Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες!Ξενυχτι και δεν συμμαζεύεται!Καλα πως αντέχετε κορίτσια;

Εγω δεν ξερω γκρινιάζω συνέχεια....τα πάω και χάλια με τον θηλασμό ,την βάζω στο στηθος μου κάθε φορά πριν την ταισω με ξένο(περίπου κάθε τρεις με τέσσερις ώρες) και μετα τρώει και 60 ml ξένο για να κοιμηθεί.Προφανως δεν της φτάνει καθόλου το δικό μου ,μήπως κάνω κατι λάθος κορίτσια;Θήλαστρο δεν πήρα ακόμα μήπως να πάρω θα βοηθήσει να έχω περισσότερο γάλα;

Μαρία ούτε εμένα ρεύεται και κοιμάται και η δική μου στο στήθος μου.

Κορίτσια αν πιστέυεται οτι το θήλαστρο θα βοηθήσει να μου πείτε τι μάρκα να πάρω γιατι δεν ξέρω καθόλου.

Ελίτα καλύτερα κάνε συζήτηση με τον άντρα σου πάντα βοηθ'αει αυτό.


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σιλβή εγω εχω μεγάλη ρόγα, είχα δανειστεί ενα της μεντέλα αλλα μου μάτωσε ξανά τις θηλές ενω είχαν αρχίσει να γιατρεύονται!! τώρα πήρα το ηλεκτρικό της Αβεντ το οποίο το ρυθμίζεις εσύ στην ενταση που θέλεις χειροκίνητα και μπορει να έχει και μονο χειροκίνητη λειτουργία αν δεν αντέχεις την ηλεκτρονική! Εχει μεγάλη και βολική χοάνη και προς το παρον δειχνει καλό!! Μήπως δεν την βάζεις σωστά στο στήθος σου; την ακούς να καταπίνει; Εγω στην αρχή την έβαζα δεκάλεπτο εναλλαξ στο καθε στήθος και μετα απο πεντάλεπτο!! Στην συνέχεια της έδινα συμπλήρωμα!! και τώρα την βάζω 15-20 λεπτά στο κάθε στήθος οταν το αντέχω εννοω!! Απλα ξυπνάει ανα 2,5 ώρες και την μια ώρα τη ν περνάμε θηλασμος-αλλαγή-θηλασμός!!!

Λόξυγγα έχει η δικιά σου;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα

Μια γρήγορη ερώτηση γιατί έχω φρικάρει...

Τις τελευταίες 3 μέρες μειώνεται σταδιακά το γάλα μου (το βγάζω με θήλαστρο), ξέρετε τι και πόσο παίρνουμε σε αυτες τις περιπτώσεις? Μαγιά μπύρας ή λεκιθίνη? Ή μήπως είναι το ίδιο πράγμα?

SOS! Αν μπορείτε απαντήστε μου. Ευχαριστώ!!!!

Λιτσακι και εμενα καποια στιγμη πηγε να μου μειωθει και ο γιατρος μου, μου ειπε και εκανα τα εξης... και απο τοτε ποταμι.....

Σταθερα το θηλαστρο καθε 3.5 ωρες, 10 λεπτα στο καθε στηθος (ανα 5 εναλλαξ), την ωρα που τραβαω γαλα πινω οπωσδηποτε 1-1.5 ποτηρι νερο, 1 ποτηρι μπυρα την ημερα (χωρις αλκοολ), αλλα οχι ολο μονορουφι, λιγο -λιγο μεσα στην μερα, χυμους, ενα γευμα να εχει σουπα και σφιχτο σουτιεν να μην χαλαρωνει το στηθος...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι όπως και η δικιά σου .Αμαν αυτος ο λόξυγγας !

Οταν τη βάζω στο στήθος μου καταπίνει στην αρχή 5 λεπτά και μετα νευριάζει και κλαίει ,τη βάζω στο άλλο κάνει κι εκεί τα ίδια και μετά δεν θηλάζει άλλο κλαίει μέχρι να πιεί ξένο και να κοιμηθεί για τρεις τεσσερις ώρες.Μαλλον το δικό μου στο 5 λεπτο τελειώνει και αυτη νευριάζει γιατι πεινάει κι άλλο.


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες,

Ολοκληρώθηκε ο Φεβρουάριος σήμερα και είμαστε όλες μανούλες. Έλενα γιατί βιάζεσαι κοπέλα μου. Μανούλα Μαρτίου είσαι κανονικά. Όσο πιο κοντά στη ΠΗΤ σου είσαι τόσο το καλύτερο για το μωρό σου. Τινάκι εννοείται ότι θα σε βάλουμε και εσένα στη λίστα.

