Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια μου εσκασε το πρωτο κανονικο της χαμογελο!!!! ηταν στο ριλαξ και γκρινιαζε και παω απο πανω της και της μιλαγα καιμου χαμογελασε κανονικα εεεεεεεεελιωσααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τη κανει η νυφη μας?Καλα εδειξα τη φωτο της στο γιο μου και ελιωσε, αναστεναζε!!!!Χααχα!!!!

Θεα η μικρη πολυ φατσα!!!!

Riaili να τις χαιρεσαι,τι ομορφες οι κορουλες σου.

Ινκακι μεγεια το μαλλακι, τυχερουλα!!!!!Ειδες που τελικα ποσο ευκολο ηταν ο θηλασμος!!!!Οταν φυγει και το αγχος ε!!!!!Εγω εχω βολευτει ειδικα αν βγεις εξω ειναι μεγαλη ευκαιρια.

Καρδουλα να τον χαιρεσαι τον παιδαρα!!!!Ειδες μεγαλωνουν και τα χαιρομαστε.Εμεις λογω μεγεθους γιαυτο τωρα αρχισαμε να χοραμε στα 0-3 αξιοπρεπως. Ο μπεμπης δηλαδη, ειναι 3μιση κιλα και η μπεμπα 3.αλλα δεν της φαινεται ειναι φιτ.

Κοριτσια ξεχασα να σας πω τα νεα μου την Παρασκευη, τα πηραμε βολτα με το αυτοκινητο για να παμε να παρουμε τον αδερφο τους για σκ.Ανεβηκαμε χαλανδρι λοιπον και επειδη η μπεμπα ηταν να φαει και αρχισε να γουργουριζει, και εγω ηθελα να παω μεχρι τα αξεσοραιζ να βρω καλσονακια για τη μικρη γιατι ειχαν μιση τιμη.Την εβαλα στο σλινγκ λοιπον και ο μπαμπας πηρε το μπεμπη μαζι με το αυτοκινητο για να πανε στον αδερφο τους και να ρθουν να μας παρουν.Αρχισε να γκρινιαζει αλλα επειδη περπαταγα και κουνιοταν νανουριζοταν.Οταν ομως μπηκα στο μαγαζι α=και σταματησα αρχισε να κλαιει. Με λουζει κρυος ιδρωτας, παιρνω τα καλσον αρον αρον και τρεχω να παω να κατσω σε μια γωνια στα σταρμπακς καθομαι βγαζω το στηθος και την θηλασα κατω απο το σλινγκ/.Βεβαια εφαγε και χορτασε αλλα μετα που πηγα να την σηκωσω μεσα στο σλινκ αρχισε τη γκρινια γιατι ηθελε ναναι εξω να βλεπει. Ε εκει αρχισε να κλαιει την πηρα και την πηγα βολτα και νανουριστικε.Αυτη ηταν η πρωτη μας βολτα με το σλινγκ.Απο την αλλη ο μπεμπης με το μπαμπα τον ανεβασε στο σπιτι γιατι γκρινιαζε και του εδωσε ενα μπιμπερο που ειχα παρει με γαλα. Ετσι τα καναμε και οι δυο ταισμα εκτος σπιτιου


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λιτσάκι αύξησε αντλήσεις...θα έλεγα κάθε 4 ώρες...οι 2 είναι πάρα πολυ λίγες...

Σιλβή μην κρατάς χρονόμετρο απλά θήλασε ελεύθερα μέχρι να αδειάζει το στήθος και βάλτη στο άλλο..για αύξηση παραγωγης αύξησε θηλασμούς

Ελίτα μια χαρά τα πάμε κοιμάται σχεδόν όλη μέρα και νύχτα...έχει ένα γλυκό κλαμα που δεν σε εκνευρίζει...ευτυχώς γιατί ο μεγάλος μας έχει κανει τη ζωή πατίνι...έχει μυξες βήχα φλέματα λαιμό,όλο το πακέτο...θέλει όλο στο δωμάτιο να έρχεται (αμαρτίες πληρώνω δεν φταίει αυτός) και πάει να την πιάσει και της έχει δώσει κανα δυο αδέσποτα..είναι επικίνδυνος και τη μικρή την έχω κλειδωμένη..

