Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera manoules!!!

ninia ,kalos irthes kai pali !!!!na sou zisei i koroula sou !!!!ki i dikia mou itan me ton baba tis to sabbato gia na paei i manoula gia mali!!!!giati ponaei i koilitsa sou?apo ti kesariki ?perastika!!!!!

koritsia ki ego stamatisa na kratao ora ...otan pinaei klaiei kai otan xortenei fenete ...isos an tis edina kai kseno kathe fora na ti epine alla den einai ayto to zitoumeno..afou anaptisete sosta ayto metraei!!!mono to vradi tis dino 100 ml kseno meta apo dyo ores thilasmou (gia na ksekouraso to stithos mou)...mammycool san ton ventouza !!!

ki ego ayti tin eydomada arxisa na latrevo ton thilasmo aksize i taleporia ....tora exei mathei i mikri kai ego exo eksikiothei me tin katastasi tin koitazo kai liono ...otan tin exo sto stithos mou denome olo kai perisotero mazi tis kai siniditopio poso tin agapo!!!!

to thilastro to varethika ..exo na to xrisimopiiso meres ..lete na mou miothei to gala?

emeis tha pame gia eyxi (40)stin ekklisia to sabato ...koritsia posa na dosoume ?kala ki aytoi enan timokatalogo den mporoun na vgaloun?

to foufoulaki mou exei asprisei sto derma kai exoun aniksei kai ta malakia !!!einai kastani anixti pia san tin manoula tis!!!..kai mou miazei ligo ...vgalame photos xtes!!!!molis vro eykairia tha tis valo na mas dite!!!!

mia omorfi xaroumeni mera gia oles tis manoules!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalhmera kai apo mas,

natasa mou to vasiko einai oti kanei proodo to mwro sou. kane ypomonh. o xronos tha sas antamipsi.

emeis xthes koimithikame sto krevataki mas gia prwth fora. tou kalarese tou mpemph giati vrike xwro na aplosi kai koimithike 2 4ora. ksekourastika kai egw ligo. vlepete pleon den xorame oute sto port bebe oute sta 0-3 rouxa mas. eimaste gigantes xixi:)

kleisame mhna shmeraaaaaaaaaaa:)

happy bdaaaaaaaaaay!!!giganta prigipa!!!!

...emeis pali tha xorame mexri na kalokairiasei!!!!:):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνααα!!!!!!!!!

Να ειναι ησυχος παναγιτσα μου αυτος ο μηνας και ολα να πανε καλα για ΟΛΑ τα παιδακια μας !!!!

Νατασα ολα θα πανε καλα και εχει δικιο η Καρδουλα το σημαντικο ειναι πως υπαρχει προοδος!!!

Μαμι τελειος ο βεντουζακος σου !! και αυτη η φωτο στην λεκανη ολα τα λεφτα!!

Νινια σου εχει παρει τα μυαλα το μωρακι σου ε ???

Καρδουλαααα να ζησει ο πριγκιπακος σου !!!!

Εμεις σημερα γκρινια γκρινια γκρινια χωρις λογο δεν ξερω!! αυτο το παιδι με φτανει στα ορια μου πολλες φορες και αλλες με ξεκουραζει απιστευτα ....εκει που κοιμοταν πεταγε κατι τσιριδες απιστευτες !! ολο ζοριζεται , κλαει δεν ξερω τι εχει !!! ακομα και το στηθος δεν τον ηρεμει ! τρωει στο 5 λεπτο απο καθε στηηθος και μετα κανει γουλιτσες εχθες μου εκανε και κανα δυο ρουκετες και λεω να παρω την γιατρο τηλ !!!

ξυπνησε στις 3 και κοιμηθηκε μαζι με εμενα στο κρεβατι γυρω στις 5 , ξερω ελεγα να μην τον παιρνω εκει αλλα ηταν η μονη μου λυση το βραδυ, τα ειχα δοκιμασει ολα ομως !!! μετα τον ανελαβε ο μπαμπας του μεχρι να φυγει για την δουλεια , με βλεπω να παιρνω τα βουνα σημερα μαζι του !!!!

αρχισε παλι ...byeeeeee

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο εμας και καλο μηνα να εχουμε ολοι μαμαδες και μωρακια!!!

Εμεις ψιλοστρωσαμε το βραδυ εχουμε τωρα μερικες μερες που τρωμε κατα τη μια κοιμομαστε ξυπναμε 5-5.30 τρωμε κοιμομαστε κατευθειαν και μετα στις 9 το πρωι!!! Βεβαια το βραδυ απο τις 9 εως την 1 εχουμε απιστευτη γκρινια μαλλον ειναι κολικοι.

Νατασα μου κανε υπομονη βελτιωνεται σιγα σιγα το παιδακι σου πιστευω πως τα χειροτερα περασαν και αυτο ειναι το θετικο, οσο για το δικο σου γαλα σκεψου πως αυτο ειναι το μονο δωρο που μπορεις να του κανεις αυτη την στιγμη και εγω ετσι σκεφτομουνα οταν ηταν η μπεμπα μου στην μοναδα και πεισμωνα.

Καρδουλα ειστε πολυ μεγαλοι αντρες καλε θηριακια!!!