Μαρία επειδή είχα και εγώ θέμα με το ρέψιμο ρώτησα τη παιδίατρο και μου είπε ότι τα μωρά που θηλάζουν μπορεί να μην τραβάνε αέρα την ώρα που τρώνε γι αυτό δεν ρεύονται πάντα. Επίσης ο λόξιγκας είναι φυσιολογικός και θα μειώνετε σιγά σιγά και θα σταματήσει κάπου στο 4 μήνα.

Εμείς σήμερα είμαστε πολύ καλά και δεν ταλαιπωρούμε τη μαμά μας. Πήγαμε και βόλτα στο πάρκο και περάσαμε πολύ όμορφα. Έχω πάθει όμως αλλεργία από τη γύρη και έβγαλα σπυριά στα πόδια. Φοβάμαι μην βγάλει και ο μπέμπης.

Όσο για τους άντρες και ο δικός μου είναι με τις ώρες του. Άλλες φορές είναι ο σούπερ μπαμπάς που βοηθάει απίστευτα και άλλες φορές με εκνευρίζει απόλυτα. Αλλά και αυτοί άνθρωποι είναι και έχουν υποστεί αλλαγές στη ζωή τους. Οπότε υπομονή.

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

paros99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 17/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

kardoula 02/02ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι 01/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

mummycool 03/02 Γεν.Kλιν.Θεσ/νίκης *Αγοράκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Litsaki19 05/02 *ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι 06/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ioannak 05/02 * Κοριτσάκι 26/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Ydroxoaki 06/02 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι 06/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ* Κοριτσάκι 13/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 21/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

myrto 11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι 10/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ* Κοριτσάκι 12/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

giota!14/02 ΙΑΣΩ* Κοριτσάκι 12/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι& Κοριτσάκι 25/12/2009 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!

mariamg 17/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 20/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Σιλβή 17/02 Γενικό Νοσοκομείο Σερρών* Κοριτσάκι 20/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

jend 17/02* Αγοράκι 22/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 11/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

riaili 19/02 Βιοκλινική Θεσ/νίκης* Κοριτσάκι 17/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

georghar20/02* Κοριτσάκι 07/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι 23/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι 08/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι 21/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 04/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Elena1982 06/03Γενικό Κρατικό Νίκαιας* Κοριτσάκι

Τινακι 08/03 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια κ απο μας...:-D

Αχ ..τωρα καταφερα κ εγω να μπω..ειχαμε λιγο γκρινιτσα σημερα απο τα πονακια μας..τωρα φαγαμε κ κανουμε νανι...

Ποπο..βλεπω τους υπερυχους κ πολυ συγκινουμαι ρε παιδια...μου βγαινει το κλαμα ποταμι...ααααααααααχχχχχχχχχχχ...ποοοοοοοοοσο πολυ ερωτευνμενη ειμαι με τον γιο μου...κ ας του εδωσα ενα τσακ στο μπουτακι σημερα...μα δεν καθοταν να τον ντυσω ..απο την πειναλα του...ε..μου σπασαν τα νευρα κ μενα...κ μετα στεναχωρηθηκαααααααα..αλλο πραγμα....

καρδουλα αυτο για το ρεψιμο οταν θηλαζει μου το ειπαν κ μενα στο ιασω..δεν ρευνται παντα ...,κ αν ρευτουν καποιες φορες...ειναι πολυ σιγανο...

Ινκακι..με γεια το μαλλιιιιιιιιιιιιιι..

Ουαουυυυυυυυυυυυ σουπερ μαμα....ε;χαχαχ τακουνακι κ γυαλακι...ουυυυυυυυυυυυ.....ετσι ετσι.....

Ελιτα ..κανε υπομονη κοριτσακι..ειναι κ οι ορμονες σου καπως..ε..κ με τα δυο παιδακια εχεις φρικαρει λιγο..

εχεις απολυτο δικιο παντως...κ μενα ο αντρας μου φερνει τον πιστισρικο του εδω να κοθμηθει πολλες φορες..αλλα ειναιυπακουο παιδακι...ποτε δεν με εχει κουρασει κ τωρα ειδικα με το μωρο....αλλα να σου πω κ κατι; εγω οπυ κ που βαζω καμια φωνη..δεν ειναι κακο....ουτε γινεσαι κακια μην φοβασαι...αρκει να μην παραγινεται ετσι;

Κατσε κ μιλα στον αντρα σου ..να ειναι πιο προσεκτικος με το παιδι οτν ερχεται.....γιατι εσυ δεν εχεις 100 χερια κ ποδια..κ στο κατω κατω δεν εισια κ υποχρεωμενη να τον συμαζευεις..!