Θηλάζουμε μια χαρά δόξα το Θεό γιατί στον Γιώργο μου είχε βγεί το γάλα της μάνας μου να θηλάσω...

Στο θηλασμό βλέπουμε αν το μωρό βρέχει πάνες τουλάχιστος 6 φορές και κάνει κακά 5φορες (αν δεν κάνω λαθος)το 24ωρο.....η δική μου όλα αυτά τα κάνει σε μια ώρα..έχω παλαβώσει αν την αλλάζω...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Fελια, ουσιαστικα κι εσυ δυο μωρα εχεις, Θαχεις βαρεθει να αλλαζεις ε?

Mummycool αληθεια οι πανες οι λιντλ πως ειναι και τι μεγεθη εχουν?Αν τις συγκρινεις με παμπερς ειναι καλες?Εμεις εχουμε βολευτει με παμπερς, μας ειχαν στειλει και δωδεκα πακετα δωρεαν για προωρα. Της μπεμπας τις κανουν ακομα γιατι ειναι λεπτη κατω.εΧΩ ΚΟΥΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑς ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟ ΜΑΙευτηριο και κηνυγαμε προσφορες. νομιζω ο σκλαβενιτης ειχε 25 τις εκατο τωρα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

mummycool: sta leo sinoptika (mpam mpam opos leo kai ston gio mas ha ha)aurio mpainoume stin 40 ebdomada kiisis, o plakountas einai gerikos, o traxilos einai etoimos (me exetasan simera) dioti itan ligo "zorikos" kai strabos, to moro einai oxi mono sti thesi alla poli xamila se simio pou piezete poli (exo tromerous ponous anamesa sta podia)...den to kribo oti i aisthisi tou rantebou kai emena mou fenete periergi alla den theloume to moro logo tou oti einia toso xamila na strimoxtei parapano kai na exei problima...gia na doume :)

Επεξεργάστηκαν by Τινακι

ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τινάκι μου σε ζηλεύωωωωω!!!!!!!!!!

Με το καλο κοπέλα μου να έρθει το μωράκι και να πάνε όλα καλα!!!!!!!!!!!

Καλα η λοχεια είναι ζόρι γμτ...πολύ σύγκίνηση και δααααακρυ..βάλε στο μπλέντερ Βούρτση,ξανθόπουλο και Καζατζίδη μαζί....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ελίτα να σου πω την αμαρτία μου,προτιμω τον κώλο της μικρής..ο μεγαλος για να τον αλλαξω μου βγαινει η γλωσσα.....ασε η μυρωδια.............σαν αποκλειστικη αισθάνομαι...τον ειχα μαθει στο γιογιο αλλα έμεινα έγκυος και δεν μπορουσα να σκυβω συνεχεια...ειχα και πεθερα"ασε το παιδι είναι μικρό.."τα ίδια και ο άντρας μου...τα παρατησα.. χωρις βοηθεια..:(:(:(


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

elita αναστεναζε ο γαμπρος μου ε? να μου τον προσεχεις και εγω θα γινω καλη πεθερουλα οτι θελει το αγορι μας και θα την βαζω στην θεση της την τσαουσο την κορη μου!!!

εμενα σημερα ειναι πολυ καλο κοριτσι αφου την φτυνω ελπιζω να συνεχισει ετσι και το βραδυ!!

Τινακι με το καλο αυριο το μωρακι σου!!!

Λιτσακι καθε 6 ωρες ειναι πολυ λιγο να αντλεις γιαυτο σου μειωθηκε εμενα η μαια και ο γιατρος και οι μαιες στο Ιασω μου ειχαν πει καθε 3-4 ωρες

Γιωτα μπραβο,αντε να συνεχισετε ετσι και να φτασει να παιρνει ολα τα γευματα απο το στηθος

mummy ειδες ματαρες που εχουμε?? καλα ειμαι πολυ κουκουβαγια τελικα:D

Γιατι νομιζω απο αυτα που εχω δει οτι τα μωρακια του Φεβρουαριου 2010 (αν και μαλλον Ιανουαριου ηταν τα περισσοτερα) αλλα τελος παντω της ομαδας μας εννοω ειναι τα ομορφοτερα??


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φιλεναδίτσες μου καλησπέρααα!

Τρέχω συνέχεια και δεν σας προλαβαίνω... Αρχικά να πω στην Riali οτι δέχομαι να γίνουμε συμπεθέρες!!!!!!! χιχιχιχι!!!! Είναι κουκλίτσα η μικρή σου!!!!!

