Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Παντως Κατερινακι κουκουβα ουα ουα ο μπεμπης μου ειναι και καλο παιδι βολικος και ησυχος, χατηρι δε θα της χαλαει!!!!!Παω στον υπνο του και του σκαω φιλακια. Αδυναμιες?Κουκουβα!!!!!Ξερετε το τραγουδακι?Τοχα μαθει στο νηπιο.

Σενα δεντρο εκει ψηλα καθεται μια κουκουβαγια, εχει ματια γουρλωτα και φωναζει δυνατα.Κουκουβα κουκουβα κουκουβαβαβαβαγια, (δις)

Ξαφνου βλεπει εκει ψηλα ενα σμηνος νυχτοπουλια, καθεται και τα κοιτα και φωναζει δυνατα!!!!Κουκουβα..................

ωΡΑΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η δικια μου ελιτα καλο κοριτσι αλλα τσαουσα και απαιτητικη αλλα οταν την κοιταω με ριχνει, θα τον τρεχει μου φαινεται λιγο τον μπεμπη ειναι και πολυ χαδιαρα, την χαιδευω και γουργουριζει σαν γατακι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω πια αποφασισα. Τη μικρη θα τη βγαλω Ελπιδα που μαρεσει παρα πολυ. Ο αντρας μου θελει να της δωσει και δευτερο της μανας του Γεωργια αλλα δε θελω καθολου. Ασε που και αυτος στο πρωτο του παιδι εδωσε ονομα ασχετο απο τους παππουδες και του τη λεω γιατι δε μαρεσει το Γιωργια ευτυχως δεν τρελαινεται και τοσο και δεν επιμενει.Το μικρο μας Φραγκισκο ελπιζω να σαρεσει πεθερουλα. Λενε τον παππου αλλα μας αρεσει πολυ γιατι ειναι ξεχωριστο. Αν τον λεγαν Γιωργο δε θα το εβγαζα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

raili τι παιδί είναι αυτό..καλά κούκλες!!!Να σου ζήσουν!!!

Εμεις τη μπουμπου θα την πούμε Λαμπρινη...η πεθερα...

Έφτιαξα κέικ πορτοκάλι με σταγόνες σοκολάτας..έχω τον Γιώργο και όλο μου πειράζει τα κουμπιά του φούρνου....α έμαθε και βγάζει τις ασφάλειες απο τις πρίζες...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το Αντρεας και το Χριστιαννα, Αντρεα λεννε το γαμπρο μου και γενικα τοχω συνδεσει με καλους ανθρωπους.Και το χριστιαννα μαρεσει γιατι συμπεθερα η κορη σου θαχει γιαρτη τη μερα που θαχει γενεθλεια ο γιος μου,χαχχα::!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το Αντρεας και το Χριστιαννα, Αντρεα λεννε το γαμπρο μου και γενικα τοχω συνδεσει με καλους ανθρωπους.Και το χριστιαννα μαρεσει γιατι συμπεθερα η κορη σου θαχει γιαρτη τη μερα που θαχει γενεθλεια ο γιος μου,χαχχα::!!!!

Οντως δεν το ειχα σκεφτει αυτο χιχιχι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Πλακα εχουμε τωρα θα μιλαμε για βαφτισια, ονοματα, ποτε θα μιλησουν, θα μπουσουλισουν, θα περπατησουν. Του χρονου τετοια εποχη μαλον θα περπατανε τα καμαρια μου. Κοριτσια θελω κι εγω babyswimming, το κοιταω για καλοκαιρι.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια δεν εχω προλάβει να μπω απο χθες!!

Ελίτα φοβερή φώτο!! Μαμμυκουλ αν θυμάμαι καλά σου είχε πει ο γιατρός σου να βάζεις χαμομήλι στις θηλές ε; Αυτό ηταν σαν αντισυπτικό για να σκληρύνουν; Προχθες που εβαλα το θηλαστρο της μεντέλα μου ανοιξε περισσότερο μια σχισμή που μου εχει κάνει η μικρη στην δεξιά θηλή, σήμερα της δίνω μονο το αριστερό στήθος και απο το δεξί το βγάζω με θήλαστρο και της το δίνω!! Καμμια ιδέα για να κλεισει γρήγορα έχετε;

Νίνια μου να της δώσεις ενα φιλάκι απο εμας!!!

Λιτσάκι έβγαζες 500-600 μλ σε δύο αντλήσεις; Πάρα πολυ καλά!! Αν κάνεις παραπάνω αντλήσεις λογικά θα επανέλθεις στα ίδια μλ!!

Και εμείς έχουμε γκρινια απο τώρα!! Να σας ρωτήσω κατι οσες θηλάζετε αποκλειστικά δίνεται πιπίλα;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια δεν εχω προλάβει να μπω απο χθες!!

Ελίτα φοβερή φώτο!! Μαμμυκουλ αν θυμάμαι καλά σου είχε πει ο γιατρός σου να βάζεις χαμομήλι στις θηλές ε; Αυτό ηταν σαν αντισυπτικό για να σκληρύνουν; Προχθες που εβαλα το θηλαστρο της μεντέλα μου ανοιξε περισσότερο μια σχισμή που μου εχει κάνει η μικρη στην δεξιά θηλή, σήμερα της δίνω μονο το αριστερό στήθος και απο το δεξί το βγάζω με θήλαστρο και της το δίνω!! Καμμια ιδέα για να κλεισει γρήγορα έχετε;

Νίνια μου να της δώσεις ενα φιλάκι απο εμας!!!

Λιτσάκι έβγαζες 500-600 μλ σε δύο αντλήσεις; Πάρα πολυ καλά!! Αν κάνεις παραπάνω αντλήσεις λογικά θα επανέλθεις στα ίδια μλ!!

Και εμείς έχουμε γκρινια απο τώρα!! Να σας ρωτήσω κατι οσες θηλάζετε αποκλειστικά δίνεται πιπίλα;

Κρεμουλα λασινο και πουρελαν και προσπαθησε να μην το βαζεις δυνατα το θηλαστρο να τοχεις σε ενταση τοση που να αισθανεσαι ανετα.

Εμενα δεν εχουν πιπιλα μονιμα, ευτυχως αλλα καμοια φορα οταν πειναει ο μπεμπης για να ηρεμησει μεχρι να του ζεστανω γαλα την παιρνει. Η μπεμπα ορισμενες φορες, την παιρνει ηρεμει και κοιμαται.Αλλα μετα την φτηνει οταν κοιμηθει.

Κουκλα η κορουλα σου να την χαιρεσαι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Νομίζω οτι σιγά σιγά μπαίνουμε σε ενα πρόγραμμα...

Σήμερα πήγαμε βόλτα με τη μπεμπα και πέρασα και απο την Εθνική τράπεζα όπου έφτιαξαν νεα είσοδο ασφαλείας στην οποία ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ το καρότσι... όσοι έχουν παιδιά τι πρέπει να κάνουν??? Να τα δένουν στα δέντρα έξω απο την τράπεζα (όπως κάνουν μερικοι με τα σκυλάκια τους???)


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...