Η Νατασα ξερουμε τι κανει με το μωρακι;

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!

χαθηκα εχτες ειχαμε παει βολτα ολη μερα πηγαμε στην Κηφισια στα μαγαζια και μετα να φαμε στους κουμπαρους μας και μαθαμε κιολας οτι η κουμπαρα μας ειναι εγκυος στο 2ο το πρωτο της ειναι μολις 9 μηνων και πολυ χαρηκα.

Ελιτα υπομονη δεν σου λεω οτι δεν εχεις δικιο χιλια δικια εχεις αλλα εχω παρατηρησει οτι αυτη την περιοδο μερικες φορες μιλανε οι ορμονες αν μπεις να δεις τα μηνυματα μου απο προχθες σκοτωνομουνα και εγω με τον αντρα μου αλλα αφου τα σκεφτηκα πιο ψυχραιμα τα πραγματα ειδα οτι κανενας αντρας δεν μπορει να καταλαβει αυτο που περναμε αυτη την περιοδο και επισης απο την κουραση και απο την αυπνια τα νευρα μας ειναι στην τσιτα .Εμενα ακου τι εκανε Παρασκευη βραδυ κανονιζω να κοιμηθει ο Αλκης στην μαμα μου για να εχουμε λιγο χρονο οι δυο μας που δεν ξερω απο ποτε εχουμε να κανουμε κατι και για να κοιμηθουμε λιγο παραπανω το πρωι και ενω ειχα ετοιμασει φαγητο και ελεγα να ανοιξουμε και κανενα κρασι για να του κανω εκπληξη με παιρνει τηλ απο την δουλεια του και μου λεει οτι 10 η ωρα το βραδυ θα παει για ποδοσφαιρο:twisted: οπως καταλαβαινεις ηθελα να κανω φονο αλλα δεν ειπα τιποτα τον αφησα να παει και οταν γυρισε τον περιμενα και του εκανα μια πολυ σοβαρη συζητηση , τον εκανα να καταλαβει τι περναω με 2 παιδια, ποσο αδιαφορος δειχνει ωρες ωρες , πως εκτος απο το να ταιζω και να ξεσκατιζω και να ειμαι μαμα ειμαι κα γυναικα και εχω αναγκη να μου συμπεριφερεται σαν να ειμαι του ειπα επισης πως με την συμπεριφορα του με εχει απομακρυνει τον τελευταιο καιρο και πως ειναι καιρος να προσπαθησει αυτος για εμας και πως κουραστηκα να προσπαθω εγω αυτα ειπα σε γενικες γραμμες αλλα επειδη ειχα ηρεμησει πριν και τα ειχα σκεφτει του μιλησα σε ηρεμο τονο χωρις νευρα γιατι αλλιως ηξερα οτι θα εχανα το δικιο μου και θα τα εριχνε ολα στις ορμονες.

Αποτελεσμα ηταν να κατσει να τα σκεφτει ολα αυτα και απο προχθες ειναι υποδειγμα μου λεει συνεχεια να παμε βολτα για καφε ,φαγητο κλπ μου φερεται αψογα και πολυ τρυφερα , σηκωθηκε 2 νυχτες αυτος για την μπεμπα και με αφησε να κοιμηθω ,μου ψωνισε εχτες πραγματα , το βραδυ ασχοληθηκε αποκλειστικα μαζι μου και ανοιξε τηλεοραση καθολου κλπ κλπ

Φοβηθηκε βλεπεις οτι αν συνεχισει ετσι θα με χασει ,εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι και ο αγιος φοβερα θελει αλλα με το γαντι;)

