Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα φιλεναδες....

επεσα για υπνο εχθες κατα τις δεκα το βραδυ μπας και ξεκουραστω λιγο... στις δωδεκα με ξυπνησε ο μπαμπας μας για να φαμε και ξανακοιμηθηκα στις πεντε!!! ευτυχως δεν ειχαμε ουτε εμετο, ουτε γουλιες... παλι καλα....

τωρα της εβαλα να ακοσει babyradio και μεχρι να σας διαβασω αποκοιμηθηκε!!! τι κακο και αυτο... την ημερα παναγιτσα και το βραδυ το ματι γαριδα.. πως μπορω να της αλλαξω το προγραμμα???

Ελεονορα εμεις την πηραμε εχθες την μιση ευχη...περιττο να σου πω κοιτουσε τον παπα σαν να εβλεπε αλιεν!! και μολις αρχισε να μιλαει ο παπας αποκοιμηθηκε ξερη!! μαλλον την νανουρισε... ειδες πως περασε ο καιρος?? σαν εχθες ειμασταν στο ιασω... αντε καλα σαραντα τωρα!!!

Μαρια αν ηξερα οτι ησουν τοσο αργα μεσα θα εμπαινα να κανουμε chat!!! αφου πλεον δεν εχουμε χρονο την ημερα , να τα λεμε το βραδυ... ;)

Mummy κανενα νεο με σπιτι???


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

den exei paidia to golden..(gi ayto den pame mall )..ki an exei kalo kairo tha kanoume kai voltoula ekso sto sintrivanaki ...an den exei tha xadepsoume vitrines kai tha pioume kafedaki ....e?e?..ekso me tin skoni apo tin afriki einai ligo perierga ...leo ...

ton eida ton prigipa !!!!exei ta xromata sou e?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλα τι γλυκος μπεμπουλης ειναι αυτος. τι χερακια, τι φριδακια. ξανθουλης ειναι?να τον χαιρεσαι.

ινκα μην ανησυχεις για τις γουλιτσες, φυσιολογικο ειναι. ανησυχουμε οταν οι εμετοι ειναι τοσοι και το παιδι χανει και δεν παιρνει βαρος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα φιλενάδες!!!

Σήμερα τρώμε και κοιμόμαστε!!! Το πρωί είχαμε κάτι ψιλοπονάκια(τελικά είναι πουρδίτσες) αλλά τώρα χαλαρώσαμε!!! Ρουφάει μια μπουκάλα γάλα και ξεραίνεται!!! Τι κόλπα θα κάνει το βράδυ να δω...Με το πρόγραμμα της μικρής μπορώ να σας πω τι ώρα κοιμάται και τι ώρα ξυπνάει ο κάθε γείτονας!!!

Ξεκινάω το ρεκτιφιέ...από σήμερα. Στις 17.30 έχω ραντεβού για μανικιούρ και αύριο έχω κομμωτήριο να βάψω μαλλί επιτέλους...άσπρισα!!! Μετά που θα σαραντισω και θα πάω στο γιατρό θα βάλω στο πρόγραμμα και την αποτρίχωση γιατί σιχαίνομαι το ξυράφι ειδικά στις "ειδικές" περιοχές.

Την άλλη βδομάδα θα την πάω για σαραντισμό(νωρίτερα γιατί όταν έχουν μεγάλη λειτουργία, όπως ο Ακάθιστος ύμνος, δεν κάνουν τίποτε άλλο).


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες....

επεσα για υπνο εχθες κατα τις δεκα το βραδυ μπας και ξεκουραστω λιγο... στις δωδεκα με ξυπνησε ο μπαμπας μας για να φαμε και ξανακοιμηθηκα στις πεντε!!! ευτυχως δεν ειχαμε ουτε εμετο, ουτε γουλιες... παλι καλα....

τωρα της εβαλα να ακοσει babyradio και μεχρι να σας διαβασω αποκοιμηθηκε!!! τι κακο και αυτο... την ημερα παναγιτσα και το βραδυ το ματι γαριδα.. πως μπορω να της αλλαξω το προγραμμα???

