Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειχα την εντυπωση οτι το λητω δεν θεωρειται φθηνο.

Εγω της ειχα λικνο μεχρι δυο-τριων μηνων μαζι μας, και μετα στην κουνια της, στο δωματιό της. Και τωρα το ιδιο σκεφτομαι να κάνω. Νομίζω πάντως ότι το λίκνο είναι πιο μεγάλο από την καλαθούνα, αρα χρησιμοποιείται για περισσότερο διάστημα.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειχα την εντυπωση οτι το λητω δεν θεωρειται φθηνο.

Εγω της ειχα λικνο μεχρι δυο-τριων μηνων μαζι μας, και μετα στην κουνια της, στο δωματιό της. Και τωρα το ιδιο σκεφτομαι να κάνω. Νομίζω πάντως ότι το λίκνο είναι πιο μεγάλο από την καλαθούνα, αρα χρησιμοποιείται για περισσότερο διάστημα.

Ναι και εγώ νομίζω οτι είναι μεγαλύτερο αλλά είναι και ακριβό.. Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να αγοράσεις ξεχωριστά και στρωματάκι!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Εμας μας το εδωσε ο κουνιαδος μου. Σιγουρα θα ειναι πιο ακριβο. Αγορασα ομως νεο στρωματακι από τα mothercare. Τωρα δεν αγοράζω άλλο στρωματάκι. Δυο μηνες χρησιμοποιήθηκε.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμας μας το εδωσε ο κουνιαδος μου. Σιγουρα θα ειναι πιο ακριβο. Αγορασα ομως νεο στρωματακι από τα mothercare. Τωρα δεν αγοράζω άλλο στρωματάκι. Δυο μηνες χρησιμοποιήθηκε.

Στην κούνια natasa θα αλλάξεις στρώμα ή θα πάρει και 2η? Γιατι έχω διαβάσει οτι απο το ένα παιδάκι στο άλλο πρέπει να αλλάζει, και το σκέφτομαι γιατί μου φαίνεται καινούριο αυτό που έχουμε...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Θα παρω κανονικο κρεβατι στη μικρη και την κουνια θα την βαλω στο μπεμπη. Να σου πω την αληθεια κι εγω το εχω ακούσει, αλλα δεν το ειχα σκεφτεί. Βεβαια, λέω εγώ τώρα, τι μπορεί να έχει πάθει το στρωμα με 10 κιλα βάρος??


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις τωρα βρηκαμε ενα. Θα πάω μεσα στη βδομάδα να το κλείσω. Και πιστευω μεχρι τα χριστουγεννα να μου το φερουν. Να εχει τουλαχιστον ενα μηνα να προσαρμοστεί. Γιατι και λόγω καισαρικής θα μου το παρει νωρίτερα (10Φεβ).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το άκουσα στις ειδήσεις...

39χρονη έγκυος νοσηλεύεται στο νοσοκομείο της Ρόδου ελαφρά όχι σε μονάδα εντατικής θεραπείας με διαγνωσμένη τη νέα γρίπη. Οι έρευνες έχουν δείξει οτι οι έγκυες κινδυνεύουν 10 φορές περισσότερο από επιπλοκές της νέας γρίπης από τον υπόλοιπο πληθυσμό.

Α, ρε γιατρέ τι έχεις να ακούσεις πάλι την Παρασκευή από μένα!!!!

ax..ax μην μου λετε τετοια...

εχω αρχισει κ την ακουω λιγακι...

Μονη μου θα παω να μεινω μοθυ φαινεται...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια αυριο παω για τη μεγαλη καμπυλη ζαχαρου!

Λιτσακι το μαγαζι λεγεται motherland και ειναι στη Λημνου 8 στη Δαφνη η Λημνου ειναι ενας μικρο στενακι καθετο στη Βουλιαγμενης το τηλ ειναι 210-9754600 ,πορεις να δεις και απο το w.w.w.motherland.gr


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

Εχω σκάσει μέσα στο σπίτι αλλα δεν τολμάω να βγω με τίποτα........και δεν έχω τι να κάνω καθε μέρα για να περάσει η ωρα ,ξυπνάω και από τις 7!!!!!

Αφήστε θέλω να βγω εξωωωωωωωω!!!!!!!!!Το χειρότερο έιναι οτι και οι φίλες μου μου τηλεφώνησαν οτι είναι όλες κρυωμένες με συνάχι αυτές η τα παιδιά τους.

Ελπίζω καμια μας να μην αρρωστήσει .....

Χρόνια πολλά στην Κατερίνα νομίζω γιορτάζει σήμερα.!!!:-P


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Οι πρωινές και κλεισμένες στο σπίτι να φτιάξουν καφέ γρήγορα!!!

Κατερινάκι χρόνια πολλά!!! Σας έχω πει οτι κι εμάς μάλλον Κατερίνα θα μας πουν;;;(Το όνομα της πεθεράς...αλλά μ'αρέσει!).

Λέω να κάνω ένα μπανάκι λίγο να αναζωογονηθώ και τα ξαναλέμε!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια .....

Σιλβη να με παιρνεις τηλ... εγω απο τις 6 ξυπναω κσθε πρωι... εχω καταντησει να μην πω πως.... εχει γινει ο Αυτιας ο καλυτερος μου φιλος...

και να δω πως θα περασει ο υπολοιπος καιρος γιατι θα ειμαι μεσα θελωντας και μη... ξαπλα. Εχω αρχισει και πιανομαι ηδη!!

Ινκα πως τα καταφερες ρε θηριο!! κ αντεξες ???? Μπραβο!!!

Κατερινακι χρονια σου πολλαα και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα σου την μπουμπουκα σου!!! Να εισαι παντα γελαστη και να σκας απο υγεια!!!!!!

Φιλια και να εχουμε μια ομορφη μερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...