Αχ βρε Κατερινακι μπραβο του. Και σε σενα μπραβο. Εγω δε μπορω να πω πως δε με βοηθαει γιατι κι αυτος ταιζει επειδη ξυπναεν και τα δυο.Ταιζει το μπεμπη που ειναι του μπουκαλιου.Γυρισε απο τη μανα του τελικα και μου τα κρατησε γιατι δεν κοιμοντουσαν και με αφησε και καοιμηθηκα ενα πενταωρο επεσα σαν βοδι ξερη. Αλλα αυτος ειναι αυπνος, θελαμε να παμε βολτα με το καροτσι τα μωρα τελικα ουτε σημερα θα παμε γιατι βραδιαζει. Ειμαστε και οι δυο ξενυχτισμενη, Απλα θελω οταν φερνει τον πιτσιρικα εδω να μην με επιβαρυνει.Γιατι τοτε δεν αντεχω. Τα μωρα ειανι μωρα αυτος ειναι 6 χρονων και μπορει να καταλαβει αν του μιλησεις. Ακομα και για τα μωρα, δε μπορουμε να βαζω μασκα και ποδιες στην αδερφη μου οταν ερχεται να τα δει και τον μικρο να τον αφηνει α τα φιλαει στα μαγουλα. Τετοια θεματα κιοταν το λεω να λεει πως δεν πρεπει να του δημιουργουμε αρνητικη σταση και τετοια. Οπως και οτι ειναι 6 χρονων και δεν ξερει να φαει με πιρουνι ακομα γιατι ολοι τον ταιζουν στο στομα και ο πατερας του και η μανα του και η γιαγια του του δινει ακομα μπιμπερο.Τωρα να μη σας ζαλισω με το καθετι, εγω δεν εχω προβλημα με το παιδακι απλα δε μαρεσει να δημιουργουμε εναν τεμπελακο με τη συμπεριφορα μας, να τρεχουμε πανικοβλητοι με τα μωρα και να τρεχουμε και αυτον απο πισω, του χρονου θα παει δημοτικο.Αυτα εν συντομια.Και ο αντρας μου ειναι καλοκαγαθος, ακομα και να θυμωσει η να μαλωσει μετα αρχιζει τα χαδια.Και με μενα ετσι κανει.Αυτα κοριτσακια ελπιζω να στρωσει και λιγο η κατασταση, ο μπεμπης μες τη μερα κοιμαται ενα 5ωρο αλλα η μπεμπα ηταν ξυπνια και εκλαιγε. Δυστυχως δε συγχρονιζονται ουτε κατα διανυα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε ακοοοοοοοοοοοοοοοοοοομα να μας πεσει ο αφαλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ποτε θα γινει επιτελους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..είμαι πτώμα..από το πρωί δεν έχω καθήσει χεδόν καθόλου..εγω τις κυνηγάω τις δουλειές ή αυτές με κυνηγάνε??Εχω και ένα τεράστιο πρόβλημα..δεν μπορώ να βλέπω πράγματα εκτός τόπου..και καταλαβαίνετε με ενα μικρό παιδί που έχει παιχνίδια ΠΑΝΤΟΥ μέσα στο σπίτι και ανακατεύει και ΌΛΑ τα υπόλοιπα, είναι λίγο άτοπο να είναι στην θέση τους τα πράγματα..

Νιώθω πολύ κουρασμένη ρε γμτ..ούτε τα δικά μου παιδάκια συγχρονίζονται..κοιμάται το ένα, ξυπνάει το άλλο...και όσο σκέφτομαι πως έτσι θα είμαστε για τουλάχιστον άλλο ένα δίμηνο, με πιάνει απελπισία..και δεν ξέρω και από πού να ζητήσω βοήθεια, μόνο στον εαυτό μου μπορώ να βασιστώ στην τελική..και στον άντρα μου φυσικά!Οι υπόλοιποι, όλοι καλοί, βοηθάνε,αλλά στο τέλος μόνος σου μένεις να τα αντιμετωπίζεις όλα..με έπιασε πάλι η απαισιοδοξία μου..τί να κάνω, αφού να καταλάβετε από το τρέξιμο το σημερινό, ο μικρός μου είχε κάνει κακά και μέχρι να το καταλάβω και να τον αλλάξουμε, συγκάηκε ο κακομοιρούλης!Πονάω μανούλα, μου έλεγε..ράγισε η καρδιά μου ρε κορίτσια! Τί να πώ ρε γμτ, όλο τρέχω να τα προλάβω όλα, αλλά μερικές φορές μου φαίνεται σαν να μην κάνω τίποτα...πωπω πολύ από κάτω με πήρε...δεν λέω άλλα να μην σας ρίξω και έσάς...

