεσω.Πτου πτου τα καμαρια μου, τι επαθαν. Παντως και στο χωριο ηταν αψογα. ολο υπνο και χουζουρι παρολη την αλλαγη περιβαλλοντος. Μου φαινεται αν βλεπουμε τα σκουρα να πηγαινουμε.\ στο χωριο. Η αληθεια ειναι πως το Σαββατο ταχε πιασει γκρινια και δε μπορουσαμε να τα παμε βολτα λογω του καιρου και μας τη βαρεσε τα πηραμε και φυγαμε


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα μανουλες!!!!

Elitaki τελεια η εκδρομουλα ε;;;; Μπραβο στα ζουζουνακια!!!

Mummycool χρονια σας πολλα!!! Χιχιχι!!!

Αχ, ελπιζω να φυγουμε σημερα, θα παμε Ναουσα να παρουμε την Ματθιλδη μας, που την πηγε ο αντρας μου στην αδελφη του που εχει αλλα 6 παιδακια και μετα θα φυγουμε για Αθηνα!!! Ευτυχως ειμαστε μονοι μας στο δωματιο και κοιμομασταν και οι δυο εδω!! Θα την θυμομαστε για χρονια αυτην την εκδρομη!!!

6 παιδάκια;;;; δεν πιστεύω να του μπαίνουν ιδέες του άντρα σου;;;

σούπερ περιποίηση δηλαδή, φοβερό το χοτέλ ε; αντε καλή σας επιστροφή και στην επόμενη εκδρομούλα να κλείσετε ξενοδοχείο καλύτερα!! περαστικά σας!!! γιορτάζει και η μικρή σου κάπου στα κοντά;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Elita τωρα ειναι η καλυτερη ηλικια για εκδρομουλες, οταν περπατησουνε ειναι το δυσκολο, που θα πρεπει να τα κυνηγας!!!! Εμεις ηρθαμε εκδρομη στα Ζαγοροχωρια&καταληξαμε την Παρασκευη στα Γιαννενα με βρογχιολιτιδα... κολλησε απο εμας ο μικρος που ειμασταν κρυωμενοι πριν 2 βδομαδες.. Τωρα ειναι μια χαρα, και σημερα λογικα θα φυγουμε!!!

Εντωμεταξυ εχει αρχισει και γελαει πολυ, και βγαζει και φωνουλες!!! Ειναι γλυκας!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι και εξι!! Αλλο ενα ομως θα το κανουμε!! Ασε περασαμε ταλαιπωρια τρελη, ανυπομονω να παμε σπιτι μας να κοιμηθω σαν ανθρωπος... Ναι η Ματθιλδη γιορταζει την Κυριακη!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Συμπεθερα αναρωτιομουνα που χαθηκες και σκεφτηκα οτι θα σε τρεχουν τα διδυμα αλλα εσεις το ειχατε σκασει εκδρομουλα τελικα!!! Φανταζομαι τον παππου και την γιαγια θα τρελαθηκαν απο την χαρα τους :P

Η νυφη σου καλα ειναι ταλαιπωρει την μανουλα χαχαχα τελικα το ονειρο δεν κρατησε πολυ εχθες ξαναξυπνησε την νυχτα φαγαμε 12.30-4.30 και 8 το πρωι ξαναγυρισαμε δηλαδη στα κανονικα μας

Ραμονιτσα τι πειναλας ειναι αυτος 210 μλ???? πω πω ο αντρακλας εμεις πινουμε 160 με το ζορι

Παρος η εκδρομη σας ηταν ακρως επεισοδιακη δεν νομιζω να την ξεχασετε ποτε αντε να γυρισετε με το καλο σπιτακι σας να ξεκουραστειτε

Εμενα η μικρη χαμογελαει εδω και καιρο κανονικα συνειδητα αλλα τα χαμογελα της σπανια μας τα χαριζει πρεπει να ειναι πολυ ικανοποιημενη για να το κανει το παιζει σοβαρη η κυρια!!!

Εχω κολλησει στα +5 κιλα και δεν ξεκολλαω με τιποτα οτι και αν κανω τα νευρα μου εντωμεταξυ ακομα να αδιαθετησω την αλλη Παρασκευη εκλεισα ραντεβου στον γυναικολογο να δω τι γινεται

mummycool χρονια σας πολλα να τα χιλιασετε (τα χρονια) ποτε πατε για εμβολιο? εμεις την ασλλη εβδομαδα μαλλον θα κανουμε το τριπλο και της γαστρεντεριτιδας που ειναι ποσιμο

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα σας γραφω τα νεα μας και μετα θα διαβασω ελπιζω να ειστε καλα ολες και τα μπεμπακια επισης!!

Εχτες πηγαμε και καναμε τις εξετασεις ουρων, μας ειπε ενα μικροβιολογο ο γιατρος που το βαζει αυτος το σακουλακι επι τοπου απλα περιμενεις λιγο με το μωρο!

Την ειχα ταϊσει λιγο και εκενε τσισακια ευτυχως γρηγορα το καμαρι μου, μετα τη ξαναταϊσα στο ιατρείο γιατι θα πειναγε μεχρι να ρθουμε σπιτι! Σημερα θα βγουν τα αποτελεσματα για να δουμε!

Σημερα εχουμε γενεθλια κλεινουμε 2 μηνες mummy να χαιρεσε το βεντουζακο σου!!!!!

Με το καινουριο γαλα ευτυχως δεν εχουμε θεμα αλλα δυσκολευεται να κανει κακα ζοριζεται παρα πολυ και βγαινουν πολυ σφιχτα !! Αφου πριν εκανε λιγα και απ προσπαθεια να τα βγαλει ιδρωσε το καμαρι μου της αλλαξα ρουχα να φανταστειτε!!

Κατερινακι μου μια χαρα επικοινωνει το παιδακι και χαμογελαει μεχρι που κανει προσπαθεια να σηκωσει το σωμα της οταν της κανω τα χερια για να τη παρω, και αναγνωριζει τη φωνη μου, εχω παθει πλακα, να φανταστεις το βραδυ αμα κλαψει δε τη παιρνω αγκαλια της μιλαω και ξανακοιμαται!Τωρα τι βλεπει ο γιατρος δε ξερω, αντε ας παμε να μας δει και αυτη τη Παρασκευη, το μονο ειναι οτι ταλαιπωρειτε και αυτη και μεις!!

Παω να διαβασω τα νεα σας!! Φιλακια!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera!!!!!!

i foufoula mou xarise to proto tis alithino xamogelo!!!!..kai simera paizoume me ta xerakia mas!!!!

vre koritsia t kanete gia ton loksiga???

ramonitsa, oxi enoxes!!!!

exasa ena kilooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!exo alla 7.....

mammycool ,oraia i diatrofi ....alla den exo kouragio akoma ...po,po tembela egina...

kale tin eidate tin mastrokosta ?me siginise ayti i gineka ..pos katalavenoume tis ales manades pia e?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασα μου κοπελα μου τι περνατε μακαρι να τελιωσει συντομα ολο αυτο και να μη θυμαται κανενας σας τπτ! Υπομονη δε μπορεις να κανεις κατι αλλο!! θα γινει καλα και συ πρεπει να σαι γερη για να το μεγαλωσεις!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...