Ελεονορα εμεις την πηραμε εχθες την μιση ευχη...περιττο να σου πω κοιτουσε τον παπα σαν να εβλεπε αλιεν!! και μολις αρχισε να μιλαει ο παπας αποκοιμηθηκε ξερη!! μαλλον την νανουρισε... ειδες πως περασε ο καιρος?? σαν εχθες ειμασταν στο ιασω... αντε καλα σαραντα τωρα!!!

Μαρια αν ηξερα οτι ησουν τοσο αργα μεσα θα εμπαινα να κανουμε chat!!! αφου πλεον δεν εχουμε χρονο την ημερα , να τα λεμε το βραδυ... ;)

Mummy κανενα νεο με σπιτι???

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!

Όλες βλέπω είμαστε....... χχχχχχχ

Να ρωτήσω κάτι???

Πώς καταλαβαίνετε ότι πονάνε??? Γιατί κι εγώ αυτό νόμιζα που τσίριζε και διπλωνότανε αλλά τελικά μάλλον πεινούσε.. αν της έβαζα το δάχτυλο στο στόμα βεντουζάριζε.. και όταν την θήλαζα τότε έτρωγε... τι λέτε??/

Γιώτα όντως πώς πέρασε ο καιρός ε???

Άντε καλά σαράντα!!!

Εσείς πώς τα πάτε τελικά την θηλάζεις?????

Τώρα μου κάνει άλλα εμένα.

τρώει 2-3 λεπτά πνίγεται αρχίζει να κλαίει - την βγάζω από το βυζί την κάνω να ρευτει για λίγο - την παίρνει ο ύπνος - την βάζω κάτω στην καλαθούνα -ξυπνάει αμέσως και πάμε πάλι από την αρχή, με αποτέλεσμα να μην εχει φάει καλα + να ουρλιάζει μετά από λίγο......

Φιλάκια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

eleonora εμένα όταν πονάει τεντώνει τα πόδια του με τόσο νεύρο που δεν μπορώ να του τα λυγίσω με τίποτα... επίσης εκεί που κοιμάται πατάει μια στριγγλιά και όταν πάω μέσα να τον δω είναι εντελώς ήρεμος και κοιμισμένος

όταν πεινάει βεντουζάρει τα πάντα, δάχτυλο, πιπίλα, χέρι, μπράτσο δικά του και δικά μου


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


eleonora o dikos mou otan ponaei ektos apo auto pou perigrafi i mummycool ourliazi kai gkriniazi genikos. den stamataei me tpt. akoma kai sto stithos pou ton vazw trwei ligo kai klaiei kai den isixazei na faei swsta.

georgia dld mexri pote diavazoun euxes?

sas eyxaristw poly koritsia. alla einai mwro fevrouariou. ginete na mhn einai omorfo? xexe

Link to comment
Share on other sites

eleonora o dikos mou otan ponaei ektos apo auto pou perigrafi i mummycool ourliazi kai gkriniazi genikos. den stamataei me tpt. akoma kai sto stithos pou ton vazw trwei ligo kai klaiei kai den isixazei na faei swsta.

georgia dld mexri pote diavazoun euxes?

sas eyxaristw poly koritsia. alla einai mwro fevrouariou. ginete na mhn einai omorfo? xexe

koritsaki ontos einia moraki febrouariou kai gia ayto kai einai omorfoulis alla kai ta dika mas tou genari den pane piso xaxaxax

pos 8a balo kai ego fotos na deite pos kai to diko mou einai omorfo ???:P

Link to comment
Share on other sites

jennaki stis manoules fevrouariou anikis kai as gennises pio prin xaxa:P

photos pas ston pinaka elegxou kai exei kapou photos & albums i kati tetio an thimame kai tis vazeis ekei:)

ennoeite auto kardoulaa! kai gia ayto kai to diko mou to koukoubagaki einai episis omorfo ...

re c to dokimasa alla den mou tis anebazei kai ego den ksero na tis mikrino se mege8os giati mallon ayto ftaiei

8a kano mia akoma prospa8eia kai an m afisei o bebakos mporei an den ta katafero na tis anebvaso sto fb

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...