Mummycool και ο δικός σου είναι κουκλάκι!!!! Αχχ μεγαλώνουν τα μωράκια μας!!!! Αααα όσο για τα κουπόνια ούτε και εμένα μου ήρθανε αλλά η κοπέλα μου είχε πεί οτι έρχονται τον επόμενο μήνα άρα λογικά αυτές τις μέρες θα έρθουν, πάντως σήμερα που πήρα τηλ μου είπαν οτι καταργήθηκε ο τρόπος του τηλεφώνου κάθε πρώτη του μήνα και απλά πρέπει να γραφτούμε στο pampers village το περιοδικό στο τηλ 2109287368 και περίπου 4 φορές το χρόνο θα στέλνουν κουπόνια, πήγα να πω μας υποχρεώσατε, προσέχτε μην χρεωθείτε... Πάντως μου έστειλαν κουπόνια τα babylino και πήρα το Νο3 και είναι ακριβώς τα ίδια με pampers!!! Και είναι και πολύ φθινότερα!!! Επίσεις εγώ παίρνω πάνες και απο το Αldi που έχει και no2 (γιατί το lidl έχει απο no3) και είναι πολύ καλές τα 56τμχ 9.20ευρώ!!!

Αχχ κορίτσια αύριο φεύγουμε για εκδρομούλααααα! Θα πάμε στο μικρό Πάπιγκο στα Ζαγοροχώρια!!! Βρήκα ένα υπέροχο ξενοδοχείο και είμαι πολύ χαρούμενη!!! Βέβαια θα πάρουμε και τα πιτσιρίκια αλλά τι να κάνουμε.. Οικογένεια Χωραφά!!!!!

Ινκακι η ζυγαριά είχε κολλήσει 2 βδομάδες στα ίδια κιλά και τελευταία φορά είχα ζυγιστεί την Πέμπτη οπότε ανεβαίνω σήμερα και έχω χάσει 1.200γρ!!! Αχχχχ άλλα 10 έχω, το λιγότερο!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

felia μην μιλας για μαζου ξερω ολα τα τραγουδια απεξω μερικες φορες το βλεπω και στον υπνο μου εχουμε το dvd να παιζει ολη μερα εδω μεσα μονο μαζου ακουω πια η γυναικα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

kalhspera,

giota bravo re filenada. ante na sinexisete etsi:)

kale katerina th mwro telio einai auto. elpizw na tis foras polla matakia. ftou ftou skorda:)

tinaki ante kalh eleutheria kai me to kalo na kratisis to mwraki sou agkalia:)

simera peira ta panw mou afou vgika monh mou volta me to mpemph sto marsipo kai to skilo mas. enoite oti o mpemphs sto prwto 5lepto koimithike xaxa:)

ax kai olo skaei kati xamogela kai den kserw an einai alithina i pseutika alla einai poly glikos:) eimai kai egw erwteumenh kai enoite mama koukouvagia opws oles mas xixi:P

Link to comment
Share on other sites

Αχ ειμαστε θεες και θεοι. Πηγαμε βολτα με καροτσι εδω κοντα πηγαμε και σουπερ μαρκετ με το καροτσι με το μπαμπα μαζ. Το καροτσι φοβερο ειναι της πεγκ περεγκο το διπλο το aria twin.Η μπεμπα ηταν ξυπνια σε ολη τη διαδρομη και ο μπεμπης στην αρχη και μετα κοιμηθηκε. Βεβαια η μπεμπα οταν σταματαγαμε ψιλογκρινιαζε. Μετα στο σπιτι εφαρμοσα τη μαμικουλ μεθοδο. Αφου ταχα ταισει και η μπεμπα γκρινιαζε εγω ηθελα να μαγειρεψω και ο μπαμπας ειχε το μπεμπη, εντομεταξυ και στο ρηλαξ γκρινιαζε και ανοιξα το μαρσιπο που δεν τοχω ξαναχρησιμοποιησει(ειχαμε παρει και σλινγκ και μαρσιπο) και μαγειρεψαμε παρεουλα μεχρι που κοιμηθηκε.

Ομως κοιμουνται ολη μερα λες να ναι ξυπνια το βραδυ?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...