Μόνο κάτι για την Μαρία, πρόλαβα πεταχτά να διαβάσω. όταν θηλάζεις το πρωτο 10λεπτο έχεις 'ελαφρύ" γάλα μετα στο 2ο 10λεπτο έρχεται το πιο "παχύ" γι αυτό κατά την γνώμη μου πάντα, κράτα τουλάχιστον 15λεπτο στο κάθε στήθος..αυτά..καλό απόγευμα!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας ! Σαραντισαμε σημερα , πηγαμε εκκλησια, πηραμε ευχουλα και ο μπεμπακος ηταν αψογος!!! Μετα πηγαμε και την πρωτη μας βολτα για καφεδακι μαζι με την παρεα του μπαμπα και της μαμας και κατα ενα περιεργο τροπο η μαμα μου ειναι πιο χαρουμενη σημερα ...χιχι ηταν τελειαααααα ειχα να βγω εξω πολυυυυ καιρο αφου ακομα και ο αντρας μου με προσεξε λεει να κοιταω γυρω μου σαν τον μπεμπη , σαν να τα εβλεπα ολα για πρωτη φορα !!! χαχαχα

ηταν να παμε και στην μαμα μου για φαγητο αλλα δεν θυμαμαι αν σας το ειπα , ο πατερας μου εχει μαλλον γαστρεντεριτιδα και τους βαλαμε σε καραντινα !!

τωρα τον κραταει ο πατερας του και ειπα να δω τι κανετεε

ελιτακι μην τσιτωνεις , καλυτερα να το συζητησετε αν ειναι αλλα σκεφτομαι πως μππορει και αυτος να νιωθει καπως για τον μικρο και να μην θελει να του χαλασει χατιρι και νιωσει πως δεν θα τον αγαπα αλλο ο μπαμπας του ...ηταν μια ασχημη μερα αλλα τελικα και εσυ βλεπεις πως σε βοηθαει και σε νοιαζεται ....και η μεθοδος της Κατερινας νομιζω πως ειναι πιο αποτελεσματικη απο την γκρινια

ramonitsa θα πεσει καλε , μην αγχωνεσαι και μ αυτο !! τι θα κανει ?? πανω του θα μεινει ??????

οσον αφορα το ρεψιμο και τον λοξυγγα σταματησα πια να αγχωνομαι , του βαζω και πιπιλα αν ειναι αλλα οντως μετα απο λιγο του περναει !!

σημερα το πρωι του εδωσα ξενο για να φαει γρηγορα να παμε στην εκκλησια και του εφτιαξα 150 γραμ και τα εφαγε !!!! ολα !!!! ειναι φυσιολογικο ????

ασχετο...η mymmu που ειναι ???????

Link to comment
Share on other sites

η mummy είναι στον κόσμο της... ψάχνει σπίτια, είμαστε όλη μέρα στη γύρα με το μπέμπη παραμάσχαλα και βλέπουμε σπίτια...χθες το πρωί βγήκαμε με ήλιο και μας έπιασε μπουρίνι πάνω σε ένα γιαπί, αφού δεν αρρωστήκαμε και οι 3 πάλι καλά. Το χουμε πάρει αρκετά ζεστά το θέμα αλλά είμαστε πολύ ψείρες και ενώ τη μια μέρα μας αρέσει κάτι την άλλη μέρα ανακαλύπτουμε και ένα καινούριο ελάττωμα, ξέρω δεν υπάρχει το τέλειο σπίτι αλλά δεν είναι και φτηνά τα σπίτια ρε γμτ παρόλη την κρίση...

πονάκια έχουμε που και που αλλά όχι τίποτα τραγικό, κοιμάται αρκετά και κυρίως το βράδυ, ξεκλέβω και μια ώρα το μεσημέρι μια χαρά, βγαίνουμε και για καφεδάκια έξω και είναι πολύ ήσυχος, συνήθως κοιμάται

δεν έχω προλάβει να τα διαβάσω όλα αναλυτικά, θα σας μελετήσω και θα επανέλθω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αληθεια δεν εχετε κανει μαυρους κυκλους απο το ξενυχτι?Δε μπορω να κοιμηθω απο την υπερενταση, αυτο εχω παθει και ολο κλαιω απο τα νευρα μου.

ψυχουλα μου! σιγουρα η θεση σου ειναι δυσκολη αλλα καλα κανεις και ξεσπας σε κλαμματα εφοσον το νοιωθεις ωστε να μπορεσεις να ηρεμησεις, κανει καλο!


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε μαμικουλ;;;;;;;;;;;;;;;;

τι κουκλος που ειναι ο βεντουζακος σου;;;;;;;;;;;;

υπεεεεεεεεεροχος!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...