ινκα με γεια το μαλλακι θελω κι εγω να δουμε ποτε θα το καταφερω..

mummycool φοβερος ο βεντουζας μεγαλωσε και νομιζω σου μοιαζει πολυ!!!

jend υπομονη και εμενα καμια φορα με φτανει στα ορια μου με την γκρινια της αλλα πως το καταλαβαινει το ατιμο και μολις φτανω σε κατασταση υστεριας ολο κατι γινεται ή που θα κοιμηθει αρκετα ή που θα ειναι ησυχη και θα μου δωσει ανασα ξεκουρασης

Ο αντρας μου μετα την συζητηση που καναμε τυπος και υπογραμμος του τριξα τα δοντια και χε$%^κε το πουλακι μου χιχιχιχι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμάς!!

όλα σήμερα φαίνονται καλύτερα. ελπίζω να παραμείνουν έτσι!!

Χρόνια πολλά Καρδούλα!!

Mummycool ο γιόκας σου είναι μοντελάκι!!

Riaili οι κορούλες σου είναι ά-ψο-γες και καρα-κουκλίτσες!!!Τα αγοράκια θα μας τα δείξεις???

Πρίν από λίγο βγήκαμε στο μπαλκόνι με τον Νικόλα και την μπέμπα έχει πολύ καλό καιρό και η μπέμπα κοιμήθηκε αμέσως!Μπαίναμε μέσα, ξυπνούσε. βγαίναμε έξω κοιμόταν..φοβερό??

Αύριο, αν έχει καλή ημέρα, θα τα πάω βολτούλα και τα δύο..αυτοκινητάδα!!Δεν θα το πιστέψετε, αλλά παρόλο που μένω σε κωμόπολη, έχουμε πρόβλημα με το παρκινγκ και μας γράφουν κλήσεις..άσχετο ,αλλά ήθελα να το πώ!!

Φιλάκια, καλό μεσημέρι..Μαρία πού είσαι????


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsia kalispera :)

NatasaZ den xero ti pernas alla sas euxomai ypomoni kai dynami, apo oti diabazo omos to moro sas kalitereuei kai sigoura se ligo kairo tha mporeite na to xareite kai sto spiti sas. Sinexise oso mporeis na bgazeis to diko sou gala kai na proseuxese!

emeis gyrisame apo to Mitera giati o giatros ithele na me exetasei na dei telika an o traxilos exei erthei mprosta kai Doxa To Theo kai mprosta irthe kai anoixtos-malakos einai ktl ara eimaste etoimoi....kai to koryfaio: aurio to proi tha pame oste na gennisoume.....xairomai alla parallila mou fenete kai periergo...xa xa exei kamia sas paromia empeiria??? LOL. I proti genna kylise fysiologika, piga me ponous ktl, tora to na pao me rantebou mou fenete periergo xa xa...


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


natassa κουράγιο κοπέλα μου δεν ξέρω τι να σου πω και για αυτό δε γράφω κάτι, είναι καλό το ότι δυναμώνει σιγά σιγά ο μπέμπης σου

riaili κούκλες οι κόρες σου... χαρά στο κουράγιο σου με 4 παιδιά...δουλεύεις κι όλας ε; πότε επιστρέφεις;

τινάκι γιατί μπαίνεις για πρόκληση τόσο νωρίς;;

κατερίνα τι μάτι είναι αυτό που έχετε;; κούκλα η κοράκλα!!!

jenny ευτυχώς που πρόλαβες να κάνεις και μπαλκόνια...

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εσκασε το πρωτο κανονικο της χαμογελο!!!! ηταν στο ριλαξ και γκρινιαζε και παω απο πανω της και της μιλαγα καιμου χαμογελασε κανονικα εεεεεεεεελιωσααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

jenny ευτυχώς που πρόλαβες να κάνεις και μπαλκόνια...

χαχα ξυνο μου το εβγαλε !!! ειπα και εγω εστρωσε το παιδακι μου αλλα μπαααααα μαλλον να στρωσει εμενα μου φαινεται εχει βαλει σκοπο !!!

καλε τι παιδαρος που εχει γινει ο βεντουζακος σου !!! απιστευτος!!!

πες μου να ειχε γονεις να μοιασει ε ???;);););)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εσκασε το πρωτο κανονικο της χαμογελο!!!! ηταν στο ριλαξ και γκρινιαζε και παω απο πανω της και της μιλαγα καιμου χαμογελασε κανονικα εεεεεεεεελιωσααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο κατερινακι !!!! σου λεει η μικρη να την ευχαριστησω λιγο την μανουλιτσαα που ολο την ταλαιπωρω !!

γυναικα παιδι μου, πονηρο θυληκο απο τωρα :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Bρε κοριτσια εχω μα απορια.... Πως προλαβαινετε και γραφετε τοσα πολλα καθεμερα?? Εγω και τουαλετα τρεχοντας παω!! Ασε που εχει γινει το φρυδι πιο μακρυ απο το μαλλι και δεν προλαβαινω να το βγαλω!!!

Καρδουλα χρονια πολλα του γιγαντα σου!! Περασε κιολας ενα μηνας!! Καποτε μια εβδομαδα φαινοταν μηνας... τωρα ο μηνας φαινεται εβδομαδα!!

Καλε Κατερινα σουπερ η κορη σου!! Κανατε και κοτσιδακι .. Τελειες...!!

Εμεις σημερα φαγαμε και τα τρια γευματα απευθειας απο το στηθος της μαμας... χωρις θηλαστρο... αλλα στο τελευταιο γευμα εφαγε μονο απο το ενα στηθος για 15 λεπτα μονο... χορτασε αραγε με τοσο λιγο???

Νινιααααααααα....................:D :D :D :D :D :D.... να ξερεις και εμεις σε σκεφτομαστε και σε περιμενουμε